Maminky bez tatínka, co děláte večer?

partyzanka91
14. čer 2017

Ahoj, tímto bych chtěla poprosit všechny maminky, které poté co jim děti usnou, se nemají jít ke komu přitulit. Nemají přes den s kým laškovat a nemají na koho se těšit až se vrátí z práce. Tím myslím maminky bez tatínka k dětem, a nebo také maminky kterým sice tatínek nechybí, ale je třeba furt pryč (má práci v cizině, dlouhé služební cesty, TIR apod.). Co děláte takhle večer? Já se třeba dívám na seriály a filmy které během dne nestíhám sledovat. Ale stejně to pak bolí když is jdu lehnou to prázdné postele. Alespoň že tu mám Míšu, beru si jí na spaní do ložnice (ona stejně nechce být v pokojíčku a raději je se mnou). Přítele sice mám (není to bio otec od dětí) ale bydlí docela daleko od nás a vídáme se jen jednou za 14 dní na víkend. Teď odjel do Londýna a mě je extra smutno. Ne že bych maminkám tady nepřála jejich dokonalé rodinky a milující mužíky, ale ráda bych poznala i takové co to štěstí nemají a jsou na děti z větší části sami. Najde se tu taková? Je tu i nějaká mladá? Mě je teprve 25. Jak to zvládáte vy?

caverina
15. čer 2017

@partyzanka91 ahoj mě je teda podstatně víc než tobe🙂ale většinou chodím hodně brzo spát.ani ne proto že by se mi nějak extra chtělo,ale spíš proto,protože spánek je pro mě takový útěk od reality,která mě někdy neskutečně stve☹

konidana
16. čer 2017

@partyzanka91 ahoj, já mám sice manžela, ale také jen víkendové manželství. jinak večer se snažím chodit spát co nejdřív. Děti už mám větší a já bych nejradši chodila spát dřív než ony, ale na druhou stranu si někdy potřebuji užít i ten klid když ta moje zvěř spí. Abych byla v pohodě potřebuji chodit spát nejpozději v deset,max. do jedenácti. Dnes je tedy vyjímka a já se tu zasekla u kompu. Taky na to zítra a pozítří doplatím☹