• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
@gina333 - no vždyť je taky vyprovázíme :grinning: :grinning: :grinning: Asi Honzíkovi seženu práci v pekárně, tam takoví ranní ptáčata přesně potřebují :grinning: :grinning: :grinning: To mi věř, že jsem vždycky teda dost naprdlá :wink:
31. kvě 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : ten tvoj humor ma vzdy dostane, skoda, ze sa osobne nepozname. :grinning:
31. kvě 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich No já se vysekám taky dost často, v minulosti jsem radši ani nejezdila, ani jsem svoje kolo neměla, ale když se s ní chci rychle někam dostat... Dneska mám namířeno na hřiště, tak za chvíli jedem. Copak na kole, to jde, víc mě trápí to mý auto. Obdivuj mě, až začnu s ním :pensive:
31. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, nová zpráva o mém tatínkovi. Mluvila jsem se ségrou a prognóza je taková, že při životě ho udrží nanejvýš jaksi několik hodin, vypadá to na prohraný boj :pensive: :pensive: :pensive:
31. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - tak to mě hrozně moc mrzí! Pojdedeš k němu? Nebo je tam maminka? Vím, že se to umožňuje - být s ním. Do konce :pensive: :pensive:
31. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - holka, nepojedu. Jsem na tohle srab :cry: . Když mi umřel ten přítel, tak jsem taky do nemocnice nešla, abych si ho uchovala v hlavě jako živýho a ne jako mrtvolu, když to řeknu takhle drsně :pensive: :pensive: :pensive:
31. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, bude tam máma :pensive: Chudák měli by 40 let spolu :pensive:
31. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - já to chápu, já zažila něco podobnýho - když mi zemřel kluk, kterýho jsem taky měla moc ráda :pensive: :pensive: :pensive: Bohužel si ho pamatuju jak vypadal v nemoci.. Chjo..
Držím pěsti - ať to zvládnete
31. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - já si ten pohled na tátu chci ušetřit teda. Zas tak silná opravdu nejsem, dokážu si to přiznat :pensive: Tak koukám, že jsi si prošla taky peklíčkem, bohužel tyto smutné zkušenosti nás dělají silnějšími, to je zvláštní :pensive:
31. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - prošla, neprošla - o mně teď vůbec nejde! Kéž bysme ti tu mohly nějak pomoct!!
31. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomáháte mi, že se mnou o tom komunikujete, necítím se na to tak sama, jsem ráda, že vás máááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Rok 2011 se mi nelíbí už od ledna, nějak mi není sympatický, co ještě přijde? :confounded: Hele, co se má stát, to se stane, my to nezachráníme a nezabráníme ničemu, jen se vezeme. Akorát mi přijde ta smrt nějak moc blízko, divný. Ale já sama věřím v převtělování, tak třeba se táta převtělí v žábu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - mně se též tenhle rok nějak nezdá - i kvůli těm úmrtím - co byly u nás... Však víš...
Za chvíli bude probíhat pokus o uspání - haha... Pak mám ještě nějaký domácí úkol - pro kámoše...
31. kvě 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - tak držím palce, ať tě to uspávání tolik nenaprdne. Je to vysilujcí :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - už spí! Je dneska nějaká divná... Nevím jak to mám říct.. Prostě divná...
Opět tu vykramařila šuflátka, nějak to tu posbírám. Včera by šla možná taky dřív - kdyby ji netlačil bobek.. Dycky v tu nejméně vhodnou dobu, že..
Dnes ji zdrželi popoláři - obávám se, že nejnej dárek k Vánocům u nás bude popelářské auto.. MP to vzdal a říká, že k svátku jí koupí bagr na písek.. Jako panenky a kočárek ano, ale auta jsou prostě auta... A dnes na hřišti - zážitek číslo jedna - stará tatrovka sundavala balkony - no - :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: takhle nějak se koukalo.. První Vánoce
31. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : je mi to strasne strasne luto :unamused: Pred 8 rokmi presne v den mojich narodenin zomrel moj ocko, dostal infarkt, tiez som sa nedokazala na neho pozriet, nastastie som si ho uchovala usmiateho, veseleho a nelutujem to.
31. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - tak to je taky drsný :unamused: děkuji vám holčinky za přízeň :pensive:
31. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem mluvila s mámou, šance na přežití jsou minimální :pensive: Teď jen čekáme, to je děsný :cry:
31. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta :frowning2: No však víš...
U nás se spalo snad ani ne 1.10, zpátky lehnout už nechtěla, já jsem celou tu dobu žehlila a ani nedožehlila, takže kopyta nahoru jsem si dnes nedala :unamused: No přespalá není a stejně dělala protivný scény jako vždy.. To vstávání - už jsem z toho fakt na nervy, ale držím se v klidu. Hlavně, že pak okamžitě chce svačinku, nepočká ani 20 minut, prostě scény jak z hororu, je schopná se úplně rozložit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: To miluju!!
31. kvě 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Výbornej rok opravdu všude :frowning2:
31. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - to znám s těmi scénami, než Honza přestal pravidelně spát přes den, tak to bylo taky na denním pořádku a pak už mě to vážně žralo až s*alo, to už jsem řvala i já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - jestli...jestli je to opravdu to, co si myslím, tak to bude rychlé...

@prchalka - u nás jsou též scény, ale hlavně kvůli tomu, že by odpo chrněla ... Musím ji nejdýl po dvou hod budit a to je pak ... Vrrr...
Teď scéna - že nechce domů, že chce domů, umejt ručičky, koupat, nekoupat, atd... Ujela mi ruka a trefila jsem futra..
31. kvě 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - a můžeš mi napsat do IP, co si myslíš? :wink:
31. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - máš IP
31. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes som konecne zohnala pre Sophi crocsy, su krasne s takymi ruzoymi jahodkami. :slight_smile: Dnes sme boli na prechajde v meste, behala okolo fontany, namacala si tam ruky ako kazdy den a v nepatrnej chvili don skocila. :dizzy_face: Nastastie je tam voda iba sotva po kotniky, mala sandalky, tak som jej iba stiahla ponozky a bolo. :slight_smile: Konecne zaspala, dnes bola cely den akasi ujacana, tak som rada, ze je vecer. :astonished:

Pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
31. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - již jsem odepsala, díky :wink:
@gina333 - jak uječená, jako rozjuchtaná čili veselá až moc? :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík mě dnes rozesmál, říká:"Mámo, ty jsi prdelka hezkááááá" :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@anta : praveze bola taka zlostna, za vsetko hucala. :astonished:

Sophi ma sopliky, v noci spala, ale od rana kycha, no radost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
poslední noci a rána jsou fakt nějaký nakřivo :sweat_smile:
Sice buzení dneska jen jednou, čekala jsem to horší, ale když už bych konečně spala, tak MM vstává ve 4.45, takže od tý doby už nespím a čorí se dneska rozhodla v 5.45 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@anta Aspoň, že ty naše děti nás milujou, když nám to nikdo jiný neřekne, viď :grinning: :pensive:
Všem dětičkám všechno nej přejem :slight_smile:
1. čer 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem,
u nás dítě celkem dobrý - akorát to usínání se fakt posunuje po desáté. Jsem celkem vyšťavená, páč dítě prostě ožíje a dupe tu jak zajda Duracel.. :angry:
Podívat z okna na mráčky, na měsíc, vyčůrat, možná bude bobek, atd... Pokud leží a je pět, šest vteřin ticho, tak to vypadá nadějně :sweat_smile:

@anta
@prchalka - jo milujou, akorát včera MP vytáhl nějaký medvídky, fikaně za ním přišla - jak ho má ráda, že je tatínek milovanej, dala mu pusu, otočila se jako že půjde pryč a pak mu řekla - dáš prosím bomboneK? :astonished: :grinning: :grinning: Tak kapánek čuměl, chlapec
1. čer 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny. Nejsem moc zde, protože se pomalu chystáme s Honzíkem na zákrok (zoubky) do Prahy, budou mu to dělat pod oblbovákem, pokud to nepůjde jinak. Když bude pak Honza v pohodě, což nevím, tak se stavím ještě za tátou, protože novinky nejsou žádné, tak snad to stihnu :wink: Budete se divit, ale já jsem již vcelku v pohodě :wink:
1. čer 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek