Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

hajkova79
21. led 2012

@staninka77 já mám také Filipa z prvního manželství a s Ivem mám dvě holky a na 99 % vím že jakmile otěhotním po čtvrté tak to bude zase holka 😀

schnek
21. led 2012

@staninka77 ne, na BC jsem byla s listopadkama, ale už jsem tam nebyla, ani nepamatuju 😉 jinak někde jsem tu viděla diskuzi Chceme děvčátko nebo tak nějak, mrkni tam na tipy 😉 já věřím na rychlý a pomalý spermie, u nás to tak bylo 😉

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-Tak třeba to vyjde hned na poprvé musíš hned co nejdříve hupsnout na manžílka a zadaří se hned uvidíš mě to vždy tak vyšlo vysadila antikoncepci a druhej měsíc už jsem byla těhu. 🙂

staninka77
21. led 2012

@schnek-Já mám taky jedno listopadátko.
Ale rok před tebou.
Bohužel se na BC nemohu dostat na svuj nick a docelamě to štve měla jsem tam zapsané hodně kamarádek hlavně Koksinelu tu musíš znát.Má taky tři děti a k tomu chlapečky.takže tu budeš znát jistě.
Takže tvrdíš že věříš na pomalý a rychlí spermie.Dík juknu tam nebo si to najdu ale asi to bude trvat dost dlouho že.Asi.

staninka77
21. led 2012

@schnek-Dívám se že máme společnou kamarádku Zuzku 🙂

schnek
21. led 2012

@staninka77 jj, znám, byly jsme termínovky 😉 tady to je https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ako-na-t...

krtecci75
21. led 2012

@staninka77 uvidíme no, u prvního se nám hned napoprvé zadařilo u druhého to už tak jednoduché nebylo, ale bylo to asi zapřičíněno kojením, ale co jsme si s manželem uvědomili, že u obou kluků jsme se milovali u řeky 😀 a já už to pak nedostala a byla těhotná, ale v týhle zimě si nedokážu představit jít k řece 😀

schnek
21. led 2012

@staninka77 jj, někde jsem se potkaly v diskuzi, myslím, že se řešilo nechat-nenechat si neplánovaný třetí mimčo 😉

januzza80
21. led 2012

@schnek Jo to je pravda,ze vetsinou ty holky jsou z nechtene tehu. 😀 Nam se to stalo taky a mame Alenku 😉 .Ale nevadi,protoze stejne jsem chtela druhe mimco,jen to bylo o neco drive.

hajkova79
21. led 2012

@januzza80 Jj taky jsme chteli nechteli a je z toho Maruška 😀 miláček celé rodiny

helcas
21. led 2012

no vy už tady rozebíráte jména a my teprve přemýšlíme, jaké budeme muset pořídit auto, jak vystačíme s penězi, když zrovna začneme splácet hypotéku a jiné praktické záležitosti 🙂

januzza80
21. led 2012

@hajkova79 Mrsky zenske jsou nejake odolnejsi 😀

staninka77
21. led 2012

@schnek-To je možné třeba je to i v jiné diskusi ale to si nespomenu.
Jenvím že jsem jednou psala Koksi že jí gratuluji k malému do listopadek.
Jožná od tamtu jsi mě pamatuješ.

schnek
21. led 2012

@staninka77 hm, nevím... už je to nějakej ten pátek 😉

@helcas auto s velkým kufrem 😉 my jezdíme naložený jak na Severní pól + ještě pes 😀 hlavně když jsme vozili velkej kočárek, to bylo něco 😝 Sedačky se naštěstí vejdou vzadu vedle sebe, jinak nevím, jak by jsme jezdili.

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-Tak to si taky nedovedu představit ted někde u řeky splodit mimíska. 🙂
když sněží a sněží.
Taky je to dost dobré že se vám to alespon jednou povedlo hned. 🙂

staninka77
21. led 2012

@hajkova-Máš hezké děti a ta Maruška je krásně vlasatá.Nemáš více fotek. 🙂
@schnek-Máš hezké děti a malá je taky užasná. 🙂
jasně to už je dávno.
@halcas-Já měla už jména vybraná u Šimona i u Jirky a chlap bude souhlasit semnou. 🙂
My máme auto ford Fusion.Ale čtyři děti už se nám tamk nevejdou jen pes toh máme malího.

staninka77
21. led 2012

@januzza80-To jsou vydrží dýl ale unás vždy vydrží klučičí.To je pech.

helcas
21. led 2012

@schnek no my uz ani kocar nevozime, vsude nosim malou v manduce..kdyz jsme jezdili s kocarem, meli jsme tasky nacpany vsude po celem nasem mini aute, na dovolenou se to skoro nedalo..nevim, jestli budeme v kufru vozit kocar, ale uz jen pro kazdeho taska s oblecenim staci..hlavne, aby se ty sedacky vedle sebe vesly

krtecci75
21. led 2012

@staninka77 mno a do jara se nám moc čekat nechce 😝, tak u druhýho se nám to povedlo do měsíce co jsem odstavila malýho od kojení 🙂 uvidíme jak teď

hajkova79
21. led 2012

@staninka77 mám , ale u sebe v pc ...ted jsem na Filipovo notebooku jelikož můj je odpojený a jede v pondělí k doktorovi 😀DDDD fotky mám na fcb ...a něco málo na mmb 137475

elizabetthka
21. led 2012

krtecci75 - tak představa zadělávání miminka v lednu ve sněhu u řeky mě pobavila 😀 😀 😀
Tak nám Janinka trvala skoro rok,snad se to nebude opakovat.Už se snažíme celkem dlouho a nic... 😔

staninka77
21. led 2012

@hajkova79-tak si mužem dát i FC kdo chce tak tady je moje celé jméno na FC.
Staninka Valoušková.
Jestly máte někdo zájem.
@krtecci75-Uvidíš mě se taky nějak dlouho nechce čekat už abych byla těhu příští měsíc na to vlítnu jen spočítám kdy to mám dostat a hned ho znásilním toho mého chodtíka. 🙂

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka si myslím že by v tý zimě ty spermie nikam nedorazily a zmrzly někde uprostřed cesty 😀 Držím palečky ať se brzy zadaří, nejhorší je že člověk na to myslí a stresuje se ☹

staninka77
21. led 2012

@elizabetthka-U Marka si nepamatuji to je dost dlouho.
Jirka trval dva měsíce a u Šimona měsíc.tennyl hned.
A to muj chlap měl boreliozu. ☹ ležel 14.dní v nemopcnici.

krtecci75
21. led 2012

@staninka77 já bych měla mít ovulku první víkend v únoru, 4-5, ale jak to bude ve skutečnosti nevím

hajkova79
21. led 2012

@staninka77 Stani co tam máš za fotku ...jinak já jsem tam také jménem Gabriela Hájková

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-A jak se pozná že je OVU.taky bych to chtěla vědět třeba přímo by mě ta holka vyšla.
Budu držet palečky aby jsi byla brzyčko těhu. 🙂

hajkova79
21. led 2012

@krtecci75 tak jsem otěhotněla s Maruškou .......v unoru 4-5

staninka77
21. led 2012

@hajkova79-Já tam mám ružového plejboje 🙂 .

staninka77
21. led 2012

@hajkova79-A víš to přesně že to bylo v ten den.4-5.den.
Mok¨je dr.my vždy řekla nebo síše jednou jestly chci holku tak co nejdříve od začátku menzes nebo po skončení hned 3-4.den ale nevím to jistě.
ještě jsem chtěla že to zkusíme 2.dny před menzes a pak hned po ní.Co myslíte. 🙂