• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
@prchalka :slight_smile: ...já matýnka neuspávám, on usne sám :wink: .a můžu tu chodit, jede tu myčka, pračka, do toho občas zabrečí kačka a mladý pán chrní :grinning: .
si říkám proč to takhle nešlo dřív :angry: :grinning: .dnes ho kolikrát budím, jinak by spal až do nevidím :sweat_smile: .

@hancazivocich :slight_smile: ...já vím :slight_smile: .jen sousedi si asi musí myslet, že mu rány nejspíš vypaluju :grinning: .on je fakt až hysterický, to je děsné..chlap no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
...doufám, že tu nečumákuje prchalčin muž :sunglasses: :grinning: .
27. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - u nás se též řve furt.. Samá boule, moňo... Foukáme bebínka...
Ehm - a mám pocit, že z období vzdoru přejdeme plynule do puberty :sweat_smile: :grinning:
27. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ...no s nadhledem :sweat_smile: ...někdy bych ti ten nadhled nepřála vidět...teda spíš slyšet :zipper_mouth: :grinning: .
a s mládnutím :grinning: ....joj, po ránu mívám pocit, že mi táhne hrubo na šedesát :grinning: .paní v zrcadle neznám, ale omyju ji :grinning: .
mmch...krásné fotky z oslavy :dizzy_face: .
27. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...ani já už nevěřím v tomhle životě, že přijde doba klidu :grinning: .
27. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo - zapomněla jsem vám říct, že brácha vyčůral ten kamínek - hurááá!

A nejoblíbenější hračka - zakázané šuflátko u nočního stolku - je MP a ehm.... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
27. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 Tak s uspáváním to máš teda luxus! Já s ní neležet, tak neusne za celý den a asi ani večer.. To je dobře, že ti to aspoň Maty takhle usnadňuje :slight_smile: Řvou i holky neboj - a jak!!! :sweat_smile:
27. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nemáte nějaký tip, co přinést tak jako na oslavu svátků (budou už chlebíčky, větráky a nanuky), takže na nás už toho fakt moc nezbylo a jelikož se furt koná nějaký grilování, tak už nemám nápady, co nosit :rolling_eyes:
27. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - co tácky a příbory na jedno použítí? Aby odpadlo nádobí? Hostitelům to většinou bodne.. Plus co třeba nějaký pití? Kofola? Džusy? Limo? Zeleninu?
27. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...no večer musím být taky s ním, ale když ještě kačka nespí, tak ji chovám a chodím po pokojíku, u toho mi taky usne.a když usne dřív kačka, dám ji do postýlky a lehnu si k němu :slight_smile: ...neboj, nějak by to i u vás šlo :wink: ...já se tohodle bála asi nejvíc a zatím je to jedna z těch jednoduších věcí, kupodivu :sweat_smile: .horší pak je, když se mi třeba vzbudí maty v noci a já zrovna kojím :unamused: ...tím se mi probere úplně i malá a pak je problém ji uspat :frowning2: .ale naštěstí se to moc často nestává...ťuk ťuk ťuk :slight_smile: .
závidím grilování :slight_smile: ..napadá mě taky jen co píše hanka :wink: .nebo ještě uhlí :grinning: .
27. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - nebo brikety, nebo podpalovač nebo....hasicí přístoj?
@prchalka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ..být na grilovačce my s matýnkem, tak by i na ten hasicí přístroj došlo, věřím tomu :grinning: .
27. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich Já jsem takovej napůl ekolog - plastový nádobí je blééé.. i když i to musím občas snášet.
Nj, ono už tu všechno bylo, ještě tak tu zeleninu nebo tofu, ale to by mi asi nikdo nežral... :rolling_eyes:
27. kvě 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...a co studený nepečený jahodový dort? je to rychlovka a mňamka :wink: .
27. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 To chtěla udělat švagrová - a nikde nemaj jahody :grinning: :grinning: On to stejně nikdo pak nejí...
Já bych to tak nepřeháněla, jen prostě vždycky všichni jančí, kolik toho kdo co přinese a pak.. se to akorát šeredí a lidi se přežíraj..
27. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MM mi právě napsal, že si na obědě koupil sandále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že prej padnu do mdlob :grinning: :grinning: Má to taky chudák nějaký pomotaný :sweat_smile:
27. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tam furt leje... no to budem mít krásně zalito :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se spinkalo 1.20 a... dnes s úsměvem, alespoň prozatím. Ta její kebulka je k sežrání, tak jí furt muchlám! Určitě se bude každýmu líbit :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...tak zrob nějaký zeleninový salát a máš to..to si dá skoro každý a práce s tím bůhví jaká není :wink: .

tak jsem chtěla přihodit pár fotek a poslalo mě to ..... :angry: .

u nás ještě neprší, ale hlásili že bude hrůza :fearful: ...zatím je jen šero :unamused: .

matýnek je vzhůru, tak se teda loučím a zase někdy pá...doufám, že brzy :slight_smile: .
27. kvě 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě vkládám naše malůvky a vystřihovánky :sweat_smile: se mi líbí, jak ty barvičky střídá :slight_smile:
@ined77 Hezký fotečky, Maty je "dospělejší" a Kačí ten úsměv :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy drbny, ahoj Ined, moc vás zdravím, dočtu ale později :slight_smile: . Teď mi psal mm, že si naše dítě hraje někde s cikánama a že tam kolem nich lítá dítě s píšťalkou v hubě :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : nadherni drobcekovia, podobaju sa na seba. :slight_smile: :slight_smile:

@prchalka : Cori je sikulka, u nas sa stale kresli iba burka, najradsej ma ked pre nu kresli niekto iny. :wink:

Cele poo sme boli vlastne u svokry, trocha sme oslavovali svagrinej a svokrove meniny. :slight_smile: Mne je od zaludka stale zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: cely den som nejedla nic, pijem iba cierny caj. Zajtra mame velku rodinnu oslavu, svagor oslavuje 40-ku na jednom hoteli, bude kopec dobreho jedla, pitia, kolaciky, len dufam, ze si na nich pochutim aj ja. :astonished: Pride aj moja mamina, deti sa jej uz nevedia dockat. :dizzy_face:

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
27. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

@ined77 - krásná dítka!!
Tak - mám další zážitek. Přilítla, že chce půjčit knížku.. Odlítla, najednou rány - říkám co děláš? Tady moucha - musím jí praštit... říkám - to není moucha, to je jen mraveneček... Ahááá - tak to udělám malá malá - pojď, pojď, mravenečku :sweat_smile: No, vzhledem k tomu, že už byl zaplácnutej, tak ....

Jo a včera letí a říká - maminko honem, rychle - pipinkovi (pipince) se chce čůrat :sweat_smile:
28. kvě 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, teď mě dítě dostalo, je s mm na hřišti a jeho otázka dne zní: "Čím čůrá ptáček?" :grinning: :grinning: :grinning: Se tady řežu :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@anta : ako sa na take otazky odpveda ? :grinning:

U nas v noci bola strasna burka, hromy, blesky, lejak, Nati sa bala tak prisla ku nam spat, celu noc sa tlacila na mna, som cela dolamana, nevyspata. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zato Sophi spala ako andilek do 7:15, dnes je oslava, slavnostny obed je na 14:00, som zevedava kedy pojde moj chrobacik spat, a mam taky pocit, ze zaciatok oslavy nestihneme. :astonished:
28. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - no holka, jak kdy, občas jsem nesoustředěná a nevím v tu ránu jak odpovědět. Období otázek, proč, jak a proč to není takhle, je u nás přímo v rozpuku, už jen čekám, až se zeptá, jak se dělají děti :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - já řekla Honzovi, že ptáček čůrá pimpilínem a Honzíkova otázka hned zněla "jo? A kde ho má?" Tak to mě dostal do kolínek poněkud :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Honzík ode mě dostal umělohmotný příbor a teď krásně papá sám a je vidět, že ho to baví, dokonce si sám krájí masíčko :dizzy_face:
28. kvě 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
dnes až teď, máme opět něco k řešení, tak nemám moc náladu. Moje první jídlo bylo o půl 12, nějak jsem neměla ani žaludek :cry:
Včera jsme byli v Tescu, mají kupu slev, ani jsem to netušila a nakoupila jsem jí tam ponožek do školky 15 párů vyšších (páč se mi zdálo, že nemají tak tuhou tu gumu, ale volnější a že by jí to nemuselo táhnout, jinak totiž nosíme kotníkovky), páč tam je asi bude potřebovat a pak ještě 4x kotníkovky s Elmem a Scoobym, takže asi 19ctery ponožky :sweat_smile: A tričko někdy na příští rok za 70 :slight_smile: Na chlapy bych si taky vybrala, ale ty holčičí modely, to mi připadá samej hadr!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Máme jít na tu oslavu, ale dítě ještě spí (samože s meziprobuzením :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a oni to chtějí stejně dělat venku a je taková kosa a i poprchávalo, tak se mi vůůůůůbec nechce :confounded:
28. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem šoupla nějaké fotečky do albíčka, tak kuk kuk :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnesne uspavanie trvalo 1,5 hodiny :frowning2: Porazi ma z toho jedneho dna, heh.
28. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

@seeweed - a není možné, že se vám to večerní uspávání jen šouplo? Myslím - mně třeba malá při stejných rituálech usínala po osmé, k devátě a posledních pár měsíců kolem desáté i dýl.. A to spí max. dvě hod přes den. Smůla je, když usne dýl a vstává až kolem 15., tak je to průšvih..
U nás - včera usnula až po 13. a vzhledem k tomu, že jsem usnula s ní a MP si dáchl taky, pak koukal na film a nevzbudil mě, teda nás... Tak vstávala až skoro v půl čtvrtý a usnula v jedenáct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: A nejhorší je, že čím víc jsem nervoznější z toho že - sakra - proč už nespí... A co dělám špatně a čím víc jsem unavenější, tak madam čučí dýl...
Noc stála za prd - převalování kňourání, budíček v 6, ale je nedo a protivka hadr :angry:

Holky - máme botičky - kotníčkové tenisky a sandálky též..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41788039&tab=9 - ty fialové máme, oblékla si je (teda nechala si je obléknout) a ťapala v tom celé odpo.. A podle befada má velikost 26
Jinak sandálky - ceny naprosto strašný - od 700 výš... Leda u Bati v akci - za půlku..
Ulovili jsme s MP za 169 - kotníkáče, tak uvidím :astonished:
29. kvě 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek