• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
ženy tak už spíme, ale já vám musím něco říct :grinning: my jsme se malýmu teď před spaním strašně nasmáli :grinning: on chodil furt do pokojíku a zpátky k nám na chodbu a tancoval (tak, že měl pokrčené nohy a výraz v obličeji a házel rukama)tancoval na písničku královské regé umba um :slight_smile: tak jsme s úžasem stáli (asi 25minut) s MM a Lukasem na chodbě a pozorovali ho a po nějakém čase nám přišlo divné, že hraje celou dobu jedna písnička, tak jsme ho pozorovali, když šel do pokojíku co tam dělá :fearful: a on tu písničku vždycky pustil znova :grinning: a šel s pokojíku s rukama nad hlavou a zpíval šeptem umbaba um.... já jsem mu totiž tuhle písničku pouštěla, když mu bylo 6 měsíců a měl rýmu, tak seděl v autosedačce a já ho rozveselovala tím, že jsem kolem něj tančila a zpívala mu jí. A on teď tančil jako já tenkrát. V životě by mě nenapadlo, že to na něj mělo takovej dojem, že si to v tý hlavince zapamatoval :grinning: to jen pro zasmání

a uspávání?super, kluci se vykoupali spolu a malej rozdal všem pusy a šel spát dobrovolně :slight_smile: ale on mi teď usíná celkem dobře, ale horší je noc :frowning2: On teda nebrečí, ale povídá si (Ťapy ťap...)a nechce spát, třeba i hodinu :sweat_smile: já nemůžu samo usnout protože se bojím, aby nespad neb něco... :frowning2:
21. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ined :slight_smile:
s tou kaviarňou si mi narobila chúťky :sweat_smile: . aaaa fixy už matýnek vyskúšal :grinning: .....aha tak nakoniec aj ty si s tou kávou zostala len pri vízii jej príjemného pitia :unamused: :grinning: .. ja takto pijem tú rannú- popri krmení sa snažím čo to zobnúť a kávu nakoniec len do seba vylejem, lebo on sa dožaduje okamžite keď sa naje vybrať zo stoličky a nazad hore sa hrať :angry: :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...malá je fakt pěkňoučká :dizzy_face: .s nánožníkem..co koupit nový např. od emitexu?mají ''letní'' i ''zimní''.rozměry nevím,to se musí zjistit :wink: .
já mám do kočárku fusak emitex,jinak používám deku,nánožník jsem měla snad jen 2x,přišel mi spíš na okrasu :sweat_smile: .ale mám samozřejmě jiný kočárek.jen vím,že ty emitexy jsou takové ...ty jo.5 minut přemýšlím nad výrazem...prostě se hodí kamkoliv :wink: .fakt už mi asi krní mozek :unamused: .
nám 4zoubky lezou pomalu také,nicméně máme asi malý pokrok :slight_smile: .pravá horní má venku jednu stranu myslím celou,druhou kousíček,ale víc jak špička a na levé horní je kousíček na obou stranách :slight_smile: .

gina :slight_smile: ...tak pěkné,aspoň tak :dizzy_face: .matýnek dnes také usnul v celku rychle,hned jsem si ho přitulila a i přesto,že nad námi madam vysávala :angry: ...v 19.15,přitom jsou doma celý den...za chvilku vytuhnul :slight_smile: .
s jídlem také vymýšlím,bojuju a řekla bych spíš marně :unamused: ...večer teda kaši snědl z 90%,ale odpoledne odmítl ovoce,nakonec chtěl jogurt,u kterého dělal zprvu i tak cirkus... :sweat_smile:
ale tak,fakt buďme rády že jsou prckoví zdraví :dizzy_face: ...včera jsem zkoukla téma epilepsie a fakt se mi chtělo brečet...tam teprve před maminkami smekám :cry: ,nevím jestli bych tolik unesla...no,musela bych vím,ale :cry:....

matova :slight_smile: ...spinkáš :slight_smile: ?
tak rychle neničí dudlíky ani matýnek :grinning: .resp.zůstalo u toho jednoho,řekla jsem mu totiž,že pokud rozhryže další,už jiné kupovat nebudeme :grinning: .že by tomu rozuměl? :confused: :grinning: ...
21. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše uspávání taky paráda! Dala jsem ji uhoupanou do postýlky, nesu dolů flašku na vymytí a slyším řev, seděla jsem u ní asi 15 minut, ale to bylo furt sem, tam, sem, tam, nohy ke stropu a za hlavu, mačkání mých prstů, ale... seděla jsem na balonu, hlavu opřenou o postýlku a ani jsem se nehla! A vytuhla, ale teda toto jsem nečekala, takže místo dříve usnula až 20.30! No uspávat tak brzo jako vy, tak to bychom vážně nezvládly!
všechny: Ano čorízo je zlatíčko a panenka - na fotkách... Její druhá přezdívka je Chucky www.figures.cz/1-Chucky%3A-Bride-of-Chucky-Actionfigure-37-cm-27 Mám důkazy, jestli je chcete vidět :sweat_smile:
Mažu spát! Všem radši vůbec nic... :pensive: :pensive:
matova: Hezký fotky jste udělali a tatínek je tam taky, jo?? :sweat_smile: :grinning: A ten velký cumel je ten neklouzavý? :grinning:
ined: Dobrá story z kavárny! Já bych měla spálený jazyk, jak se znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sherry: Umělecké sklony :wink: To je super, že si zpíval.. borec!
21. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: chucky :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loučím se, hrajeme dnes s rusáky jdu koukat, tak pa a dobrou:* :wink:
21. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...jéééé,to je pěkné :grinning: .matýnek tancuje tak,že pokrčí nožičky a točí trupečkem a ručkama :grinning: .
akorát teď máme malý problém,koukali jsme na večerníček-medvědy...a už není že,je rákosníček a to teda nee :sweat_smile: .nemůžu mu zaboha vysvětlit,že už nejsou,je zhrzený,trpí :sweat_smile: ...ale všude,kde je malinká zmínka o medvědech zašne pohupovat tělíčkem ze strany na stranu,brum,brum,brum,o čem se zdá medvědům :grinning: ...je mi ho tááák líto.musím to splašit na dvd :wink: .
ale že si to mareček tak pamatuje je obdivuhodné :dizzy_face: .a že si to umí i sám pustit :confused:.já jsem se dívala na ty tvé fotečky a on vypadá opravdu starší...a určitě to bude starším sourozencem.v nemocnici se mnou bya paní s o 1,5m starším chlapečkem,ovšem 4 dítě a s matýnkem to bylo v něčem nesrovnatelné...prostě byl vidět vlvi sourozenců :wink:.ačkoliv dle mého je matýnek i přesto,že mluví fakt málo asi na svůj věk hodně vnímavý a velice rozumí hodně věcem,akorát prostě nemluví...říká máma,bum,bác,kakat,kokodák...pak něco jako se seš :grinning:.
já jsem malému dřív zpívala,pořád,při všem a všude,dokonce ještě v létě při obídku např.na koupališti :grinning: .
byla jsem atrakce,v poradně mě se zájmem poslouchaly i jiné děti :rolling_eyes: :grinning: .
trošku mě mrzí a to už odbočuju,že i přesto,že s ním od malinka opravdu při všem komunikuji,mluví fakt málo :fearful: .nebo ne mrzí...ale ,prostě jiné děti v jeho věku mluví většinou daleko víc :sweat_smile: ...

matova :slight_smile: ...no,moc jsme si to neužili.pak jsem i litovala,že jsme tam vůbec šli a obsluze se při odchodu omlouvala-celá já :unamused: .
už se těším na teplo a na zahrádky,kde bude dětí víc a nějaký ten výstup zmizí v davu :wink: .
21. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...fůůůj,to snad ne,chucky je snad nejškaredější hororová postavička co znám a že jich znám :sweat_smile: .
čorízo je proti tomu miláček :dizzy_face: .
nám každý kdo matýnka vidí,říká,ježiš,to je zlatíčko...jak je hodný a že vůbec nepláče a nebojí se... :sweat_smile: .takový miláček ani neumí zlobit :sweat_smile: ...každému říkám,že mu ho na půl dne půjčím a on rád vrátí :grinning: ...ale co...
jo,zážitek super,zase s ním dlouho nikam nevlezu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..např.poprvé nakoupit jsem se sním dostala až v 6-ti měsících a samozřejmě za řevu :sweat_smile: ,jsem zvyklá :wink: .
s těma prstama...mates mě začal v poslední době normálně bít :confused: ...příklad:
vzteká se,něco mu nejde...lehne na zem,brečí...vezmu...říkám...ale co je zlatíčko?bla bla bla...a on...plesk mě po tváři :confused: ,pak se zarazí,čeká evidentně na reakci...a zase...co mám dělat?mám ho plelkonout také,nebo to nechat být :frowning2: ?fakt mě tím štve...vždycky mu říkám...matýnku :angry: ...to bolí,to se nedělá...tobě to také nikdo nedělá a on,zase chvilka ''přemýšlení''a plesk :angry: :fearful: ...je to ořežproutek :confounded: .

sherry :slight_smile: ..taky se jdu už koukat :wink: .matýnek sice už kňoural,ale snad ještě chvilku vydrží :wink: .
ČEŠI DO TOHO :grinning: .
matova,gina...omlouvám se :pensive: :dizzy_face:
všem... :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo,pěkný začátek :confounded: :confounded: :confounded:
21. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
téď mě ještě napadlo...že kdyby se tady někdo jmenoval lenka :slight_smile: ,tak že jí přeji vše nejlepší :dizzy_face: .
21. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...jaký máte nakupní vozík??? :confused: dáš mi prosím odkaz :slight_smile: .to by našeho prďolku také určitě moc bavilo :grinning: .on je rozený nákupčí,co jdem kolem obchodu,musíme vejít :grinning: .
21. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
no dočtu letecky trošku později. u nás noci od pátku lepší, necháváme ho prostě usínat samotného. dva dny to bylo v poho i v noci. dneska to bylo trochu horší. probudil se už v 22,30h a do 23,30 byl pořád vzhůru. pořád čaj, dudlík, fňukání. tak jsme dali mlíko a za chvlíli usnul. pak probuzení ve 2,10h a do 3h jen řval a řval a sedal si, tak já vždycky položila, dala dudel, on zas vyplivl dudel, sedl si a řval. tak jsem přebalila, pak usnul asi za 15minut,už spíš asi neměl sílu. probudil se až v 6.59h :slight_smile:. sice nejsem moc vyspaná,ale noci jsou celkem lepší. uvidíme jak mu to taky vydrží,že?

a trojka už je v dohledu, za chvíli se prořeže :wink: .

a Ined- děkuji za přání k svátku :dizzy_face:
22. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsetkym,

tak mi sme mali fajn noc. Zobudila sa klasika o 22:00, to som ju kusok ponosila, spala do 2:15, spravila som jej mliecko a potiahla to do 5:00, zase mlieko a budicek o 6:30: Takze celkom to slo. :wink:

prachlka: veru aj ja mam obcas pocit, ze moja mala je Chucky :grinning:

matova: pekne fotos, to musite byvat na Orave alebo na Kysuciach ked tam mate este tolko snehu. :wink:

sherry: aj Sophi si potanci, ked posuje hudbu, a hlavne sa strasne nasmeje ked Nati doma trenuje, to sa nevie na nu vynadivat, ide sa pucit od smiechu opica jedna. :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
my jsme se s MM uložili ve 22 a ve 22.30 už jsme jí slyšeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Průďa! Šel k ní, ale za 2 minuty už ji nesl na postel a lehl k ní. Usnula, ale probrala se 1.30 no a bečela, tak jsem k ní šla já, jenže než usnula, tak motačky, pak před 5h na mlíko a po něm taky motačky.. Ona fakt potřebuje mrtě prostoru, postýlka je prostě klec a to jí nebaví. Vstávání 7.15!
Čakinu vymyslela švagrová, no já vám tam tu fotku pak hodím, abyste porovnaly :grinning: :grinning:
lehna: Tak super, hlavně, že vstával až v 7, to je gut :wink: :wink:
Jdu přebalit, přišla ke mně a zavání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím pá..
22. únor 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: ,
u nás noc fajn...ve 22h šel ke mně a spali jsme s malýma chviličkama kňourání až do rána :slight_smile: .
budík v 6.30 :slight_smile: .
pěkné ráno všem :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy: taky je u vás od rána tak krásně slunečno? :slight_smile: , fouá tam sice studenější větřík, ale sluníčko má už taky sílu a koukala jsem jak má být příští týden až 9°C :slight_smile: teď už letím, dělat snídani klukům, auto ještě není opravář nevolá, tak snad už do zítra bude, mají ve školce zítra karneval :sweat_smile:
22. únor 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...úplně bych zapomněla :sweat_smile: ...pěkné fotečky :slight_smile: a šimonek jaké má obr rukavičky :grinning: ...to u nás nehrozí,matýnek by raději zmrznul :sweat_smile: .
22. únor 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj u nas krasne svieti slniecko, uz aby sa roztopil sneh :wink: :wink: Natalka ma jarne prazdniny, este spi, prisli vcera az o pol desiatej. Asi bolo nieco vo vzduchu, ked nam deticky tak dobre spali. :wink: :wink: :wink:
22. únor 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: je z hračkárny na netu hvězdičkanova, kupovala jsem tam veškeré hračky pro děti k vánocům :wink:
22. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...moc děkuji :slight_smile: .to se bude matýnkovi líbit :slight_smile: .určit mu ho objednám.
tu sekačku jsem kdesi v obchodě viděla,ale košík je lepší :wink: .a bude další prostor pro hračky :grinning: .

gina :slight_smile: ...i u nás je krásně :slight_smile: .sníh ještě sem tam je,ale nic velkého :wink: .už jsem si dnes říkala,že bych se šla podívat na nějaké okenní jarní dekorace :grinning: .
22. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: sekačku máme taky, tu dostal zase Lukas :wink:
22. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: paradna stranka na tie hracky. Moja Sophi by taku sekacku tiez ocenila, aj ten kosik je fajn, len neviem ci sa to aj k nam da objednat. :wink:
22. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina333. to nevím, ale zkus tam napsat jim na meil, oni ti odpoví :wink:
22. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé, nákupní košíček :grinning: Tak to už by náš tatínek nevydejchal. Poslední, co jsem jí objednala, je molitanové křesílko a tím končím!
Čakina je v albu!
22. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: .... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,tak ano,musím uznat,že určitou podobnost shledávám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: tak to je teda andilek :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hlásím, že už i my máme problém s jídlem.. :frowning2:
Ráno snědla kus sladké houstičky, což se mi zdálo celkem normální, dopol jsem jí zkusila dát puding včera vařený, tak to kupodivu docela snědla a oběd - 3 lžičky a víc nic. Tak jsem zkusila mlíko, slabých 60 a nechtěla.. achjo! Na zubech nález stále stejný, ale je to asi tím, protože podle mě by jinak jedla! Nezbývalo, než jí dát spát, uvidíme na jak dlouho.. :confounded: :confounded:
22. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spinkáme,od 12h :slight_smile: .
dopolko jsme byli 1,5h venku a odpoledne jdeme zase,parádní počasí...+5 a sluníčko :grinning: .už je mi v té zimí bundě horko :grinning: .
koupila jsem ve slevě malému pyžamko,z 250 kč na 90 :slight_smile: .to se dá :slight_smile: .
byli jsme na poště a v parku,tak se pocárali :slight_smile: .
matýnek je dnes fakt hodný,musím ho vynachválit :dizzy_face: .

prchalka :slight_smile: ...jako chucky se ale tváří většina dětí při vztekání :grinning: .máte to dobře zachycené :grinning: .v takových chvíích nemám na focení ani pomyšlení :rolling_eyes: :grinning: .

matova :slight_smile: ...???
22. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek