• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
Jinak se mě dr. ptala, jakým způsobem do ní rvu léky a že mi to teda nezávidí, že Kikouš vybadá jako solidní bojovník :confused:
2. dub 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podařilo se mi ostříhat dítě! Zázrak století, dávám fotky pro porovnání, na třetí fotce si pochutnává na okurce na mámině ponku v kuchyni :grinning: :grinning:
2. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to jsme se zasmáli ještě s mm, mm ho dával spinkat a Honzík mu říká "táto, neříkej, co mám dělat, mám plán", no a myslím, že už chrňákuje, super plán :sweat_smile: :sweat_smile:
2. dub 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem si do albíčka ještě nějaké fotky, tak můžete jukat :wink: :slight_smile:
2. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : podareny je ten tvoj synator, ako sedi na stolicke a pozera rozpravku. :wink:

My sme cele poo boli vonku na ihrisku, bolo super, len trocha moc deti, ale Sophi sa to pacilo. :slight_smile: Dufala som, ze zalomi hned ako ju dam do postele, no tudle nudle, hodinu som pri nej lezala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nastastie uz spi, idem k Natalke a k Superstar. :dizzy_face: :dizzy_face:

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
2. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

vcera vecer som jej nedala Chamo, samozrejme sa v noci vkuse motala, no vidim, ze od dnes jej nasadim znova. :astonished: Mozno, ze jej idu tie patky, nechapem ako to vy kontrolujete ci sa uz talcia, no ja jednoducho nemam sancu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Já ty zuby kontrolovala tak, že jsem strčila Honzovi prst do pusy, ale je fakt, že musel mít náladu, aby mě nepokousal :grinning: :grinning:
3. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
včera spala jen v autě, ale MM jel dle nařízení pomalu a dalo to na takových asi 45 minut, pak trochu pobíhání venku u švagrové, venku bylo příjemně, tak už jsme spaly ve 20.40 :wink: Budíček o půlnoci a vstávačka v 6.20!
Tak a zítra ty přihlášky..!!
@anta Já už jí chci taky ostříhat, ale sama účes nezvládnu, leda tím strojkem, k čemuž se zase nemůžu odhodlat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@gina333 Ke mně si sedne čelem, zakloní hlavu a otevře pusu :sweat_smile: Jenže u nás to bylo tak, že když se motala, ještě jsem vůbec nic neviděla a teď celkem spí a přitom je už půlka zubu venku.. Myslíš, že jí nenalákáš, aby ti ukázala zoubky?
3. dub 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : ja ked poviem aby mi ukazala zubky, tak ich akurat na mna vyceri :grinning: a ked jej chcem nakuknut do pusy tak zahlasi mama nemozes a hotovo. :wink: Co uz, asi to bude na dlhe trate, len dufam,ze nas nebudu strasit na letnej dovolenke. :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - jů a ty si myslíš, že já to zvládám levou zadní, aby nevypadal jak z polepšovny? :grinning: :grinning: Zub se, zub tam, ale co, hlavně když se nepotí, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
@gina333 - tak už aby vám vyrostly ty zuby, co? Tak snad to vyjde do dovolené, případně po dovolené :slight_smile:
3. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes to šlo poo hladce. Dopolko se motala doma a před obědem jsme šly před barák. Lítala tam s klukama na kole a motorce, nechtěla se od nich hnout, takže na oběd jsme jí museli s řevem přemlouvat :sweat_smile: a byla z toho pohybu pak k.o., tak to zabalila ve 12.40 :slight_smile: To ona potřebuje, vyběhat se venku!!
MM jel na motorku, já žehlila, teď si dávám pauzu a MM vyrazil na malý nákup.
@anta No myslím! :sweat_smile: Hlavně myslím, že je jednodušší ostříhat kluka, co má už krátký vlasy, než holku, co je má po lopatky... tak nějak kloudně :confounded: Naše chyba - měli jsme jí to brát u hlavy hned :sunglasses:
@gina333 Nám ta půlka zubu teďza týden vykoukla docela rychle. Takže na léto bude snad pokoj.. Naštěstí mi to ochotně ukazuje!
3. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Houpy houpy :wink: :slight_smile:
3. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer! Holky, mě klepne! U Kikouška to není a nebyla choroba, ale vyrostla horní levá pětka!! Předposlední zub :confounded: :sweat_smile: :confused: Já, jak jsem řešila ten její úraz apod., tak mi nedošlo, že by to mohlo být ehm...i k zubům.. Holky - já jsem fakt uplně blbá...
Tak už jen poslední

@gina333 - naprosto tě chápu - já se jí do pusy taky nemám šanci podívat. Jen dycky machruje, jak ukázala dr. zoubky (prdlajs), na chvilku otevře, pak sklapne a utrum. Teď se jí muž ptal - co u paní dr. - ukážeš zoubky ... čekal, že se nachytá - odpověď ho poněkud překvapila.. Neukážu nic, zmeťoure :angry: :confounded:

Jo, tu pětku jsem zjistila při šílených záchvatu smíchu.. Jen jsem zkoušela nakouknout - nečekala jsem, že tam něco budu. Zítra (spíš výhledově) zkusím zjistit stav hryzuschopnosti na místě zubu číslo 5 v pravo :sweat_smile: :pensive: :grinning:

@prchalka - nám střihá vlásky bývalá skorošvagrová, naštěstí máme zoubky kratší, tak ok..

Technická - taky se vašim dětem ty vlásky tak cuchají v zadu na hlavičce? I když fakt poctivě rozčešem, tak tam jsou pořád jakoby krepaté...
3. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : Sophi ma vlasy skoro po pas, vlnia sa jej takze ich nema take zmuchlene. :wink: Toje super, ze uz finisujete zo zubkami. :slight_smile: :slight_smile:

My sme cele poo boli zase vonku, trajdali sme po meste, dali sme si zmrzlinu, poprechadzali sa a pekny den za nami. :dizzy_face: :dizzy_face: Idem k Superstar.

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
3. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - cože máte? Zoubky kratší? :grinning: :grinning: :grinning: Předpokládám, že vlásky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Honzovi se to kroutí na stranách :wink:
3. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
tak zase pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se budila asi 7x :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jinak u nás fakt teď zvláštně spí (né že bych si stěžovala)! Vzbudí se tak 1x a zase spí, což dřív bylo fakt sci-fi a spí ještě teď o půl 7. To jsou dost dlouhý intervaly na ní :sweat_smile:
Nějak v 9 počítám, že vyrazíme směr jedna školka a pak cvíčo. Mám takovej blbej pocit. Po tom posledním cvíču poprvý zas zakašlala, ale "doufám" že tím to být fakt nemůže!!!!!
4. dub 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@prchalka : nemyslim si,zeby s cvicenia kaslala :astonished: ved tolko ako tam sa nabeha aj doma, no nie. :wink:

Aj moja Sophi este spi, mna to skore ranne vstavanie zabija, neznasam to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Noc sme mali celkom kludnu, 2x zaplakala, ale spinkala dalej. To nocne plakanie nechapem. :rolling_eyes: To akoze ma zle sny a place? :confused: Robi to skoro kazdu noc, taky zalostny plac, nemoze byt, ze a jej kazdu noc snivaju zle sny. :astonished: :astonished:
4. dub 2011 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, u nás jedna z nejhorších nocí - začalo to někdy po půlnoci a skončilo kolem šestý... Jedním slovem masakr!
Došla cham - musím ji koupit - s ní je to opravdu lepší - při nejhorším kombinace chamo a nurofenu.....

@anta - Detailisto :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: - jo, mělo tam být vlásky, nooo

@prchalka - ano, na blbé pocity já věřím! Ale tobě přeju, ať se sekneš.. Po cvíču? Nevím - třeba jí tam něco nesedlo - možno i nějaký parfém, atd .. Třeba JEN reakce na něco cizího..

@gina333 - tenhle pláč mi máme u zubů, nebo když se něco škaredého zdá - dneska bečela a říká - nech mi čepičku - MOJe.. Tak až bude malá ležet na zádíčkách a smát se, tak se zkus podívat :wink:
4. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : no budem musiet, zda sa mi, ze patky su na ceste. :wink:

A spala do 7:20, normalne som otvorila dvere aby sa uz zobudila, :slight_smile: som zvedava ako pojde spat na obed. :confused:
4. dub 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - mě to zarazilo, jak rychle byly ty pětky právě venku. Za nás jsou asi zatím nejhorší špičáky.. Nebo byly... Ale třeba ještě jeden poplach s pětkama a budu mluvit jinak :wink:
4. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už mám přihlášku podanou, ale teda, nevypadá to tady u nás moc dobře, to mi řekla paní ředitelka hned mezi dveřma, tak s tím spíš nepočítám.. Uvidíme, jak ta druhá školka, ale to až odpol.
@hancazivocich No, u vás to teda byla zubní smršť :stuck_out_tongue_closed_eyes: U mě se to dneska sešlo, tak mi není z toho všeho ani dobře na duši. Pondělí, cvičení a ty přihlášky..
@gina333 To si dneska teda pospala :sweat_smile:
4. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa pustila do umyvania okien, s vydatnou Sophinkinou pomocou. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mam umyte v kuchyni a v pracovni, uz iba povesat vyprate vonave zaclony. V sobotu som davala do poriadku balkon, aj tam uz mam poumyvane, takze ma caka uz len detska a obyvacka, tento tyzden by som to chcela stihnut. :slight_smile: Ved Velka Noc je za dverami, nech mam jarne upratovanie za sebou. :wink: :wink:
4. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - jo, to byl spíš zubo-uragán.. Když si vezmu, že před Vánocema měla jedničky, dvojky a čtyřky.. Od tý doby sedm zubů - mazec :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@gina333 - já už mám i pověšené záclony, heč :grinning: :grinning: a letos jsem ani nespadla... Super..

Holky, poraďte - nevíte o obchodě, kde mají karamelová lízátka? Myslím třeba Kaufland, Billa apod..
4. dub 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : ty si sikula, ja sa s nimi akurat trapim, je to fakt makacka, ked clovek ma iba 158cm da to zabrat. :wink: U nas tie lizatkma maju asi v kazdych potravinach. :dizzy_face:
4. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - ahaaa - já, když se snažím, tak dosáhnu i ze židle.. Taky mám o 20 dm víc :sweat_smile:
Fakt? Tady mají ty pevný, pak se žvejkačkou.. Já je někde viděla, ale ... Ta hlava. Jo, babička je kupuje, tak se zeptám jí, no :sweat_smile: Ale na bb se musí pomalu, aby se nevyděsila, jak zemřel dd, tak.... Chjo, no... Plus ten její Parkinson - to jí taky nedodává. Ale jinak to zvládá..
4. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - já měla v plánu původně jinou práci - vytírání, ale nakonec jsem stihla i ty okna a záclony. Kikouš spal, pak si ji vzali na chvíli ven naši. S ní za zády to bylo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Co je tohleto? A pomáhat maminkovi :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: Všude voda, pěna... Maminko, svlíkat, mokráá...Takže tě chápu. Já se nepouštím do žehlení - když mi tu pobíhá. Prostě si netroufám - sama jsem nešika a tak žehlím, když spí - je to jistější
Mě čeká ještě povlečení atd..
4. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak jsme se byli podívat za tou paní na hlídání, Honza je na mě teda ukrutně upnutý a že chce chovat a já nevím co, s paní se bavit moc nechtěl, na všechno říkal "ne" a "nebudu" a "nechci" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ale paní je ochotná nám s tím pomoci a pomalu ho zvykat na nové prostředí a s osamostatňováním. Říkala, že bude lepší, když to takhle budeme dělat pomalu, ale v klidu a v pohodě, že pak by to byl ve školce šílený masakr a takhle že to pro Honzu bude mnohem lepší, jde jen o zvyk :wink:
4. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : tak drzim palce aby si na cudziu pani Hoznik zvykol co najskor. :wink: Viem o com hovorim, moja Natali bola taka maminkarka, ked nastupila do skolky, veru dlhe tyzdne plakavala, vlastne revala. :unamused: Sophi hadam taka nebudem, jej cudzi ludia nevadia, takze sa v skolke nechame prekvapit. :wink:

Certica spinka, zaspala skoro na minutu tak ako obvykle, super. :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak se jen v rychlosti hlásím...u nás.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já od minulého úterý na atb, masivní zánět moč.cest+ začínající zánět ledvin :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...bomba :frowning2: .
matýnkovi lezou 5, takže u nás je opravdu veselo :sweat_smile: .MM byl minulý týden doma, já byla v horečkách, pořád nad 39C, takže musel být maximálně zapojen, hlavně mi hrozili nemocnicí :fearful: , takže ty první 3 dny jsem fakt jen ležela a vstávala minimálně.dnes už je v práci, já jsem už daleko lepší, tak snad se mi to nevrátí :pensive: .
kačulka je tu vedle mě v lehátku, je napapkaná, ale je vidět, že se chce opět chovat, potfůrka jedna :dizzy_face: .
čekáme na matýnka až se vzbudí a jdeme ven, u nás je ještě nádherně :dizzy_face: .
nedočítám nic :frowning2: ...poslední dobou se sem nemůžu dostat ani na chvilku :cry: .i dnes jsem tu vlastně jen proto, že jsem potřebovala zjistit číslo na dr. :unamused: .
takže tak...tak se mějte všichni moc moc krásně, opatrujte se a já zase někdy :dizzy_face: ....všechny mooooc zdravíme! :dizzy_face:
pááápi
4. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty školky, zdá se, projedem.... :angry: :frowning2: :frowning2:
4. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek