Šestnáctiletá dcera je těhotná

modrapa
9. lis 2016

Mám šestnáctiletou dceru, s kterou se moc nevídám. Bydlí u bratrance, na druhé straně města, protože se jí tam líbila jedna škola a náhodou tam bydlí moje sestra. tak jsme se domluvily, že tam bude. nikdo se o ní moc nestará. jednou šla s bratrancem na disco a potom ji tam někdo zbouchnul. už jsou to dva měsíce a ona mi řekla, že je těhotná. co mám dělat ?

marketa11112
29. pro 2016

drzim palce... urcite situaci zvladnete.. sama mam syna teprve dvouletého a druhé mimco v brise, ale uz dnes vim, ze kdyby nastal pruser, budeme jej resit spolecne a detem vždy pomůžeme....i muj manzel to tak bere....mozna to je tim, ze jsme se sama doma bala sverit, otec byl despota a ja se bala vseho... svým detem tohle neudelam.....

megynka13
29. pro 2016

Reaguji čistě na příspěvek, komentáře jsem nečetla. Nezlobte se tedy na mě, ale podle příspěvku mi přijde, že na svou dceru úplně kašlete - jedna věc je ta, že vaše sestra se o ní dostatečně "nestará", druhá věc je ta, že píšete, že ji moc nevídáte?! Je to vaše dcera, ne, bydlí JEN na druhé straně města, to s ní nejste v kontaktu? Jako matka s dcerou? Už tedy v tomhle bych viděla ze své strany dost problém ...
Jinak pokud jde o těhotenství - to se prostě stane. Je pozdě někomu nadávat nebo za to někoho soudit. Je potřeba se dohodnout a zeptat se dcery, co ona chce a podle toho se pokusit zařídit ... jestli má rozum a bude mít podporu v rodině, jistě vše dopadne dobře.

berenika777
31. bře 2017

Dcera se i s vnukem odstěhovala, je mi to líto, ale náš vztah se zlepšil, vše chce asi čas - to je ten nejlepší doktor duše 😉