• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Pikusa, miminka jako to tvoje... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Sayast - u nas to doslo do stadia, kdy v 11 uleham s malym, kojim, on tak 10 minut pije a pak podudlava / spi. Jakmile se oddali zivy dudel, spusti ryk. A tohle je tak do pul jedne, nez skutecne usne. To se fakt neda - plac neplac, bude se to muset odnaucit. Ja ho jinak nenechavam samotneho "vyrvat", nosime ho s manzelem a on presto breci nebot je evidentne unaveny ale chce svuj dudlik.. :rolling_eyes:
28. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xzaje...no já jak idím,že usíná u prsa,vyndám a strčím dudlík....a on dudlá a dudlá a usne :slight_smile:
ale on to tak má prostě od narození....v 7 koupeme--tak nějak a v 8 spinká.
Samo,že se někdy stane,že to neklapne,ale většinou jo.
28. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky

mám velký problém, malý mi odmítá prso. Vezme si jedno, baští tak max 3 min. a je hotov. Druhé už nechce. Ještě minulý týden jedl obě po dvou hodinách a teď nemusí jíst třeba 3-4 h. Jsem z toho hotová, nevím, kde je chyba. Pořád je nevrlý, kňourá....

Nemáte s tím někdo zkušenost????
31. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni, my mame opacny problem :sweat_smile:
a nemas treba malo mlicka? nebo nedostala jsi MS? to pry potom mlicko mimcum nechutna. nebo mu to staci. to ze i 4 h nechce si myslim ze je normalni,julca taky kolikrat ma takove prestavky. a nerostou zuby?
31. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, skleni - bohuzel neporadim, max me napadla ta menstruace..
Pikus - ja jsem ted zacala odnaucovat a dudlikovat, zatim to vypada nadejne, akorat se mi dnes vnoci 3x vzbudil, pritom jindy spava az do rana. Malemu ten dudlik snadno vypadne, takze sedim u nej nez skutece usne a dudlik u pusiny pridrzuju.
Vase ditka si dudlik umi podat, nebo jim vubec nevypadne?
31. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Menzes právě nemám. To bych jinak také pochopila, za celé kojení jsem jí měla jednou a to zvládl docela dobře. NO snad se mi to zlepší a on to bude zase brát takové jaké to je.
31. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni, nechci strasit, ale mozna jsi podruhe tehotna :grinning:
To byla takova legrajda. Neboj, urcite to bude dobre. Treba jak se ochladilo, tak uz nema takovou zizen. A nebo, nas prcek se nekdy osiva a pousti prsa, kdyz ma prdiky / chce se mu na velkou..
31. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Vojta u toho právě kadí, jak se už jedou přichytne, tak kadí a kadí

Po druhé??? U mě by to bylo po třetí :wink: ale nestraš
31. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleničko...taky jsme to měli...to je prostě asi jen období....
a možná ho trápí dásničky a tlačí zoubky....to se srovná :wink:
Xszaje....malej usíná s dudlem a pak si ho v noci vyplivne sám.....
někdy mu ho ale podávám,jindy ne.....
31. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
PiK: jj, asi jo, uvidíme, jak to bude tento týden pokračovat a jestli nebude změna, tak pojedu k mudr.
31. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj....to se srovná :wink:
31. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt v to doufám :grinning: :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Skleni - ja jsem si neuvedomila ze fakt po 3.! Ale taky si myslim ze to bude spis nejaky neduh. A kdyz ne tak blahopreji!!! :grinning:

Pik - ja mu ho musim pridrzovat, protoze on si 3x cucne a dudel je venku.. :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dnes mame premieru s mrkvickou, asi mela hlad a spokojene dlabala :grinning: :grinning: :grinning: . vecer zkusim udelat i polovicni davku kasicky. jen moje mlicko uz ji asi nestaci. taky na jeji vahu, ani se moc nedivim :sweat_smile:
31. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast - tak to je velky den! myslim ze se nedocenujes, koukni kolik vyrostla z toho tveho mlicka!!!
31. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
xzaje, dik :slight_smile:
tak kasicky snedla asi 10 lzic, vypadalo to ze ji chutna :slight_smile:. tak myslim ze na poprve uspech :slight_smile:. pak jsem ji dokojila a uz spi, tak doufam ze az do rana :grinning:
31. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. :slight_smile:
byla jem tady u vás už jednou a přidávám se znova.. dnes jsme byli s danym na 3měs kontrole a jeho míry jsou 7,8kg a 68cm.. takže je asi trošku větší, ale ne nijak moc, ne? mě nepříjde, že by to byl extrem.. i náš pediatr říkal, že v normě, zato tchýně.................... :angry: :angry: :angry:
31. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
misakri,my v 5-ti mesicich meli 10 kg a to je to holcicka :wink:. z reci ostatnich si nic nedelej :wink:. je to krasnej,zdravej kluk :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast ahojky.. :slight_smile:
no my právě měli hned od začátku větší i mišku, takže mi to nepříjde až tak divné.. prostě to mají dané geneticky a šmitec :sweat_smile:
ale moje tchýně to furt srovnává.. a jediné, co jsme vždycky slyšeli ( u dcerky - když jsme tam přijeli ), jak zase přibrala a že je tlustá.. no coment :angry:
31. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hale,ja kdyz mela rok,tak jsem nemela ani 8 kg :sweat_smile:. mamka ze me byla nestastna, nechtela jsem jist, dr se to nelibilo... neni lepsi kdyz jsou spis boubelaty? a me se stejne vzdy boubelaty miminka libili vic :slight_smile:
na tchyni se vyprdni. ty vzdy vi vsechno nejlip :sweat_smile: :rolling_eyes:
31. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni to srovnávají dost ( ano i teď, kdy jsou mišce 2 roky :angry: ) s dcerkou od švagrové.. ta se ale taky narodila s porodní váhou něco kolem 3kg, že.. ( a naše miška 4,5kg ).. no nechápou to.. :confounded:
31. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se narodili a meli 3,05 kg a podivej kam jsme to dotahli. srovnavat se nema, nemam to rada :frowning2:. kazdy clovicek je individuum
31. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,je tu nekdo z krpole?
:unamused:
31. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
uji,zkus v regionech :wink:
31. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjoo nikde nikdo :frowning2:
31. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tu jsem :slight_smile:
31. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak..
stéjně jako furt srovnávají v kolika měs začala která chodit, sedat si na nočník, apod.. leze mi to krkem.. :angry:
31. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a odkud ty jsi? :slight_smile:
31. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
uji,ze strakonic, jizni cechy :wink:

mis, ja trebe "tezce" snasim to, ze julca je linejsi, tudiz se mi neotaci ani na bok,natoz na brisko. a ted vsechny ty maminky se tak chlubi,to maj mladsi deti a ja jediny co muzu rict je, ze mam nejboubelatejsi miminko :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast.. uplně tě chápu.. mě to u mišky bylo taky dost líto, že nedělá vše jak ostatní, ale je to k ničemu.. všechny děti se to vše naučí!!.. tak jako chození, některé děti chodí už v 10měs a některé ne.. ale je to fuk, stéjně to jednou příjde, tak co..

u mišky jsem si to víc brala tak nějak k srdci.. ale teď u danyho je to uplně jiné.. je mi to tak trošku putna :sweat_smile: :sweat_smile: .. nepase koníky? neva, začne.. nepřevaluje se na bok? to příjde.. :grinning:
31. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek