Teplota u prožezávání zoubků

martaskaaa
9. kvě 2019

Ahoj, synovi 7m se začaly prořezávat horní zoubky a má vysokou horečku, po odečtu 38 nebo i 38,6, průjem a pláče.
Srážím čípky Nurofen a jednou jsem dala čipek Paralen. Jenže vždycky když přestane působit, tak má teplotu znovu. Dnes uz je to třetí den. A čípky déle než 3dny není vhodné dávat podle letáku. Jak dlouho to ještě může trvat? Už jsem docela zoufalá. A jak jinak mu pomoct? Mám jet raději k dr?

megi89
9. kvě 2019

@martaskaaa urcite k MUDr, teploty už trvají 3 dny, tak MUDr vezme prckovi crp a celkove ho prohlidne.

martaskaaa
autor
9. kvě 2019

@megi89 ja tam volala a dr ma dovolenou a bude tam zitra, byla tam nejaka dr na zaskok a prý se ji teplota zda taky vysoká. Mam jeste dnes dat cipky a zitra prijit. Ale můžu i přijet, zas zitra kdyz vezme ster tak se vysledky dozvim az po vikendu,.co?

megi89
9. kvě 2019

@martaskaaa jj,stery budou AZ v pondělí ale crp zjisti hned v ordinaci. Nechápu proc tak s malym dítětem nejdes už dnes k MUDr. Je to přeci jedno ze tam je záskok. Ono to je docela zahul pro tak male tělíčko když má 3 dny už teploty. 😑😕

lida9
9. kvě 2019

urcite zajdi k Dr... nicmene u meho syna kazdy zub znamenal horecky az skoro k 40, proste vyjimka potvrzujici pravidlo🙂 drzim palce at je lepe...

xkalisto
9. kvě 2019

Zuby maj delat teplotu max do 37,5. Pokud je vyšší tak k doktorovi.

martaskaaa
autor
9. kvě 2019

No od odpoledne jako kdyz utne, pry by to mohla byt pata/sesta nemoc, uvidime jestli se osype.

martaskaaa
autor
10. kvě 2019

Tak to je ŠESTÁ nemoc, do rana se osypal