Je možné v naší situaci získat a utáhnout hypotéku?

kimibiancaa
29. bře 2016

Zdravím holky,

vím, že modrý koník není žádná poradna finanční ani lékařská ani nic podobného, ale je Vás tu spoustu s osobními zkušenostmi, a to je někdy cennější než titul. Proto bych se ráda zeptala, poradila, postěžovala.. Však to znáte.

S přítelem čekáme miminko, momentálně 7 měsíc těhotenství. Já už od 11/2015 nepracuji, ale jsem vedená na úřadu práce s podporou kolem 6000,- Kč (pouze do dubna) potom mám nárok na mateřskou, která poplyne od června, měla by být cca 10 000,- Kč a pak samozřejmě rodičák. Přítelův plat je něco kolem 17 000,- Kč. Uvažujeme, že bychom rádi opustili byt 1+1 a našli si nějaký domeček k rekonstrukci.. tak do 1 400 000 a dejme tomu za 600 000 ho opravili, našetřeno nemáme nic, přítel momentálně splácí ještě půjčku na garáž.

Myslíte, že je možné v naší situaci vůbec hypotéku získat a je možné ji utáhnout? Zajímá mě také, zda má vliv na získání hypotéky výše mateřské, než kdybychom žádali až ve chvíli, kdy budu pobírat rodičovskou, která je o dost menší.

Ptám se spíš na Vaše zkušenosti, chápu, že vše je velmi velmi individuální a záleží na spoustě dalších faktorů.

Děkuji za jakoukoli reakci.. 🙂 a hezký den.

alboo
30. bře 2016

@mariti diky Gepard jsme vse malem prosvili, pan byl totalne neschopnej. Ale je clovek od člověka

rpakinom
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
25. dub 2016

@rpakinom A jakou radu potřebuješ?

tulikiss
25. dub 2016

@hojda potrebuje aby na to co nejvic lidi klikalo a treba se nejaky blazen chytne

hojda
25. dub 2016

@tulikiss Taky to tak na mě působí, proto se ptám o jakou radu má zájem. Žádný dotaz tam není, jen vychválení nějaké společnosti.

jitamala
29. dub 2017

@tulikiss dobrý den, hledám někoho, kdo kupoval nemovitost bez realitky, právě to řešíme a měla bych dotaz, pokud se Vám mohu ozvat a poradit se, budu vděčná, moc předem děkuji, Jitka

jitamala
29. dub 2017

@tulikiss napsala jsem IP, děkuji