Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

luuucatko
8. pro 2017

@daljuska Jééé to mám radost, tak to jsem zvědavá. Snad to není falešný. Já už jsem tam párkrát něco viděla a přítel aby mi nemusel říkat, že vidí kuloví, tak mě vždy jen objal :D .. Ted není doma, tak jsem potřebovala vědět jestli neblázním, ale fakt tam je :D Jen se děsímtoho špinění a dneska trošinku krve :( Jsme po prvním IUI, oba zdraví, snažení přes dva roky, tak jsme do toho vkládali naděje..

daljuska
8. pro 2017

@luuucatko Chápu a rozumím, my se snažili 3 roky, také jsme se nechali vyšetřit, oba zdraví, takže je to pak těžké řešit, proč to nejde. Já pak otěhotněla úplně přirozeně, až jsem si to ujasnila v hlavě, že když to prostě má přijít, tak to přijde. No a pak najednou šup a bylo🙂 No a tak mě napadá, nemáš doma ovulační test??? Mě ukázal dřív jak těhu, byly tam ta čárka extra silná a bylo mi to jasný. Po víkendu jsem si koupila těhu test a byla tam čárka😀

luuucatko
8. pro 2017

@daljuska To bych taky potřebovala, urovnat si to, ale nějak mi to nejde. To nemám, ale zkoušela jsem po, út, st a byl hodně silnej, ale ne pozitivní, tady mám fotku.

zuzu158
8. pro 2017

@tynka07 budu tu jen sem chodim jen obcas. Byla jsem mimodelozde tehotna vzali mi levy vejcovod. Ani nevim v jakem tydnu jsem byla. Ted sem doma po operaci a 11.12. Jdu na kontrolu a tam mi rekne co muzu brat a co ne. Musime hlavne dostat i HCG na 0 aby doktorka vedela ze je vse v poradku.

maice
8. pro 2017

@zuzu158 Ahoj,tak jsme na tom stejne...me jen operovalu o par dni driv!!! Drz se!

daljuska
8. pro 2017

@luuucatko No ten spodní je hodně silný, jestliže je po ovulaci, tak silný by opravdu nebyl, je to hezky vidět, myslím, že to klaplo, já jej měla hodně silný až po termínu MS, ale myslím, že ten Tvůj je pěkný 👏

luuucatko
8. pro 2017

@daljuska Takhle silný mi vyšel 9 DPO, teď jsem 11 DPO. Akorát špinění už je s trochou krve :( Bojím se, že to nevyjde. :(

daljuska
8. pro 2017

@luuucatko tak 9DPO to už něco značí, to by jinak byla čárečka minimální. Tak nemusí to ještě znamenat nic hrozného, já dokonce trochu krvácela a bylo pak vše v pořádku. Ono zahnizďování je psané i 12 dní a může být i krev, jak se naruší sliznice. Každopádně jsem zvědavá a mooc držím palce🙂 Opravdu to znám dobře a čekání je šílený, chápu a myslím na Tebe🍀

kockakacka
8. pro 2017

Ahoj holky. Dnes mam pozitivní OT a se sexem to bylo takhle (modré trojuhelnicky), myslite, ze bude "velky prusvih", kdyz dnes nebude? Asi je ale největší sance, ze... ☹️

mandarinka90
8. pro 2017

Holky chtěla jsem se zeptat byla jste některá na imunologickem vyšetření? Kamarádka mi říkala, že její známá 3roky nemohla otěhotnět, nakonec ji zjistili, že má extra silnou druhou imunitu, která chrání tělo před rakovinou, nádory.. Takže když se něco chtělo uchytit tak tělo automaticky všechno poslalo ven, ptz to bylo jako parazit.. Brala nějaké kortikoidy na potlačení této imunity a teď čekají mimco 🙂 prý se o tom moc neví a jsou jen nějaká dvě centra v ČR co to dělají.. Tak mě jen zajímalo jestli někdo nemá taky takovou zkušenost...

luuucatko
8. pro 2017

@daljuska Moc děkuju za naději, já už se tu pomalu hroutila. Je fajn to slyšet od někoho, kdo to moc dobře chápe 🙂

kockakacka
8. pro 2017

@luuucatko dokud to uplne nedostaneš, tak nadeje ztracena neni 🙂 zkus TT 😊

daljuska
8. pro 2017

@luuucatko Není zač, co já za ty 3 roky kolikrát prožívala, no děs, jak ženská touží po miminku a nejde to, no .....A pak, když to přišlo z čistého nebe, pro mě stále "zázrak" a opravdu to nejlepší co mě potkalo. Dítě člověka dost změní, formuje, naučí a je to krásný , a když tak dlouho čekáš, opravdu si toho člověk váží🙂 Tak moc fandím a napiš pak jak to pokračuje, držím palce🙏

maice
8. pro 2017

@kockakacka Ja myslim,ze v pohode...nejvetsi sance je spis zitra ;) ovulace nastava cca 24hod po pozitivnim testu 🙂 a vajicko tam jeste 12 hodin vydrzi ;)

tynka07
8. pro 2017

@zuzu158 jo jasny :( teda, to je smula pred vanocemi a jak to neses??
Jinak i s jednim to pujde, uvidis 😉

tynka07
8. pro 2017

@kockakacka rozhodne bude lepsi i dnes. Ovu byva do dvou dnu a pro jistotu to radsi pojistete. Mohou vydrzet, ale proc nejit na jistotu. Pokud se v nich ve svym cyklu vyznas a vis, ze ovu bude ten druhy den, tak muzete i zitra. Ja treba po OT+ mela ovu hned druhy den, tak by to bylo k nocemu. Drzim palecky 🍀🍀🍀😊

tynka07
8. pro 2017

@daljuska teda, kolik dpo to mas?? Taky mi takhle silily a kdyz byl OT pozitivni, tak jsem delala TT ;)

kockakacka
8. pro 2017

@tynka07 podle teploty, co vim z minulých mesicu, mívám ovu druhy den. Manzel uz je doma, ukazala jsem mu testy :D a kdyz videl ty dnešní dálnice, tak rekl, ze si to ted nepokazime :D kdyz uz jsme do toho tento mesic dali tolik 😂

kockakacka
8. pro 2017

@tynka07 tzn. Ze ovu bude nejspis zitra

anickaaa28
8. pro 2017

@luuucatko Nevadí 🙂 Ale tak držím palce.Jak dlouho meškáš?Nejlepší je asi počkat jestli dorazí ms a pak až testovat.I když já u obou předchozích nikdy nedělala žádné testy.

kristyn.g
8. pro 2017

@anickaaa28 to jsi rovnou šla k dr?

anickaaa28
8. pro 2017

@kristyn.g No tak u dcery jsem si myslela že to špinění co bylo tak že byla ms ale nebyla a další měsíc hned na to jsem to nedostala.Přišla jsem tam a byla jsem v 8 týdnu.A u syna jsme věděli 13 den od snažení.Protože mě šíleně bolelo břicho,taky po špinění.Tak mě ex odvezl do nemocnice,tam mi vzali krev a hodnota hcg byla 36.Takže nějaké měření teploty a nebo testy jsem nikdy nedělala.Jsem v tom nováček 🙂 :X A asi dělat nebudu,jen ted nevím co si mám myslet ohledně ms cyklú :/

kristyn.g
8. pro 2017

@anickaaa28 aha, tak to je zajímavé 🙂

anickaaa28
8. pro 2017

@kristyn.g Tak nikdy jsme nějak neřešili plodné neplodné dny.Jen ted nevím co bude.S přítelem se kterým jsem,by chtěl strašně moc mimčo.Tak uvidíme jak to bude.Ještě nemá žádné.Jen já se trošku bojím jak to bude po 5 letech a ted ty cykly...nevím co s něma je.

kristyn.g
8. pro 2017

@anickaaa28 tak snad to zase půjde dobře 🙂

anickaaa28
8. pro 2017

@kristyn.g Doufám že ano 🙂 Uvidíme no.A ty se snažíš ted o druhé?A jak dlouho?

tynka07
8. pro 2017

@kockakacka skvelej pristup!!! 😂💒

zuzu158
8. pro 2017

@tynka07 Abych rekla pravdu tak jak kdy nekdy mam dobrou naladu a nekdy prisernou depku ale mam uzasneho manzela a dve 🐱 🐱 k tomu.

zuzu158
8. pro 2017

@maice no a co jsi se treba u doktirky dozvedela taky ti brali HCG ja ho mela vysoke a pred operaci me nic nebolelo akorat jsem spinila ttyden a kousek pred ni.

kristyn.g
8. pro 2017

@anickaaa28 nene o první, už rok a pul ☹ teď první měsíc s clostilbegytem