1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

janijacek
14. zář 2011

@kacnov u nas to stoji 4000 za 1 embryo a kdyz jich mas vic, tak za kazde +500. Maji na to nejakou vylepsenou novlou metodu ted. Kdybys chtela vedet o cenach vic, tak tady maji cenik
http://www.sanatoriumhelios.cz/uhrady-pojistovn...

janijacek
14. zář 2011

@tina74 dnes jsem mela krevni test 🙂

janijacek
14. zář 2011

@werinka1 werinko, jemi to mic lito, drz se...

janijacek
14. zář 2011

@ma.ja majusko, uz vis? Jsem cela nedockava !!! 🙂

moninka2
14. zář 2011

@werinka1 je mi to moc líto, upřímnou soustrast, drž se holka, jednou ty špatný věci přeci už musí skončit

moninka2
14. zář 2011

holky dneska jsem se trošku vyděsila, byla jsem na záchodě, utírám se a na papíře byla světlounká krev a pak už zase nic, nevíte co by to mohlo být, včera jsem byla u Dr. a vše bylo ok, tak já vůbec nevím, asi zítra ráno zajdu zase ☹

moninka2
14. zář 2011

@janijacek moc hezký 🙂 , gratuluju

janijacek
14. zář 2011

@moninka2 Myslim, ze by to mohlo byt od toho vcerejsiho vysetreni,ja nekdy po vysetreni spinim, asi se mi to tam nejak podrazdi...Tak snad to nic nebude, drzim pesti...

moninka2
14. zář 2011

@janijacek já právě měla včera nějaký pálení, asi po utroši, tak ho polykám a Dr. mi dal nějaký čípky na závádění, tak jsem si jeden večer dala a skoro celou noc jsem cejtila pálení, až ráno to bylo lepší. Ale proč až tak odpo jsem zašpinila 😒 , raději zítra ráno si skočím zase k Dr. dneska už tam není

bugee
14. zář 2011

@janijacek Krásná hodnota HCG 🙂 Gratuluju!

bugee
14. zář 2011

@moninka2 Neboj, to bude dobrý. Jestli chceš být v klidu, za dr. si zítra zajdi, ale myslím, že je to OK. Po kontrole mě vždycky bolí půl dne celý podbřišek, jak mi kontroluje vaječníky a vše okolo a říkala mi, že po stimulaci je úplně normální, že je spousta menších cyst, které se postupně vstřebají, takže to může být i z toho.

moninka2
14. zář 2011

@bugee no trošku jsi mě uklidnila, ale asi se tam raději stavím, za to nic nedám, furt bych na to myslela. Chceme jet v pátek na týden do Chorvatska, ale začínám mít z toho strach, co když mi tam něco bude ☹, ach jo a to jsem si myslela, že si ještě užijeme dovču

moninka2
14. zář 2011

@tina74 kočko, co u doktora?

hp
14. zář 2011

@janijacek Ahojky,tichounce ti gratuluji 🙂 🙂 🙂 A hoď se do těhulek,těhulko 😉

tina74
14. zář 2011

@bugee @janijacek @werinka1 @jajinka28 @kive76 @moninka2 @ma.ja
Holky moje milé, tak to nakonec dobře dopadlo🙂 Miminko je v pořádku, špinění působilo mizející dvojče. V CARu to dvojče paní doktorka asi ještě neviděla (jinak by mi o něm určitě řekla, jako to řekli Bugee); pan doktor o něm věděl z minulého týdne, měl to v záznamech, ale buď mě nechtěl stresovat, nebo si myslel, že to vím. Je velice kompetentní a hrozně hodný, ale moc mi toho nikdy neřekne. Zbytky tkáně budou nejspíš ještě odcházet, ale pokud se to nezačne barvit do červena, nemám už brát Ascorutin a s Utrogestanem se můžu vrátit na původní dávkování. Za týden mám odběry krve a těhotenskou poradnu, tak už miminko snad zase i uvidím. Moc vám všem děkuji za podporu, měla jsem obrovitánský strach.

moninka2
14. zář 2011

@tina74 jeee, tak to jsem ráda, to je paráda, že jste oba v pořádku 🙂 , tak zase už budou jen radosti 😉

tina74
14. zář 2011

@moninka2 Už ani nemusím ležet, tak půjdu na chvíli na sluníčko na zahrádku🙂 Právě si dočítám předchozí diskusi - Ty lehce špiníš? Nemůže to být něco podobného jako u mě? Jestli máš možnost, tak si raději zajdi na kontrolu, minimálně budeš klidnější...

moninka2
14. zář 2011

@tina74 zítra určo zajdu, já už zašpinila asi 7.den po ET a to právě odešlo jedno mimi, bylo to úplně stejné, tak teď se bojím. To je jasný, jdi nabrat energii a odreagovat se 🙂

tina74
14. zář 2011

@janijacek To je paráda, že test vyšel. Mám radost🙂

tina74
14. zář 2011

@moninka2 Já jsem právě nikdy vůbec nešpinila - ani během předchozích dvou zamlklých těhotenství, ani teď po IVF, proto mě to tak vyděsilo. Třeba v Tobě z toho embryjka, co odešlo, ještě něco málo zůstalo...

moninka2
14. zář 2011

@tina74 no nevím, kdyby tak člověk viděl, co se v něm děje, nejradši bych na ultrazvuk chodila každej den a mimi kontrolovala, ale to by mi asi brzy hráblo 😀

tina74
14. zář 2011

@bugee To je nepříjemné, že to nemůžou nějak urychlit, když jsi těhotná. Já bych tam asi taky měla zajít, úplně jsem na to zapomněla. Loni jsem tam byla na komplexních testech, závěr byl, že momentálně není nutná žádná intervence, ale že bych měla mít "vhodné kontrolní odběry v časovém odstupu" - některé hodnoty byly hraniční.

cuddle
autor
14. zář 2011

@werinka1 holka drze, ber to tak, ze babicka netrpela, uzila si urcite krasny dlouhy zivot, vzdyt 80 je uzasny vek, toho se ja nedoziju, pac jeste v 75 budu chodit do prace, dle pana Kalouska - to ne klepne rovnou tam, no nezlehcujme to - odchod blizkeho je vzdy rana, ale ber to tak - vetsinou se rika, ze odchodem blizkeho je zpusoben s nejakym duvodem a kdovi treba Vam babicka brzo posle misto sebe nahradu v podobe miminka - udelala tady pro nej volne misto ...

jajinka28
14. zář 2011

@tina74 uf uf uf, super zpráva, už jsem byla napnutá jak kšandy 🙂 takže mamino, už ti spadnul kámen ze srdce, tak si odpočiň užívej si těhulkování, mám radost🙂

jajinka28
14. zář 2011

@moninka2 já už jsem úplně na prášky z toho čekání, mně asi šibne a utz se nedočkám 😎 holky, já je ještě vůbec neviděla, v tom našem Caru si fakt dávaj na čas..takže se můžu uklidňovat jen tím, že Dr. řekl, že mimo děložní by to určitě být nemělo a že to by to mohly být dvojčátka..kurnik šopa, já už snad polezu po zdi🙂 na jednu stranu se moc bojím a na druhou se šíleně těším, že už bobulky konečně uvidíme🙂

werinka1
14. zář 2011

@cuddle Děkuju za tvoje slova....věřim tomu. Chci tomu věřit.

werinka1
14. zář 2011

@tina74 🙂 To je moc dobře, že je všechno v pořádku. To sem ráda.

tina74
14. zář 2011

@werinka1 Děkuji, Werinko. S Tvojí babičkou je mi to opravdu moc líto, celý den na Tebe myslím. Musel to být hrozný šok, když se to stalo z ničeho nic. Nám tahhle umřel před časem děda, bylo mu sice už 85 let, ale taky jsme to vůbec nečekali. Do poslední chvíle řídil, pracoval aktivně na zahradě, staral se o své včelky. Taky dostal mrtvici - do poslední chvíle byl ale aktivní a šťastný. Tvoje babička snad taky. Cuddle to napsala moc hezky i Jajinka...

ma.ja
14. zář 2011

@jajinka28 @janijacek a všem ostatním : moje krev je negativní 😒 nedopadlo to jak jsme si všechny přály ☹

@janijacek gratuluju strašně moc 😵 😵 😵

werinka1
14. zář 2011

@tina74 Víš, nejhorší je, že si člověk říká, kdyby kdyby kdyby......když sem s ní byla naposled, tak to bylo o pouti tady u nás a já jsem s ní téměř nemluvila, protože jsem byla krátce po revizi, babrala jsem se sama v sobě a ona chudák z toho měla akorát starost. Kdyby člověk mohl vzít čas zpátky.....jo kdyby. Taky sem ráda, že do poslední chvíle byla vitální a soběstačná. Prostě jak píšeš, jsem ráda, že ten život prožila naplno do poslední chvilky. Beru to jako lepší variantu, než třeba několik let jen nemohoucně proležet. Dneska mi mami řekla, že jí v nemocnici lékař řekl, že tu mrtvici by zvládla, ale srdíčko selhalo. Měla arytmii a vůbec se s tím neléčila. Její lékařka jí totiž na nic takového nepřišla. Jenom jí psala různé léky a léky a ty byly k ničemu. Tohle všechno tu bolest ještě znásobuje. Protože pak si řikáme, sakra proč, vždyť tu mohla být s námi ještě alespoň 5 let a jen díky "paní doktorce" to dopadlo jak to dopadlo. Ale věřme, že všechno má svůj důvod a že to tak mělo být. Chci alespoň věřit tomu co psala cuddle.....