• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
máme tu dědu zase, tak valím pro Lukase :wink: :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu vzdy ozije debata, ked ja sem nechodim :grinning: :grinning: Doobedu som kmitala, upratovala, mama bola vonku s malou. Vcera ako bolo krasne, dnes uz je tak skaredo. Poobede sice sme boli vonku, mala spala klasicke 2 hodky, takze fajn. :slight_smile: :slight_smile: Natalka ma sustredenie v tanecnej, krpca krmi mama cistym chlebom, lebo mi spagetky oprdela. :unamused: :unamused:
Pekny dnik zatial. :wink:
26. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jen hodina, nepodařilo se mi uspat ani po půlhodinovém válení na posteli. Myslela jsem si, že ty brekánky snad nerozchodíme..
Svačinka - změna, měla velkýho Pribináčka po dlouhé době, protože Activii nemáme, jen ovocný bio tvaroh a ten zkusím příště.. Tak nám držte palce, ať to do večera vydržíme!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda spíš... držme si palce všechny, teď jsem dočetla :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma, malej má 37,5 :frowning2: zatím nic nedávám :unamused: budu sledovat, jestli mu to nevyšplhá výš :rolling_eyes: , zítra pojedeme na karneval, tak doufám, že bude v poho a neskolího to :confounded:
26. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka. u nás nemůžu nikdy ani otevřít knížku, aby jsme prohlíželi :sweat_smile: on ji hned zavírá a řiká nene :wink: nebaví ho to, nejvíc ho baví, když ho honím nebo když s ním blbnu, ale jak se má něco malinko učit, tak je zle :grinning: oni jsou jako den a noc
26. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda, že je víkend a zítra nikam nemusím :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina333: to je náhoda, že to tu ožije, když tu nejsi :slight_smile: zrovna jsme měly každá chvilku volnou :wink:
26. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: To je asi tym, ze poo vam deti spia dnu, a ja kocikujem po meste. :slight_smile: Drzim palce aby sa malemou nezhorsila teplota. Co sa tyka citania, tak u nas sa cita dost, ma oblubene knizky aj stranky, stale tie chce pozrat dookola. :wink:

prchalka: velky Pribinacik, oh kedy sa my k tomu dopracujeme, na olovrant akurat zjedla kocku syra Kidiboo. :wink:
26. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak my byli venku odpolko 2h :sweat_smile: .i pčsto že pršelo,totiž tak...oblékli jsme se,mrknu z okna a déšť :confused: :angry: ...tak jme šli koupit pláštěnku a procházka mohla začít :grinning: .
ale super,jeli jsme i busem,byli mrknout na vláčky,za taťkou do práce a pak pěkně domů :slight_smile: .
malý už několikrát zívnul,tak doufám,že mu to vydrží.teď tu jezdí s hrncem a válečkem na těsto :grinning: .

sherry :slight_smile: ...tak snad to bude dobré :frowning2: :wink: .
matýnek je celkem knihmol,ale musí to být v jeho režii :wink:.nejraději čte na kakáčku :grinning:(chlap no :grinning: )

gina :slight_smile: ...to se ti zdá...přesně tak,kočíkuješ :sweat_smile: .
na chleba se těžko dělá :grinning:...u nás je to také mňamka,hlavně ten starý,pro kačenky :grinning:.

prchalka :slight_smile: ...ani matýnek,vyhlášený odpo spáč dnes už nezabral :confounded:.
pribináček,taky dobrý :wink:.
26. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky my máme za sebou jeden z nejhorších dnů za poslední dobu :frowning2: Jako znám Adélku, když nemá náladu, ale co dnes předváděla to jsem fakt i já čučela. Natož mamka a brácha, ti ji takovou neznají :unamused: Nevím čím to bylo - zuby, počasí, nevyspání, celková zpruzenost,....fakt nevím. No snad zítra bude líp. Teď ji uspím a jdu za kamarádkou na vínko, to mi snad spraví náladu :wink: Doufám, že tu mamce bude spát bez vyvádění...

sherry: tak snad u vás ta teplota bude jen od zubů? Držím palec. I my zítra jdeme na dětský maškarní bál. Jsem zvědavá co Adu na to a hlavně s jakou náladou. Půjde za červenou karkulku :slight_smile:

prchalko: co vy jak vy jste to dnes dobojovaly?

holky a ještě mě napadá k těm různým činnostem s děckama - kreslíte s nima? Mají to rády? Mě to totiž Aduš dost sabotuje a neba ji to. Teda baví ji tak asi dvě čáry a pak roztrhat papír :slight_smile:

No nic končím, slyším, že tam zas u mamky povykuje :confounded: Tak pa všem a ať je zítra lepší den.
26. únor 2010 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KATZI:u mna to iste, myslim tym, to , ze Sophi je upistana ako nikdy. :frowning2: Ale to je asi tym, ze je tu mama, vsetko jej dovoli a ked jej ja nieco zoberiem vrieska o dusu. Uz mam nevry na dranc, mame nemozem povedat nic, ale uz sa normalne tesim, ked zas budeme sami. Len ci sa my podari ju prevychovat. :angry: :angry:
26. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej spí, teplota 37,3 :unamused: nic jsem nedávala, uvidíme v noci :confused: zatím nemá žádné jiné příznaky, tak snad zuby(i když je ještě brzy na příznaky) :wink:

jinak Lukášek tu má dědu, tak bude určitě vzhůru dýl a asi budou nejspíš na Pc hrát nějakou hru, tak jim vyklidím pole :wink: budu koukat na druhou jízdu Šárky Záhrobské :fearful: zatím je druhá :slight_smile: předběhla ji němka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katzi:malej je unešenej, když s ním maluju :grinning: hrozně se směje, nejradši má když mu držím ruku a vedu pastelku :slight_smile:

všem přeji klidnou noc :sweat_smile: hlavně sobě, ať náměsíčníci spějí :grinning:
26. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gina: Bylo to 3/4 Pribináčku a to jsem se modlila, ať ho sní, protože ona smetánky a jogurty nee moc, durdí se už jen ho vidí, ale je na něm kočka, tak jí to trochu zmátlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katzi: Čorí docela čmárá, když jí dám tužku, akorát pak čmárá i vedle papíru, asi budu muset sehnat nějaký větší na zem třeba :sweat_smile: A taky se jí chystám ukázat pastelky a vybarvit jí nějaký obrázky!
Ženy a my spíme od 20h, to tu ještě nebylo! Chtěla jsem jí dát dřív, když dneska spala na draka! Byla tu známá a byla i u koupání a spol. a když jsem přišla za chvíli dolů, už tam nebyla. Jsem teda myslela, že ještě počká, když neodešla před koupáním..
Tak pámbu s náma, snad nebudou v noci při měsíčku řádit! pá :pensive:
26. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz tiez konecne spime, da my to riadne zabrat, kym ju uspim a to som si fandila, ze ake nove moresy zavediem, ked tu bude mama :wink: :wink: :wink: a skutek utek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja sa tiez desim toho splnu, dufam, ze ma krpec v dobrom prekvapi. :slight_smile: :slight_smile:

My zatial nekreslime, obcas uchmatne Natalkine ceruzky ale ich len vyzuva. :dizzy_face:

sherry: fajn, ze maly je ok. Drzim palce Zahrobskej a somozrejme nasim hokejistom, ktory hraju rano o 3.30, to dufam, ze my Sophi dovoli spat a hokejisti my odpustia, ze si ich kuknem zo zaznamu.

Dobru nocku!!!!!!
26. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
my spíme AŽ od 20:00 :confused: :grinning: :sunglasses: , a to je asi rekord odkedy spí raz denne :slight_smile: .
Bude to vďaka dnešnému spánku na obed- po hodine začal plakať lebo tam nenormálne brechal pes...tak som ľahla k nemu a hoci mal napoly otvorené oči a pomrnkával a stonal (nemohol úplne zaspať), ale ležali sme ešte 1:20. Takže aj keď sa úplne nevyspal a vstával s plačom, aspoň si jeho fyzické telíčko oddýchlo :dizzy_face: . Poobede sme von neboli, zasa sa vôbec neťahal. je to u neho nezvyk že sa neťahá von, stále sa mi zdá že ho niečo bolí len neviem presne čo...drží sa za hlavu, sem tam aj uško, oči :unamused: ...no možno sú to fakt tie očné.
Robila som druhýkrát v živote ryžový nákyp :grinning: ,tak si dal kúsok na večeru :sweat_smile: . On má vždy zážitok z toho, keď sa niečo pečie v rúre :grinning: .
Spln- u nás sa spalo vždy pri splne horšie. Závesy síce pomáhajú, ale vždy cez ne ide vtedy väčšia žiara...
Hokej-mm vraví že si natiahne budík. N keď budem musieť kôli nemu s malým vstávať 3:30,tak diky :unamused:. Kedysi by som rada vstávala, ale dnes by som nebola schopná fungovať cez deň :rolling_eyes:.

ined: to ste dobrí že ste boli 2h vonku-super :wink: . A pláštenku si kúpila na malinkého či na kočík? :confused: My máme na kočík takú uzavretú aj spredu, sú tam len dierky kôi vzduchu, ale on to úplne neznáša keď to má pred očami :sunglasses:.
Ja si myslím že budeš dobrá šoférka, keď píšeš že by ťa to aj bavilo :wink:. Mne sa kedysi snívali takmer každý večer sny,že ma naháňajú mafiáni a ja im na športiaku unikám po serpentínach, normálne som milovala tieto sny...jazdenie bola maličkosť :grinning: :sunglasses:. Ale bolo to pred viac než 10 rokmi, aj som si vtedy išla robiť vodičák,ale nakoniec prišli iné okolnosti a prachy som si chcela nechať na horšie časy...mala som to spraviť vtedy. No.

katzi, gina: ja som fakt šťastná že malý aspoň nepiští :wink: . Tak nech sa im tá nálada už konečne zlepší :astonished:
katzi: ja kreslím, šimonko mi podáva farbičky :grinning:. Ale baví ho to 1 minútku, on zatiaľ čmára a má nervy, keď nevie vyfarbiť obrázok, tak hodí ceruzku a nájde si niečo iné. ale ceruzy vyťahuje rád, a rád ich vsúva naspäť do krabičky, to mi robil už dávno-jeho obľúbená činnosť,dokonca si vždy otočil ceruzu tak aby šla dnu špicou-a to som ho nikdy neučila :confused: čistý Monk :grinning:

prchalka: ja som nlepila väčší papier na veľkú krabicu, tak sa môže do toho čmárania aj zaprieť :slight_smile:,ale nemám rada keď s ceruzkami behá po izbe-stále sa bojím že sa raz napichne :confounded:

sherry: dúfam že malému teplotka klesne čím skôr a nič z toho nebude :wink: . A starší syn námesačný? :confused: A chodieva po byte aj keď máte zatiahnuté závesy???

lehna :slight_smile: ako sa máte????????dlho si nebola, čo zuby?
26. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
tak u nás se spalo do 12ti a pak u mě a s jedním nahozením dudlíku, bez mlíka, až do 6.15 :wink:
matova: Tak to jsou oba včera rekordmani, vy co nejdýl a my co nejdřív a stejně je to ve 20h :grinning: Tak by mě zajímalo, v kolik vstával.
Balíme, jedem k našim, snad nám v autě ještě vytuhne, abychom se nemuseli balit hned poo domů, aby se v autě vyspala.. Fajn den všem :wink:
27. únor 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné slunečné ráno přeji ženy:noc docela dobrá, námesíčníci nechodili, tak to bude na 99% dnes, malej byl ráno strašně protivnej, vstával v šest :sweat_smile: já teď našívám logo supermana pro Máru, Lukas jde s bratránkem Davidem za Pata a Mata :grinning:
27. únor 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: my nezatahujeme závěsy :wink: , mám ráda když vidím ven na nebe :slight_smile: tak možná proto chodí, ale má to po mě, já jsem vždycky při úplňku prošla bytem a došla jsem ven na zahradu a tam jsem lezla po žebříku do holubníku(holuby byly moje) :fearful: to mi vyprávěla máma, protože já o tom nevím, ale měla jsem pocit ráno, že jsem jako někde byla :grinning:
27. únor 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už nechodím, ale nemůžu celou noc spát :pensive:
27. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,

prchalka: stastnu cestu :slight_smile:

sherry: teda, ty si namesacna, to som nevedela. :wink: To si bola celu noc hore, co si robila, alebo to len tak sedis?

My sme spali v celku ok, bola 2x hore, ale zakazdym muselo byt aj mlieko. Idem vypit kavu, upratovat, varit, no proste sobota. :wink: Joj, a hokej sme prehrali so ctou, ale verim, ze bronz nam neujde. Ako ta vasa Sarka dopadla?
27. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina333: dnes ne, úplněk je až zítra 28.2., takže budu vzhůru až zítra v noci :confounded: já nemusím koukat ani do kalendáře , kdy je úplněk :unamused: pokaždé, když je, tak nespím a v noci se snažím usnout, ale je to šílený nejde to :angry:

jinak malej spí dnes dřív, kvůli karnevalu :grinning: hned jak vstane tak jedeme, ještě chceme stihnout oběd u mamky a kluci se musej převléknout do masek :slight_smile: pak dám foto jestli budu stíhat fotit :slight_smile:
27. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: no to ti veru nezavidim moja. :unamused: :unamused:
Pofot vela, uz sa tesim. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak u nás teda včerejší usínání i přesto že spinkal ''jen'' 1,5h děsné-40 minut :confounded: .a ve 20h už plakal.naštěst pak už zabral úplně :slight_smile: .já jsem šla do peří ve 22.15 a ještě jse chvilku ležela než začala,ale netuším jak dlouho.
v noci asi 3x zaplakal a vrtěl se.budík v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
ale!dnes je neuvěřitelný jedlík :confused:
snídaně...půl krajíčku chleba s máslem a šunkou,frutapura
svačina...jogurt
obídek...brokolicový krém,kuř.maso s bramborem a zeleninou...snědl všechno,do mrtě a nakonec to zazdil rýžovým medvídkem za odměnu :grinning:.
to se douho nestalo,aby takhle krásně jedl :slight_smile: .
jinak je trošinku uvztekánek od rána,ale tak...co už že :sweat_smile: .
máme tu dnes nádherně,tak snad to vydrží.venku jsme byli dopolko a chci i odpol :wink: .
karneval je u nás zítra(dozvěděla jsem se to až v pátek),ale nehlásila jsem nás...slíbila jsem babi a dědovi že přijedeme :frowning2: .

sherry :slight_smile: ...tak to jsem popletla s tím úplňkem :sweat_smile: ,je až dnes,máš pravdu.ale u nás je ten vliv vidět i před :confounded: .
karneval si moc užijte,těším se na fotky :wink: .

katzi :slight_smile: ..jejda,no někdy ti prckové dokážou své blízké pořádně překvapit že :sweat_smile:.u nás taky každý říká,jak je matýnek hodný a miloučký a nevzteká se ...jo,vždycky říkám,já vám ho na půl dne půjčím a rádi vrátíte :grinning: .

prchalka :slight_smile: ...super noc :slight_smile: .dnešek si užijte :slight_smile: .

matova :slight_smile: ...pláštěnku na malého :wink: .na kočárek samozřejmě máme,sice teda dotrhanou,protože malý ji nesnáší a tak si ten průzor poněkud zvětšil...tudíž,když jedeme v dešti je stejně mokrý jak myš,protože má papulku celou venku a čučí :grinning: .musím teď na jaro koupit zase novou,vždyť to je ostuda tak jezdit :sweat_smile: .jsem zvědavá,jak dlouho ta nová vydrží :angry: :grinning: .
šimonek se teda včera překonal :confused: :dizzy_face: ...a jak v noci?
to je tím,že si krásně odpočnul po O :wink: .kdyby se to podařilo nějak zavést pravidlem,nebylo by to pro vás pro oba vůbec od věci :wink: .
a s tou bolestí..myslím,že kdyby ho bolela hlavička nebo očka,že bude plačtivý...možná se jen tak ošmatlává :wink:.
anebo fakt od těch 3 :unamused:.chuďátko malinké :cry:.

gina :slight_smile: ...jejda,fakt s tím hokejem :confused: ?nějak nejsem v obraze :sweat_smile: .záhrobská má medaili,ovšem zapomněla jsem jakou :grinning: ...už to zjišťuji u mm :wink: .
já jsem také ráno cosi stihla podělat...navařit,převléknout ložní,vyprat a uklidit koupelnu.mm šel na 9h,tak jsem činila :slight_smile: .navečer nebo zítra ještě dodělám zbytek.i když venku je nádherně,takže asi spíš zítra :wink: .
27. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak moje včerejší večerní nepřítomnost prošla v pohodě, Adeli mamce bez buzení spala. První probuzení bylo až nějak kolem 1h a to už jsem byla od kamarádky zpátky. Pak i zbytek noci fajn.

sherry: ani já ti nezávidím to působení úplňku na tebe a na kluky. Je to stejně zvláštní jev ten úplněk, že to dokáže na někoho takto působit...Taky jsem zvědavá na fotečky kluků z maškaráku. Já jsem si sebou zapomněla vzít foťák k mamce, tak Aduš vyfotím jen mobilem, ale mám tam foťák na prd.

gina: tak v tom nejsem s tím mým upištěncem sama :slight_smile: No fakt už asi potřebujem zas normální režim. Jen my dvě. Adu teď tady u mamky neví roupama co by, nic jí není dost, nevyhraje si,... :angry: Dnes přijede tatínek, tak zas chvíli přebere službu. Prý se na nás těší - myslím, že já na něj ještě víc :grinning:

Pěknou slunečnou sobotu všem!
27. únor 2010 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: no po příjezdu k mamce byla Adu taky zlatá, taky byla chválená. Časem se za ten týden ale vybarvila :grinning: To je fajn, že má Matýnek takový apetýt :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Záhrobská má bronz :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...je fakt,že jak se dětem''povolí''hned toho využijou,teda spíš zneužijou :grinning: .jsou to už od malinka vyčůránci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:.
jj,matýnkovi chutná,aby za chvilku nesnědl i mě :grinning: .
bronz,už vím...mm mi to teď psal,pozdě :grinning: .
27. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: presne ako pises, Sophi je najlepsia vtedy ked je iba so mnou sama. :wink: Teraz je vonku s mamou, spinka, ja som si prave umyla vlasy, treba my ist na nakup. Nati zajtra idu do Zlina na sutaz, musim ju este nachystat, vyzehlit ubor a tak. :wink: U nas poprcha, nic moc pocasie ale hadam sa to od pondelka polepsi.

Gratulacia za bronz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...??? :confused: :sweat_smile:
27. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek