• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
stavebnice? máme pěnové kostky, a ty dokonce se snaží dávat na sebe :grinning: ale dalo mi to práci mu to vysvětlit, protože Lukášek mu vždycky něco postavil a pak řekl, Marí můžeš bourat :sweat_smile: :grinning: a Mareček to měl zakódovaný :slight_smile: ale teď už chápe, že bourat ne :wink: bourá jen v případě, že je naštvaný :grinning:
21. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,šimonko trhol rekord, spí už 1:50 !!!!
21. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy,
tak vstávame- šimonko dnes trhol rekord, celkom spal 1:55 bez prerušenia!!! :sweat_smile: a tak zle sa uspával. pravda, bol už veľmi unavený.
tak ideme na to. svieti slniečko,uvidím, či sa bude ťahať zas von...
všetkým krásny slnečný deň :sunglasses:
sherry:najskor to dodám až večer :wink: . A bodaj by si mala pravdu s tou jarou :wink: :sunglasses:
21. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dočtu asi později. Jsme spaly hodinu, tak jsem pak musela lehnout zase s ní. Už se těším ven.. pá
21. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

my sme boli u svokrusky na obede, poobede ju dedo kocikoval, spala skoro 2 hodky, ale zaspavala s placom. Neviem co jej je, uz ani v kociku nechce zaspat :frowning2:som sa vytesovala, ze ako tam fajne zaspava a dnes bol riadny cirkus. Oci zavrete a ricala ako tur, normalne som mala nervy, ze nezaspi. :angry: :angry:

Co sa kociek tyka, tak ja jej postavim vezu a ona za sekundu zruti :wink:ale pohariky uz pekne uklada do seba.

Dopozerala som aj ja vase fotecky, krasne detuchy mate vsetky. :slight_smile: :slight_smile:

sherry, matova: musim vyskusat s tym spanim tak, ze budem pri nej lezat uvidim dokedy to vydrzim, ale vcera uz ani cicku moc nechcela, tak uz vobec neviem ako ju uspat. :confounded: :confounded:
21. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: aj moja Sophi je nadranom najviac urevana a to sa narodila o druhej poobede :wink: :wink:
21. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrátili jsme se z prochajdy :slight_smile: dnes jsme byli jen hoďku je tam hodně bláta :frowning2: ale Lukas ještě lítá s klukama :wink:
21. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fotky z prochajdy tam jsou, ale problém jsme měli s nánožníkem, tak proto ten popis u fotky. Čekám, do z holek s tímto kočárkem mi poradí. Jestli už ani GT3 nezapnem, tak jsme marný :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás to poo uspávání taky bylo v náručí a chrula se a kňourala, oči jí padaly, ale chtěla vstávat.. pak jsem to na 20 minut vzdala a pak to zase zkusila a už konečně usnula, ale neměla jsem z toho dneska dobrý pocit :confounded:
Jinak je pořád ukňouraná, řve prostě v každé situaci a dokáže se naprosto vyřídit během 5ti minut :frowning2: Já už na to nemám nervy!
Prochajda docela dobrý, ale jarně to vypadá jen doma za oknem, venku ještě kosa, ale šlo to. Jdu, už zase kvičí :frowning2:
21. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: krasne bodynko, aj kocik aj mala :dizzy_face: Aj moja furt kvika, stale musim byt pri nej, dnes ani Nati nemame doma tak j to veru na palicu. :unamused: Uz teraz sa desim noci ako budem uspavat. :angry: :angry:
21. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: ta je nádherná :slight_smile: vypadá jak panenka :grinning:
21. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina333: úplně ti rozumím :wink: když nemám doma Lukyho (je třeba u dědy), tak je to šílený s malým :frowning2: nezahraje si vůbec sám a přijde mi, že po něm teskní,všude ho hledá :cry: ale na druhou stranu jsem zase ráda, že mám o starost míň :sweat_smile: ale jinak jsem klidnější, když je mám oba doma :slight_smile: a co Naty, už jsou ve Zlíně? :fearful:
21. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: do Zlina idu za tyzden, dnes boli v Ceskej Trebovej :wink: uz su naststie na ceste spat, sa neviem dockat kedy uz pride, dufam, ze do 19-tej budu doma.
21. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :fearful: tak já to špatně pochopila :sweat_smile: :grinning:, tak to jo, to ji budeš mít dnes zase zpátky :wink:
21. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina333: a jak dlouho tu budou? :fearful: myslím v ČR :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve Zlíně
21. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jezdí pokaždé jen tak na otočku?,
21. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: idu vzdy len na otocku. Dnes rano som ju budila o 4-tej :unamused: chudatko, o piatej odchadzali. Ani neviem kde to v CR je, prave my volala, ze este ni su na Slovensku, takze ani neviem kedy pridu. Aj do Zlina idu len na jeden den. Ona tancuje hip-hop a chodia tam na sutaze a vasi zase k nam. Aspon uvidi kusok aj z vasej zeme. :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina333.to musí být náročné, několik hodin na cestách :unamused: ale zase je to hezký, mám ráda tancování :wink: a je to pěkný koníček a jak píšeš, aspoň se někam podívá :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: no ja by som uz bola davno vyriadena, ale deti to beru inaksie, je vysmiata, aj ked unavena, ma kopu kamaratok, takze je to super. A zas este mam v pamati ako malo sme my spavali, cele noci zurovali, ked som byvala na intraku. :slight_smile: :slight_smile: Hold, mlade telo viac znesie, tie casy uz daaaaaavno prec. :wink: :wink:
21. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina333: to jo :slight_smile: děti vydrží to co mi ne :frowning2: viz naše děti, že? :sweat_smile:
21. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už véča je připravena, tak jdu krmit a uspávat, tak zatím pa :wink:
21. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz sme sa tiez okupkali, mliecko sa chladi, dala som jej uz 5x Chamomillu a zbieram si sily na uspavanie. Drzkajte sa. :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :sunglasses: ,
my spíme od 19:05, uspávala som 35 min. :unamused:. Poobede aj napriek tomu že malý spal dlho,tak na mne visel, a poplakával...nevedela som vôbec čo mu je...môže to mať súvis aj s jeho odstavovaním ale možno sa chystajú zadné stoličky,stále si dáva cumeľ úplne nabok a hryzie ho. Každý týždeň už dohryzie jeden cumlík a cez deň keď mu ho nedám tak tam dáva prsty,tak radšej cumeľ (-hygiena :sweat_smile:). Keďže sa s ním nič nedalo, boli sme nakoniec von, u nás slnko zapadá skoro za kopec,takže bola aj dosť kosa. Po príchode domov chytil šimonko záchvat-ukazoval na dvere-smer svokrovci-že chce ešte tam-už mám na to nervy -nestačilo že tam bol doobedu...večer klasika...
a cicu som už nedala, po zaľahnutí som dala fľašu a na to spustil véééľký plač :unamused:-nevedela som čo zas chce- chcel sa pomaznať a potom sa krútil a zabáral nohy do mňa atď, nakoniec si cucol z fľaše (teda toho nekvapk. hrnčeka). Skoro som pri ňom tam zaspala.

prchalka: a ako je čorízo na tom so zúbkami??? keď išli nášmu tie prvé stoličky-to bol zarevaný celé dni...fakt mi to liezlo na nervy-je to veľmi náročné,keď takéto stavy trvajú dlho, úplne ťa chápem, človeka to hrozne vyčerpáva :frowning2:. Tak len vydržať, nič iné nezostáva- okrem toho boraxu... atď....:grinning:
gina: vidíš,tak sme sa tu stretli že sa nám deti akurát odstavujú
21. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: hlavne ze uz spite a bez cicky. Neviem ci uz to vzdam dnes, este Natali nie je doma a som mierne nervova z toho :unamused: tak uvidim ako krpanika uspim. Mliecko uz skoro dopila necham jej ale aj na uspavanie, no uvidim. Este sa ozvem ked zaspi. :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: 4řky lezou stále nebo spíš stagnují, nahmatám na dvou špičky, ale jsou stále pod dásnem :frowning2: Jako co dneska zase předváděla, fakt hrozný, to mám stavy, že si myslím, že už to s ní nedám. Odpol jak jsme přišli z procházky, tak řevy a řevy, i když jsme tu byli s MM oba, jak jsem šla na wc, tak řéééév, prostě pořád všechno špatně. Vystihla jsi to úplně přesně, celé dny na h...o a noci občas taky, že... Taky jsme zarevaný :frowning2: No, Šimonek si aspoň pomůže cumlíkem, naše nic nehryže, aby si dásna trochu podrbala :frowning2: :rolling_eyes:
Večeře taky na nervy: Chleba namazaný sýrem nechtěla, jednou kousla a tvářila se velice zklamaně, tak jsem jí ho dala do ruky, kousla ještě jednou, položila ho před sebe a otřela si ruce do sebe :rolling_eyes: Takže s chlebem konec. Zkusila jsem kaši - dala pár lžiček a konec, prostě to jídlo hrůza! Jako nehodlám vymýšlet, odhadovat a snášet, co by si asi tak dala... no tak třeba zhubnem :sweat_smile:
Za chvíli jdu na ní, tak pá všem a držte se!
21. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: tak hádam je aj to vymýšľanie u jedla od zubov :cry: .hlavne že mlieko pije :wink: ...je to fakt hrozné- a presne keď ideš na wc,tiež rev...takto dáva náš najavo,že nechce ostať bezomňa lebo mu je buď fakt zle-choroba a tak (zuby), alebo čaká že ideme už spať...a mrkvu nechce aspoň obhrýzať? náš zas nechce hryzátka a máme ich zo 10.
idem si kuknúť ešte tvoje nové fotky :wink:

gina: držím palce s uspávaním. najhoršie sa uspáva keď je človek hotovka a nervózny-deti to úplne cítia :frowning2: . držím palce

scherry a všetky ostatné-pracujem na fotkách :wink:
21. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak my uz spime. Najprv ma dokopala, dobila na posteli, potom som ju dala do postielky, tam polozila, pokopala, zobrala som ju dala cicku a zaspala hned. Ale aspon sme sa nenosili, aj to je pokrok. :wink:

prchalka: to vymyslanie s jedenim uz ani nekomentujem. Mna uz to tiez nebavi stale vyvarat a potom vsetko vyhadzovat :unamused: :unamused: esteze mame to hnusne umele mlieko.

Idem pozriet EUROVIZIU, hadam moja Natali pride coskoro. Krasnu noc vsetkym. :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak fotky som pridala :wink: ale keď ich tam dám ako je požadované pod 700kb, tak sú v zlej kvalite :unamused:

prchalka: ten kočiarik je super moderný- a čorízo v ňom ako dáma- zlatá, milé dievčatko. no ozaj, kto by to povedal že dokáže takto potrápiť :sunglasses:

všetkým dobrú noc! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
brej večír :slight_smile: ,
mm odešel zrovna do práce,resp.pomoct bratrovi přes hokej :unamused: .
jsem mu říkala,že příště půjdu já,tak mi chybí lidi :sweat_smile: .
odpolko spal matýnek 2.30 :slight_smile: ,po vzbuzení byl miloučký.po sváči jsme vrazili na procházku,že za kačenkama,ale tak se zvedla řeka,že kačky tak tak držely na vodě,tak jsem házela nazdařbůh :sweat_smile: .ale všude totálně nas...od psů.psy miluji,ale toto mě vážně štve :unamused: .malého vypustit nejde,okamžitě by do něčeho vletěl a kdo to má z těch botiček dostávat :angry: :unamused: .
pak jsme cestou domů míjeli novou kavárnu z pizzeriií,tak jsme si s mm řekli,že vyzkoušíme kafčo-latté.
uvnitř dětský koutek s tabulí,hračkami a křídami a bohužel i fixami,to mi nějak ušlo :sweat_smile: ,ovšem vzápětí došlo,to když mě matýnek pomaloval fialovou fixou nohavici zánovních kalhot :cry: .naštěstí...jsem to doma hned hodila do pračky a zdá se,že to pustilo :wink: .
pak následoval hysterák,protože matýnek neustále potřebuje něco přemísťovat a začal šoupat po dlážce dětskou dřevěnou židličkou :sweat_smile: ...odejmutí židle způsobilo totální řev,za kterého se mi ho podařilo s vypětím sil (a nervů :rolling_eyes: )znovu obléknout a mm s ním odešel ven,já vypila horkou kávu a pálí mě v břiše doteď :confounded: .
opravdu se s naším malým dají zažít velice příjemné zážitky :confounded: .
jdu dočíst...počkám na hokej,pokud mě malý nechá chvilku dívat :wink: .
21. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek