• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. července 2017 
@lorreine díky za vyčerpávající odpověd ohledně lasagní :wink:
16. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus já taky čekám, kdy to začne..
@brusinka.pusinka cibulovej koláč je hotov a je super... mňamka veliká :sunglasses: moc díky za rcp!!!
16. zář 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska vepř. maso zapečené s volským okem, cibulkou, slaninou a nivou, hranolky, zeleninový salát
polívka z červené čočky
17. zář 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme kuřecí vývar s kapáním, vepřový řizek v jogurtu, bramborovou kaši a okurkuvý salát.
17. zář 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska "překvapení" u tchýně a zítra si uděláme halušky :slight_smile:
17. zář 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělám svíčkovou na dva dny :slight_smile:
17. zář 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitruskaskarolinkou mňam, teď v těhu na svíčkové vyloženě ujíždím :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
17. zář 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrusam tak já i v těhu i netěhu a moje dcera - to je svíčkofil :grinning:
17. zář 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my si dneska dáme hovězí svíčkovou na omáčce ze zeleného pepře, + k tomu zapečený brambor se slaninou, k večeři jdeme na grilovačku
17. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera jsme si dali kuřecí po indicku s basmati rýží a dnes bude ražniči se šťouchaným brambůrkem. A dnes odpoledne odlétáme na Mallorku, takže týden all inclusive, bez hnutí prstem. Už se strááášně těším. :sweat_smile:
17. zář 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kuřecí plátek přelitý sýrovou omáčkou podávaný s opečenými bramborami a rajčatovým salátem :slight_smile:
17. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhur @miriska holky připojuju se a uděláme si takový malý prostřeno, jo? :grinning:

@brusinka.pusinka potřebuju poradit... jak jinak se dají jabka ještě zavařit než na klasickej kompot nebo přesnídávku (případně povidla) ? :confused:
17. zář 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli babička nakrájí na kostičky prosype cukrem, nechá rozležet přes noc, pak přivede k varu a nacpe do velkých sklenic, super na vdolky.
17. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to se asi nesterilizuje, že? nevíš jak dlouho to vydrží? a nevíš kolik cukru na kolik jablek? je to sice asi něco mezi přesnídávkou a kompotem ale do buchet nebo na koláče dobrý :dizzy_face: :wink:
17. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli řekla bych, že to babi jen otočí dnem vzhůru..kolik cukru to fakt nevím, bohužel.
17. zář 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou Tu jsme měli předminulý víkend, taky na dva dny, omáčku mám ještě v mrazáku, taky ji miluju a manžel taky. Akorát ji dělám bez cukru a bez zahušťování, padne na to vždycky mraky zeleniny, ale je tak dobrá.

Dneska dělám mleté maso něco jako na způsob chilli con carne v tortile posypané sýrem a pak to dám rozpéct do trouby. Na recept se neptejte, tyhle jídla vařím zrovna tak jak mě napadne :grinning: .
17. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak měly být dukátové buchtičky, ale ráno jsem začala krvácet, mám hlavu v pejru, takže jen gulášovka a ten cib.koláč.. takže malá se jídla skoro nedotkla... a za chvíli jedu do Podolí na ko, chtěla jsem se na to vykašlat, už to znám , dva týdny falešné naděje a pak revize.. ale Martin je jiného názoru.. třeba ještě nějaká naděje je.. jen kdybych už neměla ty dvě blbé zkušenosti.. a jak proběhne zítřejší oslav narozek, to netuší,je tu binec, dort jsem chtěla dělat odpoledne...
17. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jenom podmáslová polévka. Nemám náladu po dnešní noci nic vařit. Možná ještě udělám pažitkovou pomazánku.
17. zář 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli no jo, ty vlastně taky bydlíš kousek :wink:
17. zář 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli na mensim vylete takze obed az odpoledne,malej jen br kasi,vcera jsme mel prujem :unamused: my s manzou italske rizoto s parmazanem,ted kuchtim sladke,to me nikdy neslo :grinning:

http://www.oetker.cz/oetker_cz/html/default/debi-7qgg99.cz.html?TTKey=gesamt
17. zář 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi dnes jen tortilly... nechtělo se mi vařit a stejně jsem asi nevěděla co, když tu nic není :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
17. zář 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka hrozně držím pěstičky..
17. zář 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic, asi mikropotrat, děloha prázdná, vlastně jen menstruuju, hcg 7..
ale ta hlava mně bolí strašně.
jdu si dát oraz, pak uložím malou a vrhnu se na ten dort
@peroli díky, vyjde to příště :wink:
17. zář 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to mě moc mrzí, myslela jsem na Tebe a držím palečky na příště :dizzy_face:
18. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jedny halušky se slaninou a brynzou a druhé se zelím a slaninou, přijedou na oběd moje rodiče .. prcek si ještě poručil bramboračku :slight_smile:
18. zář 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak já cukřík jo :dizzy_face: ale taky nezahuštuju, jak píšeš - mraky zeleniny to zahustí samo a ta chuť :dizzy_face:
18. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co s nokama? špenát? a co k tomu, když třeba nechci maso? nevíte? díky..
18. zář 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana volsky oko vajicko na tvrdo parek
18. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes mame cuketak na plechu a pak jako dezert hrabenciny rezy
18. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana - :sweat_smile: zrovna dneska jsme měli k obědu noky se špenátem a kuřecím masem a nezbylo vůůůbec nic. Recept zde:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=110078
18. zář 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek