• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
@anta - jako kterej?

@prchalka - Víly......
A co Víly, čerti, vodníci a jiní bubáci? :sweat_smile:
Já jsem kaput, začínám mít z tý ,,zasloužený" dov fakt nervy.. Zítra navečer odjíždíme.. Asi.. Asi koupím tubu i pro sebe (homeo)
16. čer 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ke všemu budu muset vařit a to mě celkem sejří :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky - nenapadají vás nějaké jednoduché recepty.. Rychlé - a aby to neroztopilo chatu na 40 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Myslím, že bych si dala řízek - malá též, pak to vidím na nějakou masovou směs s čínskou nudlí :grinning: , eventuelně čínu, pak možná.. no - pečená masová roláda, nebo nějakou yambalaju, třeba i omáčku - houbovou, ale ... nepálí mi to
Večeře - MP bude chtít asi něco na gril, že... Možná tousty? Večeře takovej problém nebude, snad.
16. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - s těmi pidipubouši :wink:
16. čer 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : pidibuposi znie super. :slight_smile:

@hancazivocich : co tak upiect kura, rizoto, uvarit hustu polievku s masom a so zeleninou. :wink: To homeo si kup a vydych nadych uzi si tu dovcu prosim ta. :dizzy_face: :dizzy_face:

My sme poo boli na chate umyt a povysavat auto.Sophi statocne asistovala, bola cela mokra ale krasne dnes svietilo slniecko takze to neva. :slight_smile: MM mi pripravil super veceru, klobasu, slaninu, chlieb, horcica, k tomu pripitok + pivko, no nelubte ho. :wink:

Pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
16. čer 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Dnes Honzík otevřel oko v 5,45, to jde :wink:
@gina333 - pidipuboši vymyslela Hanča, mně se to také moc líbí, tak to nějak zkloubit a mizíme :dizzy_face:
17. čer 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
noc - no, no..... O chlup lepší... :unamused: Ale došlo mi, že minimálně tři dny nekadila, možná je to dnes už čtvrtý den, tak jestli ji už netlačí bobek.. Jinak to nevyvvětratelný dusno jí dává taky zabrat. Jo a po dlouhý době si zas řekla o čůrání i v noci..

@gina333 - jo, kuře je výborný nápad - jen právě nevím, jestli ho nebude chtít spíš grilovat.. Ještě, že jsi mi připomněla ty polívky - musím vzít z domu nudle :wink: A rizoto je taky dobrý nápad.. Ta yambalaya je podobná rizotu - je to výborný..

Jo a včera nás chytl u tesca déšť, tak jsem s ní musela k našim-je to k nim kousíček. Máma na ní solidně vyzvídala.. Holky - to byly hlášky - jsem čuměla..
Prej chodíte s dědou na houpačky do hospody. A ty chceš pivo - tobě chutná.. Jo, ale je hořký, ne nechutná - je moc studený.. A kdo ti ho dal ochutnat to pivo? Táta?
Ale babičko - já jsem malý dítě a to nemůže pít pivo - přeci :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
A ty pojedeš s mámou a tátou na chatu, viď? Ale celý týden se ti tam určitě nebude líbit - to nevydržíš :angry: :angry:
Jooo - vydržím - mám tam hračky a....(mlask)...houpačku, píseček, knížečku, je to tam hezký..Taky je tam rybníček, žabáček, rybičky, dinosaurus (ještěrka), had.... :sweat_smile: :confused:
A Krisýtno - čůráš a kadíš do nočníku? Jo? Kecáš, viď?
Nekecám! Za čůrání je jedna nálepka, za šíšu jsou dva nálepky
17. čer 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky doufám, že až přijedu, tak mě do tý skupiny vezmete? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. čer 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
@anta : ze mizime, dobreeeee :grinning:

Sophi spala do 6:20, tiez fajn, :slight_smile: v noci posmrkovala, dufam, ze ju nechytia sopliky. :astonished:
17. čer 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : super kocku mas doma, nedala sa od babi vytocit. :grinning: :wink:
17. čer 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - jo, spíš se značně zvedal tlak mámě :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co (KONEČNĚ) OZUBENÍ PIDIPUBOŠI??? :grinning:
Jinak dobré ráno, mám jen chvilku, od našich jsme dostali mrkve,ale pidi mrkve, třeba i 2-3 cm a očistit je na vaření....fakt zábava asi na hodinu a nastrouhat na struhadle... sedřela jsem si kousek palce už u toho čištění a teď se to konečně vaří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : ja som za :grinning:
17. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem též pro :grinning:
U mě vrcholí cosi jako cestovní horečka (někdo by řekl, že mě sklátila střevní chřipka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
No jo - to jsem celá já - uzlík nervů... Kdyby to dítko aspoň spalo... Myslím tam.. Do tý rýmy to bylo ok - budila se jednou, max dvakrát - na pití nebo tak. Občas teda noci horší, ale to bolelo bříško.......

Počkáme, až se navečer vrátí MP z práce a snad vyrazíme.. Protože původně se to mělo o týden odložit..
Jo a máme slíbený výlet parním vláčkem a na parník (takže kupuju krátký vodítko, signalizaci na blížící se vodu, identifikační náramek se jménem, tel. číslem, prášky na nervy - plnej bágl a možná ještě pouta :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: )

Zapomněla jsem vám říct - že jak jsme včera spolu nakupovaly, tak... chvíli chtěla sedět přímo v koši :confounded: , chvíli na sedátku, pak ťapat - tzn...pořád ve střehu - kudy se řítí, buď se mi motá před košem, nebo ji sejmuli tři lidi s košem - protože prostě jednou a nečumí kudy (v tomhle byla fakt nevinně).. A ještě řekla - Pardon - já nechtěla :sweat_smile: , u kasy mi zdrhla, tak já nervy aby nevylítla z tesca - pořád jsem po ní jedním okem pokukovala... Naštěstí jsme stály u tý pokladny na konci tesca - jakoby před lékárnou, tam byl jeden houpací koník, autíčko - koš a autíčko na houpání, tak blbla tam. Z lékárny ji pozorovaly prodavačky a bavily se. Pak jsem s ní šla do lékárny, ona se s nima dala do řeči!!! Prej - dobrý den paní, máte nějakou kartu? (můžem platit kartou), máte lízátko?
A paní a jaký chceš? Takový to dobrýý.... Paní mrtvá smíchy, dostala reklamní šáteček a omalovánky...
Omalovánky - na ty fakt nemáme, my tak čárat a kreslit déšť a sníh...
Já jsem se prostě děsila toho, aby něco neprováděla, protože v týdnu jsme dostaly vynadáno v jednom obchodě..
Cestou ze hřiště jsme šli s kámoškou, dětma a jejím mužem nakoupit. Já na ní pořád koukala co dělá - prohlíželi se s Tobíkem v zrcadle, pak objevila v polici časák, vzala ho, donesla kámošce, ta ho vrátila. A jedna z prodavaček na mě vlítla - čí je to dítě, ať si jí laskavě hlídám, že tohle tam dělat nebude.. Já rudá až na pudeli, rychle jsem zaplatila, omluvila se a zmizela.. Tak tam už nejdu... Stydím se ještě teď...
Od tý doby se děsím tuplem - někam jít. I když ona prostě nic neničí, v malých obchodech si bere koš do ruky, já jí fakt hlídám! Ona pozdraví, zeptá se - paní - máte takový ty moje dobrý párečky? A salámek? Maminko - ještě musíš koupit housku, můžu si koupit tohle? A maminko - pojď tam - zaplatíme u pána a půjdem, jo?
17. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčiny, příští čtvrtek opět jedeme s Honzíkem k zubákovi, upadla mu plombička z předního zoubku :unamused:
17. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - super název, to beru! :slight_smile:
17. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, Honzík nakreslil krásná autíčka! Dávám teď foto, jeden obrázek věnujeme babi, aby nebyla smutná :slight_smile:
17. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. čer 2011 v 11:33 • princeznal
A už jsme vytvořili i krásný autobus, kuk
17. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : u nas sa v nakupnom kosiku nesedi, vlastne ona si sadne ale do tej nakupnej casti, tam stoji, vyklana sa odtia no hroza. Pri pokladni ju musim vylozit, to mi vzdy ujde a kym zaplatim, ulozim nakup a vratim kosik som polomrtva od strachu ci ju najdem. :astonished: A to mi robi denno denne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@anta : krasne kreslite. :dizzy_face:

Sophi spi a u nas leje a leje. :angry: Poo zase mozme trcat doma, alebo u svokri, no zabava jak hrom. :wink:
17. čer 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jo a budete to chtít i s tím KONEČNĚ? Hlavně konečně bude volná a nešmírovaná komunikace uff! Měly jste fakt dobrý nápad, jsme to měly udělat dávno!
Teda uspávání dnes... oči už poloviční a vyřvávala - nebud spát, nebudu, nechci do postele a lezla pryč! :rolling_eyes:
A dopol na procházce jsme se zastavily u staré paní s mopsem. Pak jdem domů a něco si o nich vyprávíme, myslela jsem, že se jí líbili a ona na to, že to byla ošklivá... ošklivá paní.... mrtvá...! To jsou fakt hlášky! A někdy mi ještě říká - nebuď lakomá! :sweat_smile:
@anta Honzík je fakt umělec! U nás se jako ještě cíleně nekreslí něco, jen dost "vybarvuje" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale u babi první den nakreslila svůj opravdu asi regulérně první výtvor - sluníčko. Neviděla jsem jí, jak to dělá, ale tvar kulatý to mělo, nějaký 2 tečky a čárka tam byly a ještě prý paprsky. Opravdu už to tak vypadalo, což mi úplně vyrazilo dech. A má docela dobrou představivost. Poslední den jsme šly ještě poo ven, koukla na oblohu a řekla, že ten mrak vypadá jako medvídek - viděla oči, pusu... fakt to tak bylo a mně spadl pant :fearful: :fearful: :confused:
17. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich To byla nějaká divná pani, ne? Se přece nic nestalo tak strašnýho!! Já na ní taky pořád koukám, dneska třeba opřela opřela ten malinký nákupní vozíček o flašky s vínama, už jsem myslela, že něco shodí a to jsem stála hned vedle ní a minule jim tam zase začala odloubávat semínka z pečiva. To je hned, jen se člověk otočí. Jedna paní jí viděla, já jí sjela, že se to nedělá, ale ta paní teda měla pochopení, ještě si tu housku vzala a dala jí uloupnout ze svýho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - právě, že u nás se chce sedět též v nákupní části..
Jo a holky - bacha na ty vozejky - jsou strašně dobře překlopitelný - já to viděla v drogerce u nás, když jsem byla těhu - nějakej chlapeček se na něj pověsil a strhl ho na sebe plus do police.. Prodavačka vylítla - taky nejdřív zjišťovala, jestli mu něco není, pak teprve rovnala police..

@prchalka - tak to prosím byl s dovolením můj nápad :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: ... Já si to myslím už dlouho, ale nebyla odvaha sem s tím přijít - abyste mě náhodou .. třeba neukamenovaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U nás se cíleně kreslí..............................po zdech a nábytku :angry: jo a po mamince, že..

Jo - to konečně je na tom to nejlepší - ne? :dizzy_face:

No, paní vypadala na menzes nebo na velmi těžký premens. syndrom :sweat_smile: :sweat_smile: Ale stejně reaguje i moje máma - spratek nevychovanej, parchante - s tebou bych byla rychle hotová, tak už mám trénink... Ale stejně... Mý nervy, teda...

Tak jako hodný zlatíčko to naše teda určitě není, ale .... okolí většinou tvrdí, že je k sežrání (ale stačí těch pět minut, než se přejde k někomu jinýmu) :sunglasses:

A je to neuvěřitelně vychčůraný - minule mi říká - dej mi to, nebo budu brečet... A já cože? Jak brečet? A ona takhle - píchla pěsti do očí a bébébé...... A prej - takhle... Stačilo?
17. čer 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je vzhůru, já jdu dobalit poslední věci, pak už jen počkat na MP a můžem vyrazit...
Držte mi pěsti - mně se tam fakt nechce.. Nevím proč.. Vlastně asi i vím, ale nechci být zaujatá.. Mějte se tu moc a moc krásně!!
17. čer 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - neboj, jak se ti tam nechce, tak o to víc si to užiješ, uvidíš :slight_smile: Dnes byl se mnou Honzík poprvé v knihovně a hned si tam půjčil knihu Bořka stavitele, tak měl premiéru :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : ty s tvojim pesimizmom si este nieco privolas :astonished: uzi si tu dovolenku prosim ta, urcite sa budete mat super. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@anta : no Honzik je uz velkac, ked aj do kniznice chodi. Je to zlaty chlapcek, niet pochyb. :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - ano je to zlatý chlapec, děkuji, ale občas ho v myšlenkách žeru na česneku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Milujeme ho s mm jako vlastního, fakt :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : to poznam. Ja mam obcas zo Sophi fakt nervicky,hlavne ked mi ustavicne pripominaju, ze je hrozne ziva, stale beha, neobsedi a tak. Ale to doma nerobi, ona je doma andilek, ja nemozem zato, ze sa niekde musi vysaliet. :grinning: :wink: Ale je nasa takze ho milujeme ako kone. :slight_smile:

Uz konecne spi, idem si vylozit nohy k telke. :dizzy_face:

Pekny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
17. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
já opět jen v letu. Naše noc - bez probuzení a s čistou plínkou, to prostě pohladí po duší :slight_smile: :slight_smile:
Máme dítě na hlídání, tak letím makat a makat.. Až bude chvíle, tak vlítnu na to nové téma atd.. Hezký den všem :sunglasses:
18. čer 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
@prchalka : u nas je vacsinou sucha plienka rano, zato cez den s v poho cika do kalhotek aj ked ma vedla seba nocnik. :wink:

Tiez spinkala celu noc, do 6:40. :dizzy_face:
18. čer 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zas cely den nikde nikoho ? :wink: Ja len v rychlosti, dnes sme boli v Poprade na mensich nakupoch, MM potreboval par veci z Baumaxu, my s Natali nieco pekne na leto a Sophi sa vyhrala v herni a na ihrisku. :slight_smile: :slight_smile:

Pekny vecer prajem. :pensive: :pensive:
18. čer 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek