Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
25. led 2010

STEJNE, TEN CAS LETI.Pamatuji si,jak jeste byla snazilkou.Pripada mi to nedavno.A dnes uz asi maminkou.

😢 😢 😢 I JAAA CHCIIIIIIIII!!!!!!!!!!!

wera
25. led 2010

dáši neboj, od ovulky pijem iba kezkofeínovú.... a keď príde mrška tak zase začnem s kofeínovou .... 😅

dasa.77
25. led 2010

tak se mejte.Jdu ze sebe udelat cloveka a jedu.At se to hne konecne kupredu.Nejhorsi je,ze potrebuji vedet nejak do 29.1.,jestli me vezmou,abych k 30.1. mela sepsanou vypoved.

wera
25. led 2010

budem moc moc držať palce dáši aby Ti nová robotka vyšla 🙂

dasa.77
25. led 2010

wera.....sikulka. 😉

tak to ja nedelam zadna opatreni dopredu,abych tomu moc neverila,ze se povedlo.Dokonce i ten ibalgin si dam,sice je fakt,ze v nevyhnutelnem pripade,ale nijak to nehrotim.Spousta holek nevi o svem tehotenstvi nejakou dobu a delaji vse normalne.Pokud nejsem alkoholicka a nekourim,je to ok.Ani par cigaret by neuskodilo.tak cau

dasa.77
25. led 2010

Nakouknu,az se vratim.muj bude spat,tak ja budu zhavit draty.

wera
25. led 2010

téééda ja to určite preháňam.... 😎 ...ale prestala som fajčiť, vôbec nič nepijem už niekoľko mesiacov a lieky si od ovulky po červenú potvoru tieť nedávam.... asi som fakt švihnutá ale tak pre istotu, aby som potom nemala zlé svedomie ak by sa zadarilo 😉

dasa.77
25. led 2010

wera.......jsem zpet.
zle svedomi? tak to u me nehrozi.jasne ze az budu nastavajici maminkou,ze zacatku budu hodne posrana,at neco nepokazim,ale ja jsem se uz asi dvakrat chovala jako ze jsem tehu,tak jako ty,zadne leky,kava jen bez kofeinu a stejne MS prisla.ale to bylo v dobe,kdy mi zrovna moc nesedl utros a ja se asi od 3dne po OVU citila hrozne.unavena,bylo mi zle po kave,po jidle a odpoledne uz jsem byla hotova.vecer usla jak mimi.fakt jsem doufala,ze se to povedlo.a nakonec nic.tak na to prdim,nejake hlidani a tak.a taky,az budu mit na testu konecne vysnene//,sem tam si i to vinko dam.tak decku dve,vic ne,kdyz nekam pujdem a nebo jedno male pivko.to neuskodi.kourit bych vsak nedokazala.a to mam plno kamaradek,co neprestalo ani v tehotenstvi.je to hnusne.

sliver
25. led 2010

Ajojte,
tak ja som dnes bola v Iscare ;)
No záver je taký že mám PCO a môj drahý má ideálny spermiogram, pohyblivosť 70% a 80mil spermií. Takže na jednej strane som bola smutná ale na druhej rada že má taký dobrý spermio.
No a čo dalej.
Vôbec neviem čo mám robiť, buď sa budeme dalej snažiť alebo pôjdeme na IUI, mám sa do piatka rozhodnúť. Ak sa rozhodnem pre IUI tak v piatok folikulometria či dorástol ten folikulík (dnes mal 11mm) a potom na IUI
No neviem, fakt sa neviem rozhodnúť :(
Nie je so mnou ani reč, len stále nad tým uvažujem......

Bobi a Xena držím prsty velmo velmi!!!!

wera
25. led 2010

tak to máš pravdu dáši....ja tiež neviem ako dlho ma to bude držať ale tak dúfam že sa čoskoro zadarí... 😅
...hej hej s tým fajčením máš pravdu, podľa mňa by to malo byť normálne zakázané 🙂

dasa.77
25. led 2010

vcera jsem konecne odstrojila stromecek.vubec se mi do toho nechtelo.chystala jsem se na to 2 tydny,ale vcera uz jsem se na nej nemohla divat.mame zivy,vypadal jeste k svetu,i kdyz vetvicky se zainala ohybat k zemi.nejhorsi bylo,kdyz jsem zacala sundavat banky.kraaasne opadaval. 😠 pak jsem otevrelo okno a tak krasne ho vyhodila ven,ze se pod oknem zapich a vypadal,jako ze tam roste. 🙂
jdu si uvarit testoviny s houbovou omackou.jeste zitra mam volno,obed uvareny na 2 dny dopredu,ve stredu mam odpoledni a ctvrtek,patek cely den.to ma zase kolegynka dovcu.zustala nam jeste stara,tak si ji musime vybrat.a hlavne ja,pokud odejdu,at mi nepropadne.od stredy do patku bude muj milacek obedvat v praci.ma ranni a tak mu to casove vyhovuje.kolega,s kterym jezdi spolecne autem chodi na obedy a on tam pak musi na neho zbytecne cekat.a ja si usetrim praci.sam mi to navrhl.

jsem se nejak rozpovidala uplne mimo tema.tak sorac

wera
25. led 2010

sliver to je super že máte taký dobrý spermiogram, gratulujem 🙂 ...čo sa týka pco tak to mne diagnostikovali minulý týždeň v CARe tiež... ale to bude určite okey... veď nejaké tie lieky existujú a určite sa nám podarí otehulkovať 🙂
... tak a teraz sa už iba rozhodnúť čo preferujete...či doma alebo skúsite IUI... a s drahým si sa o tom bavila? čo preferuje on?
teda ak by ste sa rozhodli pre iui tak by sme išli v piatok možno spolu 🙂 tak ako xena a bobi dnes 🙂

dasa.77
25. led 2010

sliver...ahoj.neboj se.to bude dobry.i s PCO se da otehotnet,jen je to malinko slozitejsi. 😉

wera
25. led 2010

dáši úplne v pohodičke 🙂 tak dobrú chuť k obedíku 🙂

dasa.77
25. led 2010

xena..........drzim ti palecky,at brzy najdes //.

dasa.77
25. led 2010

wera..........kdyz ja vubec nemam chut na jidlo.nemoc me do vecera skoli.jdu si dat paralen,ten muzou i tehule 😀 😀 😀

dasa.77
25. led 2010

jsem zvedava,jak dlouhy budu mit cyklus.kdyz jsem mela ovulajdu udajne az na 21DC.podle me ale byla uz 19DC.to jsem mela nejvetsi bolesti a dalsi den rano 20DC.pak to kolem poledne ustalo.

wera
25. led 2010

dáši dobrý prístup s tým paralenom 🙂 tak hlavne nech Ti je už len lepšie a lepšie 🙂

sliver
25. led 2010

no s drahým sme sa bavili o tom ale nevieme, zatial žiaden výsledok, stále mi to chodí iba porozume a uvažujem nad tým, neviem či chcem IUI alebo mám dalej skúšať
Ak sa rozhodnem že áno tak v piatok idem iba na folik. či je folikul taký ako má byť a až potom IUI, dnes som 10DC a mal 11mm tak predpokladá že v piatok by mal byť na pregnyl ;)
Tak weri asi teba nestihnem ;), síce aj ked sme rovnaké dni tak možno to víde narovnako ;)

dasa.77
25. led 2010

wera...............to vis,beru si z tebe priklad 😎

dasa.77
25. led 2010

za deset minut jsem z5

wera
25. led 2010

sliver tak veď uvidíš či to skúsiť či nie.... mne keď to povedala doki tak som bola aj rada Ti poviem...to snažilkovanie na povel bolo totižto dosť zlé.... takže takto to bude určite lepšie...teda aspoň pre mňa....
ja tiež ešte neviem na 100% kedy pôjdem na iui...všetko bude záležať od toho či sa podarí vypestovať nejaký ten folík, idem do centra v stredu ráno tak som fakt zvedavá...
sliver... veď prípadne sa dohodnite že to teraz skúsite s iui a potom uvidíte čo a ako... aspoň si povieš že si skúsila niečo nové a iné.... 😉

dáši dobrééé 😀

alzbeta.hod
25. led 2010

zuzu: nevím už přesně ale tak kolem 5hod. odpoledne. Vždy po práci.

dasa.77
25. led 2010

u nas je to vzdy na povel 😀 😀 😀 jak zavelim gatata dolu,tak ho nic nezachrani 😵

alzbeta.hod
25. led 2010

dasa: 😀 😀 😀 Tak to u nás taky bylo vždy..... nakonec jsme na to už kašlali

dasa.77
25. led 2010

ted jsem mela hovor.....nezname cislo.tak jsem si rikala,ze by z nove prace? ale ne..........byl to jen t-mobile.a na ne fakt nejsem zvedava.

dasa.77
25. led 2010

alzbet....ahoj.jak se dnes citis?

wera
25. led 2010

teda dáši u mňa doma by mi to asi len tak hocikedy neprešlo 🙂 🙂

ahoj alžbet 🙂 ako sa máš? oddychuješ doma poriadne?

dasa.77
25. led 2010

wera.......vsak taky netvrdim,ze me ano 😀 😀 ..........nekdy mel pripominky,ale ja stejne dosahla sveho 😝

dasa.77
25. led 2010

uz bastim