• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
dnes sme mali naozaj paradny den. Dosyta sme sa vycvachtali v bazene, smykacky, vyryvka proste super. :dizzy_face: :dizzy_face: Sophi spinka, idem k telke, dnes je Superstar. :slight_smile: A gratulujem k bronzu, drzala som vam palce. :wink:

Prijemny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
15. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - děkujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , já jsem docela dost ráda, že jsme vyhráli aspoň to třetí místo, panč, co tak mohu posoudit, naši špatně vážně nehráli :wink:
15. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

celu noc krasne spala, bodaj by nie, ved bola utahana ako uz davno nie. :wink:
16. kvě 2011 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

@gina333 - to už jsem si kolikrát říkala - že je Kikouš tak utahanej, jak se bude spát a prdlajs.. A když už konečně spí, tak mi ten den přeříkává ze spaní :sweat_smile: :rolling_eyes:
My v pátek dovytahali poslední věci z bytu - šla jsem 15xdo druhýho patra a pak dolů s Kikoušem za ruku a dolů s taškama krámů. Zas mě zlobí rameno. Malá v noci řádila, když spala, tak jsem nespala já a ráno nás vzbudil alarm na nějakým autě.. Chjo. Budíček v půl pátý - možná ve čtvrt.. :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Potřebuju se vyspat....
16. kvě 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
odpolko jsme byly u švagrové, máme od ní novou hračku, tak se aspoň chvilku zabavíme, pak hodím foto.
Noc bez probuzení do 6.20 :slight_smile:
16. kvě 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : raz za cas aj on vykrikne zo spanku, ale nie je to nic hrozne. :wink: a Kikus si nemohla nechat hore v byte kym si nosila tasky ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
16. kvě 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

u nás posldní dobou se v noci opět budíme :confounded: . volá ,mluví ze spaní. byla jsem tam 2x. vždycky tak mezi 3-4, já pak nemůžu pořádně usnout, MM vstává v 5, tak mě ruší svojim alergickým kýcháním. takže ty rána jsou pro mě umučení.

JInak víkend u nás paráda. sobota výletní , konečně do Miniuni tady v Ově a na hrad, byli tam rytířské slavnosti. moc hezké to tam bylo.
a v neděli jsme proseděli doma, bylo škaredě. stavěli jsme pořád garáže a domečky :slight_smile:

dneska nevém, dopo zajdem ven, jo a odpo jedem s MM vyřídit půjčku na rekonstrukci. příští týden začínáme vyklízet . kam já to všechno dám, to fakt nevím :sweat_smile:
16. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsme byli na nákupech. Honzík mi dělá radost, on se vždycky bál dinosaurů, nevím sice proč, ale netlačila jsem na něj a už se jich nebojí, teď si hraje se dvěmi :wink: :slight_smile:
16. kvě 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - noo, je vidět, že neznáš Kikouše :astonished: Páč na jednom místě to dávám do kufru, na druhým rohu sedí ona a zas mi to vyhazuje. Rozebírá, šťourá, bere klíčky, atd.. Prostě tam jsme ji nechat nemohli - je schopná se tam zamknout a nebo sletět ze schodů. Protože otevírání dveří jí jde na jedničku.. Tak to absolvovala s námi, no...
Další - elektrika - vezme klíček a strčí ho tam.. Takže odpověď ne, nemohla jsem ji tam nechat...
Dneska zakopla ve dveřích a prolítla snad dva metry a přistála opět na pusině. Sice jsem po ní skočila, ale už jsem ji nechytla. Jen lehce za ramínko, ale už jsem ji moc nezbrzdila. Chjo. Zase pláč a krev.. Ale pomalu prostě chodit nebude
16. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je ta nová zábava - kuchyňka od popelnic... no proč ne, že :sweat_smile: :grinning: Hrála si s ní fakt ráno i před spaním :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a moze byt nechutenstvo z rastu stoliciek?
16. kvě 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelinka0 -určitě může, u někoho teplota, horečka, nechutenství, blinkání, řídká stolička, bolesti bříška, rýma, atd.. Může být uplakánek, cokoliv...
Ale pozor - to nechutenství i horečky jsou u zoubků přechodné - většinou tak do třech dní. A pokud se ti to k zoubkům nezdá a bylo by to bouřlivé, tak klidně i k mudře. Já byla u posledních - nesrazitelné 40tky a taky mi hlavu neutrhla :wink:
16. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelinka0 - může být určitě, představ si, že by ti rostly zuby a při papání by tě to bolelo, takže to nechutenství je určo normální :wink:
16. kvě 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : ta kuchynka je suprova. :slight_smile:

Dnes sme boli poo na nakupe, u babi, mali sme celkom fajn den. Sophi je zlaticko, kupila som jej knizku s magnetkami, tak cele doo si ich tam lepila a odlepovala, tusim kupim jej aj dalsiu. :wink: Uz spinka, idem na pokec s druhou polovicou rodiny. :dizzy_face: :dizzy_face:

Pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
16. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, tak dítě je dneska vzhůru od 5,50! :confused: To je teda děs na to, že včera nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska bude už mít změnu, už kočárkovat nebudu, bude spát doma v posteli, tak jsem zvědavá, jak nám to půjde. :wink:
17. kvě 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
u nas sa spalo do 6:40. :wink: Trocha mam strach z obednajsieho spanku, dnes zacinaju menit v celom panelaku stupacky, bude tu urcite strasny rachot. :astonished: Zrejme pojdeme von, len je otazne ci si sadne do kocika. :sweat_smile:
17. kvě 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
včera jsme byli koupit ještě nějaký keříčky v zahradnictví, tak máme radost, jen nevím, jak to všechno rozvrhnout, tolik hezkých kytiček a člověk nemůže mít všechno :cry:
@gina333 No, suprová a někdo to prostě vyhodil.. a švagrová přinesla domů :sweat_smile:
@anta To jsem na vás taky zvědavá :confused: My tedy kupodivu BEZ tamtoho gumového (už si ani nevzpomene) a za chvilku spí :slight_smile:
17. kvě 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=213558708666510&set=a.213558525333195.54794.204061246282923&type=1&theater

Prosím dajte nám hlas, najprv dajte lajk na capačkomániu a potom pod našu foto páči sa mi...dakujeme.
17. kvě 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

@prchalka - takhle máme díky tatínkovi odrážedlo a houpačku :grinning: Mohli jsme mít i kočárek - ale na to jsem se necítila :wink:
17. kvě 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich Není nad to mít shánčlivé příbuzenstvo :grinning: :grinning: Já jsem totiž nikdy takový štěstí, že bych něco potkala, neměla !!!
17. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi s Honzíkem stal takový trapas, potkali jsme tlustou paní a Honzíkova otázka zněla:"Co to má ta paní v bříšku, mámo?" Jsem myslela, že se propadnu hanbou, naštěstí nás paní moc neslyšela, tak jsem měla možnost to po jejím dotazu přehrát na hezké brýle. :confused: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

sláva - podařilo se mi po o uspat obě zároveň :slight_smile: Jinak u nás: všechno vcelku fajn, jen teda skutečně s MM neumíme spavý děti, dotřetice to už opravdu zkoušet nebudem :grinning: Nevím, kdo vymyslel, že novorozenec v podstatě celý dny prospí, u nás to teda fakt neplatí. Ale je vcelku hodná a vydrží i docela dlouho jen tak koukat. Děkuju za to, že mám ty prsa s mlíkem, jinak netuším jak bych to dítě uspávala :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě pokud nevytuhne u prsa, tak musím chovat a chovat a chovat než zabere. Adeli už se srovnala, sice zlobí, ale tak standartně, žádný extrémy. Spávala jednu dobu krásně v noci - až do rána. Teď se zase budí, tak spí s MM v obýváku a já s Kájou v ložnici.

@prchalka : gratulace k oddudlování :slight_smile: Já na dudel teď učím Káju, ať ji nemám tak často u prsa. Za tři roky to zas budu těžce odnaučovat, ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: A hračky od popelnic jsou nejlepší - já jsem tady u nás sbalila malej proutěnej kočárek a hraje si s ním doteď

@lehna : rekonstrukci nezávidím- to je vždycky na prd, všude chaos, člověk nemůže nic najít...ještě to mám v živé paměti jak jsme spravovali byt. Ale tak zas si to doma uděláte pěkný a budete z toho mít radost.

@hancazivocich :Kikouš pořád stejně akční a pořád nespí :confounded: Přeju hodně sil :pensive:

@anta : dobrý hlášky má Honzík :grinning:

ještě aktuální foto od nás:
17. kvě 2011 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi - koukám, jak to letí! :confused: :dizzy_face: No já nevím, kam na to Honza teda chodí, ale on si myslel, že paní má v bříšku dítě, jak mi potom řekl, jenže paní bylo tak 60, tak nevím :grinning: :grinning: :grinning: Holčinky máš krásné, radost pohledět :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska už haranta neuspávám, žádný kočárek nebude a hle! Dítě ještě nespí, jak jinak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : děkuju za pochvalu :dizzy_face: A jj, letí to hrozně - Káji už táhne na měsíc :confused: Ale stejně se už těším, až ji z toho miminkovskýho věku vypiplám a bude už aspoň chodit :slight_smile: Třeba ti Honzík za odměnu padne brzo a rychle večer :wink:
17. kvě 2011 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi - tak to on padá rychle, i když si tu hodinku přes den dá, takže to odměna moc není :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : neuveris mi, ale prave dnes som na teba myslela, ze si tu uz dano nebola. :wink: Princeznicky su krasne, veru leti to sialene, Kajus ma skoro mesiac. :slight_smile:

MM sa podarilo po hodinovom kocikovani Sophi uspat. Do kocika si sadla revom, musela tam mat Macka Pu, aj tigra aj prasiatko, spala asi 40 minut, a doteraz tu lietala ako sarkan. :dizzy_face: :dizzy_face: Ja som to moje dieta este unavene, nevyspate nevidela, takze som skor spokojna ako nastvata, ze je taky nezmar. :slight_smile: :slight_smile: Teraz uz spinka, idem k telke.

Pekny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
17. kvě 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

jsem včera nějak vůbec nestihla přijít. jsem měla 2 srazy s holkama :slight_smile:. takže jsem z domu vyjela v 9 ráno a v 16 jsme byli doma. Pipa vytuhl v buse před půl 4,takže si v tom kočáru pospal do 16.30. ale večer naštěstí usnul normálně. a to jsem si říkala,že ani neusne, vstával totiž 7.38! ale čerství vzdoušek a hraní s dětma ho zmohlo :slight_smile:.
Dneska zas jedu v 9 na krev, tak budu někdy až po poledni. dneska asi taky usne, vstával pro změnu 5.40 :slight_smile:.

@katzi - to je fajn,že to zvládáš. teda toho se taky hrozím,že to druhé dítko bude nespavé , nestrááš :slight_smile:. ale i Matova má od začátku stejný problém s Juli, ale nevím už jak teďka Kačka od Ined :rolling_eyes: . Snad se to teda ještě spraví a Kájka bude spát víc.
Jo rekonstrukce- netěším se vůbec,ale je to potřeba. halvně naplánovat dny, kdy se co bude dělat, kdy budu se štěpim pryč,aby jsme nebyli v tom největším bordeli. no prostě to bude měsíc hrůzy a ježdění tam a zpátky.
18. kvě 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
bůzo dneska vyjímečně 2x. Mám hroznej splín a jsem bez nálady, nemám ani co psát :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Snad mě to postupem času přejde, ale teď bych se šla nejradši vybulit, aby se mi ulevilo, ovšem to nejde, tak jdu něco dělat..
18. kvě 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dítě dva dny nespalo, včera to spaní doma bylo silně neúspěšné, tak je unavený už od rána, vzbudil se v šest, ale holky, on je vám hodný, neřádí, nelítá, nehádá se, no ta únava dokáže divy s dětmi, vyzkoušejte :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek