• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
Byli jsme venku bez pleny hodinu a půl a vůbec se nepočůral :wink:
17. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás dneska taky na tečku. Jen se nudí a vymýšlí jednu volovinu za druhou. Házela tu např. mandarinkama (zatímco já chystala oběd) a pak jsem našla ohnutou rukojeť od velkého koštěte. Jako jak se jí to povedlo fakt nevím, ale byla skoro do pravého úhlu :angry:
Přála bych si, aby šla spát co nejdřív, což dneska asi nehrozí, páč se probrala v 6.20!
17. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolem poledne mi to nějak nefachalo. Usnula jako vždy a spala 1.10. No asi půjdem ven, i když se mi do zimy nechce, ale co až do večera doma, tatínek přijede až na koupání.
17. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka ani nevim kam je mám, všechny dávat, vždycky klukům vyberu jedny, ktré nosí a ostatní uklízím a pak venku před dveřmi mají ještě jedny na lítání po venku :wink: a až přibyde Elda, tak to už nevim, budeme muset koupit větší botník :grinning:

jinak my dnes zase u dr. Mára 39°C, chytl to od Lukyho a Elda má zvýšenou, ale tam mám podezření na zuby :confused: :wink:
17. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

kolem oběda mi to tady stávkovalo. Naše noc hrůza - teda napřed hrůza, v 0.30 jsem jí už dala Panadol a po něm naštěstí spala už v kuse do rána. Předtím ale pořád pofňukávala ze spaní, určitě ty zuby :confounded: Ale bude to ještě na dlouho.Odpol. jsme jely s motorkou do obchodu nakupovat. Jsem už jak důchodkyně - jak přijde nějakej leták s fajn akcema tak se neznám :grinning:

prchalka, gina: vaše holky jsou obě slaďoučký na těch fotkách :dizzy_face:

A děkuji za komplimenty ohledně břicha :dizzy_face: Ale fakt jak jsem psala, ta fotka zkresluje. Hlavně od břicha dolů jsem celkově větší :grinning:

No jinak boty - pomalu budem taky shánět boty na jaro. Počítám tak začátkem března - a to pro mě i pro Adeli. Kdybych náhodou rodila dřív ať jsme nachystaný :slight_smile:
17. únor 2011 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : vy z těch nemocí nevyjdete :confounded: Snad se to s jarem zlepší, vydržte.
17. únor 2011 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - jů, jsem ignorant, vůbec jsem nezkoukla tu tvoji krásku. Ta je fakt nějaká větší a moc šikovná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - je už zase nemoci? Achjo :unamused:
17. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta no my jsme se jetě nestihli uzdravit :sweat_smile: Luky byl jediný, který měl jen rýmu a teď to chytl v plné parádě a Mára jede druhý kolo, snad Elda odolá, ale taky už rýmuje a chrčí :pensive: držím ho od nich co to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: a poctivě vysávám a Elík se na vysavač směje :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ta Ined? Asi je v jednom kole a ještě se nestihla vzpamatovat :pensive: :wink:
17. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - tak to je šikovný, že se usmívá na vysavač. Honzík to má taky tak podobně už od mala :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem čistila PC a nevím, jestli jsem se nadýchala toho prachu z něho, ale mám už půlku dne suchý dráždivý kašel, že by se mi to dostalo na plíce ten prach? :unamused:
17. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : dik, mne sa vidi, ze ani Sophi nerastie, stale sa mi zda taka malinka. :wink:

@sherry28 : ach jaj, tie choroby, rychlo sa uzdravte. :unamused: Veru, ined ma asi perno ked sa neozyva. :wink:

Dnes poo sme boli zaniest ziadost v skolke, velmi dufam, ze ju zoberu, riadietalka vravela, ze je vela ziadosti. :astonished: Zajtra robim iba dve hodiny, Natali ide so mnou, moze si konecne v klude popozerat a poskusat vsetko co sa jej bude pacit, bez Sophinkinej asistencie to bude parada. :grinning: :wink: Dnes zase tazsie zaspavala, dala som jej to druhe homeo, Chamo bude az zajtra, dufam, ze zaberie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prijemny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
17. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

noc celkom ok, o 2:00 sa trocha motala, potom o 4:30 sa postavila v postielke ze ide ku mne, ale nastastie zaspinkala a spala do 6:45. :slight_smile: Dam si kavu a idem povysavat, ja vzdy robim velke upratovanie v piatok, idem dnes na 10:00 do roboty tak si musim svihnut aby som stihla. :wink:
18. únor 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
včera jsme se větraly asi hodinu a půl. Před barákem jsme potkaly sousedy s kočárkem a kam že jdem.. nakonec jsme celou prochajdu procourali společně, což bylo fajn :wink: Šli pro mladýho do školy, takže čorí se strejdou byla už i tam a v pohodě s ním šla. Já čekala venku.
Noc s jedním buzením někdy v 1.15, tak to docela šlo :wink:
@sherry28 Sousedovic malá je kojená, jsou jí 2 měsíce a taky rýmovala asi týden, chuděrky malý mimina :frowning2: My jsme velkou rýmu měly až fakt kolem toho 2.roku, což už jsem s hadičkou nezvládla. Ať jste brzy fit - dáváš jim něco na imunitu? Nám se rýma (možná i díky tomu sirupu, co bere) a Sinupret kapkám tolik nerozjela. Sinupret můžou děti starší, jak jeden rok, jsou to bylinky.
Eli a zuby, jo? No to by sis od toho moc neodpočla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded:
@gina333 Ále roste! Mě taky mrzí, že nevidím ty pokroky, protože s ní jsem pořád a nemám takový nadhled a odstup :confused: :sweat_smile:
18. únor 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Honzík už pořádá běžecké závody. Má batoh na zádech a běhá si pro autíčka, která mu do toho batohu strkám, no je to možný, že má tolik energie? :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

@prchalka Sinupret koupím hned zítra Márovi, dneska nikam nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a o něčem pro mimča od 4. měsíců nevíš?Ale to asi nic nebude :confounded: Jinak včera jsem chodila s Elíkem do půl jedenácté na ruce, měl obě ruce narvané v pusině, slintal jak pes, vodnatý stolice, má teplotu 37,5°C a řval, tak jsem mu dala panadol sirup a za půl hodinky vytuhnul, tak asi opravdu zuby :unamused: :confused:(do toho ta rýma, tak nevim), no Luky měl už touhle dobou dva venku a Márovi vylezl první v 5.měsíci, tak asi ani Elík nebude pozadu :sweat_smile:
18. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 Hmm, asi všechno na imunitu bývá tak min. od 1 roku, z hlavy nic nevím, ale zkus se zeptat. Na rýmu jedině tak ty nosní kapičky od narození :unamused: :frowning2: pokoušela jsem se něco vyhledat, ale marně..
Jsem teda zvědavá, jestli bude zubák :rolling_eyes: :confounded:
18. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka já jsem taky zvědavá jestli mu něco vyleze :grinning: na rýmu mám ten libenar, vždycky mu to řádně prokapu a pak vysaju, abych to nedělala na sucho :wink:
18. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :dizzy_face: :slight_smile: ,
tak se konečně hlásím, chtěla jsem už včera po o, ale nejel mi kůň :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zákon schválnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
dítka uspány v tandemu, kačka na prsu a matýnek s mojí rukou a pohádkou! :confused: :dizzy_face: ..chtěl ještě i pusenku, ale to už se musel natáhnout sám, už tak mám prsa bolavé jako čert a ještě s nima při kóju tahat že :grinning: .
no jinak..dnes jsme první den sami a zatím teda v pohodě, samozřejmě s nima nic moc neudělám, ale to teď neřeším :wink: .
kačka je zlatá, přes den spinká skoro pořád, kojí se cca po těch 3h, akorát v noci od 23h do té 2h ji trápí trochu prďoše, tak bdíme, chováme a kojíme, ale to se poddá...s miminkem se ze začátku nikdo moc nevyspí :wink: .
včera tu byla PA, napsala mi nějaké homeo pro mě i pro kačku...mně na pořádné svinutí dělohy a jí na žloutenku a prdíky :wink: .ale prý vypadám výborně :sweat_smile:...ale jo, je mi už fajn, ty strachy celkem přešly :wink:.
matýnek to taky celkem zvládá, vzdoruje tak nějak normálně, teda jako pořád stejně, ale kačku má rád, pusinkuje ji a chce ji chovat..dokonce se dožadoval kojení, ale to jsem mu rozmluvila...že má už zoubky :sunglasses: :grinning: .
hlídání zvládl také na 1*..dokonce spal jednu noc u švagrové a bez nejmenších problémů..prý mě teda někdy nad ránem volal a hledal, ale pak že zase usnul :wink: .on je zamilovaný do sestřenky, takže tam měl jiné zájmy :grinning: .

porod...fantazie...teda pokud se tak dá porod nazvat :grinning: ...přijela jsem na ko už otevřená na 6cm a dr. že už se jí nechce mě pustit domů s tak velkým nálezem...takže teda prý jdeme rodit :confused: .počkala jsem na MM, mezitím jsme sepsali porodopis, dali mi klystýr :rolling_eyes: ...zlatý porod :grinning: a MM už byl tam, patřičně vyplašený :slight_smile: .
natočili ktg, ten den už 3 a jako nějaké bolesti jsem měla, ale nic velkého, spíš jsem to přičítala nervíkům...přeci jen jsem to nečekala :sweat_smile: .
ve 14.30 mi píchli vodu a já se odebrala setřást kačku na balonu do sprchy..kontra byly po 7 min.zhruba.pohoda, bavili jsme se s MM o řízkách, já ten den jen snídala :grinning: .
ve sprše jsme byli asi 1.20...+-...přesně nevím, ale už jsem tam nemohla vydržet, kontra cca po 1-2 min...tak jsme šli zpátky do boxu, PA zkoukla situaci, že ještě chvilku a že natočíme zase ktg a v tom to začalo...hotovo...PA se jen zeptala jestli mě to nutí tlačit, tak říkám že jo a že dost...a šlo se na věc...a na třetí zatlačení jsem měla kačku na bříšku :dizzy_face: .
celkem to trvalo 2.15 :slight_smile: .
měly jsme trošku problémy s kojením...než se to rozběhlo, tak kačka často plakala, tak jsem jí v porodce dala párkrát i dokrm, ale už je to fajn :wink:.sice mi jedno prso totálně rozedrala do krve..to bylo žůžo s tím kojit, ale už je to v podstatě zahojené a jde to :wink:.
fotky dodám, ale mám je ještě ve foťáku..nestíhám :grinning: ...co jsme doma, tak na netu jsem poprvé..teda mimo včerejšku, jak to tu nejelo, tak jsem si šla raději lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .
dočíst ani zkouše zatím nebudu..nějaké novinky?písnete mi někdo rychlosouhrn prosím? :dizzy_face: .
jinka všechny moooc zdravíme a jdu na ty fotky, ať se můžeme pochlubit :slight_smile: :wink: .
18. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 Téééééda, to zní zatím pozitivně.
Potěšilo mě:
- zlatá kačka
- maty že to zvládl
- porod fantazie
- maty a kojo :grinning: :grinning: :grinning:
- řízky :grinning: :grinning:
No šikulky jste, jen tak dál :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 Nj, vidíš, třeba by bylo nějaký imuno homeo pro mrňátka malý :wink: to mi nějak vypadlo :sweat_smile:
18. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : ahooooooooooooj, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je super, ze si tak pozitivne naladena. :grinning: Porod si mala fakt ukazkovy, tesim sa na Kacenkine fotky. Perfektne, ze Maty to tak zvlada, len aby mu to vydrzalo, drzim moc palce. :dizzy_face:
18. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc se toho tu ani nedělo, za vaší nepřítomnosti.
Jen Eliášek bude mít možná zub :sweat_smile: To je novina č. 1!
Nás přešly trochu ty největší vzteky, ale to už jsou tak 3 neděle a zatím se držíme, je s ní někdy i řeč. Ovšem ani homeo na ní moc nezabírá, stále se budí 1-2x!
Honzík má pod kontrolou wc :wink:
Katzi je těhotnej hubeňour a už čekáme jen na Káju :sweat_smile:
A Sophinka docela i spí :slight_smile:
Matova tu za tu dobu nebyla.
A mě už nic-moc nenapadá :sweat_smile:
18. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : vítej zpět :slight_smile: Přidávám se k holkám, že mě hrozně těší, jak to zvládáš a jsi v pohodě. Mě to obzvlášť uklidňuje - jak se mi to blíží, začínám někdy občas lehoučce stresovat :sweat_smile: Speciálně po probdělých nocích s Adeli, kterých jsme teď zas pár měli :confounded: A já chci takýýýý takový porod :grinning:
18. únor 2011 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc děkuji :dizzy_face: .
já musela k matýnkovi, jak jinak že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
jo a víte co největší změna?jak mi matýnek přišel pořád malinký, tak teď mi přijde neskutečně velký :sweat_smile: ...přebalovat tu malinkou prdelinku a pak tu jeho prďošu je fakt mazec :grinning: .
ale strašně se mi po něm v porodce ty 4 dny stýskalo...jak jsem ho měla v telefonu, tak jsem začala hned brečet..nenápadně samozřejmě :sweat_smile: .
elík a zub??? :confused: bože, to rychlík :sweat_smile:
katzi..já to nakonec uhrála jen s 10,5 kg nahoře...doufám, že to půjde zase rychle dolů...teda spíš o tom nepochybuju :grinning: .posílám rychloporodní bacílky :wink: :grinning: .
prchalka...děkuji za info :dizzy_face: .no uvidíme jak ta pohoda vydrží...mně se ty nálady taky pěkně střídají, ale zatím jsem nadopovaná hormony, tak myslím pozitivně, se zdá :grinning: .
tak rychle ty fotky, než se některému raráškovi otevřou kukadla :wink: .

matýnek je už samozřejmě vzhůru, tak jdeme svačit...jak budu moct, zase nakuknu....páááááá a všichni se mooooc opatrujte :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
18. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : krásnáááá :dizzy_face: Úplně mě to dostalo... A děkuju za rychloporodní bacily, snad doputovaly až ke mě :slight_smile: Jo a co píchání naušniček -jak to probíhalo? A naušničky jste měli sebou svoje, nebo vám dali na výběr v porodnici?
18. únor 2011 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - ježiš, ta je nááááádherná, mám úplně husinu až na zadku, krásná krásná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak teda holky mám co řešit. Chodíme každý den s Honzou ven. No jo, ale co se to teď děje? Dítě, jakmile ho jdu obouvat, chytne takovej hysterák a řve a řve a slzičky a já nevím, co a že ven neeeeeeee, pomoc. Dneska jsem ho ale přeprala a řekla jsem mu, ať se kouká pěkně desekrát nadechnout, ale stojí mě to teda nervy :confounded: :confounded: Co mám dělat? :fearful: :confounded:
18. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 ahojky :slight_smile: Kačenka je teda kus ženský :dizzy_face: a že je to holčička je jasný na první pohled i bez naušniček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásňoučká :slight_smile: a Matýnek bude asi taky takový asistent jako Marýsek, ten se mnou normo kojí leží z druhý strany a dělá, že kojí :grinning: kojí všechno co se dá i spidermana a nesmí chybět u utírání zadečku :wink:
18. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 jo a bude dost podobná Matýnkovi, aspoň teď se zdá :confused:
18. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : Kacenka je nadherne dievcatko, malinke uska jej ani nevidno, a ta pusa, na spapanie, krasne nausnicky ste si vybrali. :dizzy_face: :dizzy_face: Tak Maty je velky pomocnik, ako sladko sa usmieva na sestricku. :wink:
18. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek