Co byste koupili za dárek pro 12letou dceru?

adlka
5. dub 2017

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat co by jste koupili svojí 12-tileté pubertální dceře za dárek na narozeniny ☹ Má ráda H.Pottera ale ve 13 letech? Nevím no.. 😕 Nebo nějakou kosmetiku? Poraďte prosím 👧 Děkuji

editah222
5. dub 2017

@adlka nemám dceru, ale neteř (už je ji 14) a kupuju jí knížky, kosmetiku (je děcká a moc ji neocení, ale deodorant ji potěší), oblečení. A pak si vždycky něco přeje, např. Termohrnek s jejím oblíbeným zpěvákem, designovou termosku (je skautka takže se ji hodí) a pak chce vždy něco kolem Skautingu (trička, košile i vtipné) a nebo kolem Zumby. A letos frčí na jazykový kurz do UK tak ji dám libry :D

Jo a co se týče Pottera tak ke 13tým narozkám jsem ji koupila nášivky všech 4 kolejí a vyrobila krásnou čarodějnickou hůlku. Měla z toho mega radost, protože v kostýmu vyhrála ve Skautu 1 cenu 🙂

adlka
autor
7. dub 2017

Moc děkuji za odpověď 🙂 oblečení je pro mou dceru vždycky velkým potěšením. Zrovna včera jsem ji objednala řetízek s Harrym Pottrem. Snad ji potěší :D O hůlce už taky říkala ale když jsem viděla ty ceny? :O Moc děkuji za odpověď 🙂 😇👏