• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
joooo a i mi tam krásně spinkal :grinning:
17. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy tak jsem zde po delší odmlce neměli jsme pc
musím nahlásit velikost elišky
takže ve 3 měsících měla 67 cm a 7260 gramů a je jen kojená koukalajsem do prukazky a malej měl 67 cm v půl roce a 7 kilo v 8 měsících :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kam až to moje dítě poroste? :astonished: kočár nám je už ted akorát takže na zimu už bude ve sportáku na 100% :wink:
20. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak jsem ho dnes převážila na té naší stařičké váze, no...měli jsme 7,7kg a těch 66cm. No, jsem zvědavá, co nám řekne mudra ve čtvrtek na kontrole :sweat_smile: No, ikdyž není moc chovací, tak i tak mám už co dělat ho chovat...musím koupit asi nějaký nosítko či co. Nehodlám se zhuntovat :rolling_eyes: doufám, že mi v něm bude chtít být, v šátku mi totiž nevydržel ani chvilku. Ale zas je starší...
Dnes máme přesně 3 měsíce :grinning: a od rána je jakési protivnej, teď hajá, tak doufám, že se probudí s lepší náladou :confused: :dizzy_face:

Vidím Marci, že taky pěknej kousek :grinning:
20. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
helu tak vše nej k Štěpánkovo tříměsíčninám :wink:
20. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Štěpánkovi vše nej nej :slight_smile: a my na 3 měsících taky měli 7.7kg :grinning:
Helu,ty máš šátek???a nechce v něm být??my máme zase nosítko a v něm se mu nelíbilo,musíme to zkusit ted zase,jak je starší.
20. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za Štěpánka :grinning:
Pikusa: Jéé tak to je teda náhoda,že jsme na tom stejně. Kolik máte teď, abych věděla, kolik budu muset tahat v 5ti měsících :dizzy_face:
No já šátek zkoušela, když byl menší, nebo spíš mladší :grinning: a řval mi v tom. Možná to byla má chyba, že jsem někde něco špatně utáhla, možná jsem to měla zkoušet častěji nevím. Ale ten řev jsem prostě nevydržela a vzdala to :frowning2: On je prostě hroznej zvědavec, furt čouhá kdeby, coby...no v tom šátku to prostě nešlo, tam musel mít hlavičku fixovanou.Teď ji sice drží krásně, ale mě se už jaksi nechce to zkoušet a tahat tu váhu. Připadne mi to nosítko v tomto lepší...
Jaký máte nosítko?? Mě se líbila Manduca, ale nevím jestli nepůjdu do Liliputi, přece jen je levnější a kvalitně mi připadnou stejný.
20. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hel, my mame manducu a jsem s ni moc spokojena :wink:.Julca taky :slight_smile:. jen jak je tezka a ja mala, tak me ted z ni boli kycle, takze zkusim nosit na zadech.
Stepankovi vse nej :slight_smile:

dneska jsme dali poprve prikrm a chudinka snedla hned ctvrt sklenky. asi mela hlad, uz ji jen mlicko nestaci :frowning2:

marcel, krasny miry :slight_smile:
20. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helu...4 měsíce 8.8kg a 5 měsíců 9.35kg.....všimni si,že už to není kilo a něco za měsíc :grinning:
Say....tak už papkáte,no pokud jí to nastačilo,tak jedině dobře.
Joooa nevím,jestli jsem to psala....už nemusíme na kyčle :slight_smile: máme jadýrka :slight_smile:
20. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík
pikus koukám že máš taky macka co?ale hlavně že mimčum chutná ne :grinning:
jinak kyčle máme taky ok dr sice ty jadýrka nemohl najít bo malá sebou mlela ale pak je našel a na ko už nemusíme :wink:
20. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel...no to mám macka....ale mojeho milovaného :grinning:
a to je fajn,že už taky na kyčle nemusíte :wink:
20. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa díky za info, doufám, že u nás to už taky tak neporoste. Sice ho moc netahám, ale i tak už začínám ty jeho kila docela pociťovat. S takovou ze mně bude brzy rambo :grinning:
20. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však po 3 denní dovolené a tahání Matýska jsem taky myslela,že budu mít svaly jako Rambo.
Navíc ted je už 2.den protivka a pomáhá jenom nošení......to je síla na mě a moje záda a ruce :unamused:
21. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, to věřím.Tys ho musela tahat i v té autosedačce ne? si myslím, že jsem to tu nějakej ten den zpátky četla :confused:
Štěpánek měl taky teď "svý dny" a uklidnil se jen v náručí. Já večer už myslela, že padnu na hubu. No, co bysme ale pro svý miláčky neudělaly, že :grinning:
22. zář 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helu...v autosedačce jsem ho musela brát do jídelny.....
Jinak dnes jsme byli na 1.plaváníčku a super...vypadá to,že se to matýskovi bude líbit :grinning:
A jak byl lehký v té vodě :grinning:
22. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,můžeme se k vám s Tomáškem přidat?:slight_smile: Budou nám tři měsíce a máme přes sedm kilo:slight_smile: A pořád velikej hlad..Hlavně v noci, sunar nám prostě nestačí..jenže co dělat když příkrmy jsou až od ukončeného 4.měsíce?
22. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bali vitej :slight_smile:. krasna vaha :slight_smile:. a kojis nebo ne?

pik,super ze kycle v pohode :slight_smile:

jinak ja se musim pochlubit, od nedele davame prikrmy. sice jsem bez nich chtela byt co nejdyl, ale julce uz moje mlicko nestacilo :frowning2:
22. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne nekojím:( Tomášek seděl v bříšku a tak jsme měli plánovaný císař a já přišla o mlíko:( A kolik je malinké?
22. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
papáme po třech hodinách a pije 170 ml..Do toho jsem dostala pořádnou rýmu a malej už začal prskat taky, tak čekám jestli se to rozjede nebo ne,. kapeme, odsáváme, tak snad to bude dobrý:(
22. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej je pul roku a tyden :slight_smile:. a ma 10,5 kg. do nedele pouze kojena. od nedele navic zeleninka a obcas kasicka na noc :slight_smile:

my ted taky mame rymu a do toho delame novou koupelnu :sweat_smile:. je toho dost :slight_smile:

tak mu zkus delat mlicka vic :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík Balisku a Tomíku....malej je krásnej,jukala jsem do albíčka :grinning:
jak jsem psala,my na 3 měsících 7700 gramů---kojenej a zatím je jen kojenej...
Say...tak už papkáte???hlavně,že jí chutná :grinning:
22. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik,hned napoprve mi snedla ctvrt sklenky, tak fakt asi mela hlad. chudinka :frowning2:

tak my ve trech meli 7350 g a ve 4. uz 8690 g :grinning:
22. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak je? miminka přibírají? :grinning: nás bude vážit ve čt, jdeme na kontrolu, protože je malej nemocnej:frowning2: chudáček, má hroznej kašel. teplotu teda nemá, ale asi ho něc strašně bolí. pořád pláče. večer už mi manžel říká to není normální zkus mu dát ten nurofen proti bolesti. a ono to zabralo... tak nevím, jeslti mu ulevit od bolesti zase, nebo to nějak vydržet....
jo a Pikus přišla mi dneska ta deka, na kterou jsi dala tip. je hezká:slight_smile: už mám tím pádem první dárek na vánoce:slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to jsou váhy:slight_smile:Já se taky těším až bude prdolka papkat zeleninku:slight_smile: Ještě si počkáme no:(pikusa děkujeme, jdeme se na vás taky juknout:slight_smile: Tomášek už sedí,sice ho držíme,ale sem tam i bez držení-ale ono je to asi normální v tomhle věku:slight_smile: Holky a od kolikátého měsíce si vaše dětičky hrají, jako že ví že mají ručičky?
22. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matyášek je taky krásnej:slight_smile: a taky pěkně starostujete:D
22. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi je velká pravděpodobnost že to malej chytí ode mě že jo:(
22. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitusko...dobře,že máte deku.... :grinning:
Balisek....sedí??? :astonished: :astonished: :grinning: tak to u nás teda nehrozí.....teda s držením jo....ale nenechávám ho tak dlouho.
A hraje si tak od 3 měsíce asi....to tak nějak zkoušel udržet hračku :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak malej pořád ještě pořád nic, tak snad teď někdy už:slight_smile:Já ho také moc nenechávám:slight_smile: Ale to si pak vyslechnu od malého, jak na mě nadává:D
22. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balisek....neboj,brzy to začne :grinning:
Mates ted už zase vyžaduje společnost a jak ho nechám samotného,taky se rozčiluje :grinning:
22. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bali, snad to nechytne, ale u nás to chytil od manžela. a to už jsme si myslela, že to nechytne...
22. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek