Maminky s tatínky "šífáky, tiráky, ..." jsou tu nejaké?

mami29
11. led 2012

Ahojky jsou tu nejaka maminky ktere stejne jak ja valci se vsim vetsinu roku sami?

tynka89
11. led 2012

Ano ...my mame tatinka sifaka ...a muzu rict,ze je to pro me narocne ☹ nemam podporu,kterou bych obcas potrebovala a ted v tehotenstvi je mi to jeste vic lito,ze semnou neni doma ☹

vakiss
11. led 2012

@mami29 ahojte , ano jsou 😉

mami29
autor
11. led 2012

@tynka89 Me jezdil kdyz bylo mladsimu kolem roku a ted zacal jezdit zase pred skoro 2 lety takze taky cele tehu a tak. No je to boj ☹

mami29
autor
11. led 2012

@vakiss A jak valcite?

tynka89
11. led 2012

@mami29 a kolik jezdi ?? nas tatka mesic a mesic.....☹ je to strasne dlouhy ....

mami29
autor
11. led 2012

@tynka89 u nas po 3 tydnech ale ted meni lod a doma bude jen 5dni ☹

vakiss
11. led 2012

@mami29 valčíme dobře je to už o zvyku , ale to ty už víš 🙂 náš taťka jezdí už 7 let z toho jsme 9 let spolu, takže my jsme zvyklý být sami 😉

a co vy?

mami29
autor
11. led 2012

@vakiss jo presne je to o zvyku ale ted chceme jit do domecku a mam z toho strach, budu na nej sama a dal od babicek ☹

tynka89
11. led 2012

@mami29 u nas taky jezdil chvili 3 tydny,ale kapitanovi nevyhovovali takhle ty turnusy,takze po 3 mesicich zase na cely mesic ☹....
@vakiss taky si rikam,ze si urcite zvyknu....ale ted me to ubiji....az se nam narodi mimisek,tak to zas asi budu brat taky jinak,budu mit jiny starosti a tak....ale zase me bude mrzet ,ze u vsech tech hezkych zacatku nebude ☹

vakiss
11. led 2012

@mami29 my se před do baračku , a bála jsem máme toho hodně na rekonstrukci, ale je to v pohodě 🙂 neboj to zvládnete 🙂 zvládla jsi to do teď zvládneš to i tam :D

já nemám žádnou babičku po ruce naši nema zájem a od manžela pracuji , takže taky nic moc :(

vakiss
11. led 2012

@tynka89 jó to mě taky moc mrzelo, mala když ho pak viděla o víkendech brečela, já když videla jak tatinci vozi kočarky a maminky si doma odpocivaji nebo chodi spolu na vychazky bylo mi taky do breku, teď to beru s nadhledem, on to taky nema lehky na cestach. takže hlavu vzhuru ..říkam si on jim to jednou vynahradi, než se narodila Julinka moc se ji venoval ted se venuje obou a moc si to vsichni uzivame 🙂

vakiss
11. led 2012

@mami29 ježiš koukám že tam mám chybu : před rokem jsme se nastěhovali do baráčku 🙂