Čekáme první miminko

doko
14. únor 2014

ahoj holky, chtěla bych vytvořit diskuzi pro všechny těhulky, co čekají na narození svého prvního potomka 🙂 myslím, že společně by nám to třeba lépe utíkalo 😉

doko
autor
19. únor 2014

@makiska1 hele tak to naše miminko bude asi ošklivý po mamince, když mám fotku zadarmo 😀 😀 chuďátečko moje.......já ho nedám!!! 😀
chjoo holky, já bych nejradši šla zas na nějaký utz, abych ho viděla, toho našeho prcka vymodlenýho 🙂

gittynka
19. únor 2014

@doko premyslelas o Angelsounds? Muze te to drzet v klidku kdyz muzes poslouchat mimincino srdicko 😵 ale je to az tak od 12 tt

doko
autor
19. únor 2014

@gittynka jo ten jsem chtěla 😵 😵 !!! přemýšlela jsem o něm už mockrát!!! já jsem teď ve 12. tt, tak myslím, že by se mi za chvilku i hodil, ale manžel!!!!! 😀 že jsem poblázněná hysterka a že bych akorát chtěla vyhazovat peníze..... ☹ když se nad tím zamyslím a těhotenský hormony zastrčím někam do pozadí, má pravdu. ALE!!! jelikož jsou těhotenský hormony v popředí, štve mě, že mi ho rozmlouvá 😀 😀 ty si ho budeš pořizovat? 😉 já neznám nikoho kdo ho má, tak se ani nemůžu poptat na nějaký zkušenosti nebo něco.......a zase si říkám, uslyšíš něco až od 12. tt a potom už od nějakého 18. tt cítíš pohyby.....tak nevím, jestli to fakt není zbytečný na tu chvíli. ☹ gituš, taky tak nedočkavě vyhlížíš první březnový týden? a jak Ti vůbec je? 🙂

gittynka
19. únor 2014

@doko jo hele vyhlizim, ale jsem ted klidnejsi, protoze jak jsm volala k dr., tak jsem pak rovnou brnkla svemu gyndarovi a sestricka mi rekla, at se prijdu ukazat 27. to je pristi ctvrtek, takze tam by uz mel byt mrnous videt, mozna i srdicko, takze pak ten tyden do caru uz vydrzim 🙂 jinak vim ze to funguje na zvpusobu ultrazvuku, ktery je miminkum neprijemny, proto se vetsinou pri UTZ hybou a otaceji, ale je to mnohem slabsi a kdyz se posloucha minutku, tak je to pohode ... Ja se nikoho doma ptat nebudu a objednam z netu 😀 chci to a vim ze si rad i Vasek poslechne 🙂
Jinak me je dobre, az se divim 😖 snad to neznamena nic spatnyho, vcera me pobolivalo bricho trosku casteji nez predchozi dny- tak nejak vsude, ale jak jsem si lehla tak pohodicka 🙂

doko
autor
19. únor 2014

@gittynka no tak to máš úplně super!!!! 🙂 to dopadlo pro Tebe dobře- nemusíš čekat tak dlouho 😉 já taky potom byla ráda, když jsem skončila v nemocnici a viděla jsem prcka dřív i se srdíčkem. přece jen to čekání tak dlouho je fakt šílený ☹ no já právě četla, že UTZ vydává teplo, které těm prckům škodí (proto se nesmí nahřívat ve vaně, apod.), tak se přiznám, že to mě taky trochu odradilo......a já tajně doufám, že po tom screeningu pokud dobře dopadne, se už hodím do klidu a nebudu tak nervózní a pokud dopadne špatně, tak už mi to stejně k ničemu nebude. ale můžeš mi pak říct, jak s ním budeš spokojená a třeba změním názor 🙂 já myslím, že Ti ty nevolnosti teprve dorazí.....mně začaly až v osmém týdnu.....já si zas myslela, jak už je mám za sebou, protože jsem měla dva dny klid a po dvou dnech opět nástup 😀 ale i se mi ulevilo, protože jsem si řekla, něco se tam pořád děje 😀 v životě bych nevěřila, že budu ráda za to, že mi je tak zle 😉 tak raději pořádně odpočívej, ať prcka nenamáháš.....já to taky tak mám....když nějak víc chodím nebo aspoň něco malého jdu udělat, tak to cítím a když ležím, tak pohoda 🙂

gittynka
19. únor 2014

@doko hele ja jsem si zas rikala, ze tak jak se ted tesim k dr. na kozu, tak jsem se nikdy netesila 😀 😀

doko
autor
19. únor 2014

@gittynka ty jsi ještě zvrhlejší než já 😀 😀 máš aspoň nějakého mladého chlapa, že se tak těšíš?

gittynka
19. únor 2014

@doko hele mam krasnyho doktora, muze mu byt mezi 35-40 , ale je zenaty a ma ted male dite 😀 ale je to tedy hrozny sympatak, dobre se s nim resi problemy, je komunikacni a vyslechne si me 🙂 a v CARu mam taky krasnyho borce - mrkni https://www.reprofit.cz/reprofit-international/... , ale stridaji se na me s pani doktorkou, ta je profik na svem miste a nemusim se pred ni stydet 😀

doko
autor
19. únor 2014

@gittynka no téééda 🙂 ty máš štěstí 😉 já jsem asi nějaká úchylná, ale já si vybírám takové postarší pány.....i mého dr. i v CARu 😀 😀

gittynka
19. únor 2014

@doko no ehm ja jsem si je nevybirala, byla to nahoda vzdycky 🙂

mmanicka
19. únor 2014

ahojte holčiny, jsem tu správně jako prvotěhulka? 🙂

gittynka
19. únor 2014

@mmanicka jojo 😉 vytvorili jsme stranku na ukraceni dlouhe chvile nebo jen tak pokec o necem co te zajima 🙂

doko
autor
19. únor 2014

holky já akorát čučím na hokej a nevím, jestli jsem udělala dobře, že jsem to vůbec zapínala ☹ ale včera jsem měla infarktový stavy 😀 dneska už je to asi jasné, jak to dopadne 😖

mmanicka
19. únor 2014

holčiny a jak jste daleko? v kterém jste týdnu? na hokej už kašlu, vydržela jsem první 2/3

gittynka
19. únor 2014

@doko neres, hlavne bud v klidu je to jen sport 🙂 ono po tom co tam nasi predvadeji celou dobu tak se neni moc co divit... Vubec nedavaji goly...

gittynka
19. únor 2014

@mmanicka ja uplne na zacatku, nejak 5 +1 jeste jsem nebyla ani na UTZ, ale nechtela jsem otravovat ve skupince, kde se holky snazi a treba jim to nevychazi 😉 ja se jen modlim aby bylo miminko tam kde ma byt

doko
autor
19. únor 2014

@gittynka no není se co divit, to máš pravdu.....a já si naivně myslela, že když fandím za dva, že to k něčemu bude 😀 miminko je tam kde mát být!!!! věř mu!!! ve čtvrtek ho uvidíš 😉
@mmanicka já jsem 12tt 🙂 a ty? jinak je tu hromada holek, který jsou různě daleko......třeba pro mě je to dobré, protože se mám koho zeptat, když mě něco zajímá 😉

mmanicka
19. únor 2014

@gittynka @doko já vůbec nevím v kterém jsem týdnu. Poslední MS jsem měla 23.12., ale ovulace proběhla později, proto to mám všechno posunuté.Sama tipuju tak 6. týden
Na ultrazvuku jsem byla už 4x, 4x mi brali krev na hcg a vypadá to, že je všechno v pořádku. 🙂

mmanicka
19. únor 2014

@doko já jsem ve skupince porod říjen 2014 a trošku se tam ztrácím. Jsou tam maminy které čekají 2.,3. mimčo a už je tam taková pokročila diskuze 🙂

gittynka
19. únor 2014

@doko ale az ten pristiiiii 😖 to je doba to je doba

doko
autor
19. únor 2014

@gittynka no ty jedna nevděčnice, pořád lepší, než až ten další pátek 😀 😀
@mmanicka oni Ti to upraví podle UTZ, to je stejně lepší než podle MS 😉 zvlášť jestli nemáš ovulaci přesně 14. DC. já jsem také ve skupince září 2014, a jak píšeš maminy tam řeší věci, co jsou pro mě španělská vesnice.....ale já jsem zase ráda, protože se dozvídám věci, o kterých nemám vůbec ponětí a tak se snažím orientovat 🙂

me79
19. únor 2014

@mmanicka ja jsem v 15.tydnu. A je fajn se podělit o rady a nejistoty s budoucíma maminama prvorodickama 🙂

doko
autor
19. únor 2014

@me79 a že ta nejistota je.....aspoň u mně 🙂

gittynka
19. únor 2014

@mmanicka a vis kdy byla ovulace? Podle toho by to totiz slo asi vypocitat... Jinak se mi to stejne nezda i kdybys to mela posunuty, protoze ja mela posl. menstruaci az 16. 1. ale jsem po IVF a tam se to pocita jinak jakoby 14. 1. a jsem dnes 5+1 a to uz je 6. tyden ty budes aspon o dva tydny dal

doko
autor
19. únor 2014

@gittynka mmanicka možná myslela 6. týden od oplodnění 🙂 hele vyšla mi nová betynka.....hned jak půjdu kolem trafiky, koupím 😀 😀

makiska1
19. únor 2014

@doko 🙂 já říkala, že by se mi líbilo mít buď ultrazvuk doma, nebo mít v břiše nějakou web kameru 😀 😀 😀 jsou to hrozný nervy co? ale neboj, mimi bude určitě ok a za chvíli ho zase uvidíš 🙂

mmanicka
19. únor 2014

@doko já v té skupince mám naprostý hokej, asi už je tam moc lidí 🙂 ale zase jak říkáš, aspoň se něco přiučím 😝

makiska1
19. únor 2014

ahoj kočky, jak se dnes máte?? my máme po NT+ screeningu a miminko je zdravé, krásné a v pořádku 😀 a je to holčička 😀

makiska1
19. únor 2014

@mmanicka ahojky, zadej si do svého profilu že čekáš miminko, dej si tam termín porodu a ono se ti automaticky ukáže, ve kterém jsi týdnu, a bude se ti i samo počítat... 🙂 pokud to nechceš zveřejnit, tak to potom hned smaž.... a nebo si na netu najdi těhotenskou kalkulačku a tam zadej datum poslední ms, ono ti to ukáže, jak jsi daleko 🙂

doko
autor
19. únor 2014

@makiska1 moc gratuluji!!!!!!! je krásná!!!!!!! 😵 😵 úplná modelka 🙂 a ukazovala se doktorovi hned? nebo na něho nohy neroztahovala? 😀 😀 kámoška byla na NT dva měsíce zpátky a první co malá ukazovala, byl rozkrok 😀 jsem jí říkala, že jí pak bude muset v pubertě hlídat 😀 jo utz doma by nebyl od věci......ale já bych pak nic jinýho nedělala 😅 😅
@mmanicka to chápu 😉 v té naší to naštěstí moc nežilo, tak se to dalo 🙂