• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
autor
Tak se u nás spalo asi 3.10, ovšem nevypadá to na to, je stejně ukníbaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevadí, maminka si poradí.
matova: Co k tomu tofu? A kde se sežene ta Solčanka, normál v nějakým hypáči nebo spíš ve Zdravé výživě?
8. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojcek,
sme doma, mala spala skoro 2 hodky, uz aj ten kasel ma lepsi :wink: len sopliky jej musim tahat a to vzdy reve, co jej vytiahnem ma od placu naspat. :unamused:

Citam, ze riesite druhe mimco, len smelo do toho, mate moj obdiv. :grinning: Idem skusit dat Sophi Pribinacka, som zvedava, co to spravi.
8. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry: néééé :slight_smile: My to řešíme zatím pořád ještě v hypotetické rovině :grinning:

prchalko: máte spavou nemoc, ne? Hoď sem nějaký bacily :slight_smile:
8. bře 2010 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,tak jsme byli venku 2h a řádně jsme vymrzli :slight_smile: .
matýnek na to,jak poslední dobou málů spinká je celkem miloučký :slight_smile: .
ale přesto,dnes jsem objednala viburcol a od zítřka najedeme,myslím že je vážně nejvyšší čas,melu z posledního :grinning: .

sherry :slight_smile: ...dočkej času :grinning: .ale pokud jde o rozhodnutí,tak ano,jsme rozhodnutí,ale je ještě čas,tak to necháme na přírodě :wink:.
zaděláno,to jsou výrazy...ženy :angry: :grinning: :grinning:

prchalka,gina...závist :sweat_smile: :dizzy_face:,zvlášť teda čorízo :dizzy_face:..ji kousla moucha tse-tse či co??? :confused: :grinning:

gina :slight_smile:...smelo jo?tak smelo do chlapčeka aj vy čo? :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jinak ač se to nezdá,mám celkem depku :rolling_eyes: ...a fakt nevím proč :fearful: ,jen takovou náladu divnou :confounded:
asi tlak :grinning:
8. bře 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...od teorie k praxi je v podstatě jen kousek :grinning: .aby jsi mě nepředběhla :grinning: .
8. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ined: ta nálada - to dělá to nevyspání :frowning2: Na člověkovi sedí takovej splín, nic ho nebaví, přežívá ze dne na den, od spaní ke spaní,..... Mám to podobně. Jak se člověk trochu vyspí je všechno růžovější, Tak snad i ty se brzo vyspíš, už si to pořádně zasloužíš!
8. bře 2010 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ined: nooooo, uvidíme uvidíme :wink:
8. bře 2010 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
letos to asi bude :slight_smile: Což je na jednu stranu dost drsná představa, že už LETOS! :grinning:
8. bře 2010 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...s tím nevyspáním máš pravdu,asi to bude od toho,protože jinak zrovna nemám co by nějak zvlášť trápilo,krom snad počasí :sweat_smile: .
jj,kéž by.tak snad zítra po tom viburcolu bude líp :wink: .
soutěžit nebudeme :grinning: ...teď si vážně nedovedu představit být těhu :sweat_smile: ,nooo a už se po mně to klíšťátko zase sapká :grinning: ...a dělá čurbes...rozházel knihy :angry: ...jdu na něj :wink:
jako na potforu mi uschlo prádlo,tak asi večer budu muset vyžehlit.to je tím,že se zase víc topí :angry: :grinning: ...
život je pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Skoro som zabudla baby, vsetko naj k MDZ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dufam, ze vas vasi chlapi potesieli s kytickou? :wink: :wink:
8. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ined: :slight_smile:myslela jsem si, že tobě se ten výraz líbit nebude :slight_smile: tak měním na pokoušíte :wink: aby si se neurazila :wink: :slight_smile: jinak přeji úspěch a druhé dítko spáče :wink: :slight_smile:
8. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ined: zase bude líp - určitě.

Ne ne, soutěžit nebudem, i když věřím že naším chlapům by se to líbilo, kdybysme se na něčasto vrhaly v té touze být rychle první :grinning:

gino: dekujeme. Taky vsem vsechno NEJ - hlavně hodný a spavý děti :wink: Já kytičku dostala :dizzy_face:
8. bře 2010 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
gina333: tak MM je doma a asi ani netuší co je dnes za den :grinning: loni jsem dostala kytku a bonboniéru a letos si ji asi nezasloužím :frowning2: :grinning:
8. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry: třeba se s ní vytasí, až budou děti spát :wink:
8. bře 2010 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
veru sherry, katzi ma pravdu, este nie je koniec dna. :wink: Katzi ty mas ale slusneho manzelika, moj my aspon cez skype poprial vsetko naj :slight_smile:
8. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...néééé,to byla sranda :grinning: :grinning: :grinning: ...jo,kdyby jsi mě slyšela jak někdy mluvím :pensive: :grinning: ...
proč jsi si to myslela prosím tě:confused: :sweat_smile:?to mě teda zajímá :grinning:...ale dítko spáče bych každopádně brala,moc děkuji :dizzy_face:

gina :slight_smile:...jééé,vidíš :slight_smile:.děkujeme a všem přeji také všechno ne nej nej :dizzy_face: .
já nedostala nic,neboť máme tatínka od rána až do noci v práci :frowning2: .

katzi :slight_smile: ...vrhat se??? :grinning: jo,tak to by se asi i mm líbilo :grinning: .
8. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
gino: jo, on je zlatej. I když na něho někdy taky nadávám jako správná stíhačka :grinning:
8. bře 2010 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,jdeme se koupat atd. :wink: .
matýnek je rozřáděný,tak jsem zvědavá za jak dlouho pak usne :sweat_smile: .
MDŽ jsem se dozvěděla slavíme ve středu,až bude mm doma :grinning: .
všem jen tu nej nej noc :pensive: :dizzy_face:

katzi :slight_smile: ..nadávat se musí,ale také mám doma fajn chlapa :wink: :slight_smile: .jinak bych si ho přece nebrala,že jo :grinning: .

tak jdeme plavčit,páááááá
:slight_smile:
8. bře 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ined77: když jsem ten výraz psala, tak jsem si říkala, že to ined určitě nenechá bez povšimnutí :wink: ale nemyšleno ve zlém, ale také legračně :wink: :grinning:

holky tak jsem jako přišla a řikám MM, že dnes je 8.3. a on no a co to je jako za den :confused: a pak mu to došlo a bylo mu pěkně trapně :grinning: on na to prostě zapomněl :sweat_smile: ale to nic u něj je spíš div, že si vzpomene :grinning: on neví ani moje narozeniny ani dětí, takže vždycky když mi někdo den do předu přeje, tak stihne pak ještě koupit dárek :grinning: já si z toho nic nedělám, prostě on si ty data vůbec nepamatuje :wink: :slight_smile: on mi pak všechno vynahradí dvojnásobně :wink: :wink:
8. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Mareček mi zasunuje kávesnici, tak ho půjdu dát do pyžámka, dnes ho nekoupu a půjde spát dneska toho moc nenaspal tak zatím, pa :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to my tu ještě řádíme - asi půjdem trošku dýl. Boban byl po spaní a i teď navečer. O MDŽ se u nás nic neví.
Nezkoušely jsme mrňatům granátové jablíčko? Malá by ho asi zbodla celý!
ined: kiwi gold je žluté a sladší
matova: tak tofu je hotové, dala jsem olej, pórek, mrkev a celer, sůl, kmín a tofu, uvidíme zítra :wink:
katzi: jenom jestli něco netajíš :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my sme uz okupane, zajtra ideme k dokine, sice z ockovania zase nic nebude ale aspon my ju popozera. :wink: Ja som zacala smoklit, skrabe ma aj v hrdle, dufam, ze neochoriem. :frowning2: Dam si na noc Paralen, len aby som nemusela furt vstavat ku krpatej.

sherry: ani moj muz si nepamata ziaden datum, furt mu ho musim ja pripomenut, ale darcek my vzdy kupi. :wink:

prchalka: veru granatove jablko som este neskusala, dik za tip. :wink:
8. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
spinkáme :slight_smile: .no ale motal se,tak uvidíme :wink: .jdu na to žehlení,ať to mám co nejdříve z krku,dnes bych se chtěla ještě něco poučit z AŠ :wink:.
zapomněla jse napsat,že nám dnes došla pozvánka na očko MMR na 11.3.,ale tak houbelec,s rýmou očko nebude :confounded: .docela mě to štve,chtěla bych to mít za námi :unamused: .

prchalka :slight_smile: ...aha :confused: ...tak t jse netušila,že je i jiné kiwi,děkuju :wink: .
nevíš náhodou,jak udělat šmakouna tepelně,jako s čím a tak :slight_smile: .dnes jsem ho měla se zeleninou,čerstvou a mňamka :slight_smile: .
tofu,no nevím jestli by to matýnek jedl,vyzkouším :wink: .
na zítra na ráno máme sardinkovou pomazánku,tak jsem zvědavá :sweat_smile: .já ji mám moc ráda :slight_smile: .
granátové jsem u matýnka nezkoušela,ani mě to nějak velice nezaujalo :sweat_smile:...samé semínka :grinning:,těším se na jahody a třešně:grinning:

sherry :slight_smile: ... :dizzy_face:
i mm je s daty na štíru,ale snaží se :grinning: .taky si nestěžuju :slight_smile: .když víja to vnahradit,je to tak možná i lepší :grinning: .

gina :slight_smile:..jejda,tak jen aby jsi nebyla také nemocná :frowning2:.snad bude sofinka spinkat pěkně :dizzy_face:.
já pořád vymýšlím,jak to zítra nejlépe udělat s tou poradnou,12.30 je prostě čas na prd :confounded:.asi uvidím podle noci :wink: :sweat_smile:.

no,jdu na to :rolling_eyes: ...
8. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ..kontrolní otázka :confused:
byl bobek? :slight_smile: :grinning:
8. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jo byl,špatně čtu :sweat_smile: ...tak nic :zipper_mouth: :slight_smile: ,hlavně že byl
8. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky spíme. Byla tuhá snad jen co jsem ji položila do postýlky. Vždycky to tak nadějně začíná ta noc a ty konce kolikrát.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prchalka: vidím,že po "kauze" Matova už podezíráš všechny :grinning: :grinning: Ne ne nic netajím - fakt :slight_smile:

ined: moc to žehlení nehroť :wink:

gino: tak snad se z toho do zítřka vyspíš. Teda pokud tě Sofi nechá :pensive:

Tak pro dnešek pa pa a spěte sladce :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak spíme, dneska usnul jak odpadlík :grinning: jsem ráda, že i jiný chlapi data zapomínají :wink:

prchalka: aspoň se necítím blbě, že ani u vás nebylo MDŽ :wink:

my zase máme k snídani mrkvovou pomazánku (dnes jsem se do ní pustila) kluci jí mají rádi a pozítří se chystám udělat drožďovou, ale tu jím tady jenom sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikomu nechutná :confounded: ale Mareček jí ještě neměl, tak to na něm vyzkouším, jak se bude tvářit :grinning:
8. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
babyyy, ja mám strach z noci!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
bola som u homeopatky a tá mi povedala, aby som jej teraz nedávala žiadne homeo na spánok, lebo berie nejaké tabletky 3xdenne a v tom je aj na spánok....lenže to akosi nefunguje...tie tabl sa musia brať mesiac a keby som to s niečim kombinovala, tak sa môže začať nová séria, jááááj bojím sa dalšej noci :frowning2: kde čerpáte trpezlivosť? :confused:
a hlavne by som chcela, aby sa už aj malá konečne v noci dobre vyspala
8. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jarus: a co to berete za tablety? :confused: snad bude dnes lépe :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jarus: :frowning2: :frowning2: :frowning2: chápu. Držím palce ať je to lepší! A kde bereme trpělivost - u mě se střídají fáze čirého zoufalství a naprosté rezignace :grinning:
8. bře 2010 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek