• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
autor
@ined77 Ty 4 první fotky jsou k sežrání :slight_smile: Nj, je to VELKEJ brácha :sweat_smile:
Něco mi to lehátko připomnělo, tohle je fotka, když nám byl týden :sweat_smile:
18. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas spinka, konecne, zase jej to dlhsie trvalo, dufam, ze budeme mat dobru noc, idem k telke. :slight_smile:

Pekny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
18. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

Noc ukazkova, konecne spinkala do 6:40 uplne pokojne, tak som vyspata aj ja. :dizzy_face: Polievka sa mi uz vari, dnes este spravim pangasa a mame vyborny obedik. :wink: Pokazila sa mi rychlovarna konvica, dnes musim ist niekde kupit novu, lebo varit vodu v hrnci, ked si chcem dat kavu je veru na palicu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - Honzík v poslední době zase spinká do sedmi, ale dneska jsem si dádla krásně i já. Vzbudila jsem se až ve čtvrt na sedm, to opravdu neznám :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, Mára se nám naučil spát do půl desáté :fearful: to bych si i pospala, kdyby Elík od šesti nečumákoval, ale aspoň jsem ležela vedle něj a byl hodnej :wink: vstávala jsem až o půl osmé :dizzy_face:
19. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : to je paradicka tak dlho spat. Ale ja som radsej ked nespi dlho a na obed mam skoro 2 hodky pokoja. :wink:

U nas pekne leje, pojdem iba k svokre na kavu, Sophi spinka tak si idem trocha zasurfovat. :wink:
19. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
moc děkujeme za pochvaly :dizzy_face: .
u nás včera celkem pohoda, prckové spinkalive 20.20 oba :wink: .akorát jsem matýnka trošku pohonila s večeří a sprchou..byl s babi odpo 1,5h venku a jasně že došli pozdě než měli :stuck_out_tongue_closed_eyes: .no co, nemusím se pořád se vším loudat, kupodivu se nezmohl ani na odpor :grinning: .večer opět proběhla pohádka..teda 2-vyprávěné, mezitím kačka usnula, šupla jsem ji do postýlky ,potulila matýnka a usnul jako dřívko.plakal v noci jen 1x, naštěstí po tom co kačka usnula po kóju :wink: .já jsem s ní raději v obýváku, v noci mívá ty prdíky, tak ať se nebudí navzájem :slight_smile: .ale dnes prďoše nebyly :dizzy_face: a spinkalo se do 7h :grinning: ...kačka dokonce do 8.20 :slight_smile: .

@sherry28 :slight_smile: ...jj, taky myslím, že kačka vypadá hoodně podobně jako matýnek, jen nosíček má maličko špičatější, matýnek měl takovou bambulku :slight_smile: .
a zatím teda maty nekojí :grinning: , ale jinak se motká pořád kolem mě samozřejmě :wink: .měla jsem hrozný strach, jak to s kojením bude, kačka dudlá i 40 minut, ale zatím v pohodě..včera si matýnek přinesl auta a já mu je jen musela odstartovávat :grinning: ...jinak je fakt hodný :wink: .

@gina333 :slight_smile: ..jj, taky mi kdysi odešla konvice a já byla div živá...vařit vodu na kafe v hrnci jako ve středověku :grinning: .

@prchalka :slight_smile: ...jééé, čorí byla krásně vlasatá :dizzy_face: .já tam kačku vždycky jen na chvilku odložím, ale matýnek jak to zmerčí, tak hned houpe :slight_smile: .ale je opatrný, už ví, že musí být opatrný...sice teda dnes chtěl kačce skákat malým pejskem po hlavičce :confused: :sweat_smile: ...naštěstí ji pořád hlídám jako oko v hlavě,přeci jen...on je ještě taky malý prcek :wink: .

anta :slight_smile: ...a nemá v té botě něco?my tak byli normálně se lžičkou ve sněhuli venku :sweat_smile: ...matýnek furt že au a a já hergot, co tě tam pořád bolí..vyzuju mu to a ejhle lžička :sweat_smile: ..já ji tam nedala že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .nebo netlačí ho ty botky?anebo prostě jen rozmar..u nás se nechá obléct levá nohavice punčoch, ale u pravé se jančí :rolling_eyes: ...taky nerozumím :sweat_smile: .

katzi :slight_smile: ..naušničky jí píchali v den propuštění...já u toho nebyla, vzali si ji sestřičky, ale byly tak za 5 minut zpátky :wink: .ale slyšela jsem ji jak pláče, chuďátko :frowning2: , ale pak už byla hned klidná, dala jsem jí cucnout mléčka a bylo dobře :dizzy_face: .naušničky nám kupovala švagrová jako dárek, ale radila se o kamínku a barvě zlata :wink: .jsou z bílého zlata :wink: .
teď mě normálně napadlo, že mi za to ani neplatili :confused: :sweat_smile: ..no, třeba se ještě ozvou :sweat_smile: .
a jinak myslím, že se to fakt dá zvládnout :wink: ...kor, když máte tatínka každý večer doma, to půjde úplně v pohodě, uvidíš :slight_smile: .jen třeba při nemoci to bude mazec..to jo :frowning2: .

jinak spinkáme opět od 12.30, oba :dizzy_face: .matýnek vedle nás s držením za ručku a pohádkou, kačenka opět na prsu :slight_smile: .
včera jsem na sebe večer byla skoro až hrdá :grinning: ...zalehla jsem v klidu k tv, osprškaná a byla pohodáááá :grinning: ...teda jen do 21.30..to už chtěla kačulka opět hodovat :grinning: .
MM je dnes přes poledne v práci a odpolko přijde na návštěvu babi s dědou..zkuknout malou :slight_smile: ..chtěla jsem jít sice dnes poprvé ven :frowning2: ...PA říkala, že můžeme když je nad 0.ale tak půjdeme zítra no :wink: .
no ještě...taky jsem zvědavá pak na naše vypravování ven :grinning: ...to bude taky ještě vyšší dívčí asi :grinning: .
a už končím :grinning: ...evidentně mám deficit :grinning:
19. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - tý jo, holka, ty to máš krásně okoučovaný, ani nevíš, jak ti to přeji, pořád říkám, že jsi pohodářka, tak super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 paráda :slight_smile: že to není tak zlý ve skutečnosti jak se předtím zdálo, že? :dizzy_face: :wink:
19. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 Mára sice spí do půl desáté, ale po O jde zase :sweat_smile: už spí hodinu :confused: ale klídek úplnej nemám, Elík je vzhůru, ale hodný, sedí vedle mě v lehátku a směje se a mlátí do slonů :grinning: :wink:
19. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já až teď. Udělali jsme si s MM klidné dopolko, čorí byla hlídaná a my bloumali ve městě. No nic kloudného jsme nekoupili, jen pár drobností, byli jsme hlavně na obídku. Já měla tortily se zeleninou, ale teda, jsem z toho hotovson, neskutečnej luxus! Teď jedem ještě na nákup a možná na krátkou návštěvu ke švagrové!
@sherry28 Do půl 10?????? :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Tak to je mazec kdyby to tak bylo i u nás! To už by spát pak nemusela a večer šla brzo.. No hudba budoucnosti :confounded: Ale že pak Mára ještě usne :fearful: :confused:
19. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka no má nějakej spánkovej deficit nebo co :unamused: chodí spát v osm, v deset ho budím na ATB, spolkne, zapije a spí dál, v šest ho zase budím na ATB, spolkne, zapije a spí do půl desáté a ve dvě jde zase spát(po ATB) a ještě teď spí, musím ho jít vzbudit :fearful: a vbečer po osmé půjde zas :sweat_smile: :wink: už přišel, sám :slight_smile:
19. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : mozno ze to z tych liekov spi tak dobre, nie? No ked spi aj poo, tak to je super,to si od neho paradne oddychnes. :grinning: Dlhsi ranny spanok by som brala cez weekend, cez tyzden by som ju musela budit a to by mi jej bolo velmi luto, ze koli mne nemoze spinkat. :unamused:

@prchalka : teda, to ste mali suprove dopolko, ale zasluzis si to. :dizzy_face: :dizzy_face:

ined: ved ty to zvaldas lavou zadnou, perfektne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Sophi spinkala poo iba hodinku, zacala kaslat a uz potom nezaspala. :astonished: Nasadila som jej Stoptusin, dufam, ze ten kasel sa nezhorsi, mna uz z tych chorob asi fakt porazi. :angry: U nas cely den padal dazd so snehom, proste hnus. Babulka uz konecn spi, idem trocha k telke, dufam, ze neprekasle celu noc.

Pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
19. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
no suprové dopolko jsem si vybrala v noci :rolling_eyes:
Tatínek zase chrchlá a prská, bylo mu chřipkově, takže jsem měla službu.
3x úplně vzhůru, 1x tak napůl, sháněla dudel, ale to jsem u ní ležela. Od 3-4h se nepřetržitě motala, ruce na mým krku a obličeji.... A to měla homeo!! Asi měla i plnej nos, protože funěla a pořád vypadával dudel. Musím ještě zkontrolovat stav zubů.
No prostě jsem zase do růžova :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 No tak to spí krásně, asi i kvůli tomu buzení a lékům! No hlavně, když to jde :wink: Já jsem ale nějak nepostřehla dřív, že máte ATB?!? :fearful: :confused:
20. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@prchalka : tie noci su furt akesi besne, kym nevyjdu zuby asi nebude pokoj. :angry:

U nas tiez boli motanice, aj trocha kaslala, ale v podstate sme spali obidve. Az do 6:45. :wink:
20. únor 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
však já ho teď poslední dobou taky musím budit, když vezu Lukyho do školy :rolling_eyes:je mi ho strašně líto tak malý a už ho musím hnát z postele :pensive:. Spal by býval až do osmi a nejde to :sweat_smile: Lékům přičítám to, že spí až moc to jo :wink: ale i bez léků se naučil spávat do osmi a pak nemá problém jít v jednu spát, spí do tří a večer na osmou usíná :slight_smile:
@prchalka já ani nevím jestli jsem to psala, ale myslím, že jo :confused: no všichni byli na ATB, Luky má ještě poslední dávky a Máru čeká ještě jedna lahvička :confused:
20. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky. Já jsem taky nějaká rozsypaná, kašlu, mám rýmu, teploty, no to mám teda radost. Pořád bych spala, ale nemůžu, je to děs běs :unamused:
20. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : uz tie choroby ani nekomentujem, Uz aby prisla jar, akosi jej to tento rok dlho trva kym dorazi. :astonished: Prajem velmi rychle uzdravenie. :wink:
20. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aby toho nebolo malo, tak ku kaslu mame aj sople :angry: :angry: :angry: ja uz asi hodim maslu. :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám tatínek kašle dost a Ju v noci taky kašlala, tak jsem radši ráno nasadila Sinecod!
Už aby bylo to jaro!! Tady krásně svítí sluníčko, ale je strašná zima, máme tam -2 :rolling_eyes: :confounded:
20. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás to taky nevypadá růžově. Ju spala sice asi 1.20, ale od té doby zívá, je skleněná, lehá na mě a kašle.
Fakt skvěle a výborně!! A o půl 6 už kňourala, že chce spinkat :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka Mára vstal ve čtyři a v šest už brečel, že chce jít spát :pensive: taky nevim co s ním, na něj ATB moc neplatěj a má teplotu i tak, nejspíš to bude virové :sweat_smile:
20. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás fakt blbý. Kašlala, kašlala, až 2x zvracela. Bez teploty, ale úplně unavená, ospalá, nic nejedla. Příznaky úplně stejné, jako tehdy, jak se pozvracela u zubů, jenže teď fakt nevím, od čeho to vlastně je, když je MM nemocný.
Nakonec spí od 19h. A zítra je pondělí :angry: :frowning2:
20. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajaj, prchalka, to je děsný.. Holka, já se taky sama potýkám s nějakou pitomou virózou, včera už mi bylo dost blbě, hlava bolela, kašlala jsem, rýma, motáky a 37,3 no a dneska je to lepší - teplota 37,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - vem ji zítra raději k dr. :frowning2:
20. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : aj u nas je kasel a sople. Pred tyzdnom sme to mali a teraz zase. :frowning2:

Konecne zaspala. dala som jej sirup na kasel, Nurofen od teploty, namazala Koalkolu. To bude zase desna noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prajem vsetkym pokojnu noc. :pensive: :pensive:
20. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

vcerajsia noc ani nebolela :unamused: az nato, ze spinkala pri mne, spala dobre, obcasne mrvenie, ale vsetko bolo v pohode. Dokonca spi aj teraz. :dizzy_face: Doo idem na preventivnu gynekologicku prehliadku :astonished: tak bude u babi. A vonku je zase nasnezene. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak nevím nevím u našeho Honzuláka, jestli to ode mě nečapl, tak uvidíme, nějak taky pokašlává. :unamused:
21. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
tak já až teď. Noc děs-běs :frowning2: :frowning2: Se strachem ze zvracení jsem jí dala jen půlku sirupu, tak první 3h spala. Od 22.10 jsem byla u ní a do někdy 1.30-2h kňourala, motala se, brečela, každou minutu chtěla pít a bulila "nech mě bejt" ať na ní nešahám a že chce jít dolů :pensive: Horečku furt jak prase, otírala jsem jí žínkou. Jednou ještě chtěla zvracet, ale nebylo co od odpoledne nic nejedla. Pak zase Nurofen, no ten než zabral, to bylo děsný, prosila o další sirup :rolling_eyes: :confounded: Nakonec nějak od těch 2h spala a já už konečně trochu taky.
Ráno vylezl MM v 6 z postele a že jede taky k dr., že mu je fakt bídně. Dostal hned ATB a je doma. U dr. prý sotva vylezl schody. Konečně jednou asi po 10ti poslechl, že takhle se jako fungovat nedá.
Pak nás vzal taky k dr. Ráno měla Ju asi 38.7 :rolling_eyes: a ležela do 7h, pořád unavená!
Opět nemáme žádné léky, jen max. kapky na kašel, pít a sirup na teplotu, recept žádný.
No ale ráno jedla aspoň suchý BeBe sušenky a půl rohlíku, když jsme se vrátily od dr. a po sirupu se jí ulevilo. Normoš komunikuje a funguje, jen je skleněná :frowning2: To si v tom zas poťapem! Já jsem zralá jít taky spát z toho všeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek