• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

28. března 2017 
autor
Tak dneska vařil manžel :sweat_smile: Řízek a bramborový salát
15. říj 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte nějaký recept na obalovací těstíčko na smažení? U nás se řízky a ryby obalují klasicky - hl.mouka, vejce+mléko, strouhanka. Ale vím, že lze obalovat i jinak, jen nevím jak :confused: :wink:
15. říj 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysysy naloz je pekne do jogurtu a obal je v kukuricne strouhance, nekdo tam do toho jogurtu dava vajicko, ale ja to nalozim jen do jogurtu se soli a bylinkami nebo korenim, je to mnamina :slight_smile:
15. říj 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_a_radek - díky :slight_smile: Takže klasický bílý jogurt? A kukuřičná strouhanka se prodává normálně v obchodě? Já si strouhám svoji ze starých rohlíků :grinning:
15. říj 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek Rajská polívka, mňam, tu jsem neměla ani nepamatuju. Máš nějakej dobrej osvědčenej recept?
15. říj 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikiii ani ne,delam podle momentalni nalady a chute,kdyz je spech tak z kecupu, jindy z protlaku a nebo z loupanych rajcatek, pridavam bobkovy list,nove koreni a povarim,trosku vyvaru a podle chuti osladit, jindy pridam bazalku,v tom seznamu receptu bude i rajska s parmazanovyma nockama od brusinky,ale z hlavy nevim,zkus popatrat v diskuzi
15. říj 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nemáte některá osvědčený recept na boršč? :slight_smile:
16. říj 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysysy jo jo klasicky bily jogurt, ale ne odtucneny, ten je moc ridkej a kukuricnou strouhanku kupuju treba v globusu...
16. říj 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysysy jo a moc to neotacej, snaz se jen z kazde strany jednou, nedrzi to jako klasicky trojobal
16. říj 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stefanny Albert hypermarket :wink: ale nemají je vždycky
16. říj 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
svíčková od babičky :grinning:
16. říj 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vyvar a pečená svíčková :dizzy_face: mnam
16. říj 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska pečené kuře, hranolky, a na odpoledne domácí medovník.
16. říj 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vývar,kuř.řízek,bramborová kaše,já si udělám k tomu hranolky a upekla sem mramorový koláč
16. říj 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuře na medu a hořčici, rýže :slight_smile:
16. říj 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Králíka na kmíně, bramborový knedlík a zelí :slight_smile:
16. říj 2011 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes oběd na oslavě v restauraci :dizzy_face: - kuřecí prsíčka s broskví, jahodou a hermelínem, hranolky, obloha :dizzy_face:
16. říj 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu na radu.... jak uskladňujete mrkev a petržel ze zahrádky?Nebo děláte z toho nějakou směs?Minulý rok sem si to nakrála do mražáku ale zdálo se mi že to není vůbec ono.Díky za rady a tipy
16. říj 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samik2008 moje babicka to napichala do pisku a dala do sklepa, jelikoz nemam sklep, tak mrazim...
16. říj 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my dneska měli návštěvu, takže jsme měli tortillu, zeleninový salát a dva druhy masa a takový jogurtový dip! Všichni mlaskali :grinning::grinning::grinning:
16. říj 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se o víkendu moc nejedlo, tatínek i malá měli nějaké střevní trable, sice už to bylo za tím nejhorším, ale tátovi bylo furt šoufl, tak jsme měli vepřové v mrkvi a brambory, vývarovou polévku.. a včera jsme to dojedli. k večeřím co dům dal, přesněji já jela v sobotu na dámskou jízdu :grinning: a včera jsem celé odpoledne kydala předzahrádku před zimou a vyřízla jsem z podrostu krásnou pažitku, tak byla tvarohová pomatlánka.
17. říj 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska zbytky z víkendu, není energie vařit ...
17. říj 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme nachcipany,takze nevarim,ale zbyly z vecere pirohy,tak si ohreme ty
17. říj 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
... dneska vaří máma, přijela včera hlídat, tak jsem vyndala z mrazáku vývar, knedle a kopr, má to jednoduché
:grinning:
17. říj 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme vepřový gulášek s kolínkami a ke kávičce čajíčku chcescake
17. říj 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska zapečený brambory s mletým masem a zeleninou a kynutý povidlový buchty na večeři.
17. říj 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka prosímtě ty jsi taková znalá receptů a tak,jak ty zpracováváš mrkvu a petržel ze zahrádky?Díky :wink:
17. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
šunkofleky a kyselá okurka
17. říj 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samik2008 ahojky no normálně buď zavařím jako halali do mírně slaného nálevu a nebo zamrazím jak ve směsi tak i zvlášť po jednoduhovém, jinak se dá skladovat ve tmě a v písku nepoškozenou zeleninku Mrkev klidně i okolo 1-4 stupňů ale musí bít nepoškozená :wink: a i suším :wink:
17. říj 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sobotu tu byl výlov rybníka, na oběd máme s Andrejkou kapra pečeného na másle s česnekem a bramborovou kaši :slight_smile: a na večeři budou plněné papriky s rajskou (dostali jsme), jen k tomu uvařím kolínka :wink:
17. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek