• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
@gina333 -tak to jsem ráda,že jsem poradila aspoň tobě :slight_smile:

@prchalka -být tebou tak vydržím, bude se to určo zlepšovat :wink:

@anta - tak přeju,ať to není nic vážného a taínek je brzy fit :wink:
11. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lehna Nj, ale za cenu uspávání hodinu poo a hodinu večer? To je teda celkem promrhanej čas :sweat_smile: :rolling_eyes:
11. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lehna Promiň, jsem nereagovala - už jsem si taky něco našla podle návodu :sweat_smile: :wink:
11. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Spala 1.20 :wink: fajn! A není aspoň tak ukňučená! :wink:
11. kvě 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka -no to sice promrhanej je,ale myslím,že se to bude zlepšovat. musí si zvyknout,že ten dudel na to usnutí nemá.
jo ahaáá, já právě myslela,že se ti nic nepodařilo zas najít :slight_smile:
no Pipa poslední dobou spí jen hodinu a tedka další hodinu prořval, uáá, ještě že jdu večer s holkama s beremka posedět. si dám asi panáka :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : tak na zdravieeeeeeee :grinning:

@prchalka : paradicka s tym dudlom, uz len vydrzat a ste zahojeni :wink:

@anta : drzim palce aby uz u vas boli vsetci zdravi. :astonished: :wink:

Poo sme boli na zahrade, Sophi polievala kvety, trhala travu, my sme mali aspon na chvilu od nej klidek. :dizzy_face: :dizzy_face: Potom pivko, fandili sme ceskemu hokeju a krasny slnecny den ubehol ako nic. :slight_smile: :slight_smile:

Pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
11. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno, opět bez dudlu :slight_smile: usnula rychle, jedno vzbuzení a volala v 5.30, tak to snad i poo půjde hladce. Dneska jsme opět samy.
12. kvě 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
aj Sophi spala iba do 6:00, vonku uz je teraz krasne, takze mi skore vstavanie ani nevadi. :wink:
12. kvě 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

u nás se spalo do 7. takže dneska to na spánek po o moc nevidím. Nejblbější je, že jdeme do obchodu a z obchodu a on se rve domů, nechce být venku :frowning2:. musím to dneska nějak natáhnout.

@prchalka -no vidíš, to je super. určitě to bude čím dál lepší :wink:. u nás to bude asi větší boj :rolling_eyes:

Včera jsem byla s holkama, dala jsem si 2 pivka, přijela v půl 11 a šla spát :slight_smile:). bylo fajn si zas pokecat v klidu mezi sebou a ne jen přes net :slight_smile:.
12. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 -moc hezké fotečky, to je ta vaše chatička, kam jezdíte? vypadá to tam krásně :slight_smile:
12. kvě 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holčinky. Honzík vstával po půl sedmý. To jde. Dneska budu volat do nemocnice ohledně toho mého táty, včera jsem mluvila s mámou a ta taky nic neví :confounded:
12. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - ono to nějakou chvíli potrvá - než přijdou výsledky krví, rentgeny, atd.. Ale dnes odpo už něco vědět určo budou..

Jinak dobré ránko.. Já jsem ko - usnula opět těsně před 11!! Ve tři brek, bolesti bříška.Rybičková pomazánka k večeři nebyl dobrý nápad. A bečela, že ji bolí nožička, chce mazat nožičku, pak chtěla mazat bříško a nakonec zádíčka :sweat_smile: :sweat_smile: , protože viděla, že mažu MP, když ho chytly záda...
Jinak klasika. Bolení, chování, čůrání do nočníku. Tahala jsem ji i s medvědem, kterej má taky pár kilo... Jo a maminko - chci písničku :astonished: A já kterou? Prej Zámek.. Aspoň tak bystrá jsem v ty tři byla, že mi došlo, že chce Princeznu ze mlejna! Ta má asi 5 slok.. A já s tím svým hudebním hluchem... :sweat_smile: :confused: Nakonec jsme natáhly tréninkový gaťky a šla spinkat..
Uff.. Jinak mám pocit, že kromě stropu už máme doma čůrnutý skoro vše. Kadí a čůrá za nálepky. Tak jí to baví...Včera položila dva káblíky do nočníku, třetí ovšem na lino do kuchyně, do jsem zjistila až v momentě, kdy jsem šla vymejt nočník a na ten kablík .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale já po prvním kadění nočník umejvala a ona bečela, že chce ještě, sice kadila, ale mezitím jí asi něco upadlo :sweat_smile: :grinning:
Maminko - honéém, píchá bobek v pudelce... Jo a včera na vycházce - maminko, honem čůrat do travičky. tak sundat vše - i plínu, tačim čůrání - takhle moc, ale nejde to... Hotovo... Hm, tak obléct - bez plínky, protože jsme byly kousíček od baráku. No a madam - takhle na bobeček a čůr - už to teče maminko. Hm - akorát jaksi si nesundala gaťky, že - já se vracela od koše, kam jsem šoupla plínku.. No , na chodníku kaluž jak cosi... A madam - maminko - honem hadr, musíme to utřít... :sweat_smile: :grinning: Naštěstí jsem měla náhradní kaťata sebou.. Ještě si teda položila na zem novou panenku ze sekáče - krásná i s oblečkem - za 60 :astonished: (miminko) a jak to teklo, tak bylo ovlhlé i to mimino.
Před odpoledním spaním opět hysterák - chtěla pořád sedět na nočníku, plínku nechtěla, pak po mně vzteky švihla knížku, trefila mě rohem do žeber, vyházela polštářky z postýlky, atd.. Tak jsem ji dala na prdelku, hodila ji do postýlky a šla to rozdejchat vedle. šla jsem tam asi po 5 minutách a ani stopa po nervu a úsměv!! :sweat_smile:
12. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : tu zahradku mame v meste, nedaleko panelaku, len tak na posedenie. :wink: Nie je tam ani elektrika ani voda, takze je to fakt iba na taky oddych. Vacsiu mame na nedalekej dedinke,tam chodime aj grilovat. :slight_smile:

@hancazivocich : ja to odplienkovanie este odkladam, v byte ju nechcem nechat bez plienky, pockam kym bude naozaj teplo aby vonku mohla byt bez, takze uvidim. :astonished:
12. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak trčíme doma, dítě se vzpříčilo, že nechce, pak že zase ven jo a pak zase, že ne, tak jsem rozhodla. VEN NE.
12. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta -to máme skoro každodenní rituál :grinning:
12. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna - a jak to děláš? Jdeš ven nebo nejdeš? :wink:
12. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : u nas sa robo to co poviem ja, ci sa ide von alebo domov. Niezeby neprotestovala, ale stale ju prehovorim. :dizzy_face: Ked sme na ihrisku a chcem ist domov, tak jej poviem ze ideme na este krajsie ihrisko, cestou nato zabudne, a ked sme doma, tak jej naslubujem zmrzlinu, hracky a ked sme uz vonku je to v suchu. :grinning:
12. kvě 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta -záleží jak moc protestuje. ale je fakt, že někdy chodíme s kraválem. ale pak zapomene a pro změnu nechce jít domů. ted je to spíš naopak, bez řečí jde ven, ale jsme tam chvíli a hrne se domů .
12. kvě 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás je zase hned ráno, v 7-7.30: "Kam půjdeme" :sweat_smile: :grinning: :rolling_eyes: No kam asi takhle brzo. Domů se nám nechce, to je vždycky přemlování... :rolling_eyes:
Dneska se chystám uspávat dřív, tak po té 12h... Snad to klapne!
12. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě vydloubala 3 paraleny z platíčka: "Už je to pázdný, už tam nic není, maminko" :rolling_eyes: :angry:
12. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - tak u nás se taky dělá to, co řeknu, ale dneska se ven nechtělo kupodivu ani mně, tak jsme zůstali doma a on, že chce ven, tak jsme zůstali doma - chápeš? :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se nechtělo spát,tak jsme se jeli projet do globusu na zeleninu a ovoce a jeli zpátky. tedka leží v posteli a vypadá že usne :confounded: . no odpo zajdem asi na pivko, aby se trochu unavil :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka -jak šlo uspávání po o?? lepší? jej, kde přišla k paralenu? ještě,že je neslupla :astonished:
12. kvě 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a u nás se vynesl načůraný nočník s tím, že - maminko běž pryč, můžeš jít pryč.... Jdi někam... :astonished:
Poněkud vyplesknutá maminka odkráčela a dítko usnulo samo :astonished: :astonished: než se maminka vrátila z wc... Jo, není nad to, když se s dítětem ,,domluvíte" :grinning: :grinning: :grinning:
A ráno - jdem ven, co maminko? Jdeme na klouzačku a kupovat rohlíky a masíčko...Takže tak :grinning: No a v obchodě - dobýý déén, máte masíčko? Jdeme kupovat masíčko. A nožičky máte? (viděla vepřový) :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Je to nový obchod - najednou blik - světlo zhaslo, blik - rozsvítilo.. Rychlý pohled na Kikouše - stála mírumilovně s kouzelným úsměvem vedle topení :sweat_smile: , rychlý pohled na prodavačku - ta absolutně v klidu - teprve nám to tu zapínají, tak to dělá každou chvíli.. Detailnější pohled na Kikouše - s ďábelským úsměvem mačká vypínač na atypickým místě vedle topení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: :astonished:
12. kvě 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už spíííí
12. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich -jsem se teda zase pobavila :grinning: :grinning: . s váma bych chtěla strávit jeden den, bych se asi z Kikouše umlátila smíchy z těch hlášek :slight_smile:. ale jinak vím,že to je pro tebe záhul. žádná sranda.
jo a jak jsi mluvila o tom jak kadila do nočníku a tys ho šla vylít a ona mezitiím teda do kuchyně na lino. no my měli nočníky dva, takže do jednoho bobek, tak jsem šla spláchnout, mezitím udělal další do druhého a tak třeba i 3x. ted už má jeden,takže to udělá naráz nebo počká až přijdu z wc :grinning:
12. kvě 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna - my máme nočníky taky dva - spíš tři! Jeden ignoruje, na tom kadí medvěd. Pak má červenej s kačenkou - ten je noční - před spaním a pak má jeden hrací - od ťamanů, tomu říká záchod :sweat_smile: :sweat_smile: Ona mi to letěla sdělit, tatínek jí mohl nabídnout ten druhej, že jo.. Ale to on na tohle neslyší.. A já měla fofr a snažila se to stihnout, než jsem do toho šlápla, tak jsem myslela, že se mi to i podařilo :grinning: :grinning: :grinning:
Jo, to by sem asi zasmála... Akorát teda... no... Ono je to občas na nějakou medikaci a občas na ... No, mazec, no...
12. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna - včera jsem zažila taky dobrou věc. Jdem do obchodu - chtěla rohlík. Na můj vkus dost lidí.. Je to takovej ten komunál - projdeš s košíkem v ruce. No, beru košík a koutkem oka registruju, že na mrazícím pultě naskakuje místo čtyřky nula.. Tak jsem dělala, že jsem si na něco vzpomněla a Kikouš dostal lízátko v drogerii :sweat_smile:
12. kvě 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna - ona je strašně ... jak to říká kámoš...vychčůraná :grinning: Jdem na písek - nikde nikdo, hraje si, lítá od houpačky ke kolotoči, přijde nějaký dítko a hází hračky do tašky s tím - rozbili by mi to, donesem to domů a pak půjdem ven - na klouzačku, jo? Nebo půjdeme ven - pěšky... Hračky uklidíme, jsem unavená, poď ... Poď - jdem pěšky ven... Tak honem, makej - maminko, makej... :sweat_smile:
A dnes ráno jsme potkaly souseda s malou a Kikouš na něj - čau strejdo - to jsem fešanda, co? Líbím se ti? Kam dété s Lucinkou? :sweat_smile: On - jdeme na hřiště, no jo, fakt ti to sluší... A Kikouš - že jo?! :sweat_smile: :sweat_smile: Tak maminko, my dem s váma, jo? Bafla Lucinku za ručičku a už valily...
A na klouzačce to řídí - tak poď, poď, chlapečku - teď můžeš lízt ty, máš to tu volný, pak jedu jááá... Kucííí - honem sem, mám tu mavenečka :grinning:
12. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - jak kdybych viděla a slyšela Natálku od té mojí kámošky. by si asi holky rozumněly :grinning:.
taky jsme měli 3 nočníky,ale už jsme jeden nechali u tchýně, druhý u našich ať furt nevozíme s sebou.
12. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek