Spánek 5měsíčního. Může to být zubama?

terkaterka31
9. říj 2022

Ahoj..jsem už vyřízená,syn teda od miminka spí hrozně blbě,ovšem poslední týden je to nářez.
Usíná kolem deváté hodiny a co půl až hodinu vzhůru ..kolem druhé se pokaždé vzbudí a strašně brečí,nejde utišit,až když s ním začnu chodit po bytě..do toho je naučený uspávat na balónu, takže v noci skaceme co půl hodiny na balonu..Zuby ?
Já už jsem zoufalá.

limali
9. říj 2022

@terkaterka31 spánková regresia, spurt, začínajú sny, dieťa vníma oveľa viac každý deň a večer to reflektuje, je pretiahnutý, malo vnemov, veľa vnemov…príčin môže byť veľa a môže to byť obdobie. Ak by to trvalo viac ako 14 dní riešila by som s pediatrickou. Ničmenej sa spánok detí proste mení. Takže treba vydržať a s dieťaťom proste byť lebo to potrebuje najviac ❤️

jjasmina
9. říj 2022

@terkaterka31 my to měli bohužel stejně, nějak jsem to její buzení neustále prostě jen nějak přežila a v 1,5r odstavila, teda pokud i vy kojite. Malá se uměla budit i 3x do hodiny

inah91
9. říj 2022

Jedou se to zlepší 💪 u nás trvalo buzení se co hodinu od 3m do 13m… přežili jsme 😂

aselluska
9. říj 2022

@terkaterka31 měli jsme to taky tak. Bylo to různé. Zuby, když se naučí něco nového, dlouhé nebo časté návštěvy. Přešlo to asi po roce

elfka21
9. říj 2022

@terkaterka31 jak to máte s kojením? Moje se teda tak často nebudila, ale vždy trvalo, než usnula. Pomohlo v noci přestat kojit. Budila se pak jednou na flašku. Udělali jsme to, když jí bylo tuším 7 měsíců.

ondul
9. říj 2022

U nas nepomohlo nic (a ze jsme toho vyzkouseli) az pozdeji nocni odstav.