• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
Tak nám spadl květináč s větrníkem dolů z okna, tak jsme ho šli s Honzíkem sebrat do toho největšího slejváku. Přežil to jen větrník, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. čer 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : tak vy uz naozaj finisujete s tymi zubami, super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My mame vonku zatial iba jednu patku, takze u nas je vsetko na trocha dlhsiu trasu. :wink:

@anta : tak aj z teba je sportovkyna? Normalne mam vycitky svedomia, ze ja iba zumbujem, ale ved aj to je sport no nie? :grinning:

U nas cele poo strasne prsalo, otrasne pocasie, uz to ani nekomentujem. :astonished: Tak velmi chcem leto a teplucko, asi sa musim viac modlit aby uz konecne prislo. :dizzy_face:

Prijemny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
6. čer 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
my byli včera odpol na zahrádce, MM sekal trávu, najednou z plného sluníčka, velké kapky a za 5 vteřin liják a 3 minuty intenzivně lilo. Jen co jsem se otočila na terase a Ju hodila za dveře a MM doběhl těch 5 metrů domů, tak jsme byli mokrý :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak byl zase znovu hic. Tak jsme vyjeli na hřiště a následně na brčko. Usnula v 9h a hned, na to, že spala 2h poo :slight_smile: Ale po 23.hodině zase brek a když jsem od ní odcházela, tak se ještě motala a kňourala :confounded: MM tentokrát o ničem neví..
@gina333 Dá se říct, že už máme 100pro všechny zuby, ale počítám každej milimetřík :grinning: :grinning: Hlavně při těch posledních dvou 5tkách nebyly teploty a spala :fearful: :sweat_smile: :slight_smile: Nj, vy máte ještě chvilku čas listopadky :slight_smile:
7. čer 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
@prchalka : 3 minutovy dazd by mi ani nevadil, len u nas leje uz vyse 3 dni a to je naozaj na palicu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Noc dobra, plany radsej na dnes nerobim, ktovie ako sa to poo vyvrbi s tym stratenym slnieckom. :wink:
7. čer 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, opravdu hrůza dneska, dítě zase od 5 vzhůru, já už se fakt poseru z něj, každý den tady dělá virvál, už ho mám dost :angry: :angry: :angry:
7. čer 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : tak to je dost velke maso :astonished: a on ako sa o tej 5:00 uz aj vstane? lebo mne sa dari Sophi udrzat v posteli po zobudeni tych 40 minut, aspon kym sa stihnem prebrat. :wink:
7. čer 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
u nás vstávačka v šest a vstává se stylem, že otvírám oči až za pochodu. Halooo - maminko - dobré ráno, budíček!! :angry: :angry: :angry:

@anta - s těma bruslema jsi dobrá - já je tenkrát radila Ined - za kočárek, aby stihla dobíhat Matýnka... Teda - spíš ze srandy,....
Já na nich kdysi jezdila, ale stejný problém - neuměla jsem zastavit.. Zastavila jsem o někoho- bráchu, něco - zem, auto, plot...
Jednou jsem přejížděla chodník, vyklepal se šroubek u brzdy, chytla jsem s ní o chodník a hodila parádní... Spadla jsem tak, že jsem si na brusli sedla a kolečko pasovalo akorát do...
Tak mi aktivní brácha brzdu odmontoval a pak to bylo zajímavé... Kamikadze hadr...

V neděli jsme byli na chatě - tam odpo náhlý prudký déšť, tady nic - hic jak cosi...

@prchalka - ty jsi kdysi mluvila o tom, že máte klimatizaci - nějakou centrální nebo menší? Asi větší - když to Ju poštělovala i na topení, že?
Ty vedra mě ničí, muž o ní přemýšlí..
7. čer 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich Klimo nemáme, to co šteluje je podlahový topení na stěně. Klimošku přivezl kdysi MM z práce, takovou bednu přenosnou. Což o to, ono to vyklimuje na chvíli, když to strčíš mezi dveře pokoje, ale zas to fouká teplej vzduch na chodbu.. :sweat_smile: Tak jsme to dělali minulý léto. No, my tu v létě taky chcípem. Máme celou jižní stranu prosklený okna až dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: terasa venku má přes poledne v létě pak asi 1300 stupňů, no ale bude to už co nevidět zastřešený pergolou.. tak snad to bude lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slíbené fotky - tak už to celkem s malou dopomocí přelezem - hurááá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vyřízená jak žádost na byt. To dítě mě fakt zničí :confounded:
7. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj :slight_smile:

hlásím, že žijem. Omlouvám, se nedočítám. Po dlouhé době spí obě zaráz, tak honem surfuju a relaxuju :grinning:
Jinak u nás: v podstatě dobrý, ale je to cvrkot :slight_smile: Když obě spí, tak ani nezapínám rádio, nebo televizi, chci jen a jen ticho :slight_smile: U Kájinky jsme vypozorovala, že má skrytý reflux (neblinká, jen se jí to mlíko vrací do jícnu a to ji budí). Takže když po kojení usne, tak potom během první hodiny spaní se budí a zpracovává to mlíko. Naštěstí v noci je to OK, dnes jsem kojila třeba jen 2x (ve 0.00 a ve 4.00). Holky obě večer do 21h spí, tak mám pak tak hoďku pro sebe než jdu taky :slight_smile: O víkendu jsme měli křtiny a oslavu mých třicetin s rodinou, teď v sobotu budem slavit ty moje narozky s kamarádama. Jo a ještě -Adeli má komplet zuby venku, ale přesto se v noci budí, teď už to nemáme na co svádět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte se všechny fajn.
7. čer 2011 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : ahoooooooooooj, mohla si dat fotku nech vidime ako Karolinka rastie. :slight_smile: Ten reflux je mrcha :angry: my sme sa s tym tiz natrapili, drzim palce, aby to u vas malo kratke trvanie. :unamused:

@prchalka : sikulka. :zipper_mouth:

Dnes konecne neprsalo, no huraaaa, boli sme sa teda prejst po meste, dali si zmrzku, skusili vodu vo fontane a domov. :dizzy_face: Teraz uz spinka, ja si idem konecne vyloziti nohy.

Pekny vecr prajem. :pensive: :pensive:
7. čer 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dneska jsme se vyhrabali z pelechu v 6,45! Tak to teda musel mít včera dost :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí

U nas od rana leje :angry: a my uz tri dni vyberame letnu dovolenku :slight_smile: :wink: Sophi spinkala krasne, sice uz o 6:10 stebotala, ale aspon zaspi bez problemov na obed. :dizzy_face:
8. čer 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
kvílení dneska v noci 2x, byl tam MM a pak i já, ani nevím, v jakém časovém rozptylu. Jinak včera večer fakt hysterický koncert - protože si nechtěla vzít pyžamo, teda sama obléct kabátek, že to neumí a byl z toho řev na půl hodiny! Až to dám někdy na youtube, tak vám to sem hodím, to stojí za to, MM to točil. A tohle teď dělá v podstatě pořád. Pěkně to s ní zase mává!
Dneska nějak nestíhám, dopolko nákup a čekání na stavbyvedoucího, který doteď nepřišel. Dál se nám staví zahradní domeček jupíííí a odpol přijede zahradník, takže práce. Aspoň se to tu hýbe :slight_smile: Do toho vařím a ona si tu dělá co chce :rolling_eyes:
8. čer 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 My taky v 6.10, ale jestli to bude na oběd bez problémů... pochybuju. Teď každý den taky hysterčí, že si nelehne a spát nebude :angry: :angry: :angry:
8. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : u nas sa nastastie zaspava na obed v pohodke. Uz od 12:15 spi, zato vecerne uspavanie trva aj 50 minut, lezi v posteli a spieva si, tlieska, kazdy vecer mame o kulturny progam postarane. :slight_smile: :wink: Tesim sa na videjko. :grinning: Wau, to budete mat krasnu zahradku, zavidim, rodinny domcek je aj nas sen. :wink: :dizzy_face:
8. čer 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - no já Honzu nenutím spát, ani lehnout si nemusí, pokud seká dobrotu, on si totiž lehne rád sám :grinning: :grinning: :grinning: Dnes jdeme udat kočárek - konečně, včera jsme ho vyčistili a je jak nový. Jak mě včera Honza točil, tak jsem si z toho musela dát panáka, holky, mě z něj úplně bolela hlava :unamused:
8. čer 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
také zase zdravíme :slight_smile: .
u nás též cvrkot, ale jde to..musí že :wink: .
už jsme byli i párkrát na koupališti, jakože sami ve třech..no, ve vodě jsem byla max po lýtka, ale aspoň něco, ale matýnek se krásně vyřádil...co bych pro něj neudělala že :grinning: .a kupodivu to pokaždé proběhlo bez větších problémů....však jsem dala jasně podmínku :sunglasses: ..jak nebude poslouchat, tak se bude chodit na koupák jen když bude taťka doma a on už dobře ví, že to by se tam dostal tak jednou za uherský rok :grinning: .
no jinak vše dá se říct v pohodě :slight_smile: .
zítra máme poradnu, tak snad vše bude v pořádku.co nosil matýnek v půlroce nosí kačka dnes :sweat_smile: ...malé věcičky už se kupí...plánuju to začít prodávat tady nebo na MMB...jen kde na to vzít jaksi čas že :sweat_smile: .

@katzi :slight_smile: ...vše nej nej k narozeninkám :dizzy_face: !
i matýnek má zoubky komplet venku a stále se budí...no comment :zipper_mouth: :grinning: .
je to krása když je v bytě ticho že? :grinning:

@prchalka :slight_smile: ...tak jsem přečetla tvůj poslední příspěvek....neboj, i s matesem to tříská ode zdi ke zdi, ale morově...za jednu procházku se mi i 3x! vyválí na cestě s nějakým hysterákem :sweat_smile: .
dnes byl vzhůru ráno asi 2 minuty a už ječel :rolling_eyes: ...chtěl kokino :angry: .tak už nevím na co to svést :grinning: ...zubama to nebude....je to prostě puboš :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

jinak déšť vám v celku závidím...u nás je neuvěřitelné dusno, není možné to z bytu nějak odvětrat :confounded: .ale myslím že už i u nás to dnes začne valit.

jo a už konečně se pustím do té autoškoly :sweat_smile: ....sice teda netuším kdy se budu učit :confused: , ale fakt teď nebo nikdy :pensive: :sweat_smile: .
tak se mějte všechny moc krásně, já zase brzy dorazím :dizzy_face: .

PS: co sherry :slight_smile: ?píše sem občas?
8. čer 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím

@ined77
@prchalka - bez obav, s náma to tříská jak o závod.. Za chvíli bude vstávat, tak by mě zajímalo s jakou. Dnes udělala uřvanou scénu, že jí přilítla jedna na pudel. Ale zapomněla jsem, že nemá plínku... Páč madam to vytáčela tak, že se mi začla normálně dusit a zfialověla. No, zažít to v krámě, tak mě asi odvezou taky. Přemejšlela jsem, že pokud by se normálně dusila eště chvíli, tak jí vrazím pod vodu. Nezabíralo nic - vytáčela to brutálním způsobem - chování, houpání, nic.. Vřískot - zapomněla, co chtěla, ale pokračovala v tom málem k zadušení... Jak jí dostala, tak za chvíli přešla plynule v smích..

@katzi - též vše nej k narozeninám... :dizzy_face:
8. čer 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejda, tady bylo živo a já zrovna neměla čas.
No uspávání bylo vo nervy. Z jedné strany nám bouchaly domek, když jsme lezly do pelechu, zahradník začal dole strunovkou sekat chcíplou trávu. Z třetí strany vrčel pc a z tý poslední - nebudu spinkat a lezla dolů. I přes to všechno to ve 13h zapíchla a spala skoro 1,5h.
Domeček stojí, se zahradníkem jsme dali kafe a pokecali, stromečky zasazený... no takhle bych si představovala akční každý den. Taky mi říkal, že do práce chodit nemám - no to je teda chlap :grinning:
ANTA: Fajn je, když to o Honzíkovi víš, že když to potřebuje, tak si lehne. Naše by si asi nelehla dobrovolně, ani kdyby 2 dny nespala, proto jí "nutím" :frowning2: aby mi pak nevyváděla ve 4 odpol! To si tu její náladu vyberu radši poo!
Poletím zalít tu naši krásu.. :slight_smile:
8. čer 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 @hancazivocich : děkuju za přání :dizzy_face:

@ined77 : to jsi fakt dobrá, že se dvěma dětičkama jdeš sama na koupák. A jak to probíhá - Kačka tam někde spí v kočárku, nebo ji máš v náručí a chodíš za Matýnkem? My jsme teď na koupáku taky byli o víkendu, ale s MM. Sama bych to asi organizačně nedala.

Jinak vztekance - i u nás na denním pořádku :angry: A taky bojínkovský období - zase :unamused: Bojí se všeho - much, psů, aut, dětí, .....Pořád jí musím asistovat a "zachraňovat"ji. Kdy tohle přeje....Ale bude to asi taková forma reakce na narození Káji - když se "bojí", tak má moji pozornost a o to asi jde především :pensive:
8. čer 2011 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás prší asi od třech hodin, celkem vytrvale. I byla bouřka.
Holky - já myslela, že se potnu smíchy. Dnes kadila, ptám se jí - můžu bobek odnést? Nebudeš už kadit? Odpověď Fakt ne - odnes šíšu, tfuj, je tu děsnej smrad.. Tak to teda poslušně odnesu, že... :angry: :sweat_smile: Vyklepnu, vymeju, mažu zpět.. A...madam trůní na nočníku s kačenkou a ....natahuje ke mně ruce - že je má pinavý... :angry: :angry:
No a letěla pro druhej nočník, páč měla kvákoše v zatáčce, dosedla, ale...jaksi kvákoška přisedla k nočníku.. Začla si vyhrnovat tričko (brzy, že) a nabrala to tričkem... Pak stoupla - šla jak opilej námořník - a maminko - já teda vypadám, mám pos..nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :grinning: A maminko - tatínek není doma, ten by snad neměl radost... To mě totálně odrovnalo a ... Pojď, pojď - musíme vykoupat (co jinýho taky)
Tak jí postavím do sprcháče - nastrčí na mě pudelku a -maminko-umejeme jenom zadeček a pipinku, vlásky néé, viď? Jinak bude krásnej řev (plete si krásnej a strašnej) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes:
Jojo, není nad to, když se s dítětem domluvíte :grinning: :grinning:
A maminko - poď mě vyndat - ty si hodná, ty si mě zachránila :sweat_smile: Tak to už jsem fakt čůrala
8. čer 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi - též se připojuji s přáním všeho nejlepšího k narozeninkám, jsi mladice :wink: :slight_smile:
@ined77 - @katzi - @hancazivocich - koukám, že se nám dítka vylíhla přes kopírák s těmi vzdory :grinning: :grinning:
Holky, zítra mě čeká ten pohřeb, tak na mě, prosím, myslete :pensive:
8. čer 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - už zítra? Jejda.. To víš, že budem! Tak to zvládni! Drž se!
8. čer 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - trošku se bojim bojim :pensive: Děkujiiiiii :wink:
8. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : dodatocne prajem aj ja vsetko naj, hlane vela zdravicka a dve pocuvne deti :wink: :slight_smile:
@hancazivocich : tie deti maju paradny slovnik, aj ja niekedy mam co robit aby som sa udrzala. :dizzy_face:
@ined77 : to je super, ze si s dvomi detmi zvladla kupalisko, si supermama. :dizzy_face:
@anta : budem na teba mysliet, zvladnes to urcite. :confused:

Poo sme boli v CK, mame kopu prospektov tak dufam, ze si tu dovolenku uz konecne vyberieme. :dizzy_face: Baby aj vasim detom je v noci tak teplo? Ja kym ulozim Sophi spat je uplne spotena, ma mokre vlasy, aj pyzamko. :astonished: Celu noc spi nezakryta, ale sa jej este bojim dat pyzamo s krakymi rukavmi a nohavicami. V com spia vase deti? :fearful:

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
8. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
včera slejvák, až mi to na okně zlomilo 3 malý afrikány v truhlíku :angry: :frowning2: a prší od té doby stále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vzhůru jsem byla v noci asi 6x :angry: dítě dnes přilezlo v 5.18, tak aspoň nebude problém poo! No a hned začla kníbat a být protivná. Dej ručičku, pust písničku a béééééé! Ona opravdu teď kvůli všemu bulí jak 4m mimino :angry: :angry: :angry: Vzteká se, mlátí kolem sebe, do toho brečí a tak furt dokola. Jsem teda žila v mylné představě, že skoro 3r dítě je celkem rozumný :confounded: Omyl.. Asi to skončí až ve škole :rolling_eyes:
No čteme už dlouho na dobrou noc pohádky. Včera o kose, kocourovi a.. (teď už nevím co to bylo), jak tam kocour žere myši a nakonec si všichni myslí, že sežere i krále a MM se ptá:
MM: O čem byla pohádka?
JU: naprosto bravurně: O Matýskovi
JÁ: Kdybys aspoň řekla o kocourkovi!!!! :wink:
MM: A co žral kocourek?
JU: kokodáky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No, pak se netlemte!!
@katzi Taky gratuluju, i o rok míň bych brala! Fakt mladice :grinning:
@anta Myslím! Na toto fakt nemám žaludek nikdy :frowning2: :frowning2:
@ined77 Jsi opravdu superžena, já bych nešla na koupák ani s Ju samotnou. Protože se tam grilovat a na konci aby ji odnášeli v kazajce.. fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maty je fakt uvědomělý, já jí můžu stále slibovat nebo hrozit a nemá to žádnej účinek...budou scény a budou scény..
9. čer 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :Sophi na noc rozpravky nechce, ona chce spievat a rozpravat sa, vzdy jej musim porozpravat co sme robili cely den, kde sme boli. :wink: Nastastie ten vztek u nas nie je ale zato je tvrdohlava dost. Neuplatna, ziadne sluby pre nu neplatia ani ju nicim nevystrasim. toto na nu proste nefunguje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V noci spinkala dobre, do 6:15, zobudila sice o par minut skor, ale ked sa na nu nepozriem hned tak este chvilku po tichu lezi aj sama. :dizzy_face:
9. čer 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 @anta @prchalka : jste zlatíčka, děkuju za přání :dizzy_face: No mladice...obzvlášť po ránu a večer se cítím na šedesát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@anta : koukla jsem výš a četla co se stalo. To mě moc mrzí :pensive: Taky držím palce ať už máš dnešek za sebou :pensive:

@gina333 : Adeli taky v noci sálá horkem. Já jí dávám normálně na spaní triko s krátkým rukávem a kraťásky. A přesto spí odkopaná.
9. čer 2011 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek