• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
Tak po vyse hodiny babatko zahajalo...ale davam jej taku pol hodinu a pojdem k nej zase :slight_smile: no verim, ze vsetci nespavci maju len "zle obdobie" a ze to bude trvat co najkratsie! :slight_smile: Inac nam mala aj vypadla z postielky....tak zurila a nariekala, uplne hystericky, az sa nejako vystverala po tych drevenych tyckach, vytiahla sa na rukach a prehupsla sa von z postielky....chudatko moje, este ze tam ma kobercek... Tak odvtedy spi bez jednej strany a prebieha tym padom furt k nam. :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
tak včera celkově spala asi 2.20, probrala se v 15.20 a už v pohodě, usnula ještě před 21h, i přes bouřku, který se začala bát a spí bez probuzení až do rána! To mě vždycky uklidní, když se nic neděje, ale jakmile se zakucká, tak je mi zle :frowning2: A že teda v posledních 14ti dnech asi 3x :rolling_eyes:
@seeweed Ahoj, no teď jste na tom jako já, když jsem pátrala po tom PROČ?! Proč ze dne na den buzení, motáky, brečení.. a pořád dokola. Je to na budku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nám to trvalo 1,5 roku. Teď konečně už spí klidně i celou noc! Vám chybí ještě 3jky a 5tky? Tak buď ty zuby a nebo ji něco straší! Naprosto to chápu, protože s tou naší taky nebylo možný spát ani na letišti. Celou postel měla pro sebe a já spala na 20ti centimetrech a ještě s ní na hlavě :rolling_eyes: Teď už si spí v té svojí postýlce v klidu :slight_smile:
23. kvě 2011 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

dieta spalo do 6:10 krasne v postielke. :wink: Uz mi perie pracka, na dnes hlasia krasne pocasie, dufam, ze aj poobednajsie burky nas minu.
23. kvě 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..
U nás - se tak nějak...no dítko spalo, maminka moc nee.. Nějaký dusno... A splín či co...

@prchalka - a nekucká ti po tom, co řve? Myslím Kikouš když má ten svůj záchvat řevu či vztekání, tak pak se zakucká až k poblnknutí a pořád dost polyká..A po velkým breku i kucká ze spaní! :wink:
Včera na chalupě - lítala jak splašená, taky zakopla a chytla králíčka (zajíce neříká) :sweat_smile:

U nás je též strach z bouřky. Minule se v obchodě ptala prodavačky - paní - bojíte bouřky? Ta jí řekla, že jo a Kikouš - já taky..

Jinak mám pocit, že peru snad každý den :confounded: U jídla čuňátko, venku hraboš... Tepláčků hafo, ale občas nezvládají tréninkový nápor :grinning: No, humor mě ještě neopustil...

@seeweed - pokud malá měla všechny zoubky až doteď bez problémů, tak si nemyslím, že to dělají ty poslední.. Já už ani nevím, který daly nejvíc zabrat nám... V něčem špičáky, v něčem pětky (horečky)..
Nebude to spíš právě tím pádem? Že se bojí, že zase spadne a nechce tam být?
23. kvě 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Včera jsme byli na procházce a viděli jsme paní v zahrádce, tak si tam Honzík stoupnul a říká "paní zahradničuje" a paní se s ním dala do řeči a ptala se Honzíka, jak se jmenuje a kolik je mu let a Honzík řekl, že se jmenuje Honzík a že mu je dvacet měsíců :grinning: :grinning: :grinning: Paní mu slíbila, že až tam kolem půjdeme cca za měsíc a že půjdeme, že mu dá nějaké třešničky :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
uf tak dneska noc v klidu a budíček taky prodloužen do 6h :slight_smile:
23. kvě 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás spaní od 21-7h - a to už jsem tam po tom, co jsem dole burcovala, šla otevřít okno, aby už se probrala. Dneska fakt vyjímka, do 7h spala naposledy někdy v zimě! Ale teda že přes den dá 2.20 a pak ještě takhle celou noc... fakt čumím :fearful:
Holky, jak se jako budí do školky? To bude masakr, fuj.. :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To asi nedáme..!!
@hancazivocich No to víš, že jo! Jak řve, tak kašle a kucká až do dávení..že čekáš, že se po.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je u velkýho řvaní fakt pravidelný :confounded: :confounded: Kdyby před tím spaním řvala, tak si řeknu, že to má z toho, ale podle mě se předtím nic takovýho nestalo, docela se toho vyvaruju a dávám na to bacha! Prostě v tom spaní z ničehonic, no ale pak zase dobrý. Už se zase straším, ale snad to nic není, protože to není pravidelně! Ale dneska tam s ní nahoře radši budu, pokud teda vůbec usne.. :confused: páč takhle dole pak vím prd a jen se domnívám, když něco zaslechnu :rolling_eyes:
23. kvě 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta Jsou kouzelný!!!
Včera si šla Ju říct servírce o brčko, pak jí řekla, že džusík už nemá a že si dá ještě jablíčkovej a ještě jí hladila :grinning: Paní vedle nás se ptala, jak se jmenuje její miminko. To je fajn, že to jsou takový kecky :slight_smile:
23. kvě 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - s tím hlazením je to dobrý :grinning: :grinning: :grinning: To muselo servírku potěšit :dizzy_face:
23. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď tady Honzík lítá s kolečkem a kyblíkem a štětkou a dělá, že míchá barvu v kyblíku a všechno natírá :grinning: :grinning: :grinning: Natírá kolečko se slovy "a bude to čistý jako prdel", no kam na to chodí? :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta Zas se nespí, jo? U nás jsme se zase po hodině vzbudily, ale bez nějakýho kuckání a zas lehla, mlela něco, že čůrat, ale nechala jsem jí v klidu. Vstávání a usínání v tý školce - no to bude asi peklo.. :rolling_eyes: Doufám, že se tam s těma učitelkama nebude rvát a řvát na celej barák :confounded:
23. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - no, tak to já teda usínání ve školce řešit nemusím, ale zas musím řešit jiný věci :sweat_smile: :sweat_smile:
23. kvě 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - ne nespí, už nevím, jak to vypadá, když spí, ale je strašně hodnej a klidnej, to neznám taky :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka Jaaaaj, 1,5 roka..to snad neeeee :slight_smile: Ja dufam, ye to bude trvat o nieco kratsie,lebo citim, ze sily ubudaju, hehe. Ale je to urcite len o zvyku. Ved uvidime. Keby aspon cez den pohajala, ale aj to len max. hodinu a za mojej pritomnosti. Len od vsetkych kamosiek pocuvam, ako im deti spinkaju v noci krasne a cez den ako v postielke tahaju aj tri hodiny. No na porazenie :angry:
23. kvě 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich Ono to zacala este par dni predtym...ten pad z postielky bol vlastne uz len dosledok tych nocnych nervakov...
23. kvě 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seeweed - jenom 1,5 roku? Nám zuby rostly přes dva roky :dizzy_face:
23. kvě 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seeweed : Sophi ma 2 roky prec, a tri patky nam este chybaju. :wink:

@anta : ale ved ked Honzulak je v pohode nevadi, ze nespi. Moja Natali od 2 rokov uz nespala, v skolke iba lezala a oddychovala. Ako som pocula vela deti je teraz takych co poo uz nespia, v skolkach to riesia tak, ze daju ich do jednej triedy aby nevyrusovali a tam sa hraju. :slight_smile: :slight_smile:

@prchalka : neboj sa, ucitelky v skolke si poradia. :dizzy_face: Moja mamina tam ucila cely zivot, stretla sa s roznymi detmi a s rodicmi, s kazdym si poradila. :slight_smile: :slight_smile: Ja sa prave tesim na skolku, nech sa s nou ucitelky potrapia. :grinning:
23. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - však si nestěžuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas sa spinka, poo bola zase burka :angry: tak sme boli iba v shoppingu v herni aby sa Sophi pohrala. Boli tam sami chlapci ale dokonale medzi nich zapadla. :slight_smile: Doo ju nechavam bez plienky, dnes sa IBA 3x vycikala na zem, vobec ju netrapi, ze nocnik ma vedla seba. :astonished: Ja uz ozaj neviem kedy jej to docvakne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pekny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
23. kvě 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

u nás se včera taky zas nespalo. ale kupodivu byl do večera v pohodě,jako by spal. jen nevím jak na to jeho řvaní a pištění. já jsem z toho za celý den totál vyšťavená :frowning2:.

Dneska budíček opět v 6. Už pomalu vyklízím a skládám do krabic, takže tady už moc nebudu a od víkendu už tu nebudu vůbec.

JANIČKÁM VŠE NEEEEJ K SVÁTKU :wink: :dizzy_face:
24. kvě 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@lehna : asi mu to uslo, ale preco tu nebudes od buduceho tyzdna ? :astonished:

U nas sa budilo aj vstavalo o 6:15. :wink:
24. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny :wink: Děkuji za přání k svátečku. Zjistila jsem, že Honzík má nějakou vyrážku na hrudníčku, pořád se teda odrbává od včerejška a mně to bylo divný, včera ještě žádnou vyrážku neměl, tak uvidím do zítřka, jestli se mu to nějak nerozjede, ani moc jíst nechce, což je zvláštní :fearful: Přidávám se s gratulací Janičkám, Janinkám a Jaňourům :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
připojuji se ke gratulaci. Všechno nejlepší Jani :wink:

@lehna - jsem ráda, že to neřve jen u nás. Včera to šlo, i na hřišti a písku uplně zlatý dítě, ale při návratu domů - před barákem - scéna jak cosi... Jen jsem čekala, že sebou švihne ve výtahu a bude kolem sebe kopat... Ještě si madam nestihla uvědomit, že v momentě, kdy přestanu uklidňovat a jsem ďábelsky klidná, tak by měla přestat :angry: :grinning: Vytáhla jsem ji z výtahu, selhala mi ruka a šupla jsem ji do chodby, tam se dořvala ... A byl klid..
24. kvě 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : u nas je ine meno v kalnedari, ale samozrejme vsetko naj naj Janulkam prajem aj ja. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Stou vyrazkou moc neporadim, nemohol zjest nieco z coho sa mu to vyhodilo? alebo ho neustiplo nieco? :astonished:
24. kvě 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
zase se spalo bez buzení - to je krása :slight_smile: :slight_smile:
Včera jsem dostala asi 25 kytiček (trvalek do zahrádky), tak mi konečně poprvý v životě koupil kytky :grinning: :grinning: :grinning:
@gina333 Dej jí chvilku :wink:
@lehna Janičky děkujou :slight_smile:
24. kvě 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - teplotu nemá? A jak to vypadá - myslím ta vyrážka?
24. kvě 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta Jo i já přeju happy svátek, jak je to stejný jméno, tak zapomínám i na kámošky, nějak mi to nedochází :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
24. kvě 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - začínáme v sobotu dělat rekonstrukci, bourat zeď mezi dvěma pokoji a dělat topení v celém baráku a novou kuchyň. takže já pár dní bude asi u tchánů. moc se mi tam nechce. radši bych byla nahoře u našich,ale Pipa mi celou dobu asi nevydrží, bude chtít asi i dolů domů a tady ho pustit mezi cihly nemůžu.

@hancazivocich - mi ujíždí ruka poslední dobou docela často. já mju hned na něco neodpovím,tak se začne vztekat a řvát po mě. neumí se mnou normálně mluvit. piští jakoby z radosti, a někdy schválně. je to o uši, fakt.
24. kvě 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - no přijde mi takový horký, jíst nechce a ta vyrážka vypadá jako malé červené pupínečky :fearful:
24. kvě 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - třeba nějaká alergie? hanca určo poradí, ještě,že ji tady máme :slight_smile:
24. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek