• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

7. října 2017 
jj, testo jsem nalila do zapekaci misy,na ty "kydla" uvareny pudink a vse zapekla,takto to stalo v receptu :grinning: ne nebude to jsem pekla v sobotu,ale nejak jsem se vas zapomnela zeptat, povychladnuti to bylo jeste horsi,uplne se ten pudink svrastil,jako esteticky fakt nci moc,tak se chci poucit pro priste neb doma chutnala
:dizzy_face:
5. zář 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes cibulová polévka, naložená vepřová panenka s bramborem a jako moučník koňaková bábovka.
5. zář 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
špagety s boloňskou omáčkou a ke kafíčku bábovku:slight_smile:
5. zář 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čína, rýže, okurkový salát
6. zář 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborky, vepřové plátky se zeleninou na páře a mrkvový salátek:slight_smile:
6. zář 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme zelňačku a holubce pečené v rajčatové štávě a brambor a jablkové štrůdly s müsli medovo -oříškovým :wink:
6. zář 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska máme brokolicový krém s krutony, křupavé kuřecí kousky, bramborovou kaši a zavařený rybíz (od mého tatínka) :slight_smile:
6. zář 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes testoviny se zelim-hlavkovym a slaninkou.A jste spagety od vcerejska :slight_smile:
6. zář 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka ahoj.Strudl s musli?Jak to?dej recept.Manzel miluje strudl a delam ho dost casto ale todle jsem jeste neslysela :slight_smile:
6. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwikwi dělám normální štrůdlík dneskaz kynutého těsta jindy z listového ale potup je ten že nedávám strouhanku aby naála vodu z jablíček ale dám medové üsli s oříškami a na to poladu na tenko nakrájená jablíčka zasypu hnědým třinovým cukříkem a skořičí a pospu zase müsli a pak zabalím peču normálně a moji to mají moc rádi :wink: do jednoho dávám i rozinky do druhého né . Syn s dcerkou je miluje manžel nesnáší :wink: :grinning:
6. zář 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí medajlonky na medu a citronu a k tomu růžičkovou kapustičku s parmazanem
6. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka Dekuji,urcite vyskousim :slight_smile:
6. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek není to ten recept odtud? koukni do seznamku, taky jsem dělala, ale ten pudink se nalije ještě na testo a s tím se peče a pak se na to dá zakysaná smetana a nastrouhaná margotka a chutná a vypadá to báječně:wink:

my dneska kuřátko s rýží, dojíme kuřecí vývar s nudličkama a na sváču asi jablíčkový dortík
6. zář 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska nene neni, je to tento
http://www.recepty.cz/recept/jogurtovy-margot-kolac-s-pudinkem-144741

proste ten pudink pokazil cely dojem
6. zář 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek hele, hlavně, jestli buchta chutnala:wink: a jestli byla "jen" pro rodinku, tak ta vzhled přežije:wink: příště ho zkus nalít hned, než to půjde do trouby..

holky, nemáte ozkoušený receptík na panna cottu? na netu je hafo receptů, ale já bych radši odzkoušený
6. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska pangas na kari, rýže a brokolice. Gábinka měla taky, ale bez toho kari a šmakovalo jí :slight_smile:
6. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska ale ja to prave nalila hned a pak zapekla :grinning:
6. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas dneska fr brambory
6. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek jeee, promiň, už to čtu...tak já myslím, že škraloup nevadí,ne? můžeš na to dát tu zakysku a vzhledově to bude dobrý:wink:..hmmm, francouzský bych taky mohla uvařit..jsme dlouho neměli..
6. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hovězí polévka s kapáním, rajská s knedlíkem
6. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek ten recept vypadá dobře, podobné recepty jsem už mockrát dělala, akorát ne margot, ale většinou je ten princip stejný - lité těsto nalejeme do formy či na plech, na to nalijeme cikcak horký uvařený pudink a dáme péct, pak to musí vychladnout, jinak se to nedá krájet, nevím, mě se to vždy povedlo asi tak, jak je tam ta fotka přidaná a takové recepty mám moc ráda, pudink se mi nikdy nezdrcnul.... nevím, kde mohla být chyba - příliš dlouhé pečení? dodržela jsi poměr ingrediencí?
Dnes řízek, brambory
6. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska no ja z toho nemala ani drobek :grinning: snedl manzel s malym,ale malej se osklibal a skraloup vytahoval,proste jsem cekala,ze si ten pudink trosku sedne a bude v buchte poznat,tot kdyz se seskrablo,tak toho moc nezustalo,zkusim priste variantu ze to lehce zmacknu dovnitr,to by mohlo byti lepsi :dizzy_face:

@reruna dodrzela jsem vse,peklo se to primerene,abY byl vnitrek buchty peceny,no nic chybama se clovek uci,hl,ze to nebylo na vyhozeni :grinning: jinak pry moc dobre,manzelovi i ten skaloup chutnal,mozna jsem jen moc velka perfekcionistka :wink:
6. zář 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek a to těsto na tu buchtu bylo tak tuhé, že ten pudink zůstal nahoře? mě to vždycky propadne dovnitř
6. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek Tenhle typ buchty peču roky a nikdy mě nenapadlo ten "škraloup" řešit, přišlo mi normální, že co je vlhký oschne. Doporučuju do toho hotového pudingu vmíchat zakysanku nebo řídký tvaroh, zůstane pak vláčnější :wink:
6. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek Jo a ještě je lepší nedávat horkovzduch:slight_smile:
6. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna nebylo tuhe,ale zase ani ridke,priste mu pomuzu a basta

@pelenka taky bych neresila,ale malej to proste nechtel jist a nipal to dolu :wink: priste vmicham do testa a bude
6. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska máme kuřecí kousky s brokolicí, květákem, mrkví a kukuřicí a šťouchané brambory, jen taková rychlovka, musím do práce...... :frowning2:
7. zář 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na beremku maji tady diskuzi s receptama,je tam par sladkych dobrot :dizzy_face:
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/jidlo-na-svatbu-aneb-recepty/?page=last&post=last&lastref=hp

u nas vecere patizonove bramboracky

obed leco bud s chlebem nebo uvarim testovinky
7. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska -rostenky a ryzicka mnaaaaaaaaaaaaaaaaam
7. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera dělala lívance, do těsta jsem přidala hrubě strouhaná jablka.. a vločky, ty dávám vždy.. mazané marmeládou meruňkovou nebo jahodovou a navrch tvaroh se zakysankou.. těsto a tvaroh míchala Fanynka :grinning:
7. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek