• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

7. listopadu 2017 
ined: a nebo když se vzbudí, tak že by to klasicky dospal u tebe v náručí na křesle? Přece jen můžeš u toho sedět a trochu odpočínout. Nebo už to teď nefunguje?

sylvko: jj, jak píše ined - to budu zuby v kombinaci se vzdorem - to je pekelná kombinace :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gino: tys mě teda tak namotivovala s tou zumbou, že do toho možná taky praštím :slight_smile: Teď jsem surfovala a našla,že tady kousek od baráku taky máme studio, kde se zumba tančí. A je to každý pondělí od 17 - 18h, takže ani ne až tak pozdě, muž má pondělky volný, takže by mohl pohlídat... Jen ta cena 100Kč za lekci,...no ale co už. Teď jen sebrat odvahu a jít tam - jsem v prostředí který neznám lehce nesvá :sweat_smile: Zkusím přemluvit kamošku ať jde se mnou :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylvko: v literatuře se píše, že období vzdoru začíná kolem druhého roku. Takže to co zažíváme všechny s děckama teď ještě nic není :grinning: Vzdor teprve přijde :grinning:
8. bře 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
období vzdoru...no nevím jestli to už u nás tenkrát začalo,ale bylo to okolo toho 11měsíce,kdy začal občas vyvádět.ovšem samozřejmě slabý odvar dneška :sweat_smile: .
tím si ale dítko projít musí a vrcholí to prý okolo 3.roku :confused: .takže se máme ještě na co těšit že :grinning:
tak mu gelík do ruky nedávej,vždyť mu to potřeš prstem :wink: .
zubní pasta je mňamka :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ešte som trochu upratovala...ta kteraz- u nás sa spí od 11:55 :slight_smile: ale pes zasa zmenil pôsobisko-keď už bol zvyknutý za domami tak zrazu je vedľa a vjednom kuse šteká-nechápem čo za zmany tam zasa porábajú :angry: :frowning2: . Malý "spí" s pootvorenými očami.
Noc u nás bola úplne super, napriek hrozivým očakávaniam-ja jednoducho nechápem :sweat_smile: . Prvýkrát bol síce dvakrát hore okolo 21:30-22:00, ale vyriešil to len stratený cumlík. Mlieka sa dožadoval až o 4:15- hrozne som sa bála že už nezaspí, ale po polhodinke zasapal a nezobudil sa ani keď sa mm vytrácal o 6h preč, tak sme spali do 6:40- a tých posledných 40min bolo takých sladkých :dizzy_face: . Doobedu klasika- nemám šancu veľmi variť- nechce byť v kuchyni a stále kamsi prebieha...a ja za ním. Obed našťastie bol odvčera, desiata- miesto polievky hruška- malý si ju sám napichoval na vidličku - prvýkrát a aj dával do pusy a išlo mu to super :sweat_smile: - ale s lyžičkou to je úplne opačne :grinning: .
tak idem dočítať :sunglasses:
a ještě...3x mléko????? :confused: to kojíš počítám :sweat_smile:
ined,ne nekojim od 8měsíce,má sunar,hele a to ještě před měsícem vypil vv noci tři flašky :angry: teď cucá jednu :dizzy_face: to je kombinace plus já mám teď období menstruace,takže budem odpo naladěni na stejnou notu :grinning:
8. bře 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy letím s mamkou k tomu zubákovi pak budu číst :wink:

katzi, ined77: víte jak je super mít dvě děti? Být vámi ženy, tak neváhám :wink: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...právě že poslední 4 dny dospávání u mě moc nefunguje :frowning2: .tak uvidíme dnes.. :unamused: .
doufm,že je to všechno vina zoubků...ž jak to poleví budezase dobře :wink:
plakát na zumbu máme dole ve vchodě,taky to nebude daleko,jenže já a mít kdy :confounded: ...no asi za chvilku stejně nachodím 100 jarních :grinning: ...takže zumbu ani potřebovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
hlavně mě štve,že čas na učení na autoškolu bude jen večer,protože malý občas skoro nespí a musím jít s ním nebo mám žehlení :frowning2: ...no zatím ale spinká,tak nebudu malovat devila na wall :wink: .
ty do toho jdi určitě,aspoň to vyzkoušej :slight_smile:.podle popisu giny to bude dobrá odreagovávačka :slight_smile:.

matova :slight_smile:...my dělníky,vy čokla :frowning2:...všude je něco :unamused:
noc super,šimonek je zlatíčko :dizzy_face: .
já bych dnes s matýnkem asi také nenavařila,tak jme trénovali jízdu na odrážedle a zkoušei po trošinkách číst :slight_smile: .teda jako aby udržel pozornost :wink: .ale on je jako z divokých vajec...buď mi knížu bere nebo vydrží tak 4 minut a jde si po svém :grinning: .chce to čas :slight_smile: .
ráda bych totiž,aby si zvykl na čtení před spaním a na mluvené pohádky :slight_smile:.
oběd u nás...mleté krůtí s bramborem a zeleninou na másle a zelen. vývar s nudlemi a masem :slight_smile: .
dezert...rýžový medvídek :grinning:
8. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...ale já neváhám,já do toho prostě jít musím :grinning: .tak co,maximálně budu šedivá :grinning: .
jeď opatrně :slight_smile: .

sylvka :slight_smile: ...aha :sweat_smile: .3 flašky??? :confused: ,ty jo a kolik malý váží :sweat_smile: .
já měla ms minulý týden,oba jsme byli fakt sympaťáci :grinning: .
8. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: my ti to věříme :grinning:

ined: tak snad se to fakt zas nějak u vás zajede do starých dobrých kolejí :wink: Zkus to žehlení nějak víc ošidit - já už jsem na to taky najela - žehlím jen oblečení pro MM (ať v práci reprezentuje :slight_smile: a oblečení na lepší pro Adelí. Svoje oblečení a Adélčino na doma nežehlím. Hned to jde rychleji od ruky :grinning:

matova: ten čokl teda :angry: Ale chudák, že je tam tak uvázanej. Asi se mu moc nevěnují, že by ho šli občas vyvenčit a vyběhat, co? :unamused:
8. bře 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined : já měla MS minulý týden taky :slight_smile: Též to se mnou pěkně mlátilo :grinning:
8. bře 2010 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...už jsem na to přišla.ten hluk je stejný jako když technické sekají trávu těma traktůrkama,což je docela rachot.ale zase je fakt,že tohle oni odřezávají staré rámy v sklepních oknech,zábradlí atd.pak bývá ještě rachot u výměny balkónů...minulé léto dělali dům po levé straně,tak jsem je chvilkama pozorovala,hlavně proto,abych věděla co nás čeká :sweat_smile: .
ale radost z toho nemám :confounded: :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
on je vysokej,předpokládám že 14 a něco kg :wink: výšku nevim,ale nosí 98velikost,což je docela problém,protože má plíny a jsou mu malý bodýčka,páč 104 je udávána na věk 3-4roky a on by ji na to jaro,léto potřeboval.
8. bře 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...vím,míváme to stejně :grinning: :wink:
8. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylvka :slight_smile: ...tak to je kus chlapa :grinning: .tak si kup prodlužováky bodýček :wink: .mezi nožkama mu to propneš a bude to dobré :slight_smile: .

katzi :slight_smile: ...teda nevím,ale myslela jsem si to :grinning:
8. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: to je blbé s tým zatepľovaním, skús vážne najprv aspoň tú cestovnú postieľku :unamused:
tiež často čítame- síce nevydrží dlho, ale zakaždým zasa raz dolezie a prinesie nejakú knihu :grinning: -ja som rada že si takto aspoň chvíľočku posedím, len už viem všetky texty na spamäť :rolling_eyes: :grinning: .
Ja som si všimla že si včera stihla navariť a úplne som ťa obdivovala- v takej situácii po takej noci...s malým na nohe :rolling_eyes: :wink:

katzi: :grinning:. jednu chybu si však urobila pri tom povele aby Adu spala- to mal na ňu zaveliť tato a nie ty :grinning:. To sa nám však stalo len raz :wink:
A zaujímavá teória s tými testo a menej testosterónovými chlapmi :grinning: . u nás v rodine to však neplatí :confused: , mne je v podstate jedno čo sa chystá len prosím nie dvojičky :frowning2:

jarus: hrôza- daj malej nejaké homeo- keď chodí spať cez deň len raz- toto nemôže byť predsa normálne. :rolling_eyes:

prchalka: ja som zabudla- aha cumlíky- možno by jej tá zmena z kaučiku na silikón aj vadila :confused:
8. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: to si užijete teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Věřím, že z toho nemáš radost :unamused:
jj, jedeme ve stejnejch periodách :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylvka :slight_smile: ...kukla jsem ti do alba :slight_smile: .musím teda říct,že oproti našemu matýnkovi vypadá martínek fakt starší :wink: .ale je hezoučký a šikulka :dizzy_face: .
8. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: kdyby to na ni zavelel táta, tak by bylo "ha ha ha ha", taťka se na ni jen podívá a už se směje jakože bude nějaká zábava. Takže by to zřejmě brala jako nějakou novou hru :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...takže trojičky??? :grinning:
ale radši o tom nebudeme ani žertovat... :zipper_mouth: :confused: :wink: ...
stačí jedno,krásné,zdravoučké,růžovoučké miminko :dizzy_face: :wink:
tu postýlku asi zkusím,ale až to budou dělat u nás,tak nám ani to nepomůže...to bude po O netu a pěkně hajdy kočárkovat :frowning2: ...
ještě bych je mohla zkusit popohánět :grinning: :angry: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...tak zkusit souseda :grinning:
jééé,už pláče
8. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: počítám že by se culila i na souseda. Ona je taková malá koketka :grinning:
8. bře 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic...už je vzhůru,spinkal 1.20h.to bude zase do večera paráda :frowning2: .

katzi :slight_smile: ... :grinning: (po maimnce? :grinning: )

všem pěkný den :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My už spíme asi 2.20, ve 12.50 jsem potřebovala už strašně čůůůůrat, tak letím dolů a než sem seběhla schody, tak jí slyším, takže uspat a ještě teď jsem se nevyčůůůrala, už to asi pustím :confounded:
8. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šimonko sa mi prebudil po 1:15 a plakal úplne ako bábätko- objala ma, položila som ho, ľahla rýchlo k nemu-našťastie ešte zaspal, tak uvidím (to asi preto lebo akurát bafkáč stíchol,tak sa ešte podarilo).

ined: škoda že ti spinkal tak málo :frowning2: . Veru o dvoj-trojčatách radšej ani muk :rolling_eyes: .
katzi: čo ti budem hovoriť- slepecký pes na dedine vonku na reťazi- škoda ho tam chudáčika.
prchalka: už sa bojím tej zmeny času :confused:
8. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava: objal ma , nie objala ma- že by nácvik na dievčatko-? :grinning:
8. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás se ještě chrápe :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už spí 3 hodiny - co s ní mám dělat? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: a už jste zadělali na malý? :confused:
8. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: ta otázka na katzi měla být na tebe :grinning: ale to je jedno, jde na vás obě :slight_smile: tak už jste zadělali na malý? :confused:
8. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek