Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

krtecci75
21. led 2012

@staninka77 mě tak +- v polovině cyklu vždy píchá na levé straně tak ty 4 až 5 dní, jinak moc díky 🙂

hajkova79
21. led 2012

@staninka77 UŽ JSEM TĚ POŽÁDALA já si myslím že anoooooo a moje pocity jsou pevné 😀DDDD

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-To je dobré že to víš dost dobře kdy jí máš mě nic takového nebolí takže musím zkusit třeba OVU testíky.Jinak nechci zkoušet BT. ☹

krtecci75
21. led 2012

@hajkova79 🙂 to je hezký 🙂

krtecci75
21. led 2012

@staninka77 já taky o BT přemýšlela, ale ještě jsem se k tomu nedokopala a teď nemůžu, až po ms a hlavně BT a těm tabulkám vůbec nerozumím 😀

schnek
21. led 2012

@staninka77 Anička je z akce 6 nebo 7DC. Jsem říkala manželovi, ať si dá bacha... no, nějak to nevyšlo. Tak jsem si říkala, že se nic neděje, nejsou plodný dny...a ejhle, za měsíc // 😀

schnek
21. led 2012

@staninka77 dík, dmu se pýchou 🙂

staninka77
21. led 2012

@hajkova79-Už jsem tě uložila.Našla jsi mě dobře. 🙂

hajkova79
21. led 2012

@staninka77 Jj našla 🙂

edeltraut
21. led 2012

Hezký večer, připojím se - holka u nás také neplánovaná 🙂. Jinak čekám třetí mimi a první se zadařilo hned, druhé jsem ani nevěděla a třetí hned po vysazení antikoncepce.
Jména u nás budou také oříšek - vůbec se neshodneme... Asi budou muset vybrat děti 😀 Manžel má příšerný návrhy 🙂

hajkova79
21. led 2012

@edeltraut Ahoj 🙂

helcas
21. led 2012

@edeltraut to jsme na tom dost podobne 🙂

elizabetthka
21. led 2012

krtecci75 - jj 😀 Zkoušela jsi nápad s řekou přednést manželovi?By mě zajímala jeho reakce 😀 😀

edeltraut - vítám tě :o) Gratulka k těhu 😵 😵

krtecci75
21. led 2012

@edeltraut vítám tě a také gratuluji k těhu 🙂
@elizabetthka ještě ne, ale udělám si z něj srandu 😀

edeltraut
21. led 2012

@elizabetthka děkuji. 😉

Vzhledem k tomu, že manžel má na devět měsíců "útrum", tak myslím, že by mu varianta řeka - leden vůbec nevadila 😀

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka prej jsem se zbláznila, že by mu upadl 😀 😀

krtecci75
21. led 2012

@edeltraut jak to že má útrum jestli se můžu zeptat, máš rizikovku ?

elizabetthka
21. led 2012

krtecci75 - 😀 😀 😀 😀 😀 Tahle varianta mě taky napadla 😀

staninka77
21. led 2012

@hajkova79-Krásná holčičkai ostastní dětičky jsou krásní prostě užasné.
Já mám hodně ráda vlasaté děti ti jsouz náherní.

edeltraut
21. led 2012

@krtecci75 rizikovku nemám, jsem fit i do práce řádně chodím 🙂. Špinila jsem, tak nám to Dr. zatrhl. Ale protože to bylo stejný u obou těhu, tak není ani překvapenej :D. U prvního to bylo nějak nízko položený lůžko, či co. U druhého jsem špinila a teď taky.... Naštěstí mám úžasného chlapa a vůbec mu to nevadí 😀.

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka 😀 😀

holky teď jsem se vytočila, jdu potichu do ložnice a načapu tam Matyho jak nám dělá díry do matrace ( máme obyč molitanový ) vrrrrr 🙄

hajkova79
21. led 2012

@staninka77 mooooc děkuji 🙂

edeltraut
21. led 2012

staninka77 Moje děti byly skoro plešaté, Eliška měla vlásky až tak ve dvou letech. Nemohla jsem se dočkat, až jí na hlavě něco naroste a já budu moct dávat sponečky 🙂. Já si tak moc přála holčičku, až jí budu moct čančat a ona mi z ní vyrostla selka s velkým "S" 😀

elizabetthka
21. led 2012

edeltraut - hodný manža :o) A jak dlouho ti to špinění trvalo?

krtecci75: 😅 šikulka...

krtecci75
21. led 2012

@edeltraut aha tak to jo, to je fajn že máš chlapa super. Já si to nedokážu představit v těhu bez milování a každý těhu jsem se bála aby nebyl problém a my neměli útrum. Ale žádný problém nebyl 🙂

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka no to je teda opravdu šikulka, jsem ho přechválila a já pořád co v tá ložnici dělá. Máme 2+1 a jeden pokoj máme velkej, tak ho máme přepůlenej obývák s ložnicí, takže slyším každej šramot

elizabetthka
21. led 2012

edeltraut - Janička byla taky Fantomas,hlavu jako koleno..A když už má konečně vlásky,nechce se česat a sponečky a gumičky nesnese..Holt kluk,fakt... 😒

hajkova79
21. led 2012

@edeltraut tak to my máme doma princeznu ....pořád se maluje a čičnčá..ani já tohle nedělám ..je 32 a řesenkou jsem si málem vypíchla oko jak to umím na jedničku 😀DDD

edeltraut
21. led 2012

teď asi 6 dní a s Eliškou víc než měsíc - já jsem tehdy ještě kojila Ládína a netušila, že jsem těhotná, tak jsem jela na kontrolu, že něco není v pořádku a ona to byla naše rošťanda 😀 . To byl šok, až jsem se tam rozbrečela. Dal mi utrogestan a hned nato špinění přestalo.
Já jsem byla ráda, že jsem to měla zakázaný, vůbec jsem neměla chuť 😀 . No teď by i chuť byla... 😀

elizabetthka
21. led 2012

hajkova79 - jé,já chci taky princeznu 😵 Tak to my obyčejní smrtelnící můžeme jen závidět těm,které jsou hezké od přírody 😉 🙂