• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
momin: Vojta je teda o něco starší, ale už přes dva měsíce si drží stejnou váhu, kolem 10,5 kg :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nejsme zase takovi obri... :slight_smile: mame taky 10 kg v 9 mesicich. Vsude slycham ze to by mel mit v roce.... :unamused: :confounded:
29. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,chtekla jsem se zeptat kolik mate cca pocuranych plenek denne. zda se mi ze juli malo cura. ale zadnou tekutinu krome prsa do ni nedostanu :frowning2:. ani po lzickach :frowning2:
jo a v noci vstavame cca 20x. nekecam. jsem ko. i pres den je protivna. nejak uz mam dost. hlavne jsem na to sama. bych z toho brecela :zipper_mouth:
29. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: já řeším to samý :unamused: Vojta taky nepije. Vždycky si jednou cucne a konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem to vyřešila stříkačkou :confounded: ale stejně i s mlíkem za celej den vypije max.500-600ml :rolling_eyes: Teď ještě ke všemu toho mlíka už tolik nevypije co dřív. Koukám, manža pořád nepomáhá? :unamused: To ten můj je celej tejden doma, tak se snaží mně pomáhat a je to znát :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k těm plínkám-tak 3-4 denně, ale málo načůraný :confounded:
29. pro 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza je furt v praci. od rana do noci. takze pomoct ani nemuze :frowning2:
my stale nespime,ch jo

my taky 3-4 plinky denne,ale malo pocurany. kolik vypije nevim jak kojim,ale caj nebo vodu do ni nedostanu ani strikackou,ani lzickou :confounded: . kdyz se zadari tak max 10 ml za den :frowning2:. sakra malo. a kojit pres den uz taky moc nechce. docela me to trapi
29. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nemůže to být taky tím, jak málo pije, že je protivná? A není unavená? Ten náš už spí od půl 7, děsím se noci :rolling_eyes: Ani když ji zabavíš by nepila? Já musím na něj dělat blbinky, vydávat různý pazvuky a zabavovat hračkama, a pak jak je zabavenej, tak mu ani nevadí, že mu něco leju do pusy :sweat_smile: Jsem ráda že do něj naliju na jedno pití aspoň 30ml. Takhle to dělám po chvílích, celej den :rolling_eyes: Teda co to má manža za práci, že je věčně pryč. Vždyť to nemůže vydržet dělat tak dlouho :confounded:
29. pro 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leo,dela v tipsportu. mel by byt tyden v praci,tyden volno,ale snazi se brat neco navic abysme meli penize. odjizdi v 8 rano a vraci se po pul 10 vecer.
hale,julca kdyz nechce tak proste ne :sweat_smile:. muzu se tu stavet na hlavu a prd. i kdyz dnes uz jsem do ni 20 ml dostala :dizzy_face: . stejne je zajimavy jak se deti s povahou rodi. julca je sva a nikdo a nic s ni nehne uz ted :sweat_smile:

jAKOU jste meli noc? my zas des. dnes ji dojdu koupit nejaky homeopatika na spani. to uz takhle dal nejde.
30. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
Say,kamarádka taky měla homeopatika na spinkání,teda ne ona,její Kubík :slight_smile: tak se poptej...
my taky moc nespíme,nad ránem každou půl hodinu vzhůru.....
Mates teda pije,jak vidí čaj,už jásá :slight_smile:
Momin.....tak holt to má dřív tu váhu no a co :wink:
30. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dite ma do roka ztrojnasobit svou porodni vahu. kdyby to julca nenahnala ze zacatku, tak nemame sanci :slight_smile:
pik a pomohli jim? my zas byli vic jak 20x vzhuru :frowning2:
s tim cajem mate stesti, co bych za to dala
30. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás noc v poho, Vojta spal od půl 7 do půl 7 :slight_smile: Say, to tě lituju teda, tolikrát za noc vstávat :frowning2: U nás to takhle bylo ty tři tejdny, jak byl věčně nemocnej, pak se to srovnalo. Ťuk, ťuk teda, abych to zas nezakřikla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas má noc, kdy se párkrát vzbudí, dám dudel a stačí mu to. Ty homeopatika bych taky zkusila, už jsem je chtěla zkusit u Lei, ta je nespavec dodneška, a to jí budou za měsíc 4 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pik: to se máš, že malej tak hezky pije :wink: Ale co jsem tady četla, s tím pitím má dost dětí problém :confounded:
30. pro 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi v lekarne rekli ze homeopatika na spani az po roce :confused:
30. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: a nerostou jí další zuby? To je divný, že už tak dlouho špatně spí :confounded:
30. pro 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuby jsou mozny,ale natekle dasne nema. i kdyz to nemela jeste ani u jednoho zubu. fakt nevim co ji trapi :unamused:
30. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say....pomohlo jim to...a taky jim řekli,že je to od roka,ale že to můžou dát....
tak to nějak chvíli kamarádka zkoušela a spinkal Kubík líp.
A spinká s tebou nebo sama????
Mates dnes asi od 4 rána se mnou,stejně se budil,ale zub stále venku není ani jeden...
30. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, naše Míša měla při porodu 4230g a 52cm. Dneska na kontrole v 6-ti týdnech máme 5050g a 57 cm. :slight_smile: Asi kojím pribiňáčky, protože za 14 dní jsme nabraly 580g. :grinning: Dupačky nosíme vel.68, myslela jsem, že naám vydrží na jaro... :grinning:
30. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, že tu máte starší miminka, tak doufám, že to neva, že jsem sem vlezla... :confused:
30. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy,jdu za vámi,mě se narodil Honzík,4,60 a 56 cm,v pátek bude mít 6 týdnů,tak jsem zvědavá jak přibral,už se mi nevejde do zavinovačky..akvy--kdy jste se narodily?
30. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akvy...Mates na 6ti týdnech 5590g :grinning: a pak to bral kilo a něco za měsíc :grinning:
a klidně vlez :wink: a Milliss taky :grinning:
30. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam nove prichozi :slight_smile:
my v 8. tydnech 5860 g a pribirali jsme kilo a pul mesicne :slight_smile:

pik,postylku jsme zrusili a spi jen s nama :slight_smile:
30. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say...aha,tak ty homeopatika zkus.....to neublíží...
30. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja zitra skocim do jine lekarny pokud nebudou mit zavreno :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky obcas vam sem vlezu ale nejka se mi to nechce cist cele. Jak vam spi ted deti? ja uz padam na hubu....... :unamused:
30. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin,my uz nekolik tydnu vstavame cca 20-25x za noc
30. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vítám nováčky :slight_smile:

akvy: tak to měla malá jen o 3 dkg víc jak náš Vojta :grinning:Jinak míry měl stejný :wink:

say: to jsem zvědavá, co ti řeknou v jiný lékárně :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mame podobne. kdyz spi hodinu v kuse tak sem stastna!! myslis ze je to zubama nebo cim? :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vubec nevim cim,ale je fakt ze se nam to pokazilo kdyz zuby zacali rust (to bylo nekdy zacatkem listopadu). do te doby jsme vstavali max. 5x
30. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momin....malej už mi spal i celou noc.....to byly časy...ted ani náhodou...v 8 šel spinkat a už jsem tam byla....
nad ránem už ho nechávám u sebe,ale stejně se budí...taky si říkám,že zuby....
Say,klidně řekni,že je malé přes rok a já ti ještě ráno zkusím zjistit název toho,co měla ta kamarádka,ale jeli pryč,nemá tam signál na tel,tak neslibuju
30. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám přidat? Mám dvojčátka, chlapeček je "standard", ale holčička - dneska na půlroční prohlídce 9,27 kg a 69,5 cm:frowning2:. Bohužel nekojím, ale UM ji rozhodně nepřežírám..baští tak o 1/4 méně než je doporučená dávka a stejně kyne a kyne..kilo za měsíc minimálně..a furt se to nezastavuje..
30. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání... :slight_smile:
Rodila jsem 17.11., malá se narodila přirozeně ve 20.43 hod.. :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek