1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
19. črc 2011

@trinity1973 a co ty , pujdes do 3tiho IVF nebo si davate pauzu?

cuddle
autor
19. črc 2011

@111janinka supr no tak vidis , takze ti to vyjde pekne i na vikend, kdy nemusis stresovat kvuli praci, ale vem si den , dva volnicko at si telo odpocine a zregeneruje na ET
papirovani je hrozny, hlavne se vzdas pomalu vsech prav - teda my podstupujeme ale patalie 😀 😀 😀

111janinka
19. črc 2011

Holky... mám jeden problém ☹ Jsem totálně neschopná a sama na sebe neuvěřitelně naštvaná! Asi mi to ani neuvěříte, ale já si dneska zapomněla zavolat na výsledky z té krve! 😖 V papírech je psáno, že tam jsou do 15 což už je teda krapátko pozdě. Myslíte, že bude stačit, když zavolám hned ráno.... nebo mám alarmovat CAR (takovou tu non stop službu)????

111janinka
19. črc 2011

@cuddle jsem taky ráda za ten víkend. Prý teda, pokud to bude neděle a bude to trošku možný, tak si mám dát volno ještě v pondělí. Navíc... jak jsem již dříve psala.... švagrová mi stanovila vhodný termín dle čínské medicíny na 23. což je právě sobota. Když už nic.. tak mě to psychicky podpoří... že je jako super naděje na úspěch 😉 S papírama se už nějak poperu, vlastně jim podepíšu asi cokoli, jen abych to už měla /pokud možno zdárně/ za sebou 😉

cuddle
autor
19. črc 2011

@111janinka ne zavolej v klidu na pevnou , treba tam nekdo je a kdyztak zkus koordinatorce na mobil, omluv se a zeptej se, kdyztak si dej dnes stejnou davku jako jsi mela - kolik jsi mela IU?

111janinka
19. črc 2011

@cuddle tak pevnou ani mobil mi nikdo nebere ☹
píchám si vždy ráno, tak snad doufám, že nebylo potřeba dnes zvyšovat a zítra ráno tam hned zavolám. Raději si vezmu s sebou i nějakou zásobu do práce.
Jsem prostě MAGOR!!!!!!! ☹ Celý dopoledne na to myslím a pak se ztratím v pracovním návalu až zapomenu že mám "domácí úkol"
Ještě se snažím doufat, že kdyby to bylo nějak extra super nutné... že na mě mají taky telefon... tak by mi snad zavolali......?

111janinka
19. črc 2011

@cuddle a k té dávce... 300 IU - jestli počítám správně (4 ampule po 75 tuším)

trinity1973
19. črc 2011

@cuddle ted jsem po IUI,tak jsem do pristiho uterka v ocekavani ,jak to dopadne. testit nemam odvahu ☹

cuddle
autor
19. črc 2011

@111janinka urcite by ti zavolali, kolik jsi mela IU - jakoze ampulek ted? no a v kolik rano si pichas? oni jsou tam urcite kolem 7 -7.30 tak to kdyztak o chlup posunes, taky jsem pichala vzdy v rozmezi 17-18

cuddle
autor
19. črc 2011

@111janinka jo uz to vidim, tak 300 iu je dne me denni maximum, takze pokud si das 300 tak ti pripadne jen reknou, ze si to mas snizit a jeden den to podle me neovlivni, spis ti to nechaji

cuddle
autor
19. črc 2011

@trinity1973 aha tak to jo, tak to mas uz za par 🙂 me u IUI nedorost asi folik do potrebne velikosti, nevim, ale tak uspesnost je 10-15% takze to by byla nahoda kdyby mi to tehdy vyslo na prvni pokus
tak drzim palecky 🙂

111janinka
19. črc 2011

@cuddle UFF ještě že tě mám 😉 :-*
tak snad, když pěkně dorostli, nebude potřeba dávat víc. A zítra tam hned v 7 zavolám.
Doufám, že v noci usnu a neprobrečím se do rána v zoufalství nad svou neschopností a nezodpovědností 😢

xavera
19. črc 2011

@flyaway já měla taky příznaky o jakých píšeš..vše bolelo, hlavně při chůzi a sezení , prsa taky, tak jsem chodila poslední dny stimulace bez podprsenky i do práce. Podle ultrazvuku jsem měla v břiše tekutinu, takže slabý hyperstimulační syndrom. Co mi na to opravdu pomohlo, bylo 4 litry vody denně a zvýšit příjem bílkovin. Koupila jsem si v lékárně Protifar od Nutricie. Jde o mléčnou bílkovinu v práškové formě. Ale jinak samozřejmě mléko, jogurty, atd...Tak hlavně si říkej, že to brzy skončí, ještě zatni zuby, pak už ti bude zase dobře a budeš se cítit fit. 🙂

trinity1973
19. črc 2011

@cuddle ja vim,sance male,ale porad jsou,no nicmene,ja mam pevnej obal vaja,tak by to byl zazrak,ale doufam.....

cuddle
autor
19. črc 2011

@111janinka neboj, ja nato zapomnela jednou jeste na obilnaku, oni mi rekli docela dobre zpravy a ja to uplne vypustila, ale oni mi pak kolem 3ti samy volali a ja se omlouvala, jak jsem blba 😀 , ale sestricka se jen zasmala a rikala, ze bych netusila jak casto 🙂

cuddle
autor
19. črc 2011

@trinity1973 no to trosku komplikace to chapu a delali ti vzdy pri ivf i AH ? no tak ale co treba se tam ta skulinka najde, nadeje umira vzdy posledni 😉

trinity1973
19. črc 2011

@cuddle jojo ,ICSI+AH+4 dny PK. Nekolik dni po ET ....no nevyslo to... .

trinity1973
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
trinity1973
19. črc 2011

@cuddle Ty si nechas AH udelat?

cuddle
autor
19. črc 2011

@trinity1973 my jsme meli ICSI a PK - AH v Heliosu delaji automaticky pri PK pokud je potreba, ale u nas nebyl
mela jsem oplodnovano 12 vajicek, oplodnilo se 11 - 1 nam zavedli 5ty den PK jako blastocystu a 1 blastocystu nam zamrazili, dalsi kousky to do stadia blastocysty nedotahly a horsi nezamrazuji , celkem jsem mela 18 vajicek, ale rozhodli jsme se nechat oplodnit jen 12

trinity1973
19. črc 2011

@cuddle 12 vajuch a vsechny s ICSI ? Takze jsi mela pouzitelny jen 2 ?

cuddle
autor
19. črc 2011

@trinity1973 ano dali jsem 12 kousku, oplodnilo se 11 a vsechny se vyvijely krasne, ale jen 2 dospely do stadia blastocysty - ty jedine mrazi
nekde mrazi i 6-8 bunecne, ale v Heliosu ne, pry je velka pravdepodobnost ze nepreziji rozmrazeni
pokud nema zena zadne jine, pripadne je zavadi, ale nemrazi
takze mame jen zavedenou blastocystu - to uz je to nejvyssi stadium embryjka pred vlozenim a 1 blastocystu zamrazenou

werinka1
19. črc 2011

Tak jsem koukla na příznaky OHSS....doktor o tom přede mnou vůbec nemluvil, kdybych to nezachytila tady v diskusi, tak vůbec nevim, že něco takovýho existuje....no a už je tu zase pozorování.....mám fakt hodně nafouklé břicho ☹ Navíc je mi jak kdyby mě někdo praštil po palici.....ale v po jsem byla na UTZ a tam by se údajně měla poznat nějaká volná tekutina v břiše, navíc tam zas nemam nijak extra úrodu, takže bych měla být asi v klidu, ale znepokojuje mě to moje břicho. Fakt se asi vznesu.... ☹

cuddle
autor
19. črc 2011

@werinka1 ten OHSS se nejcasteji spusti az po ET a kdyz driv tak po OPU, a to bricho ti nabude treba o 15 cm za pul dne, nechodis skora na wc, mas nutkani, ale nic - nebo jen curek 🙂 no a tekutina se ti prave hromadi v tom tele, hure se ti dycha - toto jsou necastejsi priznaky, pokud tak je dobre premerovat brisko
ale ty jsi ted pred OPU, zitra ti odsaji foliky, par dnu budes bolava, ale kdyby tam neco bylo uvidi to zitra a pripadne nasedi leky jako u mne

baryla
19. črc 2011

Ahoj holky. Můžu se k Vám přidat? 🙂

baryla
19. črc 2011

Holky. jdem do druhého IVF a mám opět potřebu se z někym o to podělit. N aše 1 ivf bylo před 3 roky. Bez ůspěchu. A tetkom jsme se rozhodli to zkusit znova. Zítra volám do Polanky a obědnáváme se. Tak že jsme zase na ůplném startu. Mějte se zatím hezky. 🙂

leeela
19. črc 2011

@cuddle ahojky, zatím nic nevím, budu volat až zítra mezi 13 -14 hodinou (takže 13:01 volám 😀 ) Jinak je mi špatně....včera to bylo ještě v pohodě, ale dneska se ploužím mezi kuchyní, WC a postelí 😒 ještě že mám tu neschopenku - představa, že bych byla v práci mě děsí...

cuddle
autor
19. črc 2011

@baryla jasne ze muzes, muze kazdej
teda obdivuju, ze jste si dali tak dlouhou pauzu, ja bych v priapde neuspechu, chtela zkusit asi do pul roku 2 pokus a pak by se videlo
muzu se zeptat jaky je u Vas problem? kolik mas roku, deti asi zadne nemate, ze? sorry za dotazy ,jsme zvedavi 🙂

leeela
19. črc 2011

@trinity1973 Ahojky, já jsem "Obilňáková" - teď mám po OPU a dělal to crha

cuddle
autor
19. črc 2011

@leeela kočko ja myslela ze se nevyplazim z Caru mela jsem nejake navaly horka, byla jsem mokra jak mys, manzel me podpiral, pak jsem doma zalehla a vzbudila se tak po 4 hodinach, v noci jsem nevedela moc jak si lehnout, vse me bolelo a na druhy den to bylo taky citlive
dej si nejaky kapicky proti bolesti nejlip jestli mas, ty nejsou tak spatne stravitelne jako klasicke ruzove pilule, trosku ti to ulevi, drz se bude lip!