• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
autor
gina: No když bude malá zachumlaná, tak byste mohly snad ven. Tady jsou teda asi 4 stupně!
6. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gino: asi už jste v terénu, píšu pozdě :slight_smile: Ale já bych se toho taky nebála, když svítí u vás sluníčko. Jak píšou holky, malou bych zachumlala a šla bych.

prchalko: ano ano, nákupy jsou adrenalin - co nejrychleji a být pokud možno co nejmíň středem pozornosti :grinning: Jako u nás nákup a sezení v košíku vůbec neprochází - chce ven a nosit se :angry: Spolupracuje jen v kočárku, tam teda sedí, ani se moc neprojevuje, ALE musí mít něco na jídlo v ruce, nebo dudel v puse :slight_smile: Takže s Adu chodím jen na malý nákupy tady u nás do Alberta, na velký nákupy chodím sama a Aduš mezitím někde v dětským koutku baví tatínek :wink:

marky: jak píše prchalka : zkus ty homeopatika. Ale ani to mnohdy není záruka. Je to náročný :frowning2:
6. bře 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi: Já jsem se rozjela v půlce Globusu a že jí jedu pro nějaký žrádlo, vrazila jsem jí loupáček a bych chvíli klid. S ní je nákup fakt za trest, já si fakt nic nevyberu, nemůžu na nic kouknout, aby ona náhodou nehrabala v regálu, něco neshodila nebo nedejbože nevylejzala a ještě když jedeš vybrat dárek a nevíš co a ona do toho kdáká! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ostatní děti jako vždy... poslušně sedí v košíku, škoda slov! :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:
6. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
matýnek už spinká od 11.55,ale byl opět neuspatelný,máme doma tatínka :sweat_smile: .
odpoledne jedeme za mojím tťkou do zl.,tak jen doufám,že nás nechytne nějaká sněhová vánice,ikdyž teda tady je zatím krásně slunečno a jasno,cca -2 :wink: .
noc...KATASTROFA nejtěžšího kalibru :rolling_eyes: ...spinkal do 22.30,pa k křik,pak zase chvilka spánku a takhle až do rána.ve 4h pročuraný,takže přebalit atd.a dala jsem i nurofen sirup,protože mi přišel že hřeje a stejně prd :frowning2: .
takže u nás poslední 4 dny fakt veselé :unamused: .
co se týče jídla...jsem pro zlatou střední :wink: .máslo dávám,na chleba,do br.kaše nebo i kousek do polévky.pořád mi to přijde nějak zdravější než náhražky atd.
co nedávám jsou lízátka,bonbony a čokoládu...na to je myslím ještě docela malinký.teda vlastně malinko čokolády občas má,na máčených rýžových medvídcích.ale toho má tak obden po O,když pěkně papká :wink: .
a mléko...no,protože jsme zapomněli koupit hami,tak dnes bude mít matýnek večer plnotučné,tak jsem zvědavá,jestli to projde :sweat_smile:.
co se týče únavy v těhu atd....já se hlavně děsím toho,že bydlíme ve 3.patře bez výtahu.s matýnkem na ruce a třeba s nákupem a taškou od kočárku přes rameno je to celkem slušná posilovna :sweat_smile: .
takže asi nezbyde než naučit malého honem rychle chodit po schodech :sweat_smile: .

katzi :slight_smile: ...adélka je hezoučká :dizzy_face: ,takový špuntík malý :grinning: .
máte to s manželem dobře zařízené :wink:.u nás je největší problém asi ten,že mm je v práci fakt skoro pořád ...takže ani pro něj na nějaké koníčky není prostor :frowning2: .
házet očka :grinning: ...já myslím,že na tatínka to hraje každá holčička :grinning:.

gina :slight_smile: ...určitě můžete,ba naopak to malé udělá jen a jen dobře.i v nemocnici jsme museli chodit povině na procházky,průduškám to svědčí.takže pořádně zachumlat a když není velká teplotka není problém :wink:.

matova :slight_smile:...nemáš to jednoduché chuďátko :frowning2: .snad jak šimonkovi vylezou všechny zoubky bude vše lepší :dizzy_face: .
sousedy...to vyhrává takový puboš o 2 patra níž,ale tady se všechno strašně nese :frowning2: .večer zase dělají bugr ti nad náma :unamused: ...dnes v 3h ráno takové rány,pak prásknutí dveří a dupot po schodech :angry:...ale jak na ně?když si budu chodit stěžovat,budou nám dělat ještě naschvály...někdy mám sto chutí dát ráno matýnkovi kladívko ať si zahraje na radiátory :grinning:...madam vstává v 9.30 :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
těhu rifle...kukni na MMB :wink:.tam seženeš určitě daleko levněji než v obchodě :wink:.moje stály 1500kč :confused:,děs,jak na tom vydělávají :frowning2:.halenky jsem si kupovala u vietnamců,zrovna byly v kurzu ty dole široké,tak mi to sedlo :grinning:.

marky :slight_smile:...ahojky :slight_smile: .já mám dojem,že u vás jde prostě o klasickou kombinaci zoubků a vzdoru :frowning2: .zoubky vylezou a bude určitě líp,ale s naším malým to také pěkně mlátí a už vážně kolikrát taky rostu.mám akorát obavu,že nezbývá než vydržet.ti prckoví si tím prostě projít musí :unamused: :sweat_smile:.
od bolesti vyzkoušej nějaké to homeo...viburcol čípky,chamomillu...v lékárně ti jistě poradí :wink:

prchalka :slight_smile: ...jejda,čorízo vám také dává :sweat_smile: .já s malým můžu tak do billy,v tescu také vymýšlel a nedej bože ho vypustit z kočárku.ve vozíku zatím sedí,to má rád.žužle rohlík a kouká :grinning: .ale nesmíme jet kolem šťáviček a pitíček :grinning:.
co se týče botiček...někde jsem nedávno slyšela mluvit ortopeda,ohledně dětské nožky,že by neměla chodit příliš na boso.že pak má tendence se nožka rozrůstat do stran :confused:.tak nevím kolik je na tom pravdy,ohledně botiček a pod.se názory hodně různí...jen jsem si na to vzpomněla :sweat_smile:.
užijte si oslavičku :slight_smile:.
6. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi: Brouzdám těma bundama a kabátama a prostě nic... nevím... A na vyrazit na nákupy není kdy. Tak čorí asi bude chodit bosa a já nahatá :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ined: Doma boty nechce, bavilo jí to chvilku a teď už jí jsou malé. Sundává teď poslední dobou i ponožky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ještěže si punčocháče nechá, ale to už je fakt konečná! Co s ní?
Všechny vaše děti doma nosí botky?????
6. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy už spíme :slight_smile: : já jdu pověsit prádlo :wink:
6. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...já vím,někdy je to těžké..maty si zase bačkůrky pořád rozepíná,protože se mu líbí jak ta přezka klape :sweat_smile: .ponožky si sundává taky.ale botičky,bačkůrky na doma má od chvilky co začal ťapkat sám.i dr. mi to radila,aby nožka byla pevná :wink: .taky už máme dvoje zničené :sweat_smile: .za chvilku abych šla koupit zase další :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
asi by to chtělo nějaké aby se jí libily...vím já,co se těm prckům honí v té makovičce :sweat_smile: :frowning2: .
6. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: škoda, že se na těch nákupech nepotkáváme - obě bysme měly radost,že i jiné děti než ty naše zlobí :grinning: Ty bundičky - no je to dost o štěstí a hledání. Já na tom seděla každý den a vždycky jsem mrkla na nové přírůstky. Moje hlavní podmínka byla, ať je ta bunda červená. Takže jako není to zas bůhví co, ale myslím, že bude nositelná a na to chození s kočárem a na pískoviště to bude dobrý :slight_smile: To budete dobrá dvojka s Čorí - bosá a nahá :grinning:

ined: prej špuntík malý :slight_smile: Zrovna teď na té rok a půl prohlídce mi doktorka říkala, jaká je dlouhá :slight_smile: A děkuji za pochvalu, všechny komplimenty Aduš vyřídím :slight_smile: Ty vaše noci teď teda opravdu děs běs :frowning2: Tak třeba finišuje prodírání nějakýho zubáka a až vyleze bude zas chvíli relativně klid. Sousedi a byty - no coment, to jsme tu rozebíraly už mockrát. Já mám na ně taky alergii největšího kalibru. Věřím, že oni na nás ale taky.
6. bře 2010 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: Aduš papuče doma nosí. Kolikrát se i dívím,že je nesundává.
6. bře 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: náš bačkůrky má, ale nenosíme, nějak je nechce a sundavá :sweat_smile: a mě nebaví 6x za den mu je nazouvat :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo teď jsem chtěla zrovna říct, že mi musíme být pro sousedy taky na obtíž :sweat_smile: tady od rána hraje věž s pohádkama, kluci tancujou, je tady živo rachot :grinning: kolikrát jsem i ve tři ráno zapla lux na odsátí, fakt se dávil a jinak to nešlo (tou odsávačkou do pusy skoro nic nevytáhnu :frowning2: )takže když se sousedi u nás hádaj a jsou hlučný, já radši mlčím :zipper_mouth: od nás se také ozývá brek, řev, smích, hudba, vysavač atd. :grinning:
6. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: u nás tak nějak nápodobně - hlavně ten řev, pištění, bouchání věcma o zem,... :slight_smile: Takže taky držím pusu.
6. bře 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...já myslím,že u nás finišujou ty 4.levá horní už je cítit skoro celá,ale je to děs :frowning2: .ať už je to za námi,nejlépe u všech že :grinning: .je fakt,že malému teď lezou zaráz 4 zoubky,tak se asi není čemu divit.kdybych já vůl aspoň nezapomněla objednat ten viburcol :confounded:.
červená je i moje barvička :wink:.
sousedi :rolling_eyes:...ano,no comment :rolling_eyes:.

matýnek už je vzhůru,opět ''jen''1,5h.
tak se vypravíme a vyrážíme :slight_smile: .aspoň z té návštěvy něco bude :sweat_smile: .
všem pěknou sobotu :slight_smile:
6. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ..jasně,to jsou prostě děti.to jsem schopná akceptovat :wink: .každý byl dítě...
ale 18-ti letého fakana,který sice má sluchátka,ale poslouchat ho to baví víc bez nich a nad námi dva dospělí lidi :confounded: ...to už mi fakt leze krkem :rolling_eyes: .
vedle nás bývá občas rodina se dvěma malými dětmi.slyšíme samozřejmě pláč i smích...ale to mi přijde přirozené :slight_smile: .
no nic,už tu mám klíště :grinning: .
páá :slight_smile:
6. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ined: Tak to už nevím, jaký bychom měly koupit botky, měla teď s kočičkama a byla z nich unešená a taky byly na přezku. Vždycky přijde, že je chce nazout a hned je zase dá dolů a pak je chce zase navlíknout.. tak to na ní kašlu, jednou a dost!
My spíme s uspáním už 2h :sweat_smile: :sweat_smile:
sherry: Jsem ráda, že nejsem sama s těma bačkorama!
katzi: Dík i za další info :grinning: No já taky mrkám a co se mi líbí, tak je zase v khaki barvě nebo tmavé.. Já bych chtěla něco fakt jinčího, asi chci moc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
krátka referencia: noc oveľa lepšia než včera, bol hore dvakrát, 2x mlieko, zaspával po ňom asi do pol hodinky tak sa ešte dalo, hrošie už ráno-motal sa od 5h-vonku ešte tma, ale už sledoval ako sa začína rozvidnievať, preliezal po mne atď ale mm nešiel do práce a pekne sa naštval a zakričal: šimon okamžite si ľahni a spi! A predstavte si, malý zamrnčal, ľahol a do 2 minút spal. Tak toto ma ale dosť naštvalo. To je teda malý fakt už asi poriadne vychcaný :unamused:.
Spíme dnes až od 13:15 :confused: :rolling_eyes:. Uspávala som dnes na trikrát, ešteže je doma mm lebo už by som asi skolabovala...Fakt malému ide očný zub-jeto už už na prerezanie, nenechá si kuknúť,už tam ani nič nehryzie, musí ho to bolieť...

idem vás prečítať :sunglasses:
6. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: já ti to věřím, mě sousedi také lezu krkem (zrovna teď vrtají) :grinning: , ale akorát řikám že radši jsem zticha, že s námi to také nemají lehké :slight_smile: a nemůžu vědět co bude dělat Lukas za 13 let, ale jestli bude po mě, tak tu hudbu bude poslouchat také na plné pecky :grinning: (takže potom chudáci oni) a kolikrát jsou dospělí horší než děti :grinning: ale naštěstí se nám staví baráček, takže tam si budeme moc vyřvávat :grinning: jen nechápu proč ty byty nedokázali více izolovat, aby nebylo slyšet každé "prdnutí" :wink: :slight_smile:
6. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: také jsme dnes sledovali rozednění, také jsme malému řekla, ať spí, nekřičela jsem, ale důrazné to bylo a lehl a spal do půl osmé :slight_smile: ale pokaždé to na něj nezabere :unamused:

prchalka: já to taky neřeším s těma botkama, za chvíli bude snad už teplo :sweat_smile: a pak budeme pořád venku, takže bude v botičkách pak celý den :wink: jinak je pravda, že je lepší, když mají botky a mají pevnou nohu, ale u nás to prostě nejde, to bych zešílela furt nandavat :sweat_smile: Lukas ten bačkůrky měl, ale ten byl vůbec hodný a nechal si dát skoro vše, ale zase nesnášel podávání léků a sirupů a má to doteď, s ním se musím vždycky prát :frowning2:
6. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: já právě khaki zelenou i tmavě hnědou mám z dřívějška (ještě jak jsem chodila do práce) a nějak si teď přijdu taková nevýrazná (taky po tom věčným nevyspání není divu že) a mám tendence se rozjasňovat a omlaďovat :grinning:
6. bře 2010 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: oni by ty byty možná dokázali víc izolovat, ale řekla bych , že se to dřív buď neřešilo, nebo se šetřilo :unamused:
6. bře 2010 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: vždyť to je dobře, jen se omlazuj a rozjasňuj :slight_smile: to svědčí každé ženě, já jsem měla vždycky ráda pestré barvy :wink:
6. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som zabudla napísať že teda malý zas zalomil asi po šiestej h, a spal ešte do siedmej.
má v sebe Panadol sirup- hodinu pred obedom-aby ho zjedol a šiel spažť bez bolestí-ale obed nechcel a zaspal nakoniec až tri hodky po panadole :confounded:

ráno som robila studenú piškótovú tortu, poobede prídu svokrovci-dnes sa oslavuje u nás :wink:

katzi,prchalka: náš malý zatiaľ ešte vzorne sedí v nákupnom vozíku, ale dlhšie ako 20min v obchode nevydrží. takže tiež rýchlovky, aspoň že zatiaľ nič nestrháva z regálov...ale raz sme ho vypustili "navoľno" v športe-behal tam horedolu ako športovec :grinning:, chcel všetky lopty...

ined- joooj, nech sú tie vaše zlén noci už rýchlo preč a zuby komplet vonku, nech naberieš zasa silu, a matýnek radosť :wink:. Keď to tak teraz porovnávam, ten jeden špičák bude asi zaberák, ale trvá to zatiaľ dosť krátko v porovnaní keď mu šli naraz tie stoličky-tak som aj rada že mu nejdú naraz všetky očné...

gina: tiež by som šla von s malou, ale už ste asi aj doma :wink:. Napíš ako na pohotovosti.

prchalka: aj my nosíme doma papučka od prvých krôčikov- my sme však chodili dávno predtým rehabilitovať a tam nám to tiež radili, aby sa nôžka nevytáčala do strán, aby bol kotník spevnený a tiež aby sa vytvarovala klenba. Práve nám z nich vyrástol a kúpili sme nové- s medvedíkmi :dizzy_face: , no jak som mu ich dnes dávala pri prebaľ. dole, všimla som si že ho zboku tlačia :confounded: :angry: a to nechápem, lebo sú väčšie od predošlých a ten istý model :cry: .
a kombinácia ty nahá a malá bosá- všetky ženy by boli z vás oboch pohoršené :sweat_smile:, a muži by si bosú čorí ani nevšimli a z teba by boli zas povznesení :grinning: :wink:.
6. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: no s tím šetřením je to fakt :slight_smile: když koukám na naší bytovku, tak tady se šetří neustále :grinning: nájem máme necelých 6.000,-, bydlíme mezi poli a do bytu se nic neinvestuje, oni jsem si vydobila nová okna, protože nám teklo do kuchyně při malém dešti :frowning2: letos žádám zase o zateplení, máme tu plíseň a nechci, aby v tom mé děti bydlely. Je to hnus a narušuje to imunitu :confounded:
6. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: jasné, tiež by ma to nebavilo zakaždým obúvať na chvíľku- on si ich necháva, niekdy porozväzuje šnúrky, ale inak v pohode :wink:
no a si predstav toto, že niekedy počúvne a spí ďalej- pre mňa je to úplná novinka ale nelichotivá, lebo ja môžem aj dôrazne, ale mňa v tomto zatiaľ nikdy nepočúvol :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: hold bere na tatínka, autorita se pozná :sweat_smile: á bych řekla, že nás stejně mají na háku jsme s nimi celý den, oni vědí jak na nás a dlabou nás, ale takový tatík, to je jiné :wink:
6. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :grinning: :confounded: áno, tak je to! ale keď sú chorí alebo im niečo chýba, to už je trazu celkom iné, to už lezú mamkám po nohe :sunglasses:
6. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marky: mne sa tak zdá, že keď už sa tie zúbky prererezávajú , tak nič veľmi nepomáha, alebo aspoň od teploty áno, trochu od bolesti, ale u nás sa pri stoličkách malý tiež vkuse budil napriek Panadolu. Len ktovie aké by to bolo bez neho... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak želám veľa síl, nič iné nezostáva len vydržať :cry:
6. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: tiež som zabudla napísať, že ste mali blbú noc :frowning2:

sherry: ako sú na tom očné? už to lezie von? :confused:

katzi: tebe som okrem malej zabudla pochváliť kuch. linku- krásný rustikal :wink:
6. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: děkuju. Rustikál z Ikei :slight_smile: Já ujíždím na retro stylu :slight_smile:
6. bře 2010 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek