• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
Ahoj holčinky, dnes jdeme zase s Honzíkem k zubákovi, to mám radost. Teď mě dítě opravuje nářadím, to bolí, au au au :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zubař jaksi nedopadl, byl tam před námi kluk a ten řval jak krááááva a Honzík si z něj asi vzal příklad, znervozněl a nic, plakal chudák jak blázen taky :grinning: :grinning: :grinning: , tak jsme to teda s dr. vzdaly, protože zase, abychom ho trápily, zkoušely jsme to, jak se dalo, ale Honzík, že ne, no co, je to malej kluk a já se na něj proto vůbec nezlobím, jen mu nechci vytvořit trauma ze zubařů a vůbec z doktorů, protože dosud se jich vůbec nebál :wink:
12. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes se u nás zaspalo snad do minuty :sweat_smile:
Dopolko na hodinku venku kolem baráku, to ještě šlo, ale už se počasí zkazilo :frowning2:
12. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, neznáte něco fakt účinýho co pomůže proti bolení zoubků? Malýmu se teď dere stolička, dala sem mu před spaním Nurofen a účinek teda žádnej.... Chudáček se celou noc převrací, kňourá a pak to dospává přez den...
12. dub 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina paralen,plus viburkol,plus natriet dasno kamistadom.To nam zaberie vždy.Len ten paralen sa snažim davat čo najmenej.Zatial ho mal dokopy asi 6krat a to už ma 15 zubkov,z toho 3 stoličky a vsetky očaky.Tiež sa mi osvedčila cez den chamomila ch 30-maly už pekne cuca guličky-jednu po druhej-vždy rano mu davam.
12. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaja73 Dík :slight_smile: Mám calgel, ale přijde mně jestli to nebude k ničemu, když usíná u mlíka. že si to tím hned spláchne...
12. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina ja tiež použivam na bežne natieranie cal gel,ale ked fakt trpi tak jedine kamistad je ovela silnejsi.Skusila som oba ja sama a ten kamistad je pecka.A ked to natrieš napr 5 min pred jedlom, tak je to už vstrebane.
12. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaja73 Aha, tak dík, zaběhnu to koupit a třeba se konečně vyspíme :slight_smile:
12. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit.. Vlastně teď brečím - ani se pořádně nedá psát. Dnes zemřela babička MP :unamused: :cry: :cry: :cry: , můj děda leží v nem a čeká na amputaci... Mýmu bráchovi se objevila krev v moči - bez příznaků - v pátek ho čeká vyšetření moči a já se bez mučení přiznávám, že to nedávám....
Jdou nám asi poslední dvě pětky - jedna je vidět, druhá nevím... Noci stojí za h... Nespaly jsme... ani nepamatuju... A tak vzteklá jako je teď....
Mějte se a bojujte, my budem taky..
12. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - ježiš, je toho moc na jednoho :cry: :cry: :cry: Upřímnou soustrast, bráchovi držíme palečky, ať to není nic vážného :unamused: S tím dědou je mi to líto, teda to je rok na ho*no, pořád samý špatný zprávy ze všech stran. To se ti nedivím, že to nedáváš, já bych se taky složila :pensive: :pensive: :pensive:
12. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina A co všechno už jste kdy zkoušeli? Nám taky třeba ani sirup na neklid a motáky v noci nepomohl.. Občas ten Viburcol jsme dávali, ale to není asi spása v tomhle případě.! Kamistad jsem občas natřela taky, většinou jen na spaní poo, když zub fakt lezl, ale moc na ty gely nejsem, ale tenhle fakt dost znecitlivuje :wink:
@hancazivocich Hani :frowning2: :frowning2: Drž se! Kéž by všechno, co tě trápí bylo už jen "zlobení" Kikči! To by byla pohoda! U vás prostě není klid nikdy, pořád dokola.... :pensive:
12. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka Zatím celkem nic, jen ten calgel a nurofen, tak jsem právě sem přišla pro radu :grinning:
12. dub 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka +
@anta - děkuji moc... Volala kámoška, abysme přišly a u ní mi znovu zvonil tel. zkolabovala i moje babička - to jsou nějaký změny na slunci či co? Ležela chudák v dešti na zemi... Nějací staříci ji viděli oknem, volali syna, ten přijel a lezl pro ni přes plot.. Teď leží v nem....
Holky, děkuji za podporu - já mám pocit, že je toho všeho moc. A hlavně - že je toho tolik, až je to skoro skoro nemožný ...

Ano - až to bude jen Kikouš a její řádění, tak se to dá. Ale já jsem uplně vyflusnutá, ona to ze mě cítí a jede jak zajíček Duracel
12. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - nemáš zač děkovat, lepší by bylo, kdyby jsi v této situaci nemusela vůbec být. Co se to děje? Pořád nějaký neštěstí, holka drž se!!!
12. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : to je strasne moja co sa u vas deje. :unamused: Myslim na teba,aby si to zvladla, braskovi drzim palce, neboj sa, urcite bude v poriadku.

U nas nic nove nastastie, Sophi uz je v poriadku, svagrinej maly ma pre zmenu virusovu anginu a dnes boli trocha spolu, len dufam, ze nas to minie. :astonished: Dnes MM povedal, ze na Velku noc este nebude doma, ja uz som sa tesila, ale je dost ludi ktori este dostatocne dlho nelyzovali, tak musi ostat. :angry: No co uz, ved z nich vlastne zijeme. :wink: Idem trocha k telke.

Pekny vecer prajem. :pensive: :pensive:
12. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
tak mám doma kolečko i se sedajdou (jen jestli to dítě uvezu :sweat_smile: ) a vyměněnou helmičku úplně bez problémů. Bonus je to, že na rozdíl od té první má tahle blikátko nejen vzadu, ale i vpředu a díky tomu i kšiltík, na kterým to je nasazený a navíc byla levnější. Paráda :wink:
Noc luxus - od 21-5.30! Ale těch 40 minut navíc klidně ještě mohla dát, aby byla rovnou fresh, páč jsem k ní musela a samo, že ještě usnula.
@bufina No víš, občas tu taky někdo napíše POMOZTE, tak se vypíšeš a až pak napíše, že všechno už zkoušeli a nic nepomáhá.. :confounded: Proto jsem se ptala, jestli už jste někdy něco použili. Ale podle mě, když nezabere sirup na bolest (což taky známe a motáky pokračují), tak pak už fakt nevím, co je mocnějšího. Ale samože jak u koho, musí se toho zkusit víc! Už máte ten Kamistad? Pak napiš, jestli pomohl!
@hancazivocich To snad ani není možný! Na jednoho člověka opravdu trochu moc :frowning2: :frowning2:
13. dub 2011 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
Vcera zaspala krasne, ale uz o 22:00 zacala kaslat, neviem vobec z coho, aj v noci obcas zakaslala, taky dusivy kasel, vobec nic nevykaslieva. No des uz zase. :unamused: :unamused: :unamused: Pojdem hned po ranajkach do lekarne pre sirup, minulo sa mi aj homeo, nevidim ruzovo obednajsie spanie. :confounded:
13. dub 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Dítě se dnes vzbudilo v 6 hodin a s bréčem, tak nevím, jestli to není důsledek toho včerejšího zážitku u zubaře. :confused:
13. dub 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno.. U nás teda dobré není. Malá se buď včera přeplácala nebo já nevím, ale v noci mi blinkala... Od půl jedný do čtyřech vzhůru! A i horečkovala. Že by i k zubu? Doufám, že to nebude angína nebo něco takovýho. Tzn. dnes bude opět velké prádlo.
13. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - ajaj. Že by viróza? K zubu blinkání se mi nezdá.
13. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm, koukám všude neveselo :frowning2:
@hancazivocich No já zvracela snad vždycky na začátku angín. Ještě nějaká nemoc by vám chyběla :frowning2: To ne, fuj fuj!!
@anta K zubům jsme blindily na podzim taky, je to možný. Ale bylo to večer, byla z toho unavená, bolelo jí to a chtěla jsem, aby aspoň něco snědla, tak to byly myslím jen křupky a možná do Brumíka jednou kousla a pak to vyhodila :rolling_eyes: Jsem to tu psala, ale byla jsem si jistá, že je to od zubů!
13. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 Když slyším slovo KAŠEL, tak se osypu! To je posledního půl roku můj největší strašák!
Dnes jsme opět samy a budem zavřený jen doma, venku leje. Jen přijedou tcháni odpol aspoň!
13. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčata :slight_smile:

omlouvám se nedočítám :sweat_smile: Poležela jsem si teď v nemocnici - odeslal mě tam můj gyndař, nelíbil se mu monitor. V porodnici to nebylo o moc lepší, průtoky pupečníkem taky žádná sláva. Tak mě tam pro jistotu nechali na pozorování. Jeden den po jejich vnitřních vyšetřeních jsem myslela, že se mi už rozbíhá porod, ale pak se to zastavilo :pensive: Dnes mě pustili domů - prý monitor i průtoky dnes OK, no a taky potřebovali uvolnit postel. Doma v bytě vybuchla bomba, je tu strašný bordel, MM byl na Aduš sám, navíc finišoval nějaký úkol do práce tak u ní ještě pracoval.....takže jdu na to teď vlítnout a třeba tím Kájuš už vyženu ven :slight_smile: Kdyby byla nějaká změna tak pak pisnu. Mějte se všechny pohodově.
13. dub 2011 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : no ahoooooooooooj, uz si nam tu chybala. :slight_smile: Chudatko, tu nemocnicu ti nezavidim, ale hlavne, ze ste uz ok. Veru, len upratuj, nechc ste na Velku noc uz styria. :wink: :grinning:

My sme poo boli vonku, u nas je teda riadna zima. :angry: Bola som v lekarni, mam homeo na ten kasel, kvapky do nosteka a bojujeme. :unamused: Nastastie zaspinkala, len trpnem aby nezacala kaslat. :astonished:

@hancazivocich : drzte sa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VTÍPEK: Přišla paní pošťačka a nabízela mi pro Ju "mini účet" a nakonec se ptá: "Kolik je jí?" Pět, šest??? :grinning: :grinning: Jsem pár vteřin myslela, že si dělá srandu a pak říkám: "Jako let?" A ona že jo :sweat_smile: :grinning: Při dva a půl vyvalila oči :grinning: :grinning: Přitom nás zná, bavíme se občas. No to si musela asi myslet, že jsem doma s nějakým tatarem, ne? :sweat_smile:
13. dub 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, dítě zase nemělo plenu na spinkání a nepočůral se, to, že nedostal tu plínku, byl omyl a Honzík obstál :sweat_smile:
13. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tcháni - první, co Ju dostala do ruky byl zmrzlinový kornout :angry: :angry: Dále lízátko a čočky, který jsem okamžitě zabavila i s tou zmrzlinou!!! :angry:
Volala švagrová, zítra jede na nějakej cvičící přístroj a - prý jestli tam taky nechcem do solné jeskyně, tak asi pojedem :wink: Aspoň to líp uteče při tom počasí :slight_smile:
13. dub 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : no hold Cori je velka kocka :grinning: My ideme v piatok do solnej jaskyne so svagrinou, dufam, ze na tu nadchu to zaberie. :wink:

@anta : super, sikovny Honzik, :slight_smile: u nas sa stale naklada do plienky. :unamused:

Dnes sa vystriedali tusim vsetky rocne obdobia :astonished: chvilku svietilo slnko, potom prsalo, do toho snezenie a hrozny vietor. No des. :angry: Tak sme poo boli iba doma ale Sophi sa vyhra aj sama takze sa nestazujem. :wink:
13. dub 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - taky si ho chválím, ale fakt to nebylo naschvál, že tu plenu neměl, jsem hlava děravá :sweat_smile: :sweat_smile: a holt asi budu i dál, za chvíli bychom totiž mohli být bez pleny i v noci, že? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : tak to urcite :slight_smile: Aj u nas sa stane ze v noci alebo poo vstane suchou plienkou, problem je ale taky, ze ked sa jej opytam ci si nesadne na nocnik tak mi odpovie: radsej nie, teraz urcite nie. :grinning: :wink:

Namazala som ju Koalkou,dala homeo na kasel tak tajne dufam v konecne dobru noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pekny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
13. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek