• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. července 2017 
@brusinka.pusinka Ale já mám uzeného, z toho to asi nejde, ne?
11. srp 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rajská polévka a pečená kuř.stehna s rýží
11. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pelenka tak tady jsou jiné něak jsem přehlídla slovo uzené :grinning:

Penne s uzený lososem
červená cibule 1 kus
citrón 1 kus
mořská sůl 2 špetky
olivový olej 2 lžíce
parmazán strouhaný 1 hrst
pepř černý mletý 1 špetka
petrželka 1 hrst
smetana ke šlehání 1 kelímek
těstoviny penne 200 g
uzený losos 100 g

Nejdříve si dáme vařit vodu na těstoviny, přidáme sůl a lžíci olivového oleje. Těstoviny vaříme podle návodu, nejlépe tak, aby byly al dente. Mezitím si rozpálíme lžíci olivového oleje na pánvi, přidáme na kostičky nakrájenou cibulku a restujeme do sklovata. Dále si pokrájíme plátky uzeného lososa na menší kousky a přidáme k orestované cibulce, krátce zarestujeme a zalijeme smetanou. Potom přidáme parmazán a promícháme, aby se sýr lépe rozpustil. Necháme omáčku lehce zredukovat, nakonec osolíme, opepříme a přidáme citronovou šťávu podle chuti. Podáváme ozdobené petrželkou a plátky citronu.

Těstoviny s uzeným lososem
Těstoviny s uzeným lososem (4 porce)
250g těstovin
200g uzeného lososa
1 zakysaná smetana
1 žloutek
1lžička sekaného kopru
1 střední cibule
1 stoužek česneku
2 lžíce olivového oleje
pepř, sůl
100g strouhaného sýra /dle vlastního výběru
Těstoviny dáme vařit do vroucí osolené vody a vaříme na alá dante, uvařené těstoviny scedíme, prolijeme studenou vodou a necháme okapat. Mezitím na pánvi osmahneme nadrobno nakrájenou cibuli s rozetřeným česnekem, přidáme kelímek zakysané smetany a žloutek a za stálého míchání vaříme 3 minuty. Stáhneme oheň, přidáme na kousky nakrájeného uzeného lososa, kopr, sůl a pepř a 2 minuty prohřejeme. Na talíře rozdělíme těstoviny přelijeme omáčkou a posypeme sýrem.

Uzený losos s olivami

sezamové semínko
50 g zelené olivy bez pecky
100 g uzený losos
Uzeného lososa (zakoupíme ve vakuovaném balení) nakrájíme na malé kousky. Olivy bez pecky nakrájíme na kolečka.

Uzeného lososa promícháme s olivami a zasypeme sezamovými semínky. Necháme vychladit.
Uzený losos s olivami chutná dobře s pečivem - jako salát nebo předkrm. Recept vhodný i na oslavy.

Uzený losos s fazolkovo-bramborovo-rajčatovo-vajíčkovou přílohou

1 porce uzeného lososa, 1 malý brambor uvařený doměkka, hrstka zelených fazolek uvařených al dente, 1 vajíčko uvařené natvrdo, 2 cherry rajčátka, čerstvě mletá mořská sůl, čerstvě mletá směs pepřů, čerstvá nebo mražená bazalka, 2 PL olivového oleje, 1 ČL dijonské hořčice, střik balzamického octa, limetka
Jak na to:

Olej a hořčici utřeme dohladka.
Ještě teplé brambory, fazolky a vajíčko rozkrájíme na přiměřené kousky, vložíme do směsi oleje a hořčice, přidáme půlky rajčátek, sekanou bazalku, osolíme, opepříme, za stříkneme balzamickým octem.
Nenecháváme rozležet, podáváme hned s uzeným lososem, kterého zastříkneme limetkovou šťávou.
11. srp 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka tak já tu chci @pelenka utěšovat, že to určo půjde a ty jsi rychlá jako vítr, no to je neuvěřitelný!!!!!
a jak děláš ty dukátky, všimla jsem si, že je máte celkem často.. na kolečka brambůrky a předvařeit a dopéct, nebo to frituješ?? hlavně mi netvrď, že je kupuješ mražené, to bych ti snad ani věřit nemohla :grinning:
11. srp 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka :grinning: ,né předvařím brambory na kolečka do poloměka a pak je opeču na pečícím papíře v troubě :wink: do zlatova :grinning: :grinning: :grinning: nekupujeme mražené ani hranolky děláme doma :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fritujeme málo a spíše cibulové kroužky jinak u nás vede trouba a pečící papír :wink: ale ve friťáku jsou supr koblížky upečené :grinning:
11. srp 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem si myslela, děkuji.brusinka.pusinka
11. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska švestkové knedlíky a na odpo na sváču nepečený jablečný dortík..a mám chuť na smažák, tak buď k večeři, nebo o víkendu na grilovačce..
11. srp 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
s.o.s. prosím...nedávno tu někdo psal zapečený květák, nemůžu to najít...
Brambory,květák,šlehačka,vejce, sýr...zapéct. Syrové brambory i syrový květák? díky!!
11. srp 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí polévka s domácími nudlemi a rizoto z kuřetem a mrkví
11. srp 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39
1 lžíce sušená bazalka
2 ks žloutek
1 ks květák
100 g tavený sýr
2 lžíce máslo
150 - 200 g ementál nebo jiný tvrdý sýr
tuk
250 ml sladká smetana
sůl
Očištěný květák rozdělíme na růžičky a namočíme na 15 minut do octové nebo slané vody, abychom se zbavili drobného hmyzu. Pak květák uvaříme ve slané vodě nebo v páře. Vodu z květáku nevyléváme.
Uvařený květák rozdělíme na menší růžičky a necháme vychladnout. Sýr nastrouháme.
Na pánvi rozpustíme máslo, přidáme hladkou mouku a vymícháme jíšku. Tu zředíme s trochou vývaru a provaříme. Přidáme do něj tavený sýr a vše vyšleháme metličkou dohladka. Pak omáčku osolíme, přidáme bazalku a nakonec přilijeme smetanu. Omáčku povaříme dohusta. Pak ji odstavíme z ohně a přimícháme do ní žloutky.
Vymažeme si zapékací misku. Vyložíme ji květákem, zalijeme sýrovou omáčkou a posypeme strouhaným sýrem.
Misku vložíme do předehřáté trouby a pečeme jen do té doby, než květák a sýr začnou zlátnout.
Takto připravený květák podáváme jako hlavní jídlo nebo jako přílohu.
11. srp 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika39 ještě tam byla šunka.. já myslím, že klidně syrový, za 50minut to pod alobalem určo změkne, jako tekutina je tam ta šlehačka
já to budu dneska dělat :grinning:
11. srp 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusinka.pusinka zase jsi jako vítr, ale berenika39 asi myslela recept od PetkyV..ten je asi dvě stránky zpět..:grinning:
11. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka nechci prudit :sunglasses: , tohle vypadá taky dobře, ale tamto bylo takový šup šup jako francouzský brambory, všechno dohromady, jen nemám tucha, j estli se to dává zapéct syrový nebo povařený (br+květák).
11. srp 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jdu hledat znova, jen jsem to prolítla a asi přehlídla...
11. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to mám...str.129. uf.
syrový :grinning:
11. srp 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka Děkuji za inspiraci, uložila jsem pro příště a vzala si trochu insiprace, výsledek byl takovýto: Na oleji osmahnout 1 cibuli, přidat osmahnout hrubě strouhanou mrkev, po chvíli podlít asi deci vody a trošku podusit, až se vydusí voda, přidat a zasmahnout lososa. Na to jsem nalila hotovou holandskou omáčku a okořenila jen troškou sušeného česneku, čerstvým mletým pepřem a spoustou petrželky. Zamíchat do špaget a baštit:slight_smile:.
11. srp 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
oběd - meruňkové knedle, večeře - pomazánka z makrely ..
zítra oběd - kuře na medu s cibulkama a bramkaše, večeře - nevím :grinning:
11. srp 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smažené žampiony, květák, šťouchané brambory a rajčatovo-ledový salát
12. srp 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkave tak jsem včera udělala ten zapečený květák s brambůrkama, dělala jsem toho hodně, aby zbylo i pro ty dva na dnešek, peklo se to teda opravdu dost dlouho, ale byla to mňamka....
12. srp 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
na dnešní večer nebo zítřejší oběd (uvidím, kolik tam zbyde toho květáku) jsem vyndala z mrazáku 3 velké plátky vepřové kýty..a během víkendu asi moc vařit nebudu, u nás je pouť a má být hezky, tak chcem na poslední chvíli zkusit usušit i nějaké seno, kromě kolotočů.
12. srp 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka ja som toho spravila tiež dosť, dokonca som porciu zaniesla aj sestre, pretože ona má takéto zapekance moc rada... Zjedlo sa všetko, tak dúfam, že aj u vás to bude rovnaké... A to ste mali takú veľkú úrodu květáku?
12. srp 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkave ne , v Lidlu byl květák za pár kaček, koupila jsem ho před pár dny, no a včera byl už za 9,90Kč.. nebyl úplně výběrový, ale byl moc dobrý.
12. srp 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvkove tvarohove knedliky :dizzy_face:
12. srp 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneka Jarní závitky a celerové yré a polívka hrstková :grinning:
12. srp 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
polévka zeleninová a plněné žampiony s bramborovou kaší
12. srp 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka prosím tě jak děláš ty cibulové kroužky?
12. srp 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapečené těstoviny s kuřecím masem, hráškem, paprikou, zak.smetanou a sýrem :slight_smile:
12. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv
Cibulové kroužky
pěkné velké cibule
mouku
vaječné žloutky z vajíček (1/cibuli)
mlíčko (pivo)
koření – čili, pepř, sušenou mletou zeleninu (dle naturelu)Vegeta
olej ( já smažím ve fritéze :wink:

Příprava těstíčka:

nejříve rozšlehejte žloutky s kořením (já použil sůl, pepř a domácí vegetu)
přidejte mouku a zašlehejte ji (vidličkou)
odhanněte množství, které budete potřebovat na své kroužky
na toto množství těstíčko nastavujte postupným přišleháváním mouky a mléka
správná konzistence je: polotekutá ;D
místo mléka můžete použít pivo!

Příprava kroužků:

cibuli oloupejte a krájejte příčně na cca 1–1,5cm plátky
plátky rozdělte na jednotlivé kroužky
vyberte ty nejlepší a nejkroužkovatější
všechny je hoďte asi na 30 minut do lázně z mléka do ledničky
před smažením je nechte okapat a obalte je v mouce

Finale:

rozehřejte olej na správnou teplotu (střední plamen) JÁ DÁVÁM FRITÉZU NA 180 STUPŇŮ
v mouce obalené kroužky vymáchejte v těsíčku
vidličkou pokryjte všechny místa na každém kroužku
dávejte je postupně na pánev a udělejte se je dozlatova
před podáváním vycucejte ctěný olej do papírMilujeme se zakysanou smetanou ochucenou třeba koprem či pažitkou a nebo barbecu omáčkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka super děkuju moc za tip..
12. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek