• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
matova: na hokej sa chysta aj moj svokor :slight_smile: ale kedze Nati zajtra uz o piatej odchadzaju do Ciech on mi ju pride zobrat, lebo so Sophi by som asi tazko ju odprevadzala. Citam, ze zase ste nemali nic moc spanie cez den, veru mas s nim dost starosti moja. :unamused: :unamused:

sherry: bojim sa veru strasne, teraz aj snezi, furt sa ten hnusny sneh serie, uz bolo take pekne pocko a teraz toto. Budem trpnut, stale jej kazem aby mi telefonovala, a verim, ze sa jej nic nestane.
20. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: ja tam vidím aj podobnosť aspoň takto z diaľky :grinning: dve milé usmievavé tváričky :wink:

sherry: krásne obedňajšie uspávanie u teba :slight_smile:. taká pusina od malého- to ma vždycky dostane :slight_smile:
net máme za 16 eur s pevnou linkou, bez nej by to bolo za 15 eur, tak sme vzali aj pevnú :wink:

gina: to spanie fakt :rolling_eyes: , keby tam zaspal, aj by som za maou šla na pár dní, lebo mm ma už straší, že prestane dochádzať do práce - ide to do peňazí a bude chodiť na týždňovky,alebo každý druhý deň :unamused:
A u nás bolo doobedu nádejne-slniečko svietilo,sneh sa topil, ale teraz tu sneží a ešte aj silno fúka :angry: :cry:
A ešte minule som ti zabudla napísať, že máš neskutočne super figúru po dvoch deťoch a tak krátko po pôrode... :wink:
20. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :wink: : dnes u našich: zeleninová polievka s cestovinou, + zemiaky varené, seitan na zelenine
20. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej už spí,, pět jsem dostala asi 6 pusinek a bez protestů s houpáním šel spinkat :slight_smile:

matova už je tady :slight_smile: tak to máte o něco levnější než u nás proč jsi neuděláte net přes modem :confused: to u vás nejde?

gina333:tak snad se počasí umoudří, koukala jsem na družici a u nás by zítra mělo i svítit sluníčko a teploty kolem 1 °C :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: seitan je něco jako u nás sójové maso? :confused: náhražka masa?
20. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry:možno aj dá? :confused: ja fakt neviem-my sme aj s mm také staré antitalenty na túto techniku :rolling_eyes: :grinning:
20. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
u nás noc docela gut. Po půlnoci si s ní šel lehnout MM, spali prý v klidu do 4h, pak mlíko a pak jsem s ní zůstala já. Celou HODINU nemohla zabrat, motala se a hlavně si neustále sedala, snad 30x a čučela do tmy :rolling_eyes: To je blbý, páč já v tom případě musím čučet taky, aby sebou neřízla zase do zdi, čímž se proberu :rolling_eyes: Kéž bych u toho mohla míít aspoň zavřené oči :pensive: a ona se motala jen na svojí půlce postele! Navíc mi zase ďoubala prsty, mačkala ruce - to je na pohlavek, fakt! :rolling_eyes: :angry:
Jinak mě fakt začíná štvát s jídlem a to hodně! K večeři měla zase chleba obložený, ale tentokrát celý. Do půky kousala od mě, ale pak to chtěla sama, dělala do toho prstem díry a zase ožrala sýr a šunku, pak si teda ještě kousla chleba, ale vidím to tak, že asi brzy dojde k tomu, že to pak nebude chtít dojíst, i včera nechala a podávala mi to. Co s tím? Nechat jí o hladu, ať teda pochopí, že se jí všechno nebo nic? Najíst se přece musí a abych jí to obložila a ona snědla jen to, co se jí chce, to teda ne! To není ani výchovný, ani výživný :confounded:
gina: Zlaté, jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
matova: Já se na fotkách moc neusmívám, když vím, že mě někdo fotí, protože na fotkách vypadám jak magor :sweat_smile: Ale tu, co mám v pasu, to jsem si fotila sama mobilem :sunglasses: Jo a seitan jsem si jednou koupila ten tmavý (uzený myslím) a fakt se to vůbec nedalo jíst, ale taky jsem to nijak neupravovala.. A to jinak zdravou výživu miluju, taky jsem byla pár roků vegetarián, no ale to už je dávno :confounded:
21. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: ja mam mamu dost daleko od LM, tak som rada, ze pride, aspon trocha my pomoze s detmi, aj Nati ma prazdniny. Bude ti trocha tazsie kedmuz odide, ale uvidis vytvoris si system ktory vyhovuje tebe a malemu a chvilkami ti bude aj lepsie bez chlapa, to viem z vlastnych skusenosti. :wink: :wink: Co sa tej postavy tyka takxvdaka, mam to zrejme v genoch aj sestra je taka chuda, sice sa vela hybem, malo spim. Ale strasne ma stve, ze mi neostali prsia, uz obzeram vsakovake kremy, no neviem ci by zabrali. :dizzy_face:
Co je ten seitan?

sherry: tu dost nasnezilo, ale teraz uz svieti slniecko, hadam budu mat bezpecnu cestu.

Noc bola celkom v pohode, budila sa na mlieko o 20:00 a po 3-tej, ale bola hore aj o 5-ej a budicek o 6:00. Teraz tu vyzyvuje, ale dam ju spat az na obed. Dnes obedujeme u svokry, vlastne ako kazdu nedelu :grinning: :grinning: takze si trocha oddychnem od varenia.
Krasny dnik. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcela som napisat o 24:00 nie o 20:00, ved spat sla pred deviatou. :wink: Trocha som ako mechom udreta, lebo k Nati som vstavala o 4:00 do piatej som ani nespala, potom buntosil krpec, tak dnes mi zapaluje pomalsie. :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčata :slight_smile:

zdravím od Olomouce :slight_smile: Už jsme zabydlené u mamky v hotelu "Máma" - je tu navařeno, napečeno,dítě zabaveno,... :grinning:

Dočítala jsem jen hodně letem světem, čtu,že noci vcelku OK - to je hlavní :wink:

Prchalko: taky jsem myslela,že máme novou členku a ona to "stará" členka jen s novým fotem. Pěkné :slight_smile:

Jinak naše první noc - naštěstí přesun zatím nenaboural usínání - krásně sama. Noc napřed vypadala krizově, začala tam fňukat už kolem 22h, pak v 22.30 chytla velikej záchvat - něco jak tu psala kdysi Ined - prostě zavřený očí a jakoby ze spaní řev a řev. Chovala jsem a furt řvala. Pak pomohlo, že jsem rozsvítila -léčba šokem:slight_smile: Najednou se vzpamatovala, přestala řvát a v klidu spala dál. Pak už spala v kuse až do 6.30, to bylo mlíko a vstávačka v 7.20.

Přeju všem fajn neděli.
21. únor 2010 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: parada, tak ty mas 5 hviezdickovy servis :grinning: :grinning:
Baby dajte my tip ako uspat dieta, ja ju uz nevladzem na rukach, ona ma kope skube, stale sa vrti. Ked ju dam lezat to iste. Mam si knej lahnut a lezat aj hodinu kym nezaspi, alebo ju dat do postielky, stat pri nej, stale ju dat lezat az kym sa neunavi? Ja uz som fakt bezradna, mam asi najhorsie dieta z vas vsetkych :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
21. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
já dnes trošku stávkuju :grinning: ..nee,ale už mám navařeno a kluci jsou venku :wink:.
tak jsem si udělala kafčo,nemusím pořád lítat že...navíc máme od včera tichou domácnost,ale ventilovat to dnes nebudu...je neděle,venku krásně tak co :wink:.
noc u nás musím říct pohoda...šla jsem si lehnout už ve 21h,matýnek se vzbudil ve 23h,akorát malý mráček...byl pročuraný,takže jsem za křiku rychle přebalila a převlékla,pak se chvilinku převaloval a nakonec se přitulil a usnuli jsme :dizzy_face:.v noci ještě občas kvíkl,ale stačilo si ho k sobě přitisknout a zase dudal dál :dizzy_face: .
budík v 6.35,ale šel za tatínkem a já se povalovala do 7.10 :sweat_smile: ...

matova :slight_smile: ...šimonek vás teda dokáže potrápit :frowning2: .taky nechápu co mu brání usnout,že by mu něco uteklo? :sweat_smile: .je to hrozné,ale aspoň v tom autě pak zabral :wink: .
a jak noc :slight_smile: ?
jsem si říkala 2 centy??? :confused: ...nějak jsem zapomněla že máte euro :sweat_smile: .tak to bych také brala pampers,tesco jsou pořád :wink: .

katzi :slight_smile: ...zdravíme holomóc :grinning:
docela ti závidím :grinning: ...ale jen spočni :slight_smile: .je super,když máte kam jet :wink: .
my jsme včera hlídání a následný oběd odvolali z důvodu fakt strašného počasí a pak jsem toho aspoň já litovala :confounded: .no už nic že :sweat_smile: .
to jsem ''ráda'',ne teda že bych vám to přála,to ani omylem,ale že to noční šílené řvaní se objevuje i jinde :frowning2: .
asi se prostě dětem něco zdá,nebo mají mnoho zážitků...od té doby se to už neukázalo,ale hlavou mi to pořád vrtalo :frowning2: .
jinak noc pěkná :slight_smile: .

prchalka :slight_smile: ...já myslím že čorízo to prostě na vás zkouší...co může a co ne :unamused: .ale že by byla o hladu si nemyslím.i matýnek občas večeři téměř nedá nic,pak má to své mléko a hlady se určitě nebudí :wink: .
možná ti to spíš tak přijde,protože jsi zvyklá,že je dobrý jedlík.to je určitě jen období,které zase přejde :slight_smile: .
hlavně jí nic nenuť,myslím,že by dělala naschvály.nebo ještě vyzkoušet jiný typ večeře-kaši pokud sní,nebo polévku.. :wink: .
ty mi z toho pasu připomínáš naši sousedku :grinning:...mladou samozřejmě,hezkou :wink:

gina :slight_smile: ...ano,musím přiznat,že někdy je to doma s mm těžší než bez něj :sweat_smile: .svatá pravda.
nejhorší je,že se oba na to jeho volno tak těšíme a když přijde,tak se většinou chytneme kvůli nějké blbině a je po pohodě :unamused: .
ale včera mě vážně vytočil :angry:a udobřovat se pořád já první teda nehodlám :rolling_eyes: .
býk jeden tvrdohlavý :angry: ... :grinning: .
a na krémy se vykašli,to jsou jen vyhozené peníze :wink:.já ti klidně kousek těch svých pošlu :grinning:.mně totiž bohužel něco zůstalo :grinning:,ale radost z toho zrovna nemám :rolling_eyes: :grinning:.

sherry :slight_smile: ...tak to je mareček opravdu miláček :dizzy_face:.a takové krásné usnutí :dizzy_face:.
matýnek umí být také miláček nad miláčky,ale z toho je to ďáblík :grinning:.
21. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás taky krásně svítí, jarně, odpol se jde ven :slight_smile:
gina: Uspávání neporadím, snad jen zkoušet, co se dá, já v tom taky plavu. Kdyby se mi neudyndala večer napůl u mlíka, tak jsem taky v kelu a absolutně nebudu vědět, jak uspávat, když v postýlce by se vztekla a pořád by si stoupala a na posteli teda nevím, ale asi taky. Jednou jsem to zkoušela poo a byly to strašný řevy, až nakonec musela jít do kočáru a odpadla jak slivka, akorát pak 1,5h fňukala ze spaní, jak z toho byla vyřízená :confounded:
Katzi, se máš. Já to taky někdy asi prubnu u našich.. ale v teplém období..
21. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina :slight_smile: ...já jsem už také uspávala všelijak :unamused: .teď to dělám tak,že v poledne mi usne na rameni za chůze,ale to během max 5 minut,většinou dříve.a večer si s ním lehnu a čekám až zabere :frowning2: ,někdy i 35-40 minut.nedá se :confounded: .pak přendám do postýlky.
můžeš zkusit i to uspání v postýlce,ale čas bude myslím stejný jako když si s malou lehneš.ale těžko říct... :sweat_smile:
fakt je ten,že vše je snad lepší než takového prcka tahat věčnost na rukách,to je pěkný nápor na záda... :frowning2: a pravda,už se pronese :unamused:

jdu zašít mm pracovní kalhoty,už mám výčitky že zahálím,jsem trdlo :rolling_eyes:
pěknou neděli všem :slight_smile:
21. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spinká,usnul hned jako špalík :slight_smile: .
nálada se zlepšila,tak je to fajn.
sluníčko krásně svítí a teď jsem četla,že se má příští týden ještě oteplit :grinning: .tak že by se to opravdu jařilo :grinning: ???
asi tu dnes trčím sama :sweat_smile: .tak se nejspíš půjdu na chvilku natáhnout k tv :slight_smile: .
21. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...jsem se teď dívala znovu na vaše fotečky :slight_smile: ..jak to dokážeš,aby něco poskládané ze stavebnice či kostek vydrželo??? :confused: :grinning:
to u nás nehrozí,kolkrát mi to s rošťáckým smíchem boří přímo pod rukama :angry: :grinning: .
a ještě jsem zapomněla poznamenat,že teda nevím jak vypadá váš tatínek,ale přijde mi,že malý šimonek je celá maminka :dizzy_face: .
21. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás první pokus s uspáním před 12h nevyšel, tak až napodruhé ve 12.15. Oběd pár lžiček, tak nevím, jestli jí to nejelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak po vstaní jí něco švihnem a půjdem se vyvětrat :wink:
ined: Koukám, že se fotkama vracíme do dupaček.. :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,hledala jsem nějako jinou fotku,ale protože u nás fotím převážně já,mám fotek spolu s malým pomálu :sweat_smile: .ostatně,tato je focená také mnou :sweat_smile: .

pořád špekuluji nad matýnkovým ostříháním,ale nějak se mi nechce :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3828077&vReferer=
:grinning:
21. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...taky povalíme ven,už se docela těším,doufám že to sluníčko vydrží :slight_smile: .
a copak jste měli dobrého,že jí to nejelo?
21. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ined: Pěkný páčo :sweat_smile: :sweat_smile: Měla jáhly, v tom 2 kousky zeleniny a kousek masa, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: tak nevím!
21. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :slight_smile: . u nás už se hodinu spí

gina333:a houpání na polštáři na klíně taky nezabírá?
21. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: nádherná fotka
21. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamičky :sunglasses:

takže- na to že malý olovrantoval o14:30 a večer vypil len 150ml- zobudil sa až- fakt neviem o ktorej lebo v chvate som nepozrela na hodinky- ale na betón to bolo neskôr ako 00:30!!!!-to šiel mm spať. Dala som cicu,vrčal,krútil sa ...chcel fľašu...mala som vodu achystanú v termoske ako ste radili :wink:. Nevypil veľa ale zaspal :sweat_smile:.Horšia bola druhá polka noci,stále sa vrtel...a vždy dal trochu mlieka...ráno vstal 6:15. Po obede od 12:15- mm mi pomohol, vzal ho pred obedom vonku:slight_smile: a robili snehuliaka, takže možno neskôr vyberiem aj nejaké foto :wink:. Môžem konštatovať, že síce nás momentálne netrápia zuby,ale odstavovanie je horúce už asi na 80/90%- a musíme sa trápiť s novým systémom uspávania :unamused:.

gina: u nás postieľka-záchvat plaču,takže nič, ani v noci tam nespí, na rukách sa mi tiež mece-to sa nedá takže ja uspávam v ľahu. Ale keď sa ti chce vyšmyknúť z náruče, bude ti podľa mňa utekať z postele. Mne toto malý robí hlavne cez deň- môže byť úplne unavený ale teraz keď nechce cicu a nevie zaspať, je to veľmi ťažké...držím ho , on plače, hojdám, spievam,chvíľu je kľudný potom zase plač,najhoršie je keď nič nezaberá a rozhodne sa že spať nebude a lezie dole z postele :cry:.vtedy chytám tie záchvaty. ale dnes som vydržala- plakala som s ním a hovorila mu že je zlatúšik a tak....bol to boj-nakoniec však zaspal...je to fakt hrozné. večer sa tiež motá 0:30 aj 0:50...ale neuteká mi dole,lebo je už tma a vie že ide noc...ale skopaná som väčšinou vždy :cry:.

prchalka: a keď jej to porežeš na kúsky tak tiež nepapá? obed: pečené kura, zemiaky čerešňový kompot- tak ten mu chutil dnes najviac. Jasom bola vege kým som neotehotnela. ale keď varím maso malému a mm, tak ho nejem, max. ochutnám :grinning:. jem ryby.

ined: aha, bude mať sviatok v stredu- ja som sa pozerala do kalendára cz a nešlo mi to do hlavy :grinning: A inak-
Matýnek už je fit?
katzi: super že ti malá spí i vhoteli máma (teraz mi to pripomenulo pieseň hotel savoy :grinning:, tam sa však fajčili sparty... )
21. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...aha,tak to nevím,mysím že jsem jáhly nikdy nejedla :sweat_smile: .
právě,páčo...chtěl bych to strojkem,ať mu vlásky zesílí,ale nevím nevím,aby nevypadal blbě :sweat_smile:.

sherry :slight_smile: ...děkujeme :slight_smile: .u nás taky hodinku,už čekám kdy se ozve nasídlí do náruče :grinning: .
21. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...jj,matýnek už je dá se říct fit,ale stále malinko zahleněný,jakoby si nemohl odkašlat.možná zítra zavolám dr.o radu,jestli nějaké kapičky nebo nechat odeznít samo :wink: .
u vás je ve středu také matěj že? :slight_smile:
..prý sparty :grinning: :grinning: :grinning: ...ty máš fantazii :grinning:
noc čtu pěkná motanice :frowning2: ...a zoubky teda nejdou?tak čím to? :frowning2: ..kdyby si tak ti prckové už uměli říct že :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: malý pankáčik :grinning: :sunglasses: :slight_smile:
ozaj, aj ty máš vynovenú ikonku. to ma dostáva-bábätká malé :wink:
stavebnica - ani neviem, staviame aj 5x denne. najprv tiež stále rozoberal :grinning:. teraz väčšinou staviam ja a on beží po zvieratká...keď poviem že staviame dom pre zvieratká tak to je pre ňho asi niečio ako kostol- posvätný chrám :grinning: :grinning: :grinning: ale aj demoluje... :grinning:
prchalka: ten seitan bol doma vyrábaný, údený som ešte ani nejedla :confused: . Ale pri malom seitan nevyrába, nie je na to čas :unamused:
21. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...no procházela jsem fotky a prohodila,pro změnu :slight_smile: .z novějších nic slušného spolu s matýnkem nemám,teda tím mslím sebe,matýnek je krásný všude že :grinning: .máme celkem pěkné fotky spolu -vánoční-ale je to od fotografa,z mc kam chodíme do kroužku,a nemám k tomu cd nic,jen fotky :unamused: .
jo,my tké stavíme často,ale matýnkovi je šumák pro koho to zrovna je,demoluje tak jak tak :grinning:
21. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined. neviem prečo-on vždy buntiší hlavne nad ránom-ja si to vysvetlujem pôrodom-vypudzovacia doba od 02:00 do 04:05 :frowning2:
keď idú zuby,tak sa motá furt po polhodinke,hodinke....
21. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile:... aha :frowning2: .no možné to je :frowning2: .
ale jinak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
21. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej když nechce spát, tak taky držím na polštáři a nepustím :angry: snaží se vstát, vzteká se, ale jak zjistí, že máma nepustí tak brečí :cry: ale většinou z toho breku přejde do broukání a usne :slight_smile:

matova: těším se na nové fotky :wink:

venku je krásně :slight_smile: až se vzbudí jdeme zase ven :wink: cítím jaro na dosah :grinning:
21. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek