Energy drinky v těhotenství

saphii
20. bře 2019

Dávali jste si energy drinky v těhotenství ? Třeba jen malý crazy wolf nebo tak ? Nepiju to, nechci to riskovat jen me to zajímá.

malinkaelinka
20. bře 2019

Ne, nepila jsem před, nepiju ani teď. Kávu ano, tu si dávám. Tyhle chemický srágory nikoliv.

normalnimatka
20. bře 2019

ne, mám mozek. nepila bych to ani netěhotná. natož jo.

lucifux
20. bře 2019

V žádném případně!! Já si dám jednu malou rozpustnou kávu denně. Abych zahnala chuť. Bohatě to stačí. Ale energy drinky, nikdy...!!! A kord v těhu.

misicka1988
20. bře 2019

Určitě ne. Ani kafe.

dominika1986
20. bře 2019

Ne, nepila jsem je ani netěhotná. Kafe jsem většinou pila bezkofein, občas latte nebo cappuccino.

nafuka
20. bře 2019

Fuj crazy wolf, za mě hnus a ani nepomáhá. Dělala jsem noční, tak jsem ho zkusila. Ani by mě nenapadlo toto posílat miminku do bříška.

vaseli16
21. bře 2019

Neexistuje...za cele tehu jsem mela dve kavy.Pritel to pije casto (Shock),bohuzel,me to dost vonelo tak jsem hledala a patrala co bych mohla ucucavat a objevila jsem detsky piticko ktere stejne voni a me obcas zazene chute na ten preslazeny lepihub v tehu 😂

merope
22. bře 2019

já velmi výjimečně v množství kde složení odpovídalo jedné kávě a naředěné vodou. Kávu jinak nepiju takřka vůbec, energy drinky jsem takto vypila asi 3 za celé těhotenství, kafe ani jedno.

monikaplk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru