• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Tak my ted taky jedeme Pampersky 7-18 kilo,mají je u nás v akci...jinak DM pleny 7-18 kg.
A holky,snad to Kacerce nebude vadit,že to tady prásknu,normálně se známe :slight_smile: :slight_smile: jako děti jsme byly sousedky :slight_smile: :slight_smile: joooo svět je malej :wink:
15. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo je kacerka????
15. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky tady psala že má obříka doma :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo táááááááááááák, tak snad se zlobit nebude, vždyť o nic nejde ne??? :wink:
15. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No určitě ne...já jen jaká je to náhoda :wink:
15. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale dost dobrá. Příští týden máme jít na očkování, tak jsem na tho našeho drobka zvědavá, to bude zase mazec :confused: :confused:
15. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky vždy čučím na tu váhu...jak ta čísla skáčou :slight_smile:
15. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolikáteho jste se vlastně narodili???
15. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
7.dubna...........
a očkování malej zvládá v poho...a bez reakcí...a dali jsme mu i Synflorix
15. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsem dali prevenar, ten se dá kombinovat, tak to taky patříš mezi nás dubňandy. Vojtík první očkování prohorečkoval, tak se děsím toho, co bude te´d. Matyášek je úžasnej, moc Vám to spolu sluší :grinning:
15. srp 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme se rozhodovali a ono to vyjde asi nastejno...pak zase vyjede vylepšený Synflorix...pak zase další Prevenar.... :grinning:
Však Vojtík je taky krásnej a s bráškou jak jim to sluší :slight_smile:
jooo Vojtíška jsem taky chtěla...ale doma mi neprošel :unamused:
15. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ockovani zvladame dobre (tuk tuk) a za 2 mesice jdeme na synflorix. chtela jsem ho protoze chrani pred zanetem stredniho ucha,ja na to trpela a od te doby spatne slysim :unamused:
a kdyz ji vazi tak taky valim oci :grinning:. teda uz ne jako driv :grinning:
15. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě aby ti naši buřtíci nezvládli injekci :slight_smile: :grinning:
15. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, samo, že to nevadí :grinning: :grinning: :grinning:

holky, přesně Vaše pocity znám. Taky jsem se klepala, jestli nestrhneme tu váhu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Sestřička vždycky vytřeštila oči, řekla to dr., ten tomu nechtěl věřit. No komedie :grinning: Ale mám dobrou zprávu - řekla bych, že se začíná Karlík vytahovat z buřtíka v pěkně stavěného kluka :wink: Už není tak buřtíkatý, ale jen oplácanej, ale řekla bych, že je takovej vysvalenej, žádnej rozkydlej tuk :wink:
15. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacerko...tak to je super zpráva :grinning: :grinning: ještě přes rok vydržet a máme to taky :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my taky jsme už na plenkách č.4. Používáme Huggies premium a maximální spokojenost :wink: Též mně přijde, že už se začal malej trochu vytahovat, ale on je takovej mohutnej celej, tak těžko říct :fearful:
Sklenička: tak my museli jít bohužel císařem a bolí to jak čert do dnes. Zlatej normální porod :wink:
15. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky přidávám do klubu maminek velkých miminek. Náš Matýsek se narodil 21.6.09 a jeho míry byly 4,70kg a 55cm. V porodnici mu říkali malý Rambo :grinning: . V 6ti týdnech měl 5,70kg a 62cm. V kočárku mu už moc místa nezbývá, nevím, jak se tam povejde v zimě, až bude nabalený. Náš prvorozený Jonášek vážil 3,95kg a měřil 53cm a porod byl rychlý a téměř bezbolestný, byl venku na tři zatlačení. Matěj mi dal zabrat stokrát víc, ale zase jsem neměla žádný poranění, takže mě nemuseli šít :slight_smile: .
15. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fido, teda porodní váha Matýska to je fakt nářez :astonished: :astonished: :astonished:
15. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fildo...porodní váha dobrá :grinning: ale třeba to ted tak rychle nahoru nepůjde :wink:
15. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik, já chtěla Matyáše, ale má ho můj brácha

Fido, no to je mazec, moc pěknej kousek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,musímsek vám taky přidat.Náš Adammá pět měsícůa šest dní a má 9,7 kilo.Jsem z toho nešťastná.vždycky když ho doma vážíme děsím se, co uvidím. Bojím se, aby z něj nebyl tlustej kluk. Mám z toho uplně deprese. Ve čtyřech měsících měl 8,3 kilo a 66 cm.Prostě co měsíc to minimálně kilo. Panebože ať se to už zastaví. :frowning2:
15. srp 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusindo...jednou se to zastaví :grinning: a nebude tlustej...
a mimochodem,koukám,že už tady jede na PC,šikulka :grinning:
15. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
sklenička: u Vojtíka jsi měla mít císař kvůli jeho velikosti? A kolik měl Daník když se narodil?

pikusa: my dali taky synflorix, a prý na podzim má být zase ten lepší, ale nevím, jak se bude jsmenovat. my už půjdem na poslední dávku, pak až přeočkování ve dvou letech. Jinak měl pokaždý teplotu večer, druhej den dobrý :slight_smile:

fido: to máš pořádnýho chlapáka :confused: :sweat_smile: To se divím, že šel ven i bez nástřihu a poranění :astonished:
15. srp 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinda: náš Vojta taky zatím přibírá každej měsíc kilo :sweat_smile: Kojíš nebo přikrmuješ?Náš Vojta byl macatej a už se taky z toho vytahuje, tak neboj, nebude tlustej :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my ani u hexy ani u synflorixu nic....to velké tělíčko :grinning: to zmáklo
na 2.dávku synf.jdeme příští týden,tak uvidíme...
15. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme na umělý,adam totiž paradoxně nechtěl pít mateřský mlíko a po šestinedělíměl pořád porodní váhu a byl podviživenej, no tak to už teď opravdu není.
15. srp 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusi..my teda kojíme,ale na 4 měsících měl 8.85 :grinning:
A bud ráda,že teda začal jíst,lepší než se trápit s tím,že nepapká :wink:
15. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus: a kolik ti vypije, je velkej jedlík? :slight_smile: To je jasný, jak píše pikusa, je dobře že mu chutná :wink:
15. srp 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toje pravda,ještě , že je to kluk
15. srp 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ráno si dá tak 180ml za 4h dostane příkrm ten má tak 160 pakza 3 - 4 hod ovoce pak za 3 hodiny mlíko tak 220 ml pak za 4 hod mlíko tak 180 pak za tři hod mlíko ¨100mlpak zase za tři 100ml.má to nějakýpřehozený a v noci jí po třech hodinách pulku :frowning2: taky zážitek
15. srp 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek