• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

10. prosince 2016 
tak jsem zkombinovala asi 4 recepty a svickova enonuno :dizzy_face: tak mamvareno na vikend a muzeme jet na vylet
30. zář 2011 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Špagety s omáčkou z rajského protlaku
30. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka chystám se na ten cibulovej koláč, ale napadlo mně dát navrch místo zakysanky a vajíčkem nastrouhanou nivu.. myslíš, že by to šlo???
@zuhur dneska měly děti čočku na kyselo s párkem ve školce k obědu :confounded: Fanynka ochutnala... radši má polívku, z červený čočky...
30. zář 2011 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek jj, kombinace jsou nej:slight_smile:)
30. zář 2011 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
řecká musaka
1. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
zbytek sekané z DP, rajská omáčka, domácí kynutý knedlík. Mramorové muffinky
1. říj 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My jsme si dnes dali kuře gen, bramborovou kaši, jablečný kompot a na večeři kuřecí pomazánku
1. říj 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Pórková polévka, zapečené těstoviny a "fofr" buchta.
1. říj 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Nudlová polívka, bramborový salát, řízky kuřecí a vepřové a perník.
1. říj 2011 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes byla rajská - já s plněnou paprikou, manžel s karbanátky a prcek s hovězím :grinning:
Upekla jsem lentilkovou bábovku podle brusinky, tak jsem zvědavá - jdu si na chvíli sednout ke knížce a mlsnu si.

A dnešní plus - lečo navařeno a za chvíli bude i zavařeno - hurááááá letos to mám za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska hovězí guláš s křenem, br.a houskový knedlík.. zítra asi nebudem doma.. a v pondělí mám v plánu kuřec fajitu s tortilou a mexickýma omáčkama.
1. říj 2011 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes na oběd houbová omáčka, knedlík a vařené vajíčko, zítra jsme zváni na oběd ke tchánům - budou plněné bramborové knedlíky se zelím (a pro Andy se špenátem, zelí nejí).
1. říj 2011 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Sobota-bramboráky
Neděle-bramborová kaše a pečený králík (vaří tchýně) :slight_smile:
Pondělí-zapečené brambory k nim zak.smetana s bylinkama a kuřecí maso
Úterý-těstoviny se sýrovou omáčkou a kuřecím masem
2. říj 2011 ve 02:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, my si dnes dáme játra na cibulce s rýží a na večeři hovězí vývar s nudlema a játrovýma knedlíčkama :wink:
2. říj 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kotlety na smetaně
2. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
rajska knedlik
2. říj 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@klara.t děkuju, nakonec jsem 'kotrčku' udělala podle toho 'labužníka'.com a musím říct že to bylo výborné :wink:
jinak včera byl gulášek u tchýňky a dneska žemlovka s jablky a tvarohem :slight_smile:
2. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes byl kuřecí vývar, pečený kuřátko s rýží a brusinčina lentilková bábovka - mňam :grinning:
2. říj 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
smažený květák, brambory, zeleninový salát
3. říj 2011 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
masové koule, cuketové zelí a brambory.
3. říj 2011 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
plněný papriky a rýže
3. říj 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Vepřový vývar a boloňské špagety
3. říj 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka mňam, boloňáky, ty milujuuu, ale manžel ne-e a sama pro sebe si je dělat :confounded:
3. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam klidně bych si udělala jim třeba se sýrovou omajdou :wink: pokud to jí nebo zapečené špagety s maskem a zeleninou :wink:když mám něco ráda klidně si to uvařím i když to ostatní nejí , ale to nevím co je u nás máme kobylky na jídlo :wink:
3. říj 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
brokolicová polévka a zapečené těstoviny :slight_smile:
3. říj 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek
tak cibulový koláč jsem posypala nivou a vajíčka se smetanou na to dala taky a bylo to super..
jinak vaření o víkendu: v sobotu opět rajská polívka a koprovkla s knedlikem a masem.. k večeři jsme ji dojedli. malá měla boule za ušima...
včera jsme nebyli na oběd doma, pak jsem celý odpoledne až do noci běhala...děs, byla jsem jak moucha. původně jsem chtěla dělat lečo, takže to bude asi dnes, abych zpracovala zas něco rajčat.
3. říj 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
těstoviny s cuketou a sušenými rajčaty
3. říj 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dnešní menu Mňam :grinning:
3. říj 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@brusinka.pusinka týjo, nádhera , špagety bych si dala...mám po té včerejší víceméně hladovce fakt hladík a navíc jsem si nestihla ráno nic vzít s sebou a byla taková zácpa, že jsem si ani nic nestihla koupit.
3. říj 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka to mě mrzí no hold někdy to prostě nevyjde že :wink: o to víc chutná druhý den a supr že jsi vyzkoušela ten koláč s Nivou :wink: také zkusím :wink:
3. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek