• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáp přiletí potřetí...

27. září 2013 
@staninka77 mě tak +- v polovině cyklu vždy píchá na levé straně tak ty 4 až 5 dní, jinak moc díky :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@staninka77 UŽ JSEM TĚ POŽÁDALA já si myslím že anoooooo a moje pocity jsou pevné :grinning:DDDD
21. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@krtecci75-To je dobré že to víš dost dobře kdy jí máš mě nic takového nebolí takže musím zkusit třeba OVU testíky.Jinak nechci zkoušet BT. :frowning2:
21. led 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@hajkova79 :slight_smile: to je hezký :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@staninka77 já taky o BT přemýšlela, ale ještě jsem se k tomu nedokopala a teď nemůžu, až po ms a hlavně BT a těm tabulkám vůbec nerozumím :grinning:
21. led 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@staninka77 Anička je z akce 6 nebo 7DC. Jsem říkala manželovi, ať si dá bacha... no, nějak to nevyšlo. Tak jsem si říkala, že se nic neděje, nejsou plodný dny...a ejhle, za měsíc // :grinning:
21. led 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@staninka77 dík, dmu se pýchou :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@hajkova79-Už jsem tě uložila.Našla jsi mě dobře. :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
21. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer, připojím se - holka u nás také neplánovaná :slight_smile:. Jinak čekám třetí mimi a první se zadařilo hned, druhé jsem ani nevěděla a třetí hned po vysazení antikoncepce.
Jména u nás budou také oříšek - vůbec se neshodneme... Asi budou muset vybrat děti :grinning: Manžel má příšerný návrhy :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
21. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@edeltraut to jsme na tom dost podobne :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
krtecci75 - jj :grinning: Zkoušela jsi nápad s řekou přednést manželovi?By mě zajímala jeho reakce :grinning: :grinning:

edeltraut - vítám tě :o) Gratulka k těhu :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@edeltraut vítám tě a také gratuluji k těhu :slight_smile:
@elizabetthka ještě ne, ale udělám si z něj srandu :grinning:
21. led 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@elizabetthka děkuji. :wink:

Vzhledem k tomu, že manžel má na devět měsíců "útrum", tak myslím, že by mu varianta řeka - leden vůbec nevadila :grinning:
21. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@elizabetthka prej jsem se zbláznila, že by mu upadl :grinning: :grinning:
21. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@edeltraut jak to že má útrum jestli se můžu zeptat, máš rizikovku ?
21. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
krtecci75 - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tahle varianta mě taky napadla :grinning:
21. led 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@hajkova79-Krásná holčičkai ostastní dětičky jsou krásní prostě užasné.
Já mám hodně ráda vlasaté děti ti jsouz náherní.
21. led 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@krtecci75 rizikovku nemám, jsem fit i do práce řádně chodím :slight_smile:. Špinila jsem, tak nám to Dr. zatrhl. Ale protože to bylo stejný u obou těhu, tak není ani překvapenej :D. U prvního to bylo nějak nízko položený lůžko, či co. U druhého jsem špinila a teď taky.... Naštěstí mám úžasného chlapa a vůbec mu to nevadí :grinning:.
21. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elizabetthka :grinning: :grinning:

holky teď jsem se vytočila, jdu potichu do ložnice a načapu tam Matyho jak nám dělá díry do matrace ( máme obyč molitanový ) vrrrrr :rolling_eyes:
21. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@staninka77 mooooc děkuji :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
staninka77 Moje děti byly skoro plešaté, Eliška měla vlásky až tak ve dvou letech. Nemohla jsem se dočkat, až jí na hlavě něco naroste a já budu moct dávat sponečky :slight_smile:. Já si tak moc přála holčičku, až jí budu moct čančat a ona mi z ní vyrostla selka s velkým "S" :grinning:
21. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
edeltraut - hodný manža :o) A jak dlouho ti to špinění trvalo?

krtecci75: :sweat_smile: šikulka...
21. led 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@edeltraut aha tak to jo, to je fajn že máš chlapa super. Já si to nedokážu představit v těhu bez milování a každý těhu jsem se bála aby nebyl problém a my neměli útrum. Ale žádný problém nebyl :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@elizabetthka no to je teda opravdu šikulka, jsem ho přechválila a já pořád co v tá ložnici dělá. Máme 2+1 a jeden pokoj máme velkej, tak ho máme přepůlenej obývák s ložnicí, takže slyším každej šramot
21. led 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
edeltraut - Janička byla taky Fantomas,hlavu jako koleno..A když už má konečně vlásky,nechce se česat a sponečky a gumičky nesnese..Holt kluk,fakt... :unamused:
@edeltraut tak to my máme doma princeznu ....pořád se maluje a čičnčá..ani já tohle nedělám ..je 32 a řesenkou jsem si málem vypíchla oko jak to umím na jedničku :grinning:DDD
teď asi 6 dní a s Eliškou víc než měsíc - já jsem tehdy ještě kojila Ládína a netušila, že jsem těhotná, tak jsem jela na kontrolu, že něco není v pořádku a ona to byla naše rošťanda :grinning: . To byl šok, až jsem se tam rozbrečela. Dal mi utrogestan a hned nato špinění přestalo.
Já jsem byla ráda, že jsem to měla zakázaný, vůbec jsem neměla chuť :grinning: . No teď by i chuť byla... :grinning:
21. led 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
hajkova79 - jé,já chci taky princeznu :dizzy_face: Tak to my obyčejní smrtelnící můžeme jen závidět těm,které jsou hezké od přírody :wink: :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek