Dceři (12) nejde škola, neposlouchá. Co s ní?

vanessa_housinova
25. lis 2014

Dobrý den,mám trojčata Nela s Klárkou se dobře učí,ještě stíhají mažoretky,notebook a vlastně vše.Do všech předmětů se učí max.hodinu a ze všeho mají samé jedničky,ale ta třetí(Ema)se ve škole učí příšerně.Mlátí s ní puberta.Na školu kašle a učí se max.čtvrt hodiny do všech předmětů ☹ .Když jí zakážu jít ven,neposlechce mě,tablet a notebook si půjčí od Neli nebo od Kláry.Chci aby se věnovala jen škole,ale ona se věnuje jen lítání po venku s kamarádkama a hlavně s kamarády.Myslím že má kluka.Od malička byla na vše šikovná a vše jí šlo,věnovala se gymnastice,ale teď chodí jen ven.Navíc u ní nacházím plechovky od energických nápojů(crazy wolf,big shock).Ons mě v ničem neposlouchá.Poraďte co sní? ☹

Dobrý den,měla by jste jí více hlídat.Těm holkám říct,že teť se budete věnovat především Emě,jelikož jí nejde škola.Učte si sní rozdělte čas,příjde ze školy,až přijedete z práce tak se s ní učte,jestli bude mít vše do školy a půjde jí to,myslím si,že ven jít může.Pokud znáte její kamarádky/kamarády,byla bych klidná.Kdyžtak jí dejte podmínku,že chcete její kamarády/kamarádky vidět a pokud se vám nebudou zamlouvat pusťtte ji ven jen s tím koho znáte.Myslím si,že život ji naučí jak se chovat.A podmínku,že musí být do cca 7 hodin doma.Určitě bych zařídila taky nějaký kroužek.
Popřípadě to,že neposlouchá,může znamenat taky to že je rozmazlená a nevychovaná.Přeji hodně štěstí!

modrapa
8. lis 2016

@vanessa_housinova nech jí být ono jí to dojde