• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Téda, tak to koukám, že jsem tady správně, tady jsou krásně velký miminka :slight_smile: :wink:
30. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akvy, co bych dala za drobné miminko:slight_smile:))). Chlapeček má 7,9kg a oproti holčičce je jak peříčko, má i úplně jinou konstituci
30. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacci,nam se to zastavilo az po 8. mesici :wink:.
hale,kdyz vis ze ji neprejidas,tak se nestresuj :wink:. treba pak bude jako nase julca. ta ted pro zmenu neji nic,tak ma aspon z ceho brat :grinning::wink:

pik,to bys byla moc hodna! ale kdyz to nepujde,nevadi :wink:
30. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast,no potěš. Nepřežírám, ale nikdo mi to nevěří:frowning2:. Kája měla před 14 dny angínu a příšernej průjem trvající 5 dnů, kadila i 8x do hodiny, 6x denně měla 180 ml vody se 3 odměrkama mléka, nic jiného, aby se zavodnila a výsledek - 0,5 kg nahoře. Prostě nechápu, přibírá snad ze vzduchu. Přitom je strašně akční, na bříšku mlátí rukama, nohama, je jak torpédo, vrtulku do zadečku a odletí. Ale je fakt, že horší je, když mimi nejí ... teď mi pár dnů stávkoval Víta, v noci vypil 100ml mléka, dopoledne nic, odpoledne 3 lžičky příkrmu, pak půl přesnídávky a večer kaši - celodenní strava půlročního mimi..za měsíc shodil 40 g - ale podle dr. ok, tak tomu budu věřit
30. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestresuj se. to dite stejne bude pribirat jak samo bude chtit :slight_smile:. nam se ted zasoby fakt hodi :slight_smile:
a na ostatni se vyprdni,ty vis nejlip jak ji a ze mas svedomi cisty
30. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale babičky a dědové už nechtějí ani chovat a stěžují si na záda:slight_smile:)))))))
30. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my sme jeste celou noc nespali nikdy,maly nespal nikdy pekne ale ted sou to fakt extremy! Uz nezvladam.
30. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě malá spinká asi už 10 dní od 23.00 hod. do 06.00 hod., +-hoďka. Prsa ale musím odstříkávat, jinak by mi asi upadla... :grinning:
30. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
akvy, to je paráda..závidím. S dvojčaty je kříž...když už jedno spinká třeba do tří, tak druhé bude zaručeně o půlnoci vzhůru. A to nemluvím o tom, že každou noc min. 15x vyskakuji z postele kvůli vypadnutému dudlíku. O dvou hodinách spánku v celku si můžu nechat zdát - kdybych to stihla:slight_smile:. Nemůžu si ale stěžovat na usínání - o půl sedmé vykoupeme, ve třičtvtě na sedm nakrmíme a v sedm až čtvrt na osm už zpravidla spí..max. ještě dvakrát, třikrát zajdu pohladit a dát dudlík do pusinky. Je to takové dvojsečné - máme večer čas s manželem pro sebe, na druhou stranu je jasné, že je ráno neudržím spát do půl osmé, kolem páté už jsou vzhůru a čilí..a já jsem sova jak vyšitá, v pět ráno mám půlnoc:frowning2:
31. pro 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
tak nam julca dokud byla mala,cca do pul roka spala ukazkove celou noc. co se deje ted je hruza. i kdyz dnesni noc lepsi,byla vzhuru jen asi 15x.
u nas chovat chteji vsichni ale hodne rychle mi ji vraci :grinning:
31. pro 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Say,nedovolala jsem se....tak to kup,a uvidíš....určo to neublíží,fakt...
Vítám nové maminky "obříků"---holky,ze začátku jsem to taky pořád řešila,do 6ti a půl měsíce byl jen kojený a stejně---mišelínek :grinning:
Kacci,s dvojčátkama to musí být záhul....ale neboj,ono se to stovná a budou na tom jednou stejně...
joo záda,ty mě bolí pořád,už to ani nevnímám....
31. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOOO APŘEJI VÁM VŠEM JEN TO NEJ NEJ DO DALŠÍHO ROKU A AT SE NÁM TA MIMINKA TROŠKU ZABRZDÍ V PŘIBÍRÁNÍ :grinning: ALE HLAVNĚ,AT JSOU BOBCI ZDRAVÍ :wink:
31. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky preji vse nej do Novyho roku,at je uspesnejsi nez ten stavajici (pokud to jeste jde :grinning:) a hlavne zdravicko :slight_smile:
31. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, přeju všem a miminkám do nového roku hlavně zdravíčko a dobrou náladu :slight_smile:
kacci...obdivuji s dvojčátkama :slight_smile: , usínání teda máte super, my se po baštění a odkrknutí nosíme a houpeme, někdy usne hned, někdy usíná třeba i hodinu a někdy holt nemůže zabrat, myslím si, že už spinká, dám jí do postýlky a najednou otevře ty svoje kukadla a má je jak žárovky, nebo když jí uspávám, tak mě přivřeným očíčkem pozoruje, jestli tam jsem... :grinning:

tý jo, tak píšete, že od 6-ti neděl 1kg měsíčně navíc, tak to jsem na nás zvědavá :grinning:

včera tu byli tchánovci, malá byla napapaná, usnula a ona jí furt nosila i spící, ale pořádně nezabrala, do postýlky jí dát nechtěla, že si jí chce chovat a večer mi nechtěla pak zabrat, takže příště tchýně netchýně půjde po usnutí rovnou do postýlky.
1. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj v novém roce....
s usínáním u nás taky v poho....půl 7-7 koupeme,pak kaše a kolem 8 do postýlky,pohladím,pustím Fisher Price hudební projektor a Mates se chvíli kouká,pak se stočí na bok a spí.....
jen kdyby spal až do rána :grinning:
1. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak my usiname cca ve 21 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jen u prsa. spi s nama v posteli

vypada to ze jsem nam vyzrala na spatne spani :dizzy_face:
2. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say...a jak?????? :slight_smile:
2. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik :grinning:. obratila jsem ji jidlo. takze kasi davam v poledne (predtim jsem ji davala na noc) a pred spanim davam zeleninovou polivku. neverila bych ze to pomuze,delam to tak zatim jen 2 dny a obe noci byli perfektni a dokonce mi i vic snedla. takze ji ty kase na noc asi nesedeli.

skleni,slibovane foto z golfek,snad takto postaci,kdyztak nafotim znovu:
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/prosinec_2009/#Snimekpros_006.jpg
jen pro predstavu,ta ruzova deka je dost silna a napr takto jak ji mam v golfkach (oblecenou,fusak,silnou deku a nanoznik), tak do sportaku nenarvu. tam pod nanoznikem musim mit jen slabsi deku
2. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say,no vidíš....Matýsek dřív taky kaši na noc nemohl,byla mu těžká na žaludek a kroutil se.......ted už v poho...
no to je super,jak si tam hoví vid....a jaké že to jsou golfáče??
2. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nej-kocarky.cz/graco-mirage-plus-s-tackem-a-nanoznikem-2009/
jen ten predni pult mam sundany. dam ho moznaaz na leto,ted je zbytecny :slight_smile:
2. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten vypadá dobře......
a pultík jistě užijete v létě :slight_smile:
2. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Všem přeju hodně štěstí a zdraví v tom Novým roce :dizzy_face:
Tak náš malej usíná mezi 18.30-19h, no a většinou chrní až do rána do půl 7. Koupu už po 18h, páč je unavenej, dostane kaši nebo mlíko a jde spát. Někdy má noc, že se občas vzbudí, dám dudel a spí dál :slight_smile: Usíná a do rána spí ve svý postýlce :slight_smile:

akvy, kacci: taky mám v živý paměti, když byl Vojta mimino, jak jsme ho uspávali v náručí a museli jsme chodit po celým bytě a houpat s ním :grinning:Trvalo to do tří měsíců, pak jsem ho učila spávat ve svý postýlce :slight_smile:Jinak přibejval taky 1 kg za měsíc, do 9. měsíce a od tý doby si drží pořád stejnou váhu :grinning:

say: no vidíš, nakonec jsi přišla co Juli trápí :slight_smile: Asi jí ta kaše fakt nesedla :unamused: Já ji teda Vojtovi střídám s mlíkem. Někdy má kaši, někdy mlíko a snáší to dobře. Ty golfky jsou za dobrou cenu :wink:Já pořád vybírám něco lehkýho na jaro, ale nemůžu se pořád rozhodnout. Hlavně aby to bylo hodně prostorný :slight_smile:

Předevčírem jsem Vojtovi dala odpoledne hrozny, ale mohl sníst tak dvě kuličky bez slupky, večer dostal mlíko pak usnul a za dvě hodiny se vzbudil s ječákem, nebyl k utišení :unamused: Asi ho bolelo břicho :confounded: Chovala jsem ho skoro hodinu, pak usnul.
2. led 2010 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Leonik....krásně ti prcek spí....
ates teda taky usíná od začátku v postýlce,s tím problém není....v noci po kojení ho tam taky dám a v poho....jen k ránu,když už by chtěla jako vstávat si ho beru k sobě a ještě usne :grinning: někdy :grinning:
2. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlásím, že už máme konečně první zub :grinning: :grinning: Už je načase, co :grinning: Zatím je vidět kousínek nad dásní, ale je tam!! :grinning: :dizzy_face:

pik: no spí zatím dobře, ale dal mně pěkně zabrat za ty tři tejdny co byl nemocnej a v noci nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad už mu to zůstane, protože představa, že bych zas třeba v noci vychystávala mlíko, nebo si s ním hrála, mě děsí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. led 2010 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonik...tak gratulujeme k zubu :grinning: a neboj...ted už bude spinka jako andílek :grinning:
Mates dnes vstával v půl 8,od 6ti byl teda u mě a ted už zase skoro hodinu spí :grinning:
a já?????místo abych doma něco udělala sedím tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
leo,gratulace k zoubku :slight_smile:
u nas zas noc dobra :slight_smile:

pik,ja tu taky vysedavam a prace pritom tolik :frowning2:. ale taak se mi nechce. navic jsem nejaka prichcipla,tak bych radsi jen lezela. nesplnitelny sen :frowning2:
3. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say....můj sen????celý den se proválet,nevstávat,jen na WC a jídlo....
jinak TV,DVD a spánek :grinning:
3. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dík :wink: Už jsem myslela že budu mít bezzubý dítko :grinning:

Já jsem teda dneska sama jen s Vojtem, zatím co spal jsem stihla uvařit a ještě se podívat na půlku filmu :sweat_smile: Ale co je vzhůru, pořád po něm lítám, furt někde leze, kramuje a vymejšlí blbinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:Tak jsme spolu umejvali nádobí, seděl v židli, všechno co jsem mu podala, házel po zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale taky bych brala den, kdybych nemusela od rána do večera nic dělat :grinning: :wink:
3. led 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonik..taky jsme sami.....ale to jsme vždy celý týden,co tatík pracuje....pak má týden volno..ale stejně pořád někde lítá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik,tak to jsme na tom stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek