Kdy se miminko začne otáčet?

suki
22. lis 2007

Ahoj holky, zajímalo by mě, kdy se Vaše miminka začala přetáčet ze zad na bříško a z bříška na záda? My už paseme koníčky,a le zatím se malá umí otočit jen na bok a to jen, když se jí chce 🙂 😀

zuzanamolo
16. dub 2016

v 1.5 mesiaci sa vie otocit z bruska na chrbat, ale iba v pripade ze sa velmi zlosti tak sebou praskne naopak 🙂 😝 😀 😎 neda sa povedat, ze by to robil cielene a mal na to techniku 😎

willony
1. lis 2017

naše holčička ve 10. týdnech pase koníčky hlavu drží hrozně dlouho a dnes se přetočila z bříška na záda během 20. minut 3x v neděli jí bylo 12 týdnů , ale jak tak čtu tak je asi nějak napřed

kasiasalez
4. pro 2017

Ahojky, malá pase koníky od 3.týdne, kdy vydržela chvilinku, ve 2.měsících vydržela jak dlouho chtěla a teď, týden před 4.měsícem se točí na bříško, zatím na jednu stranu, ale zpátky na záda ještě ne 🙂 ale na vše času dost 🙂

hannyjulie
1. kvě 2018

@janicckka Dobrý den nebo ahoj, zajímalo by mě, jak se dcerka má? Říkám si, že když byla takhle fyzicky zdatná, že jí třeba teď jdou dobře sporty, ale je to samozřejmě jen taková úvaha, možná je to opravdu jen shoda náhod. Krásný den. 🙂

kacka1993
4. črc 2022

Mě se dnes maličká sama otočila ze zad na bříško 2x a je jí teprve 7 týdnů 😆