• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. července 2017 
polívka z červené čočky
čína, rýže
5. říj 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 jéé, hoď sem rcp, to je hovězínebo vepřové srdíčko?? já jednu dobu přidávala vepřové srdíčko do guláše a bylo to v tom moooc dobré.. a není to drahé maso, nato jak je libovoučké.
5. říj 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska budemem mít rajskou krémovou s e špetkou skořice s kuličkami a bude Maďarské léčo s párkem a čerstvým chlebíčkem :wink: upeču dva štrůdíky jeden jablíčkový s musli a jeden slaný :grinning:
5. říj 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas italske rizoto s parmezanem a jarni cibulkou

holky jsem zas pribrala,si asi tuto diskuzi zakazu :grinning:
5. říj 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sekaná s bramborem
5. říj 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek zakazuje se zakazovat...

my dojedli včera lečo, naštěstí se trávení zklidnilo.. asi ty banány, co jsem včera jedla.
dnes se chystám na brokolici v parmazánovém bešamelu s bramborem.
5. říj 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskadis sekačku jsme dlouho neměli, tahle diskuze je velmi užitečná, člověk si kolikrát na taková príma jednoduchá a chutná jídla ani nevzpomene, jako by ani neexistovala..
5. říj 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den .. včera jsem podle některé z Vás pekla prošívanou deku a mňam :wink: dneska máme zbytky .. plněný papriky s rýží a knedlovepřo (zelí už nezbylo :grinning:
5. říj 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka taky se tady docela inspiruju, když už nevím, co bych měla vařit :slight_smile:
5. říj 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskadis já tak nějak poslední dobou celkem vím, ale kolikrát si vymejšlím zbytečně náročný věci :grinning:
5. říj 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne, včera jsme s Radkem byli v kině na Muži v naději.... vřele doporučuji. Luxusní kousek. Pak jsme si byli sednoua měli jsme prima večer. MAlá spala u sestry a ještě tam je. Jinak včera jsem dostala nějaké nabídky na dárky k narozeninám, tak jsem si vybrala předplacený kredit na tetování. Tak se těším, ajk si nechám spravit ta svoje tetování a dodělám si asi nějakou další ještě.
5. říj 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simonceli a copak jste měli dobrého?? :wink:
5. říj 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli my byli před minukou sobotu na ten samý film s manžou a byl naprosto užasný :wink: hold takový ten pravý český :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jen alkohol :grinning:
5. říj 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka jo jo přesně tak......

jinak teda nevím, co dneska budu vařit, protože si něchce nikam do obchodu a nevytáhla jsem si maso :grinning: tak asi udělám amolety...... :grinning: :grinning:
5. říj 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nějaký dobrá recept na něco s jablky? Buchtička, koláček? Štrudl jsme měli docela nedávno
5. říj 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli zkusila si jablečný páj :wink: receptík jsme dávala :wink: nebo nepečený jablečný dortík také mňam
5. říj 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera byly plněné tortily - @brusinka.pusinka nemáš nějaké osvědčené - já jsem na netu našla snad jen dva receptíky na náplně. Dneska si asi udělám špecle se salámkem a vajíčkem, vařím dnes jen pro sebe, tak se mi nechce vyvařovat.
5. říj 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli o jednom vím, vezmeš kachnu, nasolíš, nacpeš do ní jabka, dáš do pekáče, kolem taky pár na čtvrtky jablek a pečeš přiklopené do měkka, odklopit až na konec, kvůli kůrčičce :grinning:
k tomu zelíčko, nejlépe červené a knedle
5. říj 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhur
tortila s kuřecím masem

grilovací koření 1 špetka
hotové tortily 6 kusů
kuřecí prsa 4 kusy
majonéza 1 lžíce
olej 1 lžička
salátová okurka 1 kus
sůl 1 špetka
Postup přípravy

Kuřecí maso nakrájíme na kousky, osolíme, posypeme grilovacím kořením a opečeme zprudka na pánvi.
Rajčata a okurku omyjeme a nakrájíme na malé kousky.Tortily ohřejeme v mikrovlné troubě, pomažeme majonézou, přidáme rajčata, okurky a opečené maso.
Kuřecí kousky je možné obalit před pečením v kořeněném těstíčku.
5. říj 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli nebo pečené brambůrky, to je asi míň práce a véliká mňamka :sunglasses:
5. říj 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka pecene brambory se zakysankou jsme meli k vece,mnamina :dizzy_face:
hlidani zavidim,u nas neni,takze co je kino,zabva jaksi nevim :unamused:
5. říj 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak to udělám... děkuji
5. říj 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to zní dobře, to udělám o víkendu a nějaké koření na tu kachnu?
5. říj 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní menu :wink: a moje zlato jak čeká na baštu :wink:
5. říj 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simonceli není třeba, stačí sůl a pepř
@moudivlacek ty brambory jsem myslela k té kachně :grinning:
5. říj 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka : ta je kouzelna :dizzy_face: ... malovala,vybarvovala nebo lustila? :grinning: :slight_smile:

my dnes spenat, brambor, vajícko a tatínek k tomu bude mít vepřovou pečeni....a zitra svestkove knedliky apokud bźbudou nejake svestky, udelal by se jeste kolac, ten jsme meli vcera..proste dost svestek :grinning:
5. říj 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beruskanula děkujeme no ona si tak píše oblíbila si pero tornádo a říká mamí sem děda pišu pismenka :wink: ale má omalovánku :wink:
5. říj 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka : :dizzy_face: je desne inteligentni, to jde videt, ze je sikulka :dizzy_face:

a samo taky mnamka na jidlo, ale mala ho proste zastinila :dizzy_face: :grinning:
5. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. říj 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek