• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
@gina333 - nám by dnes měli tchyni pustit z nem, zatím nenapsala - tak snad ano. A zítra snad půjde domů děda....

Chci se zeptat - někde zdobí strom Ježíšek, někde děti pomáhají - jak je to u vás? A kdy tam nandáte dárky?
22. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak jsem te´d chvilku bojovala s pc :angry: ..nějak mi to asi kolabuje či co :sweat_smile: .
noc byla opět dobrá, pokud vím, chrńkali jsme až do rána :slight_smile: .
ráno jsme převlékla ložní..málem jsem letos zapomněla :confused: ..teda ne že bych převlékala jednou za rok :sunglasses: :sweat_smile: :grinning: , ale převlékám vždy před vánocema :wink: .
pak jsem úspěšně zasadila stromeček do stojanu(je zatím ještě na balkóně, ale to pro jistotku, abych s tím zítra nebojovala 2h :sweat_smile: )...kurnik, ale stromek je těžký jak cosi :fearful: .
no a pak jsme si s matýnkem hráli :slight_smile: .sice jsem se ho snažila vylákat ven, ale nechtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...honit ho po bytě a rozčilovat se nehodlám půjdeme odpolko :wink: .přijde mi teď z domácích aktivit víc utahaný než když jdeme dopolko ven :sweat_smile: ...každopádně se ale víc vyřádí a je v pohodě :wink: .
dopol sice jeden vztekanec byl...jak přišel, tak odešel :sweat_smile: ...tak naštěstí fajn :slight_smile: .
no a včera...jeli jsme na ty trhy, ale teda cesta zarvaná mega...jeli jsme skoro hodinu, matýnkovi bylo evidentně zle, mně taky..no děs...měli jsme jet vlakem :unamused: .trhy ale moc krásné :slight_smile: .matýnekovi jsem slíbila párek v rohlíku, který už ale bohužel neměli, tak baštil klobásu :sweat_smile: ..ale byla taková párkovitější a ne ostrá a snesl to v pohodě..on má žaludek po tatínkovi :grinning: .taky jsem ho dost cpala chlebem, aby mu nebylo zle z toho mastného..ale fakt v pohodě..no pro jednou :pensive: .jinak jsme nakoupili klasicky sýry, já konečně prkýnko do kuchyně :slight_smile: , nějaké preclíky a vánoční svícen na stůl...moc pěkný :slight_smile: .pak jsme ještě byli pozvaní na svačinu k tatínkovi švagrové..no domů jsme dojeli až v 19.30 :confused: ...naštěstí jsme na to byli dva, takže jeden vyklízel a druhý obstarával matýnka :wink: .ve 20.10 jsme šli do hajan, matýnek byl celkem zmožený a do 20 minut celkem v klidu usnul :slight_smile: .
chudáček ale v tom autě..on se táák strašně těšil..že pofrčíme že aukem červeným :sweat_smile: ..no moc si to chuďátko neužil :frowning2: .příště mu dát homeo na nevolnost..hlavně že je doma mám že :pensive: .
tak..a to je od nás myslím vše.... :slight_smile:
dnes jdeme mrknout na betlémské světlo odpoledne, ale nemám do čeho ho vzít :unamused: ...tak se jen kukneme, skočíme do drogerky a papírnictví a pak se stavíme u babi...máme tam ještě kolekci a tašku s dárkama pro matýnka..tak to ještě večer potřebuju dobalit a kolekci navázat ať se s tím zítra nemorduju.taky se potřebuji domluvit s babi jestli by mi matýnka zítra odpoledne na chvilku pohlídala, nastrojila bych ten stromeček přes den...večer to bude na dlouho a stejně pak bude potřeba povysávat a to bych musela dodělat až na štědrý den ráno :unamused: .MM je totiž teď dva dny v práci až do noci, takže ve čtvrtek přijde až někdy po půlnoci.a strojit stromeček na štědrý den ráno s matýnkem, to by bylo na celé dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..tak to potřebuji nějak vykoumat :grinning: .

@katzi :slight_smile: .no jejda :confused: ..tak snad ten průjem rychle přejde a dietka zabere :fearful: :dizzy_face: .

@anta :slight_smile: ..taky super hlášky :grinning: .

@prchalka :slight_smile: ...jéje, chuďátko činča :frowning2: ...no snad je v tom čorí opravdu nevinně :confused: ...určitě jo :slight_smile: .

@hancazivocich :slight_smile: ..to je jako u nás, akorát že u nás si na kutila tima hraju já :grinning: ...ale ten komentář bych nepřála nikomu slyšet :sweat_smile: .
jejda, tak si to řešení nechejte na vhodnější dobu :frowning2: ..i když..kdy jindy že....u nás je to taky tak..buď se řeší večer nebo po telefonu :sweat_smile: .
prý pošlala :grinning:....

@lehna :slight_smile: ..užijte si návštěvu :slight_smile: .

@gina333 :slight_smile: ...téda, vy chystáte pěkné hody :grinning: .
super, že TM dojel v pořádku :slight_smile: .

jo a taky zatím nekrademe :grinning: ...vše mi matýnek poctivě háže do košíku, jen škoda, že se nějak neptá jestli může nebo ne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...tak on háže a já zase vyndávám :grinning: .ale to jen tady u nás v takovém miniobchůdku, kde jsou vozíky, tam ho okamžitě čapnu a nepustím :grinning: .
22. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - no vzhledem k tomu, že Honzíkovi je poprvé na vánoce 2,5 roku, tak sami nevíme, jestli bude tátovi fušovat do zdobení nebo ne :grinning: :grinning: , necháme tomu volný průběh. Dárky se tam dají až půjde malý spát, na něj jeho dárky budou pod stromečkem čekat 25. ráno, protože by určitě nechtěl jít spát a vztekal by se, což je jasný :wink:
22. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ..u nás nosí stromek ježíšek(poslal ho po strejdovi :zipper_mouth: :grinning: )...strojit mu pomáháme :sweat_smile: .a dárky tam dáme až po večeři...mám v plánu zavřít matýnka s MM v pokojíčku, dát dárky pod stromeček, zapálit prskavky, rozsvítit stromeček a zazvonit na zvoneček :wink: .
loni jsme to měli podobně, jen jsem strojila za přítomnosti matýnka, ale to byl ještě maličký :wink: .
22. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : u nás letos odpol. půjde MM vyvenčit Adeli a já mezitím nazdobím stromek - takže jak se vrátí bude už tam, jakože ho donesl Ježíšek :slight_smile: Ale dárky tam dám až večer - asi po večeři. Pokusím se na chvíli zabavit Aduš v pokojíčku a MM je tam nanosí.
22. pro 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - jako to nebylo nic tragickýho - neboj! Jen člověk prostě ... si říkáš, že dycky nějak překvapí a hlavně - chce to s nima mluvit, no - to z něj lezlo jak z chlupatý deky :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo, pošlala a moc, fakt moc! - přesně tak....

Bez obav - když jezdil s kamionem, tak jsem byla Kutil Tim hadr já - umím i s vrtačkou, ale nej nej kámoš je izolepa.. Sprostý výrazy tam byly taky - hlavně na adresu dotyčnýho pana spolubydlícího - že se musím starat sama :sweat_smile: :sweat_smile:
22. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi - hahaha, už vydím zabavení Kikouše - uplně ji vidím - nasr**nou v postýlce a olepenou izolačkou ..... s roubíkem? :sweat_smile: Něco jako snažit se vrátit vypuštěný torpédo :sweat_smile:
22. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : no jo, Kikouš je živel :grinning: S Adel to zmáknu, to je taková maminčina knedlička :grinning:
22. pro 2010 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak děkuji všem za odpo! Jsem prostě zvědavá.. Máme dvoupokoják a je volně průchozí... Teda dveře má, ale probíhá to asi takhle.. Rány na dveře (prej ťuky, ťuky - sklo se otřásá), pak rozražení dveří, pozdrav - dobýý déén, pišla (nebo dobýý déén, pišli - s tatínkem), ahoj mamko, honit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Jo a našchle
22. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježisí - vidím! fuj - hrubka
22. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mimino spí. Já si půjdu číst, mám absťák :sweat_smile:
Já vyndám asi 40cm stromeček ze skříně, už na něm jsou i žárovičky, natáhnu větve a hotovo. Dárky? Čorízu asi do papírový Ikea tašky, ale MM teda něco zabalím, ať je napnutej a dělá překvapenýho :grinning:
Činča se zdá být v pohodě. Čorízo jí teda píchá něčím pravidelně, ale to bych musela najít předmět doličný a fakt tam nic nebylo. A jestli si teda sama všimla, že má bolavý ouško, klobouk dolů, zas bych bulila :frowning2: :frowning2:
Náš stromeček asi tak..... :sweat_smile:
22. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - to nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás dospáno :confounded: ..matýnek spal jen hodinu, někdo opět třískal do zdi :angry: ...usnout už nechtěl, zato chytil nějaký hysterák, tak mi tu ječí a ručkou mlátí do všeho :angry: ...moje nervy :rolling_eyes: .
tak se asi už loučím, všem pěkné odpoledne, páááááááá :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich: tak to máš ještě ztížený podmínky - volně průchozí dvoupokojáč, to je jasný, tam Kikouše neudržíš :slight_smile: My máme 3+1 a samostatný pokoje, pokojíček je přes chodbu od obýváku, takže já to mám s překvápkem jednodušší :slight_smile:

@prchalka : dobrej stromeček, takovej praktickej :grinning: Fajn,že činča je dobrá.
22. pro 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : krasna fotk,a my mame vysoky stromcek takyto maly ma Nati vo svojej izbe. :slight_smile: :slight_smile:

Stromcek sme zdobili ked Sophi spala, takze rano som jej iba povedala, ze Jezisek doniesol stromcek a bolo. :slight_smile: Darceky ponosim pod stromcek po po stedrovecernej veceri, svokra s Nati zabavia deti a my so svagrinou poukladame. :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - fotka doost dobráááááááá :grinning: :grinning:
@ined77 - pevný nervy přeji :wink: Nás spaní teprve čeká anebo nečeká? Jó to ví bůh a svatý Václav, dítě mi tu kaká pod nos, blééééééé :sweat_smile: :sweat_smile:
22. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...krásná fotka :dizzy_face: !
22. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : tak ať to nedospání Matýnek rychle rozchodí.
22. pro 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : hlavne kluden poo ti prajem. :slight_smile:

@katzi : nech je Adeli zdravucka, drzim palce. :dizzy_face:

@anta : tie tvoje hlasky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 : děkuju :dizzy_face: A já zas ať Sophi nemá teplotu :slight_smile:
22. pro 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se nespalo, jdem se podívat nahoru k našim

pa zítra...
22. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás nosí stromeček táta, protože já ho neunesu :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Achjo, MM má snad ten samej kašel - dusivej vleže, mě z toho klepne! Samozřejmě, že čorí několikrát přes den kašlala. Tak mi nezbývá, než se modlit :confounded: Už teď jsem mrtě unavená, ale asi budu mít opět akční noc.. :pensive:
22. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : fu, tak rychle uzdraveni prajem. :unamused:

Zase nestiham, poo som behala este po obchodoch ale uz hadam mam vsetko, kolacik je upeceny, dnes som este kupila oblecenie pre Sophi aby bola pod stromcekom za kocku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Urobila som uzasny vianocny punc, chuti a vonia skvelo. :wink: :dizzy_face: Sophi spinka, a na Prime ide moj oblubeny vianocny film. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Co viac treba ku stastiu ???? :grinning: :grinning: :grinning:

Prajem pokojnu nocku vsetkym. :pensive: :pensive:
22. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky budeme mít asi akční noc.
Šel spát v 19h a cosik a už 2x jsem tam byla :confounded:

@prchalka -v pondělí večer jsem na tebe myslela, byl na očku Petr Muk special :wink: , hodinu jeho písniček.
22. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, idem vám zaželať :sunglasses:
prchalka, ined, gina, katzi, lehna, hanzaivocich, anta, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Krásne, požehnané sviatky, pohodu, pokoj a oddych, veľa zdravíčka vám aj vašim detičkám a vašim rodinám vám zo srdca želá Šimonko, Julinka a ja :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. pro 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sherry: prepáč asamozrejmä aj tebe, a ešte som zabudla na jednu žienku s dievčatkom krásnym a neviem si spomenúť ako sa volá... :pensive: :zipper_mouth: :pensive: hamba mi, ...

ined: dlho som tu nebola a pozerám ako sa ti to kráti, to je neskutočné :sweat_smile: o chvíľku máš doma bábätko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , pozerám v pase že už sa Kačenka nasmerovala :sweat_smile: , dúfam že u katzi tiež všetko ok. :wink:
22. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova : aj tebe prajem krasne Vianoce, samozrejme aj tvojej rodinke, nech ste hlavne zdravy a stastny cely rok. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A nezabudaj na nas, obcas sa ozvi. :wink:
22. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: ďakujeme pekne :wink:
my sme mali v sobotu krstiny, škoda že Julka tak nespí každý deň ako spala vtedy :grinning:
22. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Dnes jsem tedy vstávala až v šest :sweat_smile: Probudila jsem se před pátou a pak jsem ještě usnula a mm mě budil :grinning: :grinning:
23. pro 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek