• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
@ined77 : este stale my nie je najlepsie, nieco mam so zaludkom. :angry:

@anta : usaty snehuliak, tak takeho som este nevidela. :slight_smile:

U nas spanok 1:40, isli sme von trocha sa prejst, na nakup, v DM zase bola vo svojom zivle, ale dalo sa to zvladnut. :dizzy_face: U nas tak strasne husto snezi, ze nevidno ani na krok. Tak sme uz doma, pekne v teplucku a cakame na Natali. :slight_smile:
26. led 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich @gina333 @ined77 : děkuju za tipy na dárek, prosurfuju net jestli někde něco z toho najdu

@gina333 : jak se jmenuje to homeo, které vám teď zabírá? Já chci taky :slight_smile: A přeju ať tě žaludek už nezlobí.
26. led 2011 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : vola sa to gelsemium sempervirens 15CH. Mozem povedat, ze fakt to zabralo, dava sa to ked je dieta nervozne, nekludne, 5 guliciek ako pri Chamomille. :wink: Mozem jej to davat 4 dni, potom mam volat doktorke, ze ak dalej. Takze zajtra uz jej musim volat. :dizzy_face:

Sophi spinka, idem k telke, na Markize je Seherezada, normalne ma ta telenovela dostala. :dizzy_face: :dizzy_face:

Prijemnu noc prajem. :pensive: :pensive:
26. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
víc dneska nestíhám, asi se vypravíme na busíka. Jsme samy až do večera, tatínek přijede tak na koupání, tak abychom měly program, i když teda sněží.. Zatím pá
27. led 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Tak Honzík se nám vrátil s tím vstáváním do starých kolejí, to jest na šestou hodinu, ale dobrý :wink:
27. led 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

u nás noc děsná :confounded: V podstatě jsem celou noc pendlovala mezi ložnicí a Adélčiným pokojíkem :angry: Dokonce si pamatuju i ty časy: poprvé k ní už v 22h, byla jsem tam do 23.30,přesun do ložnice, potom znovu k ní v 0.45 zůstala jsem tam do 2.15, přesun do ložnice, a zpátky k ní v 3.30, zpátky do ložnice hned v 3.35 a v 5.00 jsem ji přesouvala k nám do ložnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To prostě není normální, spávala teď poslední dobou hezky, tak fakt nevím co jí je :confused:

@gina333 : díky za informaci, zkusím to homeo sehnat u nás v lékárně. Kdyby takto spala dlouhobě, tak by mě asi hráblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2011 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsme vstávaly v 6. Buzení jedno, zato se dobu hrabala, furt chtěla ruku, mačkat mě a sedala si a maminko maminko. Jsem se od ní otočila zády, jinak bych se zcvokla. Pak dala pokoj. Dokonce jsem tam i usula a odcházela za 2,5h. Je mi to sice líto, ale to je to, co na tom všem z celýho srdce nenávidím!! :frowning2: Plus její hysterie.
V jedom koutku v Albertu se s kamarádem vyblbli, zívá mi tu, tak myslím, že bude dneska rychle zralá na spaní :wink: Ovšem tu zase jezdí bagr :angry:
27. led 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak já včera oběhla tu sociálku..no a bohužel se tomu 4 letému rodičáku nevyhnu :confounded: ...no co už.
večerjsem byla utahaná jako pes, matýnek ne a ne zabrat a když už konečně zalomil, bylo určitě dost po 20.30, tak jsem tam zůstala ležet s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...MM měl za to že jsem tam usnula, ale neměla jsem náladu lautr na nic.tak jsem si aspoň poležela..sice jsem nespala bůhví jak dobře, ale aspoň to bylo v poloze ležmo :grinning: .
zítra vstávám už před 5.30..na 7.30 musím být v zlíně u dr. na ktg :stuck_out_tongue_closed_eyes: .jsem zvědavá jestli se už ''něco chystá'' :confused: .malá se i dnes snažila nejspíš prolézt pupkem :astonished: :grinning: ...ale teda bolí to jak cosi :sweat_smile: .
jinak dnes jsme nakonec zůstali dopolko doma...uvědomila jsem si, že má dojít ten balík s postýlkou a ostatním :confused: ...ale co myslíte..jasně že nedošel :confounded: .
ven matýnek chtěl hned ráno a pak už ne :angry: , pak zase až když se schylovalo k obědu :rolling_eyes: , ale četli jsme, malovali a blbli, tak to celkem uběhlo...spinká od 12h :slight_smile: .
odpoledne budu relaxovat u žehlení a ještě bych chtěla stihnout vytřít, ale uvidíme :wink: .
zítra ráno bude matýnek se švagrovou, ta ho pak vezme sebou do sluníčka, takže nemusí s MM do práce, to jsem ráda, aspoň si tam pěkně pohraje :slight_smile: .a odpoledne má dojet na návštěvu kámoška se sylvinkou :slight_smile: , tak nám aspoň pátek pěkně uteče.víkend jsme opět sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
včera jsem nakukala matýnka, aby postavili s tatínkem sněhuláka, že jim dám starý hrnec a mrkev na nosík :sunglasses: :grinning: ...MM se moc nadšeně netvářil, za to matýnek ano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: ...pomsta bude sladká :stuck_out_tongue_closed_eyes: .to jsem zvědavá co vytvoří :grinning: .asi to bude taky ušaté (jako maminka) :grinning: , za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

@gina333 :slight_smile: ..ale to se ti teda vleče docela dlouho :fearful: .mě se to drželo ty tři dny, kdy jsme fakt neměla chuť vůbec na nic.tak snad už bude líp, nebo chystáš se pro jistotu k dr.?
jo ty homeo mě také zajímají...pak písni co říkala vaše dr...jak dál :wink: !

@katzi :slight_smile: ...pak písni co jsi pořídila :wink: .
ta vaše noc teda :frowning2: ...snad jen vyjímka :fearful:

@prchalka :slight_smile: ...já už včera večer taky pěkně pěnila..pořád se mlel a převaloval a furt maminko maminko :unamused: ..tak jsem na něj nakonec houkla ať už je zticha a spí :angry: ...se rozbrečel, ťula :sweat_smile: ...tak i to zase bylo líto :pensive: ...bože bože s děckama :slight_smile: .

@anta :slight_smile: ..tak myslíš že je to jen takové období té bázlivosti :fearful: ?já jsme si říkala, že fakt netuším, že by se něčeho tak strašně polekal :frowning2: ...pak mě akorát napadlo, jestli není vystrašený tady z toho vrtání a pod. :confounded:
ušatý sněhulák...neměl to být třeba pejsek? :grinning: ale snaha se cení :wink: .
u nás dnes budík až v 6.30 :grinning: a spal by klidně dál, ale MM rachotil v kuchyni a přišel nám rozsvítit :angry: :slight_smile: .ale aspoň jde spát rozumně po o a večer to snad taky nebude protahovat.
včera spal do 14.30 a večer ne a ne zabrat :unamused: .
jdu na margotku :sunglasses: .
27. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

@ined77 : ja ked nemusim doktorov nevyhladavam, uz my je fajn, vyliecila som to bylinnou horkou, asi je to najlepsi liek na zaludok. :wink: To zajtra riadne skoro vsatvas, mne ked rano o 6:00 zvoni budik obcas je aj do placu. :unamused: Drzim palce zajtra na KO, nech si Kacenku pekne este schrupne v tvojom brusku. :dizzy_face:

@katzi : ako tak citam, ste zrely na to homeo, zajtra budem volat dokine, dnes som to nestihla a poo uz nerobi, tak potom dam infosku co dalej. :wink:

Sophi este spinka, dnes isla neskor, z roboty som prisla az po 12:00. Vonku je krasne slniecko a kopec snehu tak pojdeme von ked vstane. :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás spánek 1.30 :slight_smile: .
teď čekáme na taťku :slight_smile: .

@gina333 :slight_smile: ...děkuji :dizzy_face:
jj, možná zítra ráno bečet budu, taky to ranní vstávání nesnáším :sweat_smile: .ale co už že :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
fajn že je ti lépe :dizzy_face: .taky volím doktory až jako poslední možnost, není čas :wink: :grinning: .

tak všem pěkné odpoledne :slight_smile:
pááá
27. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,u nas byl stejny problem jak u vas jen ja mam chlapečka tak k zoubkum se jestě přidavalo i bolave břiško,možna i u vas bude menši boleni s tim jak ti kaka,mě pomohlo davat pred spanim caj pro klidne spani,sice neprospi celou noc,ale nebudi se tak silene casto :confounded: a pres den mu davam pit fenykl aby ho v noci břiško nebolelo,samozřejmě to střidam s ruznymi čajčky ale zatim musim zaklepat,zabralo to
27. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - promiň, nemohla jsem odpovědět, dítě dneska teda slušně prudilo takovým způsobem, že dostal teda už lupanec přes prdelku a to neměl plínku, tak ho to asi štíplo, že si tu prdku ještě rukou pěkně chladil :grinning: :grinning: :grinning: Chová se taky jak nevycválanec, tak jsem řekla, že bude vojna, co lítám po tom zubákovi, tak má tak uvolněné mravy, že ho teda brzy zase vychovám :wink: Holka, s tím strachem, snad je to jen období, dítě se bojí lézt k nám do ložnice, vylíhlo se mu v hlavě, že tam máme ošklivou mašinku a nechce tam zaboha jít, no nemůžu mu to vymluvit a tak na něj prdím, protože jsem ráda, že máme pěkně ustláno :grinning: :grinning: :grinning: Ráno se probudí, houká jak siréna a pak volá "mááááámoooooooo, mááááámoooo a takhle na mě dneska volá i přes den, normálně jsem kvůli němu připálila i makaróny, to se mi teda ještě nikdy nestalo! :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: Jinak jsem dobrá kuchařinka, ale harant mě prostě nenechá na chvíli. Sotva odejdu do jiné místnosti, tak začne vyvádět, fakt zničit krtka! :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta :slight_smile: ...to je mi nějak hoodně povědomé všechno :grinning: .mates je poslední dobou taky upištěný, uječený, jak není hned po jeho začne jančit..no moje nervy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .nejoblíbenější fráze..maminka sednout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten strach..no snad zase přejde...čert ví, co jim v té hlavince straší :sweat_smile: .
kluci šli ven, ale nálada doma na bodě mrazu :unamused: ...tak jdu žehlit a pustím si k tomu nějaký film aspoň jako kulisu :sweat_smile: .
relax jako vyšitý :sweat_smile: .
a to jsem si ještě uvědomila, že příští čtvrtek by měl mít MM opět tu schůzi..akorát mu to vychází blbě, má být v práci, takže jestli tu směnu kvůli tomu opět přehodí jako minule a tím opět rozdrbe celý víkend, tak už se fakt nas.... :rolling_eyes:
no nic...jsem protifka :unamused: ...jdu makat :wink:
dělání dělání........ :sweat_smile:
27. led 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 : tak to nové homeo jsme sehnali, zkusím nejprve nasadit Chamomillu (teď jsme byly asi týden bez) a když nezabere, tak jdu na to nové :slight_smile: Ale Adeli se dnes spustila rýma, tak možná jí nebylo před tím dobře a proto ty noci, uvidíme dnes:confused:

@ined77 : ten čtyřletej rodičák je dost na prd, hlavně finančně teda :confounded: Ale tak zas si dětiček užiješ, malý jsou chvíli a do práce pak už budeš chodit pořád :slight_smile: Držím palce na zítřejší kontrolu, pak napiš jak to vypadá.

@ined77 @anta : s tím bázlivým obdobím: to nám trvá už delší dobu. Momentálně se asi nejvíc bojí 10ti měsíční dcery mojí kamarádky - je to v podstatě ještě mimino,který ještě ani nechodí a ani si jí nevšímá, nic jí nebere a tak, ale jak leze po čtyřech k naší Aduš tak ta chytá hysteráky a letí ke mě abych ji zachraňovala :grinning: Fakt mi to hlava nebere :grinning: :unamused: A dalších milionu věcí se bojí. Asi to musí přejít, protože vysvětlit si to nenechá.
27. led 2011 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě nám usíná a hlásá u toho "nůžky, nože brousím, nůžky, nože brousím" :grinning: :grinning: :grinning:
@ined77 - jojo, to znám, maminka sednout, tak maminka si nesedne a ještě ho sprdne, že nejsem senegalský negr, abych ho poslouchala :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophi spinka, Natali sa pustila do citania Harryho Pottera tak mne ostala uz iba telka. :slight_smile:

Pokojnu noc prajem.
27. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: ,
za chvilku jedu na ktg, tak jsem zvědavá :fearful: .v noci opět poslíčci, do toho jančil matýnek a pak se mi zdály blbiny...jsem vyspaná opravdu do růžova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
jak dorazíme domů, dám vědět..nejpozději po o :wink: .
všem krásné ránko a pááá :slight_smile:
28. led 2011 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@ined77 : myslim na teba :slight_smile:

Noc sme mali dobru, vstavala o 6:30, dnes ma caka upratovaci den :stuck_out_tongue_closed_eyes: na obed upeciem pangasiusa, pre Sophi :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvarim bravcovinku na cibulke a rajsku. :dizzy_face:
28. led 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
u nás zas buzení už krátce po 23h :confounded: poslední dobou je to zase horší! Ale MM říkal, že po zbytek noci se snad moc nemlela. Vstávali spolu v 6.
@ined77 4letý rodičák - sama říkáš, že je to naposled, tak bych si to užila, pak už bude jen ta práce. Já bych s druhým byla doma klidně i ty 4 roky, ale to je hudba budoucnosti :unamused: Moje maminka se mnou byla do 5ti doma - no ale podle toho to pak taky vypadalo - truhel :confounded: :grinning:
Koukám, že Kačí si tam celkem cvičí :sweat_smile:
No jo, tatínci se na ty sněhuláky moc netvářej, taky to zbylo na mě!
@anta Harant mě nenechá na chvíli... u nás to samé :sweat_smile: :angry: Ještěže vás všechny znám, bych si myslela, že to fakt není normální! :confounded:
28. led 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: No mě dítě taky překvapuje, protože včera usnul po půl osmé a ráno vstával už v půl šestý! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No děs běs teda, nevím, co se mu děje :wink:
28. led 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

u nás dnes noc zas nic moc, ale už ne tak brutální jak včera. Občas jsme spaly i víc jak 2 hodiny v kuse :grinning: Ale má tu rýmu, tak je omluvená :slight_smile:
28. led 2011 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já bych se asi brzy zklátila, kdyby mi takhle dítě v noci haprovalo a pořád se budilo, to nechápu, jak to můžete vydržet? :wink:
28. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta Co by se mu dělo? Myslím, že je v normálu. Si nestěžuj :sweat_smile: My usínáme k 21h a budíme se v 6-6.30 a v noci se ještě budí a motá... Nejste na tom ze všech nejlíp?!?!? :confused: :sweat_smile:
28. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - myslím, že jsme :grinning: :grinning: :grinning: . Byli jsme venku a bez pleny - poprvé a dítě se nepočůralo, tak mi udělalo radost :wink:
28. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: Elík má 39°C kašel, rýma, dáví se hlenama, tak ho nosím :cry: vrátili jsme se od dr. ATB nedostal, ale moc se mi nelíbí už třetí den má horečky a dneska už ani nechce jíst, jestli se mu do zítra neudělá líp jedu na pohotovost a budu chtít ATB :pensive: a Mára má to samý, akorát nemá tak vysoký teploty
28. led 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a doufám, že Luky to od nich nechytne, má jít v pondělí na tu operaci a nevzali by ho jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den - všem děkujiem....
U nás noci - nooo, cca 14 dní na bobek - možná i dýl, na dnešek nejhorší co jsme měli....... Od půl jedné do čtyř se nespalo (teda tatínka to nevzbudilo), malá bečela, svíjela jsem - pomalu jsem začla balit tašku do nem, protože to byl záhul teda.. Vyčůrala se na nočník, vyprděla se tam, chtěla namazat bříško, nožičky a už to jelo..Prohýbala se do luku, svíjení, prdy jak blázen, pak mi říkala, že ji bolí pipinka - což jsem nějak nebrala...Pak mi došlo, že asi bříško hodně dole, pak mi ukazovala, že jí bolí vzadu nad zadečkem pod žebrama - děsně plakala, chovat, vzala jsem si ji k sobě, pořád to neustávalo, tak jsem ji dala do ložnice na velkou k chlapovi - ať ji chvíli pohlídá, že to pobalím, vyleju nočník a tak... Přijdu, madam na půl cesty z postele - ještě, že byla probraná, tak slízala po bříšku a MP si chrápe otočenej pr...k ní!! Mě málem odvezli... Pak jsem mu vynadala, že tam má strašný ozon, tak se uraženě ohradil, že on to teda nebyl a Kikouš se k tomu dobrovolně přiznal - že má v plíně bobek a píchá ji do pudelky...Pak kadila ještě asi 3x, pak byl klid a spala...
28. led 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a před chvílí při bližším zkoumání - špička pravýho dolního špičáku je venku... Jde nám to nějak na divoko - cik - cak... :confounded:
28. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - ježiš 39? Fuj, to bych se teda bála :pensive: :pensive:
@hancazivocich - vy chodíte na velkou v noci? Já to pochopila, že nekaká třeba 14 dní jako vůbec, to asi ne, viď? :wink:
28. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - néé, já psala, že minimálně 14 dní stálo za bobek - jako za ho*** :wink: A v noci byla na velký, protože měla průjem

Ined - to kolo-odrážedlo je velký i Kikouškovi - dosáhne jen na špičky
28. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek