• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

7. listopadu 2017 
@ined77 : mne Natalke prepichly hned v porodnici, neboj nehrozi jej nic len som jej to umyvala harmancekovou vodou. Sophi som dala nausnicky nastrelit, uz to v porodnici u nas nerobia. Bolo to tiez v pohode, ale po 6 tyzdnoch sa musia tie nastrelene vymenit, to bolo revu, kym sme jej dali zlate. :astonished: Trocha jej hnisalo usko, ale tiez som jej to umyvala aj natierala Framykoinom. Po par dnoch to mala v pohode. :slight_smile:

@prchalka : Sophi reve pri kazdom umyvani vlasov, lebo si nelahne ani za Boha do vane, stoji a jaci, lebo jej tecie voda do tvare, takze u kadernicky by sme asi s nou nepochodili. :astonished: :wink:
3. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, děkuji, že s námi soucítíte :slight_smile: aspoň jsem se vykecala :grinning:
3. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ..děkuju :slight_smile: .tak já jí je nechám píchnout rovnou tam ať to má pusinka za sebou :wink: .

@sherry28 :slight_smile: ...hlavně ať už je lépe! :dizzy_face:

matýnek už je vzhůru, svačí a kouká na traktora toma :slight_smile: .
jdu se chystat pomalu ven, ale teda...berou mě nějak opět záda v kříži a bříško :fearful: ...tak žádná dlouhá procházka to asi nebude :sweat_smile: .
všem pěkné odpolko, páááá :slight_smile:
3. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - no, nám Honza nechtěl tak 3 měsíce sedět vůbec ve vaně a najednou BUM a v neděli si konečně poprvé kydnul :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Náušnice už v porodnici? Já myslela, že se vždycky dávaly až po prvním očku, ale třeba už je to přežitek. My je máme v šuplíku a teď už jí to fakt píchat nenechám, to bychom o tom věděly ještě půl roku po tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Spala 1.40 Souká do sebe velkej banán a má mi pak říct, že chce svačinku :confounded: :sweat_smile:
3. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se stal zázrak, dítě se vzbudilo samo a s úsměvem, huráááááááá :slight_smile: Tatínek přijde za chvíli domů, takže já si vyžrala samozřejmě to nejhorší a tatínek bude skotačit s usměvavým hárošem, to fakt miluju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : kym oni santia, ty oddychuj :slight_smile:

Aj Sophi vstavala vysmiata, spala 1:40, a som normalne otvorila dvere do izby aby sa prebrala. :wink: Bola vonku s dedom asi hodinku, potom sme sli na nakup, ako kazdy den. Prave som dozehlila velku kopu pradla, babulka sa krasne hra v detskej, tak som si navarila caj s rumikom. :wink:
3. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - dítě mi udělalo radost, vyčůralo se jednou do nočníku a pak ještě do záchoda :wink: :slight_smile: Asi si u mě žehlí to zkažené dopoledne :sweat_smile: Ráda bych seděla v klidu, ale dítě mě nějak nechce nechat tatínek netatínek :wink:
3. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : to je skoda, mne Natalka vie perfektne zabavit Sophi ked si potrebujem trocha zresetovat hlavu. :wink:

Sophi spinka, idem sa natiahnut k telke. :dizzy_face:

Pekny vecer prajem. :pensive: :pensive:
3. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
u nás katastrofa - vzhůru od třech a nemocná.. Za chvíli jedeme k dr.. Teda na tu sedmou.. Poveze nás děda, páč tatínek jaksi...Jsem nasratá jak cosi, ale relativně v klidu, že?
Zatím se mějte a držte pěsti..
4. únor 2011 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@hancazivocich : to je mrzute, dufam, ze to nebude nic vazne. :unamused:

U nas noc v pohode, len to ranne vstavanie o 6:00 by mohla posunut, mozno, keby som ja nevstavala este by spinkala dalej. :wink:
4. únor 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
u nás noc - usnula kolem 21h, vzhůru ve 22.50, pak podrobnosti nevím, spal s ní tatínek, pak budíček ve 4.40, střídačka, MM vstával a další budík 5.50 a to už teda neuspávám, tak bylo jen chvíli válendo!
Mě bolí už 2.den pravá kyčel, jako spát se dá, ale jak se vzbudím, pořád to cítím a hledám vhodnou polohu, která stejně moc neexistuje :confounded: a spát s ní na jedný posteli v jedný pozici - trochu muka :confounded:
Pak hned dole vysypala do provázkovýho koberce slupky z pistácií - tatínek neuklízí, ale ať se pak nediví, kdyby u toho byl, pěkně by jí zpražil! No nic, posbírala to :wink:
Krásný pozitivum dnešního rána - plínka byla úplně suchá :slight_smile:
@gina333 Já pořád uvažuju, jestli bych si nepořídila nějakou kámošku pro mě a pro čorí, aspoň na občasné pohlídání a zabavení, ale kde hledat, že..
@hancazivocich Tak ať je ta chuděrka zase brzy hyper :confounded: :frowning2:
LEHNA, LEHNA, LEHNA: Dneska by měl P.M. narozky :frowning2:
4. únor 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : Sophi tiez chybaju kamaratky, vidim to na nej ako sa na deti pozera ked sme na ihrisku, ale ja nemam kamosky s malymi detmi, akurat svagrina ma drobca. Tesim sa ked maly bratrancek trocha povyrastie, teraz ma iba 10 mesiacov, bude mat partaka na hranie. :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko i od nás :slight_smile:.

naše noci jsou teďka docela v pohodě zase. max. 2 buzení, sice se budí dost brzy zase - kolem 4.30-5h. pak to zalomí někdy kolem 6 a pospí ještě tak 45minut. jenže já jaksik od těch půl 5 moc nespím,že?
Včera jsme byli u zubařky. u mě dobrý, u Pipa taky, samzřejmě pusu jsme mu museli otevřít trošku násilím,ale horní pětky ještě nemá a ani se nechystají :sweat_smile: .
já tu teďka holky moc nebývám, máme doma trochu(no torochu,docela velké) problémy. já to nechci nějak veřejně tady rozebírat. tak se nezlobte, musím se s tím vyrovnat sama :frowning2:.

@prchalka - vím vím. taky jsem s ráno hned vzpomněla :frowning2: . tchýně má svátek.

a na víkend přijedou druzí tchánovci,co jsme s nima ještě neslavili Štěpiho narozky. doma dusno a ještě tohle, achjo
4. únor 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333
@prchalka
tak já jsem ráda,že kámošku mám kousek od nás. Natálka je listopadová,tak si s Pipem vyhrají. no jak kdy, většinou se spíš o hračky přetahují a řvou. ale jde na nich vidět,že si pootřebují hrát i s někým jiným a ne jen s námi rodiči nebo sami.
4. únor 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : drzim palce aby sa to u vas urovnalo, rodinna pohoda je nadovsetko. :unamused:
4. únor 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 -děkuji :wink:
4. únor 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Tak dneska ráno bez poskvrnky, tak se mi tedy dost ulevilo. :sweat_smile: :wink:
4. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

u nás super noc, v podstatě bez buzení až do rána do 6h. Já jsem ji sama vzbudila jen v 3.30 když jsem šla na záchod a šla jsem na ni juknout jestli není odkopaná. Zamrčela, ale spravil to hned dudel. Ale já se necítím dnes nějak fit, asi jsem nějaká přespaná a přeležená, na tolik spánku nejsem zvyklá :sweat_smile: Taky je dnes bio 3, tak je možná i něco ve vzduchu :confused:

ined: to jsem nikdy neslyšela, že by se naušničky píchaly už v porodnici :confused: Nám to nikdo nenabízel, tak nevím. Taky jsem myslela, že to musí být až nějak po očkování :confused: My máme naušničky nastřelený ( byly jsme někdy kolem půl roku asi), pořád má ještě v uších ty nastřelovací. Mám pěkný naušničky po mě, ale nemám odvahu jí je vyměnit, jen se jí toho ucha dotnu, tak je mega řev. Takže bysme to museli dělat s MM za použití síly a na to nemám :confounded: Vyměním jí je až bude mít sama rozum a řekne si o nějaký hezčí naušnice.

@hancazivocich : držím palce k Dr. ať to není nic vážnýho a Dr. vám na to něco dá.

@lehna : ty máš teď náročný období :confounded: Přeju ať se to zas všechno srovná.
4. únor 2011 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : jo a gratulace k suché plínce, to je čorí šikulka. Tohle je u nás ještě hudba vzdálené budoucnosti, plína je ráno dost nacuclá a počurá i tu po o spaní.
4. únor 2011 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katzi Neboj, u nás to byl taky nějaký omyl. Obvykle máme nacucáno asi kilo :grinning: :sweat_smile: Jen doufám, že pár plínek přes ten den ještě užijem, právě jsem koupila balík, tak aby mi najednou nepřestala čůrat :grinning:
4. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo, takže to shrnu - byli jsme čtvrtý - vezl nás děda. Bohužel - ty, co tam byli první, tak tam byli hodinu - mě málem šmejklo.. Kikouš - jak vstával ve 3, tak nejdříív hyper - dozníval Nuroš, pak průšvih a béé a bůů a domů a pinkat - takže v momentě, kdy jsme se dostaly do ordinace, tak řvala uplně ze všeho.. Brala jí krev - je to virové, antibio recept máme v záloze.. Průšvih je, že ji opět zlobí bříško a v momentě, kdy jsem ji chtěla dát boty a bundu se po..... Takže celý znova...
Doma to zalomila přes hoďku - asi ještě jednou půjde, co ? Máme Prothazin - kdyby se dávila,... Ambrobene už stejně dávám... Zuby rostou - takže tak...

Ined - nám je dr. dala až mezi očkováním!! Mezi prvním a druhým - kolem čtyř měsíců... Jedno ouško hnisalo - ten víc se dělal kolem náušnice špuntík - my dostaly zkumavku, do toho líh na pupík, do toho náušnice naložit, z toho píchnutí mi bylo blivno dost dlouho předem :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , náušničky nám dr. symbolicky přelepila na cestu domů, pak s nimi musíš hýbat, aby se nezanesly krví a tak...
Já osobně bych do půl roku na nastřelení nevydržela čekat - i tak mi přišla hodně velká - kolem toho 4. měsíce, já už bych v půl roce odvahu nenašla :sweat_smile: :pensive:
Říkala jsem, že druhý bude buď kluk, nebo holka bez náušnic :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : ja som celkom nepochopila co vlastne Kikous ma za chorobu? Je to crevna viroza, a nato jej dali ATB? :unamused: Ale samozrejme prajem rychle uzdravenie, nech ste z toho cim skor vonku. :wink:
Ja mozem odporucit nastrelenie, alebo dat nausky fakt cim skor a necakat do pol roku, vtedy by som uz pichat nedala. :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - já to špatně naspala - má virozu, kašel, chrapot, ale při nemoci ji bolí bříško, trpí na zácpy a prďochy... No a než jsme šly, tak se odzácpovala :wink:
A antibio máme v záloze, protože je víkend - při zhoršení...
4. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : aha, chapem, ale ja by som antibio nedala, teda ked nie je silny zapal, ja celkovo sa ATB vyhybam. :wink:
4. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak já až teď :slight_smile: .
ráno jsem jela na 9h a nekecám, odešla jsem až ve 12.20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
nebyla jsem objednaná, takže maminky měly jasně přednost a já čekala a čekala, se mnou teda ještě 2 další mamči, co tam byly taky poprvé.
ale...vše se krásně chystá, otevřená jsem na 2 cm, utz v pořádku, váhový odhad 3039g a jsme stále holčička :slight_smile: .
ktg také v pořádku, ale od odpoledne mám pořád nějaké kontrakce...ještě jsem nějak neměla čas to měřit, ale po cestě domů jsem jednu chvilku myslela, že to vážně otočím :sweat_smile: ...teď navečer jsem začala maličko špinit, tak myslím, že odchází zátka :confused: .
ještě bych ale ráda byla přes víkend doma, ať si užiju doma MM a trochu odpočnu :wink: :slight_smile: .dnes jsem vážně ztahaná :pensive: .
no uvidíme :wink: .
matýnek hlídání zvládl v pohodě, je to šikulka, akorát mě trošku zhatilo náladu, že byl s nemocnou sestřenkou :frowning2: ...ona už má zase prý horečku :unamused: ...matýnek je teda zatím v pořádku, ale vědět, že tam švagrová sebou bere malou, tak to zkusím nějak domluvit s babi ať je s malým už od rána :unamused: ...ráno u auta už bylo pozdě.
matýnek nechtěl nic večeřet..to neznačí nic dobrého :unamused:.

@hancazivocich :slight_smile: ...a jééé :frowning2: .tak ať je kikouškovi brzy lépe! :fearful: :dizzy_face:

@katzi :slight_smile: ...jj, u nás se to dělalo v porodnici vždycky co vím :wink: .nechám jí to šupnout rovnou tam, čím bude starší, tím to bude asi horší jak vidím :sweat_smile: .

@lehna :slight_smile: ..tak hlavně ať se vše zdárně vyřeší a ty se netrápíš! :frowning2:

@anta :slight_smile: ..no vidíš, u vás je 6 dnů fajn a 7 peklíčko..u nás naopak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

@prchalka :slight_smile: ...super ta plínka :dizzy_face: .plenky se ti nezkazí :wink: :grinning: .
jo kyčlema teď trpím každý večer, je to pech :frowning2: ...nemáš to třeba od páteře, uskříplé?taky mi to občas dělalo :unamused: .
zkus horkou vanu, třeba to pomůže :slight_smile: .

tak se loučím pro dnešek, matýnek je ve vaně, ale nějak kňourá..no, ať už se jde do hajan :wink: :slight_smile: .
všem pěkný večer a fajn noc, páááá :slight_smile:
4. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - teda to ti teda držím palečky, ať Matýsek neonemocní, achjo, to tam museli tu malou brát? Vydrž s námi aspoň do neděle jako kindrvajíčko, ju? :wink: :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : aj ja ti drzim palce aj na nohach :grinning: nech si este cez weekend doma. Hlavne aby ste boli zdravi, choroby prec prec. :wink:
4. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas sa uz spinka, idem k telke, dnes je zase Seherezada, uz to pozeram iba preto lebo nic ine nedavaju. Konecne sa o tyzden zacnu normalne serialy. :wink: :slight_smile:

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
4. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
noc ani nevím, ale ráno začla nejdřív kašlat čorí a pak já, tak doufám, že to bylo jen ranní vykašlání, i když já jsem jak přejetá kombajnem :confounded: Pro jistotu si asi koupím Coldrex..
@ined77 Já ráno ve 2 zátka, dopol rizikovka, kde se jim nezdálo, že by se něco chystalo a v 10 večer mimino :sweat_smile:
Chtěla jsem ještě asi něco, ale už nevim co :sweat_smile: :confounded:
5. únor 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek